Skocz do zawartości

NIEOFICJALNIE - OPOZYCJA SIĘ ROZPADŁ�A!!!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jak zwykle Włodkowa wersja wydarzeń. Jak on coś chlapnie to albo wszyscy się śmieją albo trzeba mu odbierać głos. Wypowiedź radnego Deca tak należy niestety tłumaczyć jak wyżej. My mamy już na tego radnego parol zaciągnięty. Bo coraz więcej łączy go z Włodkiem zaproponujemy radnemu Decowi przejcie do opozycji. dla nas żadna strata a Włodek zyska kolejnego cynika.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli portal czytają wszyscy ważni tego świata jak twierdzi jej właściciel to jak przeczytają wpis o Decu niech po swojemu skomentują tam jak zrozumieli te mądrości krokusowe. Michał rób proszę krótkie sprawozdania po komisjach i sesjach tak jak to robiłeś po swojemu. To było dobre i się sprawdzało. Nikt nigdy nie miał do Ciebie pretensji że kiedykolwiek coś przekłamałeś. Popatrz ile kontrowersji budzi Twój wspólnik z komitetu wyborczego. Nie popieram Twojego udziału w takim komitecie jak ten który utworzyliście. Wolałem jak pracowałeś sam na siebie. Jest teraz Ciebie coraz mniej a wszędzie tylko bryluje Włodek. Odszedłeś w cień a to niedobrze. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Krokus od dawna próbuje wejść a struktury IFS ale na razie bezskutecznie. Kazimierz może chcieć znów spróbować startu na burmistrza i szuka litości u Włodka. Michał miej się na baczności z Jackiem bo was górnik wypiórkuje ,że hej!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę, że trudno będzie wam mieszkańcom dogodzić. Bije z was nienawiść i głupota. Najgorsze jest jednak to, że mamy tu tylko dwie opcje i one decydują. Co wcale nie znaczy, ze mieszkańcom taka sytuacja odpowiada. Zawsze wychodzi, że musimy wybierać "lepsze" zło a wychodzi zawsze źle. Z pewnością radny Szafran wielkim guru nie jest i źle się stało, że to on narzuca politykę na opozycji ale nie powinien nim być Racinowski. To człowiek małostkowy, nie wychodzący poza ramy tego czym może obracać a co ma do dyspozycji. Taki nikt co bierze wcale nie małe gaże za tylko bycie. Dla mnie bulwersujące jest to, że tu na forum żaden z panów opozycji nie zamierza przedstawiać wizji na przyszłość. Bo kilku atakach jakiegoś IFS wywiało ich nie dla tego, ze nie było poziomu dyskusji. Moim zdaniem nie umieli odeprzeć zarzutów wobec nich. Bez prawdy i jej atutów nie ma dyskusji. Niestety tak jak przedtem tak i teraz uważam, że radny Szafran ciągle przeinacza fakty o których próbuje pisać. To jest nie do wytrzymania!!!. Choćby o te rachunki Deca idzie. Przecież ze zdania wynika jasno co jest napisane a jednak Szafran nam tłumaczy to inaczej. Ja to wczoraj kilka razy przeczytałem i podpisuję się pod tym gościem co o tym napisał, że radny Dec zużywa metr sześcienny wody bo prosty rachunek! Jeśli zapłacił 25 zł to nie trzeba znać większej matematyki żeby takie wnioski wyłuskać. Zresztą sama napisana treść jest tak prosto napisana, ze trudno myśleć inaczej. Ale radny Szafran znów chlapnął i teraz próbuje innych wyzywać i bronić kolegi bo wystawił go na pośmiewisko i wstyd. Dlatego jeśli ktoś wczoraj rzucił hasło o starcie Deca na burmistrza to ja w to wierzę i mogę się domyśleć, że ci radni tak mogą zrobić. Tylko nie wiem na co liczy Szafran o Decu nie napiszę ile dostał głosów. Mali ludzie niech się nie pchają do niczego. Najwyżej do oszczędzania wody i wykazywania zużycia 1m3 i pisania o tym na portalu. Tyle na temat tego szczególnego przypadku.

