Skocz do zawartości

Ińsko IXXI Niemoc i Niewiedza


luneta

Rekomendowane odpowiedzi

krzysiu nie czepiaj się Michała i Szafrana, oni żwirowni nie budują i dziury w budżecie nie mają, zajmij się tym za co ci płacą

Idź już spać włodek bo z nerwów na sesji zawału dostaniesz i kto wtedy będzie się czepiał IFSu :D

Odnośnik do odpowiedzi

Jak przeczytałem trzecią propozycję KW jestem całkiem zdruzgotany. Włodku jak możesz czynić z tego zarzut jak wiesz, że to sołtysi zgodzili się na to żeby go nie było. radni tylko podjęli uchwałę która to potwierdzała. Dobrze też wiesz, że są braki w budżecie i na taki fundusz kasy nie ma. Rada ma prawo nie uchwalić takowego i to jest zgodne z prawem. To, że się tobie i Halejci teraz to przestało podobać to inna bajka. Wszyscy sołtysi i radni wiedzieli dlaczego taka jest decyzja. Ty też ją znasz. Ale zaczynasz politykować i chcesz słupki sobie podwyższyć. Zawsze racja musi być twoja bo ty tak chcesz i ty tak myślisz. Jak Burmistrz teraz na fundusz się zgodzi to dla ciebie propaganda wyborcza czy kiełbasa wyborcza jak to określiłeś. A ty nie uprawiasz kiełbasy wyborczej???Żal mi ciebie, że tak umiesz zmanipulować Michała. Uczysz go lawirowania populistycznymi frazesami. A to podatny grunt bo Michał jest ciągle między młotem a kowadłem. Przestań z tymi propozycjami bo komitet wyludnieje zanim będzie wzrost.

Odnośnik do odpowiedzi

Bo według Szafrana wszystko co Racinowski czy radni IFS robią dla mieszkańców to propaganda a wszystko co on robi to jest inicjatywa opozycji.

To jest właśnie logika tego pieniacza. Poza tym co to w ogóle za propozycja ten fundusz sołecki. Żeby uchwalić fundusz sołecki trzeba mieć większość w radzie a oni w trzech najchętniej by zamienili Ińsko w wyspę z dyktaturą.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było współpracy w referendum nie będzie i teraz. Tyle z mojej strony o opozycji. Wrzaski teraz że nie poprą żwirowni mnie nie podgrzewa. Szafran na jednej z sesji powiedział, że referendum jest złym pomysłem i on na nie nie pójdzie. Teraz próbuje załapać punkty na tym samym. Jest to wysoce nie moralne i nie wiem po co taki blamaż robi w okół tego. Wstyd mi za taką opozycję a najbardziej za Michała który pracując z nami mieszkańcami teraz pobratał się z kimś kto naśmiewał się z jego pomysłów i propozycji. Przytacza radny szafran protokół z majowej sesji a ja mogę panu zacytować inny protokół. Tylko niech pan nie próbuje mnie wyzywać od kłamców bo największym OBŁUDNIKIEM jest pan. Do reszty członków komitetu nic nie mam. To by było na tyle - mieszkaniec przeciwny żwirowni i aktywny w referendum.

Odnośnik do odpowiedzi

Jego portal, jego padlina. On nie miał nigdy poparcia mieszkańców i posuwał się nawet do tego żeby zaszczekiwać na caffe tych co inaczej myślą. Według mnie teraz opozycja dopiero wie jak mało się liczą w gminie. Michał się pewnie nie wpisuje bo biega po ińsku żeby poznać najnowsze plotki dla Szafrana. Szkoda chłopaka, że daje się górnikowi tak wodzić za nos. Ale jak wybrał współpracę z przegranymi to może lepiej. Zdobędzie doświadczenie i w przyszłości nie popełni takich pomyłek. To też jest cecha dobrego samorządowca. Być radnym wszystkich a nie tylko swojej dzielnicy. Szafran pod tym względem opanował sztukę propagandy do perfekcji. Wszystko co złe to potrafi z każdego sołectwa wywęszyć ale żeby coś dobrego zrobić nie tylko dla Ściennego czy Linówka to on nie umie. Przeczytałem ten protokół i nie widziałem tam niczego szokującego. Normalne posiedzenie, wypowiedzi Burmistrza też były w porządku. Oni chyba wkleili to dla zabawy bo sami nie wiedzą co z tego protokołu jest użyteczne a co nie.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe który to jesteś ten aktywny mieszkaniec? Z komitetu referendalnego został aktywny tylko Michał, reszta już dawno nas zdradziła i przeszła na racina i żwirowni stronę! Coś mi tu nie pasuje

