Skocz do zawartości

NIEOFICJALNIE - OPOZYCJA SIĘ ROZPADŁ�A!!!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Krokus jest w kwiecie wieku i jak jest na zasłużonej i wypracowanej emeryturze to nic ci do niego. Ma siły i wigor niech zmienia coś w tej gminie. Sam nie zrobisz i innemu nie pozwalasz palancie. jak nic nie będziemy robić to tak zgnijemy w tym pegerze ińskim.

Odnośnik do odpowiedzi

Te dwie siły nic nie zmienią! Musi być inna propozycja lub propozycje. one ujawnią się pewnie przed wyborami. Liczę na to i wierzę głęboko. Tym panom już dziękujemy. Nie ma co się oszukiwać wszyscy pokazali wilcze kły. To jest najgorsza rada w historii gminy. Co się tu porobiło.

Odnośnik do odpowiedzi
W sprawie okręgów wyborczych były trzy projekty, żadnego mi nie udostępniono, mimo, że o to prosiłem. Nie udostępniono mi mi też danych o liczbie mieszkańców na wsiach i na poszczególnych ulicach Ińska, bez tych danych nie mogliśmy przygotować swoich propozycji, dlatego ich nie było.

Włodek nie będzie dla ciebie litości za to, że tak kłamiesz. Wy nie umiecie napisać projektu uchwały i dlatego go nie mieliście.

Poza tym kłamiesz, że nie zostałeś poinformowany o liczbie mieszkańców.

http://bip.alfatv.pl...File/druk 2.pdf

Wszyscy niech wejdą w ten materiał na komisje. Na 3 stronie jest informacja o mieszkańcach!!!!!!!!!!!!!!!

A zaraz poniżej są informacje na temat liczby mieszkańców na danych ulicach!!!!!!!!!!!

Szafran kłamie bez opamiętania bo sypie mu się grunt pod nogami!

Zobaczcie jeszcze w statucie kiedy radni otrzymują materiały na sesje i komisje!

http://bip.insko.pl/strony/185.dhtml

III. Przygotowanie sesji

§ 6.

2. O sesji powiadamia się radnych najpóźniej 7 przed ustalonym terminem obrad - wysyłając zawiadomienie zawierające dane o miejscu i czasie rozpoczęcia obrad, porządek sesji oraz projekty uchwał i niezbędne materiały związane z przedmiotem sesji.

3. Materiały na sesje poświęcone uchwalaniu planów społeczno-gospodarczych i budżetów oraz rozpatrzeniu sprawozdań z ich wykonania przesyła się radnym najpóźniej 14 dni przed sesją.

Materiały na komisje dostają na 14 dni przed komisjami czyli dobrze wiedział ile jest mieszkańców w naszej gminie i ilu jest na danej ulicy!!!!!!!!!!!!!!!! Szafran miał czas żeby przygotować projekty i je przedstawić na komisjach!!!!!!!!!!!!!!

Włodek przestań kłamać, że ci IFS w czymś przeszkadzał!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mogę uwierzyć, że OPOZYCJA takie rzeczy wypisuje. Przecież chyba stronie BIP chyba można wierzyć? To po co pan radny Szafran wypisuje te swoje wymyślone bzdury skoro fakty są inne. Zgłupieć można od tych kłamstw jednej i drugiej strony. To już nie jest takie śmieszne jak mi się wydawało. To już jest wstrętne i ohydne wręcz obleśne. Tak liczyłem na opozycję a tu taka wpadka. To teraz już nie wiem czy w innych sprawach też kłamią. Jak można taki spektakl robić. Straciłem apetyt na zmiany.

Odnośnik do odpowiedzi
komuchy kłamią

Poza tym kłamiesz, że nie zostałeś poinformowany o liczbie mieszkańców.

http://bip.alfatv.pl...File/druk 2.pdf

Wszyscy niech wejdą w ten materiał na komisje. Na 3 stronie jest informacja o mieszkańcach!!!!!!!!!!!!!!!

A zaraz poniżej są informacje na temat liczby mieszkańców na danych ulicach!!!!!!!!!!!