Odnośnik do odpowiedzi

http://szafran-admin...brak&Itemid=475

"Przywódca" "naszej" opozycji użala się, że burmistrz coś obiecał ale nie chce spełnić jednocześnie nieśmiało duka, że mimo wszystko nie ma obowiązku. A tak w podsumowaniu to pamiętajcie wyborcy, że w najbliższych wyborach, zagłosujcie na mnie bo jestem przeciw zwirowni he, he, he !!

I nic tu nie ma do rzeczy, że Komisja Urbanistyczna, która opiniuje każdy projekt planu zagospodarowania, to ciało stricte merytoryczne składajace się z fachowców, którzy mają powiedzieć tak, tak, nie, nie. Włodek chce brać udział w takim posiedzeniu, bo przecież kiedyś coś tam budował lub rembał na przodku.

Będziesz mógł się wypowiedzieć i składać wnioski do projektu planu. Poczekaj troszeczkę. Twój głos będzie miał zdecydowanie większą moc od głosu przeciętnego mieszkańca naszej Gminy. Przecież w końcu ty będziesz głosował za koncesją dla SKSM-u !!

Nikt ci Włodku nie knebluje ust, nikt ci nic nie zabrania. Poczekaj w swojej kolejce a nie wyrywaj się do przodu.

Bo jak zwykle z tobą jest tak, że jak się trzeba merytorycznie i zdecydowanie wypowiedzieć w gorącym temacie, to ty zapominasz języka w gębie !

Odnośnik do odpowiedzi

Od kiedy Włodek chce rozmawiać o żwirowni???? Przecież jeszcze słyszę te podłe dźwięki jak szydził z tych co ciężko pracowali żeby żwirowni nie było. Rajco ja nie wiem jak to możliwe, że dzisiaj stoję po Twojej stronie. Ale jak czytam treść napisaną przez krokusa i Twoje kontrargumenty to ten wiertniczy przodkowy chyba nie wie o czym pisze. Nawet nie wie jako radny, że to jest Komisja Urbanistyczna a nie Komisja Planistyczna. Jednym słowem jak pomyli jałówkę z byczkiem to żadna przecież pomyłka to wołowina i to.

Odnośnik do odpowiedzi

Krokus zawsze kręcił jak chciał niby był przeciw żwirowni a atakował tych co też żwirowni nie chcieli. taki sobie dziwny zbieg okoliczności. Słynne -czy się sączy czy płynie - wzbudza do dzisiaj nasz śmich. http://bip.alfatv.pl..._18_08_2011.pdf

radny ty głupi cepie, ty myślisz, że krokus przepracował całe życie pod ziemią i nie wie jak woda płynie? to wasza nieprzygotowana geolożka nic nie wiedziała, cały czas gadała głupoty a sala się z niej śmiała

Odnośnik do odpowiedzi

radny ty głupi cepie, ty myślisz, że krokus przepracował całe życie pod ziemią i nie wie jak woda płynie? to wasza nieprzygotowana geolożka nic nie wiedziała, cały czas gadała głupoty a sala się z niej śmiała

Włodek,(sympatyk), duskutuj z kulturką, nie wymachuj łapkami !!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem tego taki pewien :) Jako radny staram się być na każdej sesji :) Prawie w każdym protokole możesz znaleźć dygresję pod adresem inicjatorów w referendum. Kpił, szydził, robił cyrk i jaja. Od maja do listopada na każdej sesji poruszał kwestię wyrzuconych pieniędzy w błoto. Bo się nie uda, bo unieważnią bo, bo ,bo. Sam mówił, że wypowiadać będzie się można w momencie akceptacji planu a inicjatorzy wychodzą przed orkiestrę. Co ty masz taką słabą pamięć!!! Sięgnij do protokółów. Teraz ma pretensje, że do powiedzenia będzie miał czas dopiero przy zatwierdzaniu planu. No przecież wg. życzenia dla Włodka idziemy jego drogą i robimy jak żądał. To akurat jest zgodne z prawem :D Brawo Włodek to jedno udało ci się trafić i miałeś rację. Będziesz miał swoje 5 minut ale to jeszcze nie ten moment ;)

