Skocz do zawartości

Ińsko IXXI Niemoc i Niewiedza


luneta

Rekomendowane odpowiedzi

Nie liczy się posiadanie a bycie z wiedzą na ten temat. Rolnictwo na pewno jest obce Michałowi a i Włodek tak na prawdę nic na ten temat nie wie. Bo widza o tym dziale gospodarki jest tak obszerna, ze trzeba się w nią mocno wczytać. Strajkujący rolnicy w Szczecinie chcą całkiem czego innego niż myśli radny. Właśnie dlatego uważam, ze nie ma całkowitego pojęcia o co tak na prawdę chodzi w tym strajku. czy panowie znają postulaty tych rolników??? Chodzi mi właśnie o to, ze jak się gdzieś bywa to nie dlatego że się czuję rolnikiem tylko dlatego, ze wiem o co chodzi strajkującym.

Odnośnik do odpowiedzi

radny ty byś się wstydził zabierać głos w sprawach rolniczych, ty tylko wiesz jak rolnikom podnieść podatek o 100% i dożynek nie zrobić!

Jak by nie patrzeć trochę racji ten "radny" ma. jak coś robić to wiedzieć co. a nie tylko afiszować się. ja nie popieram burka ale od opozycji chcę też czegoś w konkrecie. samo to że byli nic mi nie daje . co tam było, jak to przebiegało, jakie ich odczucia. a tu trzy zdania i zdjęcie. no proszę was.

Odnośnik do odpowiedzi

radny ty byś się wstydził zabierać głos w sprawach rolniczych, ty tylko wiesz jak rolnikom podnieść podatek o 100% i dożynek nie zrobić!

A opozycja jakie ma zasługi dla rolników? Gdzie byli rolnicy jak rada podatki podnosiła? Jak nie byli obecni to wiadomo, że mają to gdzieś a jak mają gdzieś to stać ich najwidoczniej na podwyżkę. Nie szczekaj kundelku opozycyjny za tych, których poparcia nie masz bo nikt ci tego prawa nie dał.

Odnośnik do odpowiedzi

Palancie co niektórzy wypracowali swoje emerytury jakbyś o tym nie wiedział. Niektórzy dalej ciężko pracują a jeszcze inni dopiero zaczynają pracować na swoje. Ty gnoju od 20 lat pasożytujesz na ludzkiej biedzie i dalej nie masz wstydu żeby żerować. Powinieneś oddać wszystko czym się obłowiłeś w agencji i innych urzędach po znajomościach.

Odnośnik do odpowiedzi

Palancie co niektórzy wypracowali swoje emerytury jakbyś o tym nie wiedział. Niektórzy dalej ciężko pracują a jeszcze inni dopiero zaczynają pracować na swoje. Ty gnoju od 20 lat pasożytujesz na ludzkiej biedzie i dalej nie masz wstydu żeby żerować. Powinieneś oddać wszystko czym się obłowiłeś w agencji i innych urzędach po znajomościach.

A to zgnilizna w dużej części dalej pasożytuje na mieszkańcach. Przecież wszyscy wiedzą kto z koniem był razem. Paluch to nawet uciekając z Ińska świsnął dokumentację z komputerów. Teraz już kolejny rok żyją jak milionerzy, chociaż gmina z nich niewiela ma,poza kolejnymi obciążeniami i dewastacją środowiska.

Odnośnik do odpowiedzi

Podobnie można obniżyć płace burmistrzowi,jak i premierowi.To są puste hasła populistyczne.Żaden sąd w Polsce nie wyda orzeczenia niezgodnego z prawem i Włodek dobrze o tym wie.Rada ustala burmistrzowi wynagrodzenie,ale tylko w górę,nigdy w dół.Pozdrawiam prawników.

Odnośnik do odpowiedzi

całe Ińsko huczy, że burakowy syn Tomaszek ma udziały w żwirowni!!! Wszyscy się śmieją, że PGR w Ściennym nie potrafił utrzymać ani Rybołówstwa w Ińsku a teraz wielki gospodarz. Buraczana sitwo tłumacz się z udziałów w SKSM!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Te udziały wszystko tłumaczą, oszust wyborczy nie może mieć udziałów ale synalek tak. Teraz wiem, dlaczego burmistrz tak bardzo chce tej żwirowni! Przecież jako udziałowiec musi dbać o rozwój swojej firmy! Synalek jest biedny jak mysz kościelna, jeśli kupił udziały w żwirowni to tylko za pieniądze tatusia.

