Skocz do zawartości

NIEOFICJALNIE - OPOZYCJA SIĘ ROZPADŁ�A!!!!!


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

He he he wiarygodne źródło ifs ha ha ha Stary ty chyba przez ścianę się z głupkiem macałeś!!! Opozycja ma się dobrze działa i ma swoje osiągnięcia. Jak ifs liczy na rozłam wśród powstałego komitetu wyborczego to się niemile zawiedzie. Co boicie się posrańcy zbliżających się komisji i sesji. Racja bójcie się bo was zmiażdżymy jak nic. Buraki i nieroby ha ha ah

Odnośnik do odpowiedzi

Informacja pochodzi z wiarygodnego źródła bo od kilku moich znajomych z IFSu!!!!!!!!!! Ponoć dlatego Michał się nie wpisuje na cafe i portalu!!!!!!

Jak ktoś tak napisał to coś chyba jest na rzeczy. Czyżby zgrzyty w opozycji??? Może młody przerasta starego i nastąpiło hmmm co nastąpiło???!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi właśnie o młodego i starego. Z informacji, które dostałem wynika, że chodzi o skargę, którą Kupczyński napisał. Racinowski jeszcze nigdy nie był w tak dobrym nastroju. To mi też potwierdził ktoś z urzędu :)

Odnośnik do odpowiedzi

He he he wiarygodne źródło ifs ha ha ha Stary ty chyba przez ścianę się z głupkiem macałeś!!! Opozycja ma się dobrze działa i ma swoje osiągnięcia. Jak ifs liczy na rozłam wśród powstałego komitetu wyborczego to się niemile zawiedzie. Co boicie się posrańcy zbliżających się komisji i sesji. Racja bójcie się bo was zmiażdżymy jak nic. Buraki i nieroby ha ha ah

Twoja opozycja w ogóle nie działa bo wszystkimi sprawami zajmują się radni IFS i Burmistrz Andrzej Racinowski. Zaślepiony jesteś ich bredniami i nie widzisz nawet ile złego robią w naszej gminie. A ten komitet to jest tylko taki samozwańczy komitet. On nigdzie nie istnieje więc zawiedziesz się ty i inni, którzy opozycji zawierzyli.

Odnośnik do odpowiedzi

Twoje wiarygodne źródło jest tyle warte co obietnice wyborcze burmistrza czyli...

Widziałeś ostatnio Michała na caffe? Ja nie i to mi daje wiele do myślenia. To by tłumaczyło te głupie propozycje na portalu. Może Michałowi towarzystwo tego górniczego wojownika przestało odpowiadać?

Odnośnik do odpowiedzi

Nastrój racinowskiego mnie jakoś nie zaskakuje. Gdybym miał tolerować takich Szafranów w urzędzie to też by mi się humor na cały dzień psuł.

O jaką skargę w ogóle chodzi bo nie piszesz za dużo...

Też bym chciał wiedzieć o co chodzi. Opozycja nigdy nie było dobra w pisaniu o tym co robią...

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobrze, że tak się stało. Nic nie zrobili oprócz obiecania, że oni wszystko lepiej wiedzą. Równie dobrze mogliby wstąpić do ifs i też by było to samo. To tylko świadczy o tym, że u nas nadal nie ma wyboru. Przekonacie się, że w przyszłych wyborach jedyna rzecz jaka się zmieni to stołki Liwaka i Szafrana na kogoś z ifs. PIsali o tym na forum, że coś robili przy obwodach wyborczych i jestem przekonany, że w następnej kadencji będziemy mieli 15/15 radnych z ifsu.

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko to wielo..... zgilizna , nastawiona na podstawowe zasady trwania. Tutaj aż wieje trupem głupoty i bezmyślności. A to oznacza dalszy swąd i zgniliznę.

