Skocz do zawartości

Mieszkaniec


Tomek

Rekomendowane odpowiedzi

do mieszkańców
31 minut temu, niestety napisał:

Utworzyli  spośród przekupnych radnych mafię wspierającą i mają wszystkie uchwały zaklepywane.

Tę sitwę tworzą rodziny włodarzy i skorumpowanych z nimi bezradnych ale żądnych forsy pajaców,którzy w imieniu "mieszkańców" degradują i za bezcen rozsprzedają resztki gminnego makątku.Po nich choćby zgliszcza

 

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Diabeł napisał:

O której godzinie rozpoczyna się orszak 3 króli bo chcę iść z burakami ?

Ja słyszałam, że buraki z orszakiem mają defilować pod oknem Terebeckiego. Będą wznosić radosny okrzyk: 'PRZEPRASZAMY"

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Wrozka napisał:

Orszak został zatruty ,nie palić .

Nie byłam na orszaku🤣🤣.Chciałam poodychac świeżym powietrzem wieczorkiem .A tu niespodzianka mgła z kominów i smród ,że nie da się spokojnie iść, aż dusi w gardle .

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, Mieszkanka napisał:

Nie byłam na orszaku🤣🤣.Chciałam poodychac świeżym powietrzem wieczorkiem .A tu niespodzianka mgła z kominów i smród ,że nie da się spokojnie iść, aż dusi w gardle .

W porządnych miastach urzędnicy kontrolują czym sie pali w piecu. U nas burmistrz wypłacił po 3 tysiaki na wegiel i nie kontroluje czy ludzie pala plastyki a powinien to robić.

Odnośnik do odpowiedzi
34 minuty temu, Opał napisał:

W porządnych miastach urzędnicy kontrolują czym sie pali w piecu. U nas burmistrz wypłacił po 3 tysiaki na wegiel i nie kontroluje czy ludzie pala plastyki a powinien to robić.

Niestety to właśnie węgiel z zagranicy śmierdzi smołą i spalanymi oponami. Miał przykleja się do kominów i trzeba je czyścić dwa razy w tygodniu. Wielu spala również plastiki. Kontrole nic tu nie dadzą. Nabiją jedynie kabzę "kontrolerom".

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...