Odnośnik do odpowiedzi

całe Ińsko huczy, że burakowy syn Tomaszek ma udziały w żwirowni!!! Wszyscy się śmieją, że PGR w Ściennym nie potrafił utrzymać ani Rybołówstwa w Ińsku a teraz wielki gospodarz. Buraczana sitwo tłumacz się z udziałów w SKSM!!!!!!

Skąd ty wiesz, że syn Burmistrza ma udziały? Jeśli masz taką wiedzę to zdobyłeś ją w nieprawny sposób. Akcjonariusze każdej firmy akcyjnej są niejawni. Tak więc informuję, że wszelacy "prawnicy", "goście" i inni mądrale niech nie sieją wrogiej agitacji wyborczej. Burmistrz popiera żwirownię tylko w zakresie w jakim jego możliwości sięgają. Reszta i tak będzie poza jego gestią. Może być też tak że nic nie powstanie. pytanie do przeciwników to z czego będziemy spłacać kredyty i pożyczki?

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie radny jesteś taki tępy jak i twoi kumple w radzie,że nie widzicie jak was racin robi w balona, on dba o własny tyłek i rodzinkę a wy mu ślepo wierzycie, oj wy tumany jedne, kiedy przejrzycie na oczy? Myślisz, że on się martwi o spłatę kredytów, on ma to w d****, zarżnął wszystko czego się dotknął, ale sam się doskonale trzyma. Ty myślisz, że nie ma udziałów? To go zapytaj!

Odnośnik do odpowiedzi

radny ty tumanie, on nie ma bo nie może mieć, ale są sposoby, żeby to zakamuflować, zastanów się jakim cudem z przeciwnika żwirowni nagle stał się jej wielkim orędownikiem? Przecież na każdym kroku chwali pod niebiosa sksm jak by to miało być wielkie wybawienie, a to jest tylko jego prywatny interes, zobaczysz co się stanie w przyszłości, Ińsko padnie na pysk, zostanie racin na żwirowni

Odnośnik do odpowiedzi

radny ty tumanie, on nie ma bo nie może mieć, ale są sposoby, żeby to zakamuflować, zastanów się jakim cudem z przeciwnika żwirowni nagle stał się jej wielkim orędownikiem? Przecież na każdym kroku chwali pod niebiosa sksm jak by to miało być wielkie wybawienie, a to jest tylko jego prywatny interes, zobaczysz co się stanie w przyszłości, Ińsko padnie na pysk, zostanie racin na żwirowni

Nie najlepiej wyleci w kosmos. Mnie to wisi. Jak coś wiecie to zgłoście gdzie trzeba i gamonia za fraki i precz. Jak dacie radę go posunąć to jestem z wami.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.portalinsko.pl/

No to się opozycja bardzo napracowała! Najpierw kolejna propozycja nie realna w naszym obyciu i klimacie gminy, potem zadbali o rolników żeby na końcu powiadomić wszystkich żeby poszli sobie na BIP poczytać materiały na sesje i komisje. Tak właśnie pracuje opozycja! Tego co to wklejał na waszą stronę najprawdopodobniej ręce bolą i popuchły z przepracowania. Brakuje namaszczenia księdza i będziecie świętymi za życia. Co za prymityw i lekceważenie wyborcy. Jak myślicie, że ludzie tylko tego od was oczekują to pokażą wam gdzie jest wasze miejsce. Włodek czy mi się zdaje czy spuściłeś z tonu i zrobiłeś się bardziej potulny po tej porażce ze sponsorstwem? Jak widać "prawnikiem" możesz być na forum ale nie w realnym świecie! Przestałeś pisać o zarzutach o Burmistrzu to chociaż tyle dobrego. Zarzuciłeś pelerynkę na siebie i popychasz tego chłoptasia na front sam stojąc na tyłach. Taki jesteś co ja zrobię, że mam rację. Nie sil się na ten portal o wszystkim i niczym. Takie dla mnie wysypisko śmieci! Nawet w naszej gminie będzie ich segregacja a ty je gromadzić zaczynasz jak w utopii.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...