Żeby coś zmienić w Ińsku to trzeba ludzi chętnych do pracy a nie cwaniaków piszących anonimowo. Przykładem może być referendum które olali w większości nasi mieszkańcy. Po co komu wiedzieć, że już nigdy nie zaznają spokoju i tego co zniszczą na wieki. Przecież tylko dureń może widzieć przez trzydzieści lat pod nosem uciążliwości żwirowni i przemykać oko na to samo w sercu miasta które jest ponoć krainą turystyki i ochrony przyrody. Najlepiej zamieńcie Ińsko na kocioł ze smołą i podpiszcie cyrograf z diabłem pier.....ni mieszkańcy piekła.

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego dajmy na to "opozycja" tym swoim zawodzeniem nic nie zmieni. Jeśli nie będzie trzeciej alternatywy ludzie znów pójdą głosować "lepsze zło" . to jest dołujące i wręcz nie napawa optymizmem. Ludzie no ogarnijcie się i zacznijcie myśleć wreszcie , że czas zmienić coś wokół nas. Z pewnością nie będzie to Michał i Włodek z Liwakiem. To jest moje zdanie nikt mi przytakiwać nie musi i poparcia mieć w tym względzie mieć nie chcę. Wyrażam opinię i mam takie prawo. mam gdzieś czy to się podoba opozycji czy obecnym klakierom.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.portalinsko.pl/

Jaki dialog z wami????!!!!! Przecież cały czas próbujemy z wami rozmawiać ale to jak grochem o ścianę!

W sprawie żwirowni wypowiedzieli się mieszkańcy min. Kupczyński, Szafran i Liwak. Kto jak i czy głosował niech sami powiedzą...................

Co zaś się tyczy Dyrektora to jest to w gestii Burmistrza i nie musi pytać się nikogo zobaczymy czy wy nas będziecie pytać jak się (nie daj Boże ) zamienimy rolami???

W sprawie śmieci konsultacje dopiero będą bo tak stanowi ustawa i nie próbujcie mówić, że robimy coś wbrew ustawie.

Jak to nie dopuściliśmy was do głosu w sprawie okręgów? Mogliście złożyć propozycje tak jest w standardach politycznych a nie że wy z nami na spotkaniu IFS będziecie się wymądrzać. Złożyliście swój projekt? Szafran opowiedział, że to nasza rola i obowiązek! Też się z tym zgadzam więc o co wam chodzi? Niby jak my mamy z wami rozmawiać o kondycji finansowej? Przecież za to odpowiada Skarbnik i Burmistrz a nie " opozycja" klekotać to może szafran pod bocianim gniazdem w Ściennym. Ciągle macie głos tylko nie umiecie z niego skorzystać- obrażanie Przewodniczącego nie jest przez nas mile widziane. Jak nauczycie się poprawności politycznej zabierajcie głos dalej tak jak dawniej. Wszystkie karygodne zachowania będą traktowane "odebranym głosem". Dialog prowadzimy z wyborcami nie z dwoma radnymi którzy nie wnoszą żadnych inicjatyw. Szanowni panowie to jest polityka a nie zabawa w "bierki". Szafran babcia ci tego nie mówiła??? Jak nie umie dwóch radnych przełknąć "pigułki nieszczęścia" że nikogo nie reprezentują to wy macie problem. Michał jest za młody żeby pamiętać jak było w poprzednich kadencjach( może też nie chce), Liwak sam to przechodził i wie więc nie rozumiem jego zachowania, Włodek rzuca się jak wesz na grzebieniu bo nie zna panujących obyczajów ( górnictwo to nie to samo co samorząd). jak już przemyślicie te swoje "złote" myśli to weźcie się za robotę jak to często nam powtarza radny Szafran i pokażcie dla kogo ten wasz klekot, do kogo skierowany i czemu ma służyć. na razie komitet wyborczy "opozycji" jest jak jego twórcy do d***.

Odnośnik do odpowiedzi

Hahahahhaha... Opozycja... Racinowskiemu wytykają, że kłamał podczas wyborów a sami kłamią jak z nut...

No i co teraz Szafran? Młodego pogoniłeś swoją głupotą. Kłamać zaczynasz jak Racinowski...

Coraz więcej protokołów świadczy o tym, że na portalu tylko kłamiecie. Co masz zamiar zrobić?

Może najwyższy czas żebyś zaczął korzystać z emerytury jak prawdziwy emeryt.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...