Materiały na komisje dostają na 14 dni przed komisjami czyli dobrze wiedział ile jest mieszkańców w naszej gminie i ilu jest na danej ulicy!!!!!!!!!!!!!!!!

Perfidne kłamstwo IFSu! Na tym druku jest informacja ilu jest mieszkańców w gotowych okręgach, NIE MA INFORMACJI ilu jest mieszkańców na poszczególnych wsiach i na poszczególnych ulicach, a bez tego NIE DA SIĘ stworzyć żadnej propozycji!!! To jest komusza manipulacja, wyżarte komuszki od lat manipulują mieszkańcami, dlatego tak długo trzymają się przy władzy! W poprzedniej kadencji przeszkodą była Działoszewska, teraz opozycja, swoją nieudolność zwalają na innych, a sami są do d***! Waszym celem jest prywatny interes nic więcej, a mieszkańcy i gmina już padają na pysk, Zlikwidujecie piękne niegdyś miasteczko, zostanie wiocha obok ogromnej żwirowni!! Nie chwalcie się tak opublikowanymi dokumentami, bo przypomnę tylko słynny wyciek dokumentów, o którym rozpisywały się gazety! Pamiętacie komuszki jak po pół roku publikowaliście protokóły z sesji? Nie było też pół roku na BIPIE oświadczenia majątkowego burka, a gdy na was poskarżył się mieszkaniec Ińska, to burek powiedział, że pracownik był na urlopie! Spadajcie gamonie, bo jesteście zakałą Ińska!

Odnośnik do odpowiedzi

Perfidne kłamstwo IFSu! Na tym druku jest informacja ilu jest mieszkańców w gotowych okręgach, NIE MA INFORMACJI ilu jest mieszkańców na poszczególnych wsiach i na poszczególnych ulicach, a bez tego NIE DA SIĘ stworzyć żadnej propozycji!!! To jest komusza manipulacja, wyżarte komuszki od lat manipulują mieszkańcami, dlatego tak długo trzymają się przy władzy! W poprzedniej kadencji przeszkodą była Działoszewska, teraz opozycja, swoją nieudolność zwalają na innych, a sami są do d***! Waszym celem jest prywatny interes nic więcej, a mieszkańcy i gmina już padają na pysk, Zlikwidujecie piękne niegdyś miasteczko, zostanie wiocha obok ogromnej żwirowni!! Nie chwalcie się tak opublikowanymi dokumentami, bo przypomnę tylko słynny wyciek dokumentów, o którym rozpisywały się gazety! Pamiętacie komuszki jak po pół roku publikowaliście protokóły z sesji? Nie było też pół roku na BIPIE oświadczenia majątkowego burka, a gdy na was poskarżył się mieszkaniec Ińska, to burek powiedział, że pracownik był na urlopie! Spadajcie gamonie, bo jesteście zakałą Ińska!

NIe wyzywaj mieszkańców, którzy mądrze piszą. To jest oficjalny dokument w przeciwienśtwie do szmiry tępego górnika.

Odnośnik do odpowiedzi

Perfidne kłamstwo IFSu! Na tym druku jest informacja ilu jest mieszkańców w gotowych okręgach, NIE MA INFORMACJI ilu jest mieszkańców na poszczególnych wsiach i na poszczególnych ulicach, a bez tego NIE DA SIĘ stworzyć żadnej propozycji!!! To jest komusza manipulacja, wyżarte komuszki od lat manipulują mieszkańcami, dlatego tak długo trzymają się przy władzy! W poprzedniej kadencji przeszkodą była Działoszewska, teraz opozycja, swoją nieudolność zwalają na innych, a sami są do d***! Waszym celem jest prywatny interes nic więcej, a mieszkańcy i gmina już padają na pysk, Zlikwidujecie piękne niegdyś miasteczko, zostanie wiocha obok ogromnej żwirowni!! Nie chwalcie się tak opublikowanymi dokumentami, bo przypomnę tylko słynny wyciek dokumentów, o którym rozpisywały się gazety! Pamiętacie komuszki jak po pół roku publikowaliście protokóły z sesji? Nie było też pół roku na BIPIE oświadczenia majątkowego burka, a gdy na was poskarżył się mieszkaniec Ińska, to burek powiedział, że pracownik był na urlopie! Spadajcie gamonie, bo jesteście zakałą Ińska!

