Skocz do zawartości

Małymi kroczkami ku prawdzie


gość

Rekomendowane odpowiedzi

Mam lepszy 

Dziennikarz pyta chirurga - kogo najłatwiej zoperować ? Na to chirurg odpowiada

Członka klubu Ińsko Plus 

Na to dziennikarz a dla czego?

Bo nie ma jaj, nie ma serca ani kręgosłupa a d*** z głową można zamienić miejscami i nikt się nie skapnie 

Odnośnik do odpowiedzi

Głupota nie zna granic.Wlodarze ze swoimi przydupasami atakują każdego mieszkańca,który krytykuje ich przekręty i wizję rozwoju.Tym konowałom po drodze tylko że zwirownią i ZSL/PSL czyli POst komuną. Takich pasożytów w skali Polski jest ogrom.To oni żerują Polsce.PiS to jedyna pro Polska opcja i niestety zasila także tych nierobów z ińskiej sitwy.

Odnośnik do odpowiedzi

A mi to wszystko lata koło pępka,ale wiem że Kopciuch chce bardzo ze swoimi podłymi radnymi upokorzyć i wyśmiać kolegów  z rady.Ale tu chyba Panowie Burmistrzowie nie chodzi o opluwanie kół.Wy powinniście być na straży doprowadzanej do komprowisu  klubów.Wam dużo rzeczy nie wychodzi,w bardzo, za są as dużym stopniu.

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Wanda napisał:

A mi to wszystko lata koło pępka,ale wiem że Kopciuch chce bardzo ze swoimi podłymi radnymi upokorzyć i wyśmiać kolegów  z rady.Ale tu chyba Panowie Burmistrzowie nie chodzi o opluwanie kół.Wy powinniście być na straży doprowadzanej do komprowisu  klubów.Wam dużo rzeczy nie wychodzi,w bardzo, za są as dużym stopniu.

Dokładnie Zbyszku, tylko ty i wasz pseudo klub, na to wcześniej przyzwalał, co pokazuję że mając władze wam to nie przeszkadzało, wy jak i reszta jesteście tacy sami. Teraz wy poklasku szukacie, a gdzieś był jeden z drugim wcześniej 

Odnośnik do odpowiedzi

Tłumiki dobry był Zbigniew jak na wisoli chlales i zarles do upadłego,.Pamiętasz jak po chamsku zniszczyła ludzi kul ,jak wiele innych potraktowałem ubecki perfidny ,zakłamany gnoju.Rodzina źleTeraz to najlepiej ich sponiewierać. mówi o tobie.Rob szybciej ciotce Oldze zdjęcie na nagrobku,bo macie we krwi niszczyć ludzi.To wasza domena nie od dziś .A Zbyszek mało dawał pieniędzy na różne zbiórki charytatywne ,

Odnośnik do odpowiedzi
Koleś ze szkoly

Jak Michał tak traktujesz ludzi,jak piszą,że w kinie zrobiłeś czystkę to ja ci tutaj napiszę ,że jesteś gorszy od tych co siedzą przy pomidorze.Ty nigdy nie byłeś partnerem do jakiejś dyskusji,ty zawsze byłeś skur synem ukraińskim.

Odnośnik do odpowiedzi
Kompromitacja burmistrza
8 minut temu, Też prawda napisał:

Zbyniu widzę ciśnienie uderzyło w tą małą łysa główkę 

 

2 minuty temu, Widz napisał:

Widzę że zbych się zagotował. Pewnego łysa lepetynka aż paruje 

 

7 minut temu, Bartosz napisał:

Zbychu politycznie jesteś skończony . Daj na luz

Te wpisy Michała to jego kompromitacja. Jest to także kompromitacja Liwaka, że nie potrafi zapanować nad swoim podwładnym. Żenada do kwadratu.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Kompromitacja burmistrza napisał:

 

 

Te wpisy Michała to jego kompromitacja. Jest to także kompromitacja Liwaka, że nie potrafi zapanować nad swoim podwładnym. Żenada do kwadratu.

Wiedz Liwak że jesteś gorszy od Racinowskiego. Pan Racinowski miał jaja i wiedział jak trzymać w ryzach swoich pracowników.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Kompromitacja burmistrza napisał:

 

 

Te wpisy Michała to jego kompromitacja. Jest to także kompromitacja Liwaka, że nie potrafi zapanować nad swoim podwładnym. Żenada do kwadratu.

Może Liwakowi zależy aby Michał sie skompromitował?

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...