Skocz do zawartości

Małymi kroczkami ku prawdzie


gość

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, władza napisał:

Ja bardzo kibicuję P. Mazurkowi,wiem że ludzie burków jego nie nawiedza,że szyki im popsuł.Ale ja wiem że ten Mazurek jest bardzo waleczny i doprowadzi do zagłady tych bufonów,oby jemu nic złego nie zrobili .

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Kurnik napisał:

ha ha ha! Ale się uśmiałem. Kupa ty gamoniu to twój idol Liwak wraz z żoną był na łykendzie koło Poznania, zwiedzali kurniki, balowali i z powrotem przywieźli cały bagażnik jajek. Teraz ty palancie o kurniki posądzasz Mazurka, a Mazurek w Poznaniu nie był tylko Liwak z żoną.

Popatrzcie jak Kupczyk to perfidny uj. Niby chciał uderzyć w Mazurka ale dobrze wiedział, że to Liwak sie  z Hołkiem dogadywał w sprawie kurnika. Kupczyk cały czas atakuje Liwaka a ten głupol tego nie widzi. Perfidia w stu procentach.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Joker napisał:

Popatrzcie jak Kupczyk to perfidny uj. Niby chciał uderzyć w Mazurka ale dobrze wiedział, że to Liwak sie  z Hołkiem dogadywał w sprawie kurnika. Kupczyk cały czas atakuje Liwaka a ten głupol tego nie widzi. Perfidia w stu procentach.

Włodek nie zmieniaj tematu, du... Będzie się palić 

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Obi napisał:

Skoro aktualna włada jest do doopy a tu na forum jest tylu kandydatów wszystkowiedzących , to poprosił bym o prawdziwe podpisy żeby ludzie wiedzieli na kogo głosować 

Trzeba być wyjątkowym debilem żeby taki wpis napisać.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Czytelnik napisał:

Kopciuch to stwór od diabelskich nawykach ,ja się nie dziwię ,gdyż jego rodzina jest patologiczna w bardzo dużej części .Tam są bandyci ,nożownicy kryminaliści i złodzieje .Czym się dziwić że Michail jest taki sukrwiel..

To wstawiennictwo Pana Zbyszka spowodowało, że właśnie on został wickiem.W pierwszej kadencji zachowywał się "jak cię mogę", ale w obecnej lewak dał mu wolną rękę i "dzieje się" najgorszy scenariusz prowadzący ku zagładzie naszego miasteczka i gminy.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, tak,tak napisał:

To wstawiennictwo Pana Zbyszka spowodowało, że właśnie on został wickiem.W pierwszej kadencji zachowywał się "jak cię mogę", ale w obecnej lewak dał mu wolną rękę i "dzieje się" najgorszy scenariusz prowadzący ku zagładzie naszego miasteczka i gminy.

Jak on został vickiem to Zbychu był u Racina, i miał taki wpływ na Liwaka jak światło księżyca na rozwój dorozkarstwa w XIVw.

Niedługo to Zbychu obali komunę w 89r, sam przekopał mierzeję wiślana, a na jego działce powstanie elektrownia atomowa. 

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Grażyna napisał:

Jak on został vickiem to Zbychu był u Racina, i miał taki wpływ na Liwaka jak światło księżyca na rozwój dorozkarstwa w XIVw.

Niedługo to Zbychu obali komunę w 89r, sam przekopał mierzeję wiślana, a na jego działce powstanie elektrownia atomowa. 

Co ty misiek pierd+lisz. Kiedy zostałeś radnym ? Jak Liwak wygrał z Racinem i wprowadził do Rady czterech radnych. Ciebie palancie, Włodka, starego Halejcie i młodego Machnika ! Potrzebujesz coś na przypnienie? Przestań brać to co obecnie wciągasz. Zbyszek osierocony przez Racina,  miał czterech radnych i czterech sierot po Terebeckim! To nie było tak dawno że  nie pamiętasz,judaszu ! Zapomniałeś jak Liwak namawiał na Wisoli Zbyszka i Włodka abyś został vickiem, aby zrobić koalicję i posunąć Teresę z Przewodniczącej Rady ? Zbychu się zgodził, łatwowierny, o po tym tylko na niego Teresa wylała pomyje po odwołaniu. A to tobie i Liwakowi się należało. To że Zbyszek zgodził się z wami współpracować  oszuści i tumany samorządowe, jest  jego największm błędem ostatnich 68 lat !!!