Odnośnik do odpowiedzi

w zasadzie nic mnie nie dziwi, zawsze był winien kto inny, najpierw Działoszewska, teraz Szafran i Liwak, oskarżacie te trzy osoby za swoją nieudolność i nieróbstwo, ale wszyscy wiedzą, że sie do niczego nie nadajecie

Odnośnik do odpowiedzi

w zasadzie nic mnie nie dziwi, zawsze był winien kto inny, najpierw Działoszewska, teraz Szafran i Liwak, oskarżacie te trzy osoby za swoją nieudolność i nieróbstwo, ale wszyscy wiedzą, że sie do niczego nie nadajecie

Nie wiem kto to jest dla ciebie "wszyscy". Jak przeczytałem te protokoły to nutka żalu i goryczy a nawet łezki w oku się zakręciła. Mogło być tak dobrze, mogliśmy jako mieszkańcy pogrozić na ostro Burmistrzowi. Mogliśmy tak wiele ale osoby które właśnie wymieniłeś zniweczyły wszystko. Działoszewska latała po ludziach i nawoływała jak Racinowski, żeby nie iść do referendum. Liwaka nie widziałem nigdzie żeby rozmawiał z mieszkańcami o referendum chociaż sam prowadziłem rozmowy sąsiedzkie i nikt o Panu Jacku nic nie wiedział. Co do Pana Szafrana powielała się opinia, że dokucza, przeszkadza, ciągle ma jakieś wątpliwości. Sam się nie udzielał nigdzie a nawet miałem wiedzę, że buntuje ludzi z wiosek takich jak Czertyń, Linówko i Ścienne. Już samo to że przyznał się, że nie brał udziału w referendum jest jakimś wielkim teraz skandalem. Dlatego uważam te trzy wymienione osoby za mające negatywny wpływ na wynik referendum. I w każdej przyszłości wykluczę je jako potencjalne kandydatury do ewentualnej władzy w naszej gminie. Dla takich dwulicowych ludzi nie ma miejsca we władzach. Pamiętam jak Michał pisał co na sesji wyrabiał radny Szafran, że już teraz to jest pewien ,że jest przeciw referendum. To pisał Michał zdając sprawozdanie z sesji. Jak trzeba to ci odnajdę bo tu na tym forum to super nic cudownie nie znika. Lubię tu czytać i pisać też, bo warto niekiedy przypomnieć zapominalskim co kiedyś mówili a co teraz prezentują. Świetna wypowiedź "radnego" i "rajcy" gratuluję riposty.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 rok później...

http://szafran-admin...ńsku&Itemid=468

A gdzie ciebie tam poniosło krokus na zebranie pisowców? Na PSL idziesz, na zebranie ORMO też. wszędzie ciebie pełno a g..no z tego masz !

Nie wiesz do kogo się przykleic na wybory.Nie martw się o wygraną burka bo on to zrobi na luzie ! A co ma z PIS-em kosultować czy sie o coś pytać Oni tak wygrają wybory jak ta frekwencja wyglądała w kinie. Nawet kandydat na europosła nie dotarł bo prezesowi w Warszawie du.ę lizał !

Zobacz ilu ich było, przecież to śmiech na sali a ty tylko robisz im tłum na zlocie.

Odnośnik do odpowiedzi

http://szafran-admin...ńsku&Itemid=468

A gdzie ciebie tam poniosło krokus na zebranie pisowców? Na PSL idziesz, na zebranie ORMO też. wszędzie ciebie pełno a g..no z tego masz !

