Skocz do zawartości

Małymi kroczkami ku prawdzie


gość

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, tak,tak napisał:

Jakim prawem dziękujesz w liczbie mnogiej? Oprócz tego ,że nazwałeś się "obiektywny" popełniłeś wpis "prymitywny". Radni otrzymując dietę są zobowiązani do uczestnictwa w różnego rodzaju spotkaniach, kontrolach itp. Bez diet radni nie mieliby obowiązku uczestniczenia.

Typowe... Gdyby nie było pieniędzy to nie byłbym w radzie. Nie ma lepszego komentarza, który pokazuje jak zgniła jest rada miejska w Ińsku. 

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, gość napisał:

Typowe... Gdyby nie było pieniędzy to nie byłbym w radzie. Nie ma lepszego komentarza, który pokazuje jak zgniła jest rada miejska w Ińsku. 

Wystaw kandydata na burmistrza i kandydatów na radnych, którzy nie przyjmą żadnych propozycji płacy i diet. Powodzenia.

 

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, gość napisał:

Typowe... Gdyby nie było pieniędzy to nie byłbym w radzie. Nie ma lepszego komentarza, który pokazuje jak zgniła jest rada miejska w Ińsku. 

Pewnie że typowe bo za każdą praenależy sie wynagrodzenie, tak jest w radzie miasta, radzie powiatu, radzie nadzorczej. Tylko za komuny były prace społeczne za darmo

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz już wiecie po co się idzie do RM w Ińsku. Radni za nic nie odpowiadają, nic nie robią, w nic się nie angażują, o niczym nigdy nie wiedzą, ale za to, że przez dwie godzinki sobie posiedzą na sesji i najedzą się na koszt podatnika, dietka się należy.

To jest powód, dla którego w Ińsku jest tak źle. W radzie siedzą spadochroniarze i lenie, które sobie do emerytury i renty dorabiają nic nierobieniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Teraz już wiecie po co się idzie do RM w Ińsku. Radni za nic nie odpowiadają, nic nie robią, w nic się nie angażują, o niczym nigdy nie wiedzą, ale za to, że przez dwie godzinki sobie posiedzą na sesji i najedzą się na koszt podatnika, dietka się należy.

To jest powód, dla którego w Ińsku jest tak źle. W radzie siedzą spadochroniarze i lenie, które sobie do emerytury i renty dorabiają nic nierobieniem.

Idz na radnego i spytaj się diabłów, Ewki ,Gienka ,rudzielca ,Goni i wielu innych jak ciężko się napracowali .Ciule ciężko tylko glowkowali jak kolegów ,żeby ich wyrzuci z przewodniczących  ,a sami się wladowali i przytakują co burki chcą .Jak burki by im kazali się utopić ,czy odrąbać rękę też by zrobili .Takich mamy radnych .hi ha hu.

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Fredi napisał:

Idz na radnego i spytaj się diabłów, Ewki ,Gienka ,rudzielca ,Goni i wielu innych jak ciężko się napracowali .Ciule ciężko tylko glowkowali jak kolegów ,żeby ich wyrzuci z przewodniczących  ,a sami się wladowali i przytakują co burki chcą .Jak burki by im kazali się utopić ,czy odrąbać rękę też by zrobili .Takich mamy radnych .hi ha hu.

 

I dobrze że was boli d***. Ustawialiscie z Szafranem wszystkich po kątach, jak ktoś podskoczył, to jazdę na caffe robiliście tak było z Halejciem, Gienkiem, Diabłem, Ewka czy z Gośka  jak została przewodnicząca, czy teraz z bananem bo wam bruździ. Ja tu rzadko czytam obraźliwych słów na Mazurka Szafrana czy Deca, bo to k... aniołki są, a co się okazuję że nie. Jedynym słowem powiem tak emerytom serdeczne dzięki, wnuki bawić.

Odnośnik do odpowiedzi
48 minut temu, Zgred napisał:

 

I dobrze że was boli d***. Ustawialiscie z Szafranem wszystkich po kątach, jak ktoś podskoczył, to jazdę na caffe robiliście tak było z Halejciem, Gienkiem, Diabłem, Ewka czy z Gośka  jak została przewodnicząca, czy teraz z bananem bo wam bruździ. Ja tu rzadko czyUltam obraźliwych słów na Mazurka Szafrana czy Deca, bo to k... aniołki są, a co się okazuję że nie. Jedynym słowem powiem tak emerytom serdeczne dzięki, wnuki bawić.

Ty tyfusie nie chcesz być emerytem ,jedno masz wyjście Powies się jak najszybciej.

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, Zgred napisał:

 

I dobrze że was boli d***. Ustawialiscie z Szafranem wszystkich po kątach, jak ktoś podskoczył, to jazdę na caffe robiliście tak było z Halejciem, Gienkiem, Diabłem, Ewka czy z Gośka  jak została przewodnicząca, czy teraz z bananem bo wam bruździ. Ja tu rzadko czytam obraźliwych słów na Mazurka Szafrana czy Deca, bo to k... aniołki są, a co się okazuję że nie. Jedynym słowem powiem tak emerytom serdeczne dzięki, wnuki bawić.