 

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Kupagoowna napisał:

Co ty misiek pierd+lisz. Kiedy zostałeś radnym ? Jak Liwak wygrał z Racinem i wprowadził do Rady czterech radnych. Ciebie palancie, Włodka, starego Halejcie i młodego Machnika ! Potrzebujesz coś na przypnienie? Przestań brać to co obecnie wciągasz. Zbyszek osierocony przez Racina,  miał czterech radnych i czterech sierot po Terebeckim! To nie było tak dawno że  nie pamiętasz,judaszu ! Zapomniałeś jak Liwak namawiał na Wisoli Zbyszka i Włodka abyś został vickiem, aby zrobić koalicję i posunąć Teresę z Przewodniczącej Rady ? Zbychu się zgodził, łatwowierny, o po tym tylko na niego Teresa wylała pomyje po odwołaniu. A to tobie i Liwakowi się należało. To że Zbyszek zgodził się z wami współpracować  oszuści i tumany samorządowe, jest  jego największm błędem ostatnich 68 lat !!!

 

Jak odwolywaliscie Teresę Kupczyk był vickiem. Mogliście od razu Włodka wybrać jak była koalicja od początku. Kłamiecie jak zawsze 

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Grażyna napisał:

Jak odwolywaliscie Teresę Kupczyk był vickiem. Mogliście od razu Włodka wybrać jak była koalicja od początku. Kłamiecie jak zawsze 

To nie było takie proste. Teresa i jej radne były potrzebne lewakowi, bo oni "dogadali się" przed wyborami. Gdy jednak koalicja okrzepła, a Teresa zaczęła rządzić pracownikami urzędu, koalicja postanowiła zmienić przewodniczących.

Odnośnik do odpowiedzi
Obserwator radnych

Tylko Zbyszek i Zbyszek. Ja się pytam co ty jako radny przez tyle lat kadencji zrobiłeś. Ciągle jak chorągiewka na wietrze. Siedzisz i piszesz o Sobie. Prostaku jeden. Każdy wie jaki z Ciebie fałszywiec. Obudził się jak go odwołali. A tak to co jak niedźwiadek usnales tylko nie na zimę ale na wiele lat kadencji? 

Odnośnik do odpowiedzi

Zygac chce mi się ,jak czytam o Jacku i Michale .Co ci zrobili z ludźmi kultury ,nie wstyd wam ,na samo to ,że tak nie ludzko postąpili, za tak doskonałą pracę ,jaka wykonywali za bezcen, to muszą ponieść odpowiedzialność.Teraz kultury jest w myślach tych panów .Michał ty gdzie łapska postawisz ,tam jest tragedia,do niczego się nie nadajesz .Jesteś podpierdalaczem z każdej strony.Bedziesz żył w Ińsku i znienawidzony przez sąsiadów i ludzi. Pochamuj swoją nienawiść,chyba że wysłałeś nienawiść z mlekiem matki.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Obserwator radnych napisał:

Tylko Zbyszek i Zbyszek. Ja się pytam co ty jako radny przez tyle lat kadencji zrobiłeś. Ciągle jak chorągiewka na wietrze. Siedzisz i piszesz o Sobie. Prostaku jeden. Każdy wie jaki z Ciebie fałszywiec. Obudził się jak go odwołali. A tak to co jak niedźwiadek usnales tylko nie na zimę ale na wiele lat kadencji? 

Jak pamięć mnie nie myli to Zbigniew prężnie pracował przez całą dotychczasową kadencie, robił i popierał Jacka i Michała jak nie robili przekrętów.Gdy miał Wisole przyjmował dziadów na poczęstunki ,dawał nie małe pieniądze na różne imprezy.A nawet zrobił Jackowi bardzo ulgowo wesele  i t p, to mało  pytam .A teraz najlepiej oczerniać ,ośmieszać ,drwić.

 

Odnośnik do odpowiedzi
zamknąć się mieszkańcy

Pełna gminna demokracja zatwierdzona statutem.Wynika z niej,że mieszkańcy głosu nie mają.Tylko swoja sitwa i jej przedstawiciele.Kto uwierzy w tę manipulację?Tylko sami swoi.

Sprawy różne (z prawem do głosu dla sołtysów i kierowników jednostek organizacyjnych).

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...