Skocz do zawartości

NIEOFICJALNIE - OPOZYCJA SIĘ ROZPADŁ�A!!!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

kogo ta osoba straszy i czym? bo ja niczego takiego nie widzę

Nie próbuj mnie angażować w gry na forum bo nie jestem zainteresowany. Kontekst wypowiedzi jest jednoznaczny i tutaj nie trzeba być specjalistą żeby to zauważyć. Zadaj sobie lepiej pytanie dlaczego Włodek tutaj nie pisze. Według mnie dlatego, że on tutaj już zaczął pisać i boi się, że ktoś go odkryje. Nie dziwiłoby mnie gdybyś ty nim był bo jesteś tak monokierunkowy, że widać sztuczność twojej wypowiedzi. Jeszcze jedno, Włodek prowadził już niejednego bloga i dobrze wie jak sie poruszać po internecie. Jeżeli nie wpisuje się tutaj tylko robi to u siebie to oznacza to tylko jedno.

Strach przed tym, że ktoś go zacznie poważnie o to posądzać.

Odnośnik do odpowiedzi

zadałem ci proste pytanie a ty tu jakiś bełkot wypisujesz, widocznie to pytanie było dla ciebie zbyt proste

Kup sobie słownik języka polskiego i sprawdź co oznacza słowo kontekst to się dowiesz, że odpowiedzialem na twoje pytanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie próbuj mnie angażować w gry na forum bo nie jestem zainteresowany. Kontekst wypowiedzi jest jednoznaczny i tutaj nie trzeba być specjalistą żeby to zauważyć. Zadaj sobie lepiej pytanie dlaczego Włodek tutaj nie pisze. Według mnie dlatego, że on tutaj już zaczął pisać i boi się, że ktoś go odkryje. Nie dziwiłoby mnie gdybyś ty nim był bo jesteś tak monokierunkowy, że widać sztuczność twojej wypowiedzi. Jeszcze jedno, Włodek prowadził już niejednego bloga i dobrze wie jak sie poruszać po internecie. Jeżeli nie wpisuje się tutaj tylko robi to u siebie to oznacza to tylko jedno.

Strach przed tym, że ktoś go zacznie poważnie o to posądzać.

Chciałem powiedzieć wam tak! Jeśli wiecie o zdolnościach komputerowych radnego to i dobrze. Nie możemy mieć wieśniaków w radzie. Powiem więcej cieszył bym się gdyby tu pisał i dawał czadu wszystkim gamoniom którzy popierają głupiego burmistrza. Panie radny rób Pan swoje i zlewaj na lewaków!!! Popieram i liczę na waszą wygraną w niedługich wyborach. Życzę powodzenia!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Co tu dużo mówić, przecież dzięki opozycji wiemy o podwyżkach wszystkich mediów i wszystkiego czego czepi się "niedoróbka" burmistrz z jego osłami. Chociaż więc nieznacznie życie publiczne stalo się dzięki opozycji jawne. To małe zasługi jak na początek??? GRATULCJE.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie oglądam ich nagrań a jak podatki zostały podniesione to zostały podniesione. Prędzej czy później się o nich wszyscy dowiedzą. To nie są żadne zasługi. Jak górnik myśli, że ktoś go będzie po stopach całował bo on łaskawie coś nagra to bardzo się myli. Nic to nie zmieniło. Była nawet sugestia żeby dodawać przypisy do nagrań żeby było wiadomo o czym w danym momencie radni mówią ale do dziś nic nie zrobili. Chcesz to ubóstwiaj opozycję. Jacy mieszkańcy taka opozycja.

Odnośnik do odpowiedzi

Minęła pełna doba a na "zaprzyjaźnionym" forum, brak Włodkowego "sprawozdania" z Komisji ! Zgadka dlaczego ?

Rozwiązanie zagwozdki jest banalnie proste.

Obaj opozycyjni radni solidarnie "posypiali" od początku wtorkowych Komisji. Radni IFS-u nie są złośliwi i nie przeszkadzali zmęczonym w ich odpoczynku. Budzono ich tylko do głosowań (chociaż jak zwykle prawie zawsze podnoszą ręce na "nie").