Kupa nie ściemniaj. Wszelkie szkaradne wpisy na kafe są twojej roboty. Wystarczy ze ktos krzywo na ciebie spojrzy i juz po nim jedziesz na kafe. halejciie ci sie nigdy nie podobali, gienek tez, diabek cie wkurzal i tak dalej. Wypisujesz tu okropne i niestworzone rzeczy i oczywiscie odwracasz uwage od siebie twierdzac ze to zbyszek i wlodek. Jestes wredny i falszywy .uj.

Odnośnik do odpowiedzi

Zbyszek ja cię znam dobrze, a Kupczynski mi się raczej kłania w pas. Tyłek ruszyles jak was ze stołków posunęli, ja wiem że to dla ciebie sprawa honoru. Ale honorowo byłby odejść jak cię nie chcą. Dla praktycznie od zawsze byłeś przewodniczącym Komisji, to tobie się burmistrzowie musieli podporządkowac, bo to w dużej mierze od ciebie zależał budżet. Tobie to pasowało, bo praktycznie od ciebie coś zależało, ale ty za nic nie odpowiadales bo to w kwestii Burmistrza było pilnowanie zatwierdzonego budżetu. Powiem ci tak daj sobie chłopie spokój, daj młodym pracować w radzie. 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Zgred napisał:

Zbyszek ja cię znam dobrze, a Kupczynski mi się raczej kłania w pas. Tyłek ruszyles jak was ze stołków posunęli, ja wiem że to dla ciebie sprawa honoru. Ale honorowo byłby odejść jak cię nie chcą. Dla praktycznie od zawsze byłeś przewodniczącym Komisji, to tobie się burmistrzowie musieli podporządkowac, bo to w dużej mierze od ciebie zależał budżet. Tobie to pasowało, bo praktycznie od ciebie coś zależało, ale ty za nic nie odpowiadales bo to w kwestii Burmistrza było pilnowanie zatwierdzonego budżetu. Powiem ci tak daj sobie chłopie spokój, daj młodym pracować w radzie. 

Co ty Kupa wypisujesz? Od kiedy to od radnego coś zależy? Ty ty i burek za wszystko odpowiadacie, na wszystko macie jedną odpowiedź: brak pieniedzy. To ty wszystkich rozstawiasz po kątach, odwołujesz, zwalniasz z pracy, poniżasz i obrabiadz du,pę na kafe.  Jesteś wredny .uj.

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Fałszywiec napisał:

Co ty Kupa wypisujesz? Od kiedy to od radnego coś zależy? Ty ty i burek za wszystko odpowiadacie, na wszystko macie jedną odpowiedź: brak pieniedzy. To ty wszystkich rozstawiasz po kątach, odwołujesz, zwalniasz z pracy, poniżasz i obrabiadz du,pę na kafe.  Jesteś wredny .uj.

Odwołali cię Radni nie Kupczynski, Kupczynski nawet nie na takich możliwości prawnych. Kto poniża, poczytaj komentarze wcześniej, tobie wolno wszystko innym już nie. Mówisz brak pieniędzy,a kto chciał podwyżki? Kupczynski czy wy? Odwracacie kota ogonem. Na sesji mówiłeś, że poddajesz się do dyspozycji radnych po swoim odwołaniu, później idziesz do sądu, owszem masz prawo tylko kto tu jest gołosłowny?

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Zgred napisał:

Odwołali cię Radni nie Kupczynski, Kupczynski nawet nie na takich możliwości prawnych. Kto poniża, poczytaj komentarze wcześniej, tobie wolno wszystko innym już nie. Mówisz brak pieniędzy,a kto chciał podwyżki? Kupczynski czy wy? Odwracacie kota ogonem. Na sesji mówiłeś, że poddajesz się do dyspozycji radnych po swoim odwołaniu, później idziesz do sądu, owszem masz prawo tylko kto tu jest gołosłowny?

 

 

Nie wybielaj się kupa, P.Zbyszek ciebie grilluje, jak ci się należy wg.zasług ! Niebawem dostaniesz pocztówkę ale nie do kolorowania !!??

Odnośnik do odpowiedzi

To prawda byłem kiedyś w kinie i co widzę przesiadowki ,nieroby kopciucha hihraja się,jak popieprzeni, nic tylko kawka i płoty.A dupek kopciuch uważa że pracują ponad siły.Kopciuch zapomniał jak się pozbył fachowców i przyjął rodzinkę i kumpli  nie z Ińska .Chce ci palancie przypomnieć że żadna tam osoba nie nadaje się do tej pracy .Nic się nie dzieje oprócz obrabiania  d**.kopciuch to największa szuka w Ińsku .Chcesz na siłę być burmistrzem to wszyscy mówią.Pamietaj nawet rodzina źle mówi o tobie łajzo.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...