Skocz do zawartości

Małymi kroczkami ku prawdzie


gość

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, gość napisał:

Jasne a sitwa broni swoich interesów.Mieszkańcy mają jedynie ich utrzymywać.Od tego są podatki i opłaty.Szloda tylko,że nie słužą ogółowi mieszkańców a jedynie rodzinno-koteryjnej sitwie.

Zbyszek ciebie też utrzymują.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Leszek napisał:

Ludzie oglądałem sesje dziś i nie wieże w to co zobaczyłem. Kaziu jest najlepszy. Całą sesję stuka Mazurka jak ma głosować. Boże chroń nas od takich radnych

Oj Leszku, a skąd wiesz,że nie było odwrotnie?

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Czołgista napisał:

Kazik a ty nie pytaj na każdej sesji Mazurka jak masz głosować. 

O rety co wy idioci jeszcze nie wymyślicie ,ja owszem oglądam każda sesję no i powiem jasno i wyraźnie nie róbcie tragedii z czym to nie jest prawdą.A jeśli chodzi o Pana Kazimierza to jest prawda że zniszczylisciie jego ,co do kultury,wiemy wszyscy ,że Pan Kazimierz ucząc dzieci osiągał bardzo duże osiągnięcia,a nawet to kiedyś pokazał.Wy Panowie Burmistrzowie to zniszczylisciie to co było pełne.Dzieki P.Karzimierzowi Ińsko było znane w całym województwie i nie tylko .Znam P.Krzimierza i nie zasługiwał na takie traktowanie.Bardzo dobrze zrobił ,że wycofał się i nie chce mieć nic wspólnego z taką kultura jaka jest teraz.Pisac i opluwać to najlepiej wam wychodzi.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Kupczyk napisał:

Michał się czepia zasłużonego dla Ińsla P. Kazimierza a sam rujnuje Ińsko. Kupczy stanowiskami i doi gminną kasę aż niemiło. Wstyd mieć takiego burmistrza i zastepcę.

Buraki nawet sie nie kryją z pogardą i brakiem szacunku dla starszych mieszkańców. Poczekamy do wyborów i im podziękujemy.

Odnośnik do odpowiedzi

Zapytam  Burmistrzów ,co oni zrobili dla ludzi i to za friko,odpowiadam NIC.A Ja pamiętam,jak Deca zespół grał na dechach i nie tylko,też pamiętam że grali za friko, mówiło się że grają za darmo che,i nie płakali i nie byli zbulwersowani.Oni bawili ludzi latami.Teraz się nie pamieta ,bo po co.Byl też taki fantastyczny muzyk, człowiek jak Pan.Moroz też Michał z Jackiem go wysiudali ,bo przyjąć należało kuzynkę i kumpli z Chciwela,ci obecni co robią ,odpowiadam NIC,tylko co miesiecznaniczykada pensję i to nie małą.

Odnośnik do odpowiedzi

Kultura w Ińsku jest pod psem,robja jakieś jogi ,co to ma z kulturą ,zobaczcie jak szanują P Moroza w Złociencu,jest tam bardzo szanowanym muzykiem,prowadzi zespoły ,pokazują się i bardzo chwalą.Insko też miałoby takich fachowców ,żeby nie Michał,on tylko on niszczyl to co dane mam było przeżyć piękne chwile.Teraz stare baby pieją i to ma być Michała kul.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...