Obudził ich spór radnych IFS-u z przedstawicielami PUWiS-u, który dotyczył cen za wodę i ścieki. "Podłączyli" się oczywiście do dyskusji bo wiadomo trzeba walczyć o niskie ceny dla elektoratu !!

Po tym wybudzeniu znów opozycja przysnęła z przerwami na głosowania, oczywiście wsio na "nie". I tak śpiąc i głosując na "nie" zagolopowali się, że przy ostatnich czterech projektach uchwał, gdzie chodziło generalnie o przedstwianie do wiadomości publicznej tekstu jednolitego uchwał, które są nowelizacją poprzednich dokumentów (czyli ułatwianie zainteresowanym mieszkańcom Gminy korzystanie i informacji publicznej) i też oczywiście zagłosowali na "nie". Jak się Włodek ocnął, to zrobił oczy jak "karp przed wigilją" !!

Ale ogólnie trzeba przyznać - nie przeszkadzali !!

Odnośnik do odpowiedzi

Minęła pełna doba a na "zaprzyjaźnionym" forum, brak Włodkowego "sprawozdania" z Komisji ! Zgadka dlaczego ?

Rozwiązanie zagwozdki jest banalnie proste.

Obaj opozycyjni radni solidarnie "posypiali" od początku wtorkowych Komisji. Radni IFS-u nie są złośliwi i nie przeszkadzali zmęczonym w ich odpoczynku. Budzono ich tylko do głosowań (chociaż jak zwykle prawie zawsze podnoszą ręce na "nie").

Obudził ich spór radnych IFS-u z przedstawicielami PUWiS-u, który dotyczył cen za wodę i ścieki. "Podłączyli" się oczywiście do dyskusji bo wiadomo trzeba walczyć o niskie ceny dla elektoratu !!

Po tym wybudzeniu znów opozycja przysnęła z przerwami na głosowania, oczywiście wsio na "nie". I tak śpiąc i głosując na "nie" zagolopowali się, że przy ostatnich czterech projektach uchwał, gdzie chodziło generalnie o przedstwianie do wiadomości publicznej tekstu jednolitego uchwał, które są nowelizacją poprzednich dokumentów (czyli ułatwianie zainteresowanym mieszkańcom Gminy korzystanie i informacji publicznej) i też oczywiście zagłosowali na "nie". Jak się Włodek ocnął, to zrobił oczy jak "karp przed wigilją" !!

Ale ogólnie trzeba przyznać - nie przeszkadzali !!

Rajco! Witam! Dziękuję! Proszę o więcej! Tak się zdaje relację z posiedzeń komisji :)

Odnośnik do odpowiedzi

71eed0744ba23d4eaf4464d6a2d794fa.png

Panie radny za "symboliczną złotówkę" oddaj pan swoją żonę a nie nasze wspólne mienie!!!!! Nikt ci kurduplu nie dał uprawnień do rozdawania majątku na który tu pokolenia pracowały ty leniu który nic nie robisz tylko strugasz wielkiego mądralę.

Po tych danych można ocenić, że PUWISowi całkiem nieźle się wiedzie, co roku podwyżki, drogie samochody, przy nich nasz burmistrz w Oplu Astrze wygląda jak robotnik, a to przecież burmistrz daje PUWiSowi robotę. A stawki tak mają skonstruowane, że radny Kazimierz Dec za zużyty jeden kubik wody zapłacił rachunek na 25 zł!]

Tobie wszystko na jedynce leci gniocie. Jak można mówić publicznie, że się zużywa jeden metr sześcienny wody ty brudasie????? Swoje to widzę liczysz grodsz do grosza ale nasze to rozdajesz jak św. Mikołaj. Myślisz, że jak się przebierańcu przebierasz na święta to potem masz prawo udawać cały rok??? Dobrze piszesz Szafran Burmistrz nie szasta forsą na lewo i prawo. Jeździ starym samochodem i jest robotnikiem bo pracuje na naszą rzecz. Wy z tymi propozycjami jesteście tak żałośni, że słowami nie da się tego opisać. jestem oburzony i zbulwersowany zachowaniem radnego Deca jak i jego obrońcy Szafrana. Takich radnych w następnych wyborach należy wyeliminować. Bo są niegodni pełnienia tej funkcji.