No i teraz po tym wszystkim co wcześniej przeczytałem mam wierzyć, że WIELKA OPOZYCJA pisze prawdę. Jak dla mnie to szmira nieprzeciętna. Czuję się zawiedziony, oszukany i nabity w butelkę. Entuzjazm na lepsze jutro zgasł a wraz z nim wiarygodność opozycji. Tak sobie myślę jakie macie podstawy wyzywać od komuchów skoro o Szafranie kim był, co robił nie wie nikt. A Michał też czystą krwią się szczycić nie może dzięki swojej matronie. O Liwaku nie wspominam bo bo zaistniał w komuszej radzie i teraz też jest w radzie dzięki komuszym koneksjom Działoszewska = Szulc= Liwak. Co wy na to?

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcą, że jeżeli chodzi o zmiany to nie mamy co liczyć na nie z takim składem opozycji. Za dużo hipokryzji jest w ich szeregach. Kupczyński zapomniał jak się jego matka angażowała w politykę i kogo popierała. Teraz ja mam wierzyć, że nowa generacja miotu miałaby zmienić coś w Ińsku? Liwak to już spalony człowiekw Ińsku. Z kilku powodów ale to już myślę, że każdy kto jest z Ińska to wie o co chodzi. Słyszałem nawet plotę, że on już nie będzie startował na radnego ale nie wiem na ile to jest prawdziwe. Na Szafrana to nie mam już słów. Kłamie, uprawia sieczkę na portalu, wprowadza w błąd i wiele, wiele innych rzeczy. Jedyną rzeczą jaką opozycja może się poszczycić są nagrania sesji i komisji. Wszystko inne to robota pod publiczkę.

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając wpisy na "krokusowym" portalu można odnieść wrażenie że opozycja = głos całego społeczeństwa. Więcej skromności i mniej demagogii Panie Radny! Najlepiej widać to np. żwirowni. Skoro „krokus†zna dokładnie procedurę planistyczną (co wcześniej pisał) to powinien wiedzieć że konsultacje w tej sprawie dopiero będą bo na razie planu nie ma i nie ma czego konsultować. Swoją drogą podobno SKSM chciał rozmawiać a ITP nie chciało, więc skłonnością do dialogu Pan Radny też nie grzeszy. Trzeba było z nimi pogadać, może byście coś utargowali, a tak to „mieszkańcy stoją tu na straconej pozycji†(też cytat z „krokusaâ€). Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi

Czytając wpisy na "krokusowym" portalu można odnieść wrażenie że opozycja = głos całego społeczeństwa. Więcej skromności i mniej demagogii Panie Radny! Najlepiej widać to np. żwirowni. Skoro „krokus†zna dokładnie procedurę planistyczną (co wcześniej pisał) to powinien wiedzieć że konsultacje w tej sprawie dopiero będą bo na razie planu nie ma i nie ma czego konsultować. Swoją drogą podobno SKSM chciał rozmawiać a ITP nie chciało, więc skłonnością do dialogu Pan Radny też nie grzeszy. Trzeba było z nimi pogadać, może byście coś utargowali, a tak to „mieszkańcy stoją tu na straconej pozycji†(też cytat z „krokusaâ€). Pozdrawiam

Jakie spotkania z SKSM? po co i w jakim celu? Dobrze,ze się nie spotkał! ja sobie tego nie życzę. Zresztą ktoś już wcześniej pisał, że właśnie krokus nie był na głosowaniu przeciwko żwirowni. To jakie ma prawo dzisiaj rozmawiać z SKSM w naszej mieszkańców sprawie. Niech on z tym ITP spada bo to jak zwykle jego wymysł na jego potrzeby i nic więcej. Włodek chciał mieć fuchę i zrobił siebie "prezesikiem" i udaje wielkiego przeciwnika żwirowni. A wstyd to gdzie????? Mości górniku!!! Górnicy wstydu nie mają?!