Nie wiesz do kogo się przykleic na wybory.Nie martw się o wygraną burka bo on to zrobi na luzie ! A co ma z PIS-em kosultować czy sie o coś pytać Oni tak wygrają wybory jak ta frekwencja wyglądała w kinie. Nawet kandydat na europosła nie dotarł bo prezesowi w Warszawie du.ę lizał !

Zobacz ilu ich było, przecież to śmiech na sali a ty tylko robisz im tłum na zlocie.

Popieram. Słowo daję aż się prosi opozycja żeby dać jej kopa. Ciągle wietrzą spiski jak to PIS-ki. Martwisz się krokus czego Burmistrz nie zadawał pytań a ty i twoi kumple z paczki pytali? O co ty pytałeś czym się interesował michałek i jacuś. Słucham co dla was w tym spotkaniu było takiego,że pytaliście!!!

Odnośnik do odpowiedzi

krokus jest jak gówno , śmierdzi z daleka i klei się do wszystkiego gdzie może dostać ginące poparcie

Spokojnie oceniacze za dychę. A ty jeden z drugim byłeś? Ja nie byłem i nie wiem. Mówię to ze świadomością ale tych co nie byli a plują należy się takie samo plucie. Pan Szafran był, poświęcił swój czas i smrodu żadnego w tym nie czuć ani z bliska ani z daleka. Poparcie też ma bo ja wśród ludzi bywam i tak się składa, że mieszkańcy go popierają. Ci którym to nie w smak niech pękają z zazdrości.

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodzi o plucie na krokusa. Ten człowiek nie ma umiaru w pędzie do władzy. Nie wie pod kogo ma sie podczepić. Jak wystartuje a wystartuje to tak dostanie w jaja jak nikt dotąd. Chłop jest w rozterce bo Ścienne poprze Gosię a Linówko z zakolegowną Renatą jest niepewne. Olo on poswięca swój cenny czas bynajmniej nie charytatywnie, chłop ma dylemat i turla się od sylwestrowego cmokania burka w mankiet w Studnicy do przypodobania się Terebeckiemu w zadumie uczestnicząc w kilkuosobowej konwencji wyborczej PIS.

Podobnie chwiejny jesteś ty Olo. W trakcie żwirowej kampanii, wylewałeś wiadra pomyj na krokusa a teraz po palcu mu w 4 litery wchodzisz.

Jaki idol taki wielbiciel !

Odnośnik do odpowiedzi

Tu nie chodzi o plucie na krokusa. Ten człowiek nie ma umiaru w pędzie do władzy. Nie wie pod kogo ma sie podczepić. Jak wystartuje a wystartuje to tak dostanie w jaja jak nikt dotąd. Chłop jest w rozterce bo Ścienne poprze Gosię a Linówko z zakolegowną Renatą jest niepewne. Olo on poswięca swój cenny czas bynajmniej nie charytatywnie, chłop ma dylemat i turla się od sylwestrowego cmokania burka w mankiet w Studnicy do przypodobania się Terebeckiemu w zadumie uczestnicząc w kilkuosobowej konwencji wyborczej PIS.

Podobnie chwiejny jesteś ty Olo. W trakcie żwirowej kampanii, wylewałeś wiadra pomyj na krokusa a teraz po palcu mu w 4 litery wchodzisz.

Jaki idol taki wielbiciel !

Co ty taki narwany jesteś. Niech się przyczepia do kogo chce. Nie twój zasrany interes.Każdy orze jak może. To nie ty tylko mieszkańcy wszyscy będą głosować.Tak samo jak o Krokusie możesz napisać o burmistrzu, terebeckim, Kościelnym, Paluchu, decu i pozostałych szmaciarzach naszych elit. Ja mam dość tej władzy i mam zamiar to pokazać w wyborach finito.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...