Odnośnik do odpowiedzi

e014b049d062b46117aa768f5e909c5a.png

Chodziło o ten cytat! Dla uściślenia dla głupio mądrych radnych bawiących się w rozdawnictwo mienia nieswojego. jeszcze mi się też nie zdarzyło zużyć taką minimalną ilość wody :rolleyes: nasi radni wszystko potrafią nawet robić podwyżki i sami oszczędzać. Co za przykład! No szacun panie radny dec. :blink: jeszcze niech zdradzi tajemnicę jak to zrobić- nie prać, nie myć się, nie myć garów jednym słowem nie korzystać no chyba, ze chodzi o spłukanie kupy. To faktycznie tyle na miesiąc wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi

A jak jest wyjazd na odpoczynek, do rodziny, to krany odkręcać aby coś "naleciało" i ciebie jeden z drugim zadowoliło ?

Wtedy nie płacisz za zużycie to logiczne ale za wystawienie rachunku, abonament, spisanie licznika płacisz jak za zboże. Twój problem "brudasie" że ty nie rozumiesz, że te wszystkie tzw. dodatkowe opłaty przedsiębiorstwa biorą od nas wszystkich takie same i to jedyna sprawiedliwość. Bo jeszcze by brakowało żeby "brudas" jak mniej wody weźmie to żeby mniej za inne opłaty płacił. Tak jest z opłatami za energię, telefon. tak zgodnie z prawem pobierają wszystkie firmy. Dlaczego obaj panowie tego nie rozumieją? Bóg raczy wiedzieć. Widać po drodze im w jednym pluciu na rzeczy na które firma wpływu nie ma i Burmistrz także. Lepiej myj się brudasie daj wod-kan zarobić sprawdź jak działają inne firmy. Nie zazdrość firmie ,że ma auta bo przecież muszą mieć aktywa i pasywa. A najlepiej zyski też to jest wtedy dobra firma. Jeszcze raz "brudas" posieć nad propozycją sprzedawania ziemi za "symboliczną złotówkę" bo razem popłyniecie za takie "genialne" pomysły. Może jeszcze Dec na burmistrza i wtedy przydomek Kazimierz Dec -Rozdawca własności mieszkańców.

Odnośnik do odpowiedzi

e014b049d062b46117aa768f5e909c5a.png

Chodziło o ten cytat! Dla uściślenia dla głupio mądrych radnych bawiących się w rozdawnictwo mienia nieswojego. jeszcze mi się też nie zdarzyło zużyć taką minimalną ilość wody :rolleyes: nasi radni wszystko potrafią nawet robić podwyżki i sami oszczędzać. Co za przykład! No szacun panie radny dec. :blink: jeszcze niech zdradzi tajemnicę jak to zrobić- nie prać, nie myć się, nie myć garów jednym słowem nie korzystać no chyba, ze chodzi o spłukanie kupy. To faktycznie tyle na miesiąc wystarczy.

Podaj przykład,że radny Dec zużył 1 m3 wody.Zapłacił za metr,a zużył to duża różnica.

Odnośnik do odpowiedzi

Piszesz jak potłuczony "bzdura" trzeba było się lepiej trzymać ksywy "brudas" a ty nie dość, że głupoty pleciesz to jeszcze kamuflasz jest plefem do kwadratu a może i do sześcianu :(

Sądziłem,że jesteś homo sapiens i potrafisz czytać ze zrozumieniem.Pomyliłem się.

Odnośnik do odpowiedzi

Podaj przykład,że radny Dec zużył 1 m3 wody.Zapłacił za metr,a zużył to duża różnica.

b519d32a90ff771101562e24d0b87754.png

Ja nie wiem "bzdura" czy ciebie należy do jakiejkolwiek grupy małp zaliczyć. Napisałeś co napisałeś! Napisałeś zdanie- RADNY KAZIMIERZ DEC ZA ZUŻYTY 1m3 WODY ZAPŁACIŁ RACHUNEK NA 25 zł. Nie wiem jak można to inaczej zrozumieć?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...