Skocz do zawartości

Małymi kroczkami ku prawdzie


gość

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Jacek napisał:

Teraz rozumiecie do czego służą tępe łby; woźniaki, kujawskie, dolaty,tomczyki i inne tego typu halejcie. Opanował ich kupa za frukta a liwak udaje że nic nie wie.

Tego co wiem to Halejcio,Panczyk i Nadkierniczny odeszli od kupy

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Beata napisał:

Co ty piszesz za głupoty obiektywny. Ińsko Plus nawet nie przystąpi do wyborów. Kazik spalony w Ińsku. Na szafran już plują w Ścienne a Mazurek sami dobrze wiecie 

Oho, Kupa sra po majtach ! Słusznie się obawiasz. Domyślasz się jakie perełki czekają na ujawnienie w czasie kampanii. 

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem wam, że zrobiło się ciekawie. Kupczyk i Liwak pogonili Mazurka, Deca i Szafrana ze stanowisk i co przez to osiągnął?  Załatwiłi sobie opozycję w radzie która punktuje burków obnażając ich niekompetencje, brak przygotowania, niewiedzę, wręcz nieudacznictwo. No bo jak można było podpisać umowę na zagospodarowanie placu przy wieży i nie wiedzieć co tam ma być zrobione? To kto w ten naszej gminie rządzi? Na pewno nie Liwak.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Zenek napisał:

Tego co wiem to Halejcio,Panczyk i Nadkierniczny odeszli od kupy

Jeśli to prawda to wyjście jest jedno: Halejcio, Pańczyk i Nadkierniczny powinni założyć swój klub w radzie. Proponuję nazwę klubu: "Sportowcy". Wtedy burmistrz bedzie inaczej z nimi rozmawiał i będzie łaskawszy w przyznawaniu sportowcom pieniędzy. Panowie do dzieła!

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, wyborca napisał:

już nie mogę doczekać  się nowych wyborów i to ich płaszczenie się przed każdym wyborcą, obiecanek niespełnionych, będzie się działo 

Buraki nie mają po co do mnie przychodzić. Brak im pomysłów a realizacja czegokolwiek urąga wszelkim zasadom prowadzenia inwestycji. to kompletni nieudacznicy . Kłamia jak z nut, przykladem żwirownia. Ja im nie wierzę.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Observer napisał:

Jeśli to prawda to wyjście jest jedno: Halejcio, Pańczyk i Nadkierniczny powinni założyć swój klub w radzie. Proponuję nazwę klubu: "Sportowcy". Wtedy burmistrz bedzie inaczej z nimi rozmawiał i będzie łaskawszy w przyznawaniu sportowcom pieniędzy. Panowie do dzieła!

IŃSKO PLUS- INA IŃSKO, tak będzie lepiej P.Danielu, bo to Pan jest inicjatorem tego pomysłu.  Powodzenia. 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, Ina napisał:

IŃSKO PLUS- INA IŃSKO, tak będzie lepiej P.Danielu, bo to Pan jest inicjatorem tego pomysłu.  Powodzenia. 

Może być INA IŃSKO. Daniel działaj bo inaczej Liwak ci kasy nie da. Oszuka cie, Michał też ci kasę chętnie obetnie.

Odnośnik do odpowiedzi
16 minut temu, Observer napisał:

Jeśli to prawda to wyjście jest jedno: Halejcio, Pańczyk i Nadkierniczny powinni założyć swój klub w radzie. Proponuję nazwę klubu: "Sportowcy". Wtedy burmistrz bedzie inaczej z nimi rozmawiał i będzie łaskawszy w przyznawaniu sportowcom pieniędzy. Panowie do dzieła!

Nie mają wyjścia. Na sesji skarbniczka kazała Halejci znaleźć w budżecie,  kasę na podwyżkę dla sportowców ! Wbrew pozorom jest to prosta sprawa P.Danielu. Zabierze się jedną pensję Liwakowi i to wystarczy. Jako klub INA IŃSKO,  wniesiecie projekt uchwały. Ośmiu Wspaniałych się znajdzie. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Ina napisał:

Nie mają wyjścia. Na sesji skarbniczka kazała Halejci znaleźć w budżecie,  kasę na podwyżkę dla sportowców ! Wbrew pozorom jest to prosta sprawa P.Danielu. Zabierze się jedną pensję Liwakowi i to wystarczy. Jako klub INA IŃSKO,  wniesiecie projekt uchwały. Ośmiu Wspaniałych się znajdzie. 

Kupczyk z Liwakiem już powód znajdzie żeby kasy na sport nie dać. Liwak jak zwykle powie, że kasy nie ma. Daniel nie daj się wyruchać.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Ina napisał:

Nie mają wyjścia. Na sesji skarbniczka kazała Halejci znaleźć w budżecie,  kasę na podwyżkę dla sportowców ! Wbrew pozorom jest to prosta sprawa P.Danielu. Zabierze się jedną pensję Liwakowi i to wystarczy. Jako klub INA IŃSKO,  wniesiecie projekt uchwały. Ośmiu Wspaniałych się znajdzie. 

Rzeczywiście Halejcio walczył na sesji o 15 tysięcy (oglądałem transmisję). 15 tysięcy dla INY na cały rok a Liwak tyle kasuje na miesiąc.

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, daszia napisał:

Rzeczywiście Halejcio walczył na sesji o 15 tysięcy (oglądałem transmisję). 15 tysięcy dla INY na cały rok a Liwak tyle kasuje na miesiąc.

Oglądałem inną sesję? Halejcio przedstawił wniosek:180 tys.na sportowców i 20 tys.na karate. Wniosek został przegłosowany większością  głosów, w tym Ińsko Plus.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, o nie napisał:

Oglądałem inną sesję? Halejcio przedstawił wniosek:180 tys.na sportowców i 20 tys.na karate. Wniosek został przegłosowany większością  głosów, w tym Ińsko Plus.

Obejrzyj jeszcze raz. Halejcio złożył wniosek o dodatkowe 15 tysięcy do pierwotnej kwoty założonej przez burka w budżecie. Burek łaskawie dał na dwa kluby 185 tyś. A Halejcio przy pomocy Mazurka, dołożył 15 tyś. Razem 200 tyś. w tym dla piłkarzy 180 tyś. a dla karate 20 tyś. 

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, Smoła napisał:

Obejrzyj jeszcze raz. Halejcio złożył wniosek o dodatkowe 15 tysięcy do pierwotnej kwoty założonej przez burka w budżecie. Burek łaskawie dał na dwa kluby 185 tyś. A Halejcio przy pomocy Mazurka, dołożył 15 tyś. Razem 200 tyś. w tym dla piłkarzy 180 tyś. a dla karate 20 tyś. 

Czyli tak, 200 tysiecy dla piędziesięciu sportowców i 220 tysięcy pensji dla jednego nieudacznika Liwaka. Gdzie tu sprawiedliwość?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...