Odnośnik do odpowiedzi

Szafranowi nerwy puszczają bo biedak nie może zcierpieć, że mieszkańcy zostali uświadomieni o nim w odpowiednim czasie.

Teraz jak już mu argumenty każdy wytrąca z rąk to biedak posuwa się nawet do straszenia! Wal się Szafran z twoją armią buraków!

Zacznij odpowiadać na pytania, które ci się zadaje a nie udajesz pokrzywdzonego! Nic nie proponujecie sensownego a to co ty nazywasz atakami to są oczekiwania i pretensje mieszkańców! Już widać jakimbyś był burmistrzem!

Jak chcesz straszyć to idź na swoje vcity bo wszyscy już wiedzą, że to ty się tam wpisałeś!

Odnośnik do odpowiedzi

Jakie spotkania z SKSM? po co i w jakim celu? Dobrze,ze się nie spotkał! ja sobie tego nie życzę. Zresztą ktoś już wcześniej pisał, że właśnie krokus nie był na głosowaniu przeciwko żwirowni. To jakie ma prawo dzisiaj rozmawiać z SKSM w naszej mieszkańców sprawie. Niech on z tym ITP spada bo to jak zwykle jego wymysł na jego potrzeby i nic więcej. Włodek chciał mieć fuchę i zrobił siebie "prezesikiem" i udaje wielkiego przeciwnika żwirowni. A wstyd to gdzie????? Mości górniku!!! Górnicy wstydu nie mają?!

Dobre pytanie, o jakie spotkanie tutaj chodzi?

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycjo nie strasz i nie mów co mam pisać na forum! Pozorna anonimowość to jesteś ty! Jak widać z przytoczonych stron z BIP ludzie też tego nie wnioskują z pamięci tylko przypominają wam opozycji co robiliście a co teraz piszecie. I to jest prawda. Który to dla ciebie opozycjo zaprzyjaźniony portal- vcity czy caffe? A wypowiedź radnego IFS przytaczasz za często bo to znaczy, że są wzorem do naśladowania. Na caffe nie pisze się kłamstw tylko przytacza wypowiedzi z protokołów czy filmików ORAZ KOMENTUJE WW.ZDARZENIA. Jeśli ty opozycjo nazywasz to kłamstwem wobec opozycji to nie umiesz prowadzić rzeczowej dyskusji. Każdy zaprzyjaźniony ;) glina ci to powie. Wpis przez Ińsko XXI to wg. was "trzy osoby" nie chcę bynajmniej cytować Pisma św. ale tylko Pan Bóg w naszej wierze jest w "trzech osobach" i niech tak zostanie :angry:

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszcie o "opozycji" bo w ten sposób ich promujecie. A promocja przecież kosztuje jeszcze każe wam "zapłacić" :)

Jak chcieli się zabrać za politykę to niech mają na co zasługują. Nie mają żadnych dokonań i nie słyszałem żeby z ludźmi rozmawiali!

Szafran sam szczeka jak kundel na każdej sesji na radnych ifs i burmistrza a innym grozi? Gdzie jest twoje poparcie ty chory na władzę górniku! Nikt ciebie w Ińsku nie chce przy władzy! NIKT! Nie nadajesz się do władzy bo nie umiesz niczego zrobić nieudaczniku opozycyjny!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie piszcie o "opozycji" bo w ten sposób ich promujecie. A promocja przecież kosztuje jeszcze każe wam "zapłacić" :)

A dlaczego ktoś ma nie pisać o nich?

Zobacz co oni piszą o IFS https://forum.caffe-...wdziwe-oblicze/

Jak im nie pasuje jak jest to wypad z ińska. Oni tutaj i tak nic nie robią. Wszystkie uchwały są robione przez radnych IFS a nie opozycję więc cała odpowiedzialnośc spoczywa na barkach burmistrza i radnych klubu IFS. Opozycja w ogóle się nie liczy bo jej nie ma. Nie mają nawet poparcia wśród mieszkańców i są jednym wielkim pośmiewiskiem.

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego ktoś ma nie pisać o nich?

Zobacz co oni piszą o IFS https://forum.caffe-...wdziwe-oblicze/

Jak im nie pasuje jak jest to wypad z ińska. Oni tutaj i tak nic nie robią. Wszystkie uchwały są robione przez radnych IFS a nie opozycję więc cała odpowiedzialnośc spoczywa na barkach burmistrza i radnych klubu IFS. Opozycja w ogóle się nie liczy bo jej nie ma. Nie mają nawet poparcia wśród mieszkańców i są jednym wielkim pośmiewiskiem.

Dokładnie, oni tylko mają propozycje, które ma za nich IFS realizować :D

hahahahahah

Odnośnik do odpowiedzi

Durnie? nie mają żadnych narzędzi żeby cokolwiek zrobić bo buraczysko im skutecznie utrudnia. Jak się ma 13 baranów w radzie to wszystko można przegłosować i nie będzie się liczyć żadna opozycja. Ani dobra ani zła rozumiecie to czy nie?

Odnośnik do odpowiedzi

Durnie? nie mają żadnych narzędzi żeby cokolwiek zrobić bo buraczysko im skutecznie utrudnia. Jak się ma 13 baranów w radzie to wszystko można przegłosować i nie będzie się liczyć żadna opozycja. Ani dobra ani zła rozumiecie to czy nie?

Durniem to ty jesteś tępy lizusie opozycyjny. Po to są wybory żeby wyłonić swoich przedstawicieli. Ludzie chcieli 13 radnych IFS i ich mają. Z jakiego komitetu startował twój jełop? Zresztą takie pomysły co opozycja ma to można sobie w dupę wsadzić. Dobrze, że mieszkańcy wiedzą jakie zło opozycja wyrządza tej gminie. Nikt nie chce tutaj ich debilnych pomysłów. Zobacz na caffe jak się zmieniło. Gdzie są te tłumy o których ten dureń opozycyjny pisze cały czas? Ludzie mają ich w d**** bo wiedzą, że Szafran i cała ta opozycja nie jest wiarygodna. Opozycjo twój czas minął i gówno możecie zrobić! Hahahahahahahahaahahahhahahahahah!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądzę aby opozycja miała się rozpaść i autor wpisu jakieś bzdury wypisuje. To co się teraz obserwuje to najzwyklejsze porzucenie osób, które popierają opozycję. Mnie tam nieszczególnie zależy na tym co tutaj zwolennik IFS napisze bo to dzięki IFS mamy taki stan gminy jaki mamy. Inną rzeczą jest jak ludzie, którzy popierają Włodka i opozycję najpierw słyszą w propozycji numer 10, że konieczny jest dialog społeczny a w następnym wpisie ta sama osoba straszy. Opozycja sama się wykończy i do tego nie będzie potrzebny IFS. Dlatego powtórzę co pisałem już w innym temacie. Opozycja nie przejdzie w następnych wyborach. Wskazują na to ich chaotyczne i pozbawione sensu działania.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądzę aby opozycja miała się rozpaść i autor wpisu jakieś bzdury wypisuje. To co się teraz obserwuje to najzwyklejsze porzucenie osób, które popierają opozycję. Mnie tam nieszczególnie zależy na tym co tutaj zwolennik IFS napisze bo to dzięki IFS mamy taki stan gminy jaki mamy. Inną rzeczą jest jak ludzie, którzy popierają Włodka i opozycję najpierw słyszą w propozycji numer 10, że konieczny jest dialog społeczny a w następnym wpisie ta sama osoba straszy. Opozycja sama się wykończy i do tego nie będzie potrzebny IFS. Dlatego powtórzę co pisałem już w innym temacie. Opozycja nie przejdzie w następnych wyborach. Wskazują na to ich chaotyczne i pozbawione sensu działania.

kogo ta osoba straszy i czym? bo ja niczego takiego nie widzę

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...