Ty, Waffen SS idź na portal bo ciebie tylko interesuje kto pisze. Tak właśnie wszystkich mieszkańców dzielicie i traktujecie według własnej miary.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe który to jesteś ten aktywny mieszkaniec? Z komitetu referendalnego został aktywny tylko Michał, reszta już dawno nas zdradziła i przeszła na racina i żwirowni stronę! Coś mi tu nie pasuje

Czytaj ze zrozumieniem! Jestem tylko mieszkańcem - nie członkiem grupy referendalnej. Może Michał został się tylko dlatego ,że z krokusem razem do władzy idą. ja tam tego nie wiem ale krokus to dla mnie człowiek niebezpieczny i mu nie ufam. Dobrze ktoś pisał nie wiemy skąd on jest i co robił nic o jego rodzinie. Nic kompletnie nic. Taki chce u nas rządzić.

Odnośnik do odpowiedzi

Ciesz się, że opozycja jest przeciw żwirowni, bo komitetu już dawno nie ma, a jego członkom żwirownia już nie przeszkadza,

Jasne, dziękujmy Bogu, że mamy taką opozycję co jest przeciwna żwirowni bo co byśmy mieszkańcy zrobili.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do odpowiedzi

A tobie co do tego? Będziesz wieszał ludzi jak się dowiesz, że zmienili zdanie? Może bardziej do nich teraz przemawia żwirownia niż takie debilne wpisy opozycji na portalu, że nie chcą żwirowni. Oni nie chcą ale oni mają robić to co chcą mieszkańcy a nie to co im się wydaje, że chcą.

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepszy jest ten co baner za autem ciągał, nagle mu się odmieniło i żwirowni mu się chce! Zdrajca!

Kto ci takich głupot naopowiadał??? Zrobił ten człowiek kawał dobrej roboty. Jeździł wszędzie zwłaszcza po wioskach. A ty teraz śmiesz mu coś zarzucać?? No ale przecież taka persona jak ty mogła nie iść na referendum ale inni to nawet z zagranicy przyjechali. Tylko ciekawe czy niemcy to też śląsk czy czy śląsk to tylko górnik oszołom.

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mnie obchodzi, bo to zdrajca i kłamca, tak jak nasz burek

To mieszkaniec i nic tego nie zmieni. Przemawia przez ciebie propaganda włodkowa pełna nienawiści. Nigdy was nie dopuszczą do władzy bo wy jesteście chorzy na punkcie stołków. Już teraz nie potraficie niczego solidnego stworzyć a chcecie gminą rządzić. hahahahha

Odnośnik do odpowiedzi

Ha,na caffe już dawno było pisane, że się sprzedał za wywrotkę żwiru

W tym temacie nie powinien wypowiadać się osobnik który na referendum nawet nie poszedł- ty do tych się zaliczasz. Na tamten czas przybysz z zagranicy zrobił bardzo dużo w intencji buntu przeciw powstaniu żwirowni. Tak więc nie obrażaj innych jak sam jesteś pieprzonym "strusiem'. Pamiętam jak zabierałeś ziemię do siebie z poboczy drogi bo ci burmistrz pozwolił i Błażejewski też skorzystał. To kto bardziej skorzystał? Pewnie po tej ziemi z odzysku buraka lepiej masz dojechać do swojej zagrody. I ty śmiesz mnie oceniać? Patałach jesteś i tyle.

Odnośnik do odpowiedzi

O wszystkim mówili organizatorzy referendum. Wszystkie dane już na sesjach przed wyborami poznaliśmy ale Grupa referendalna była tak naparta na "kto pierwszy do kamery" że chyba tego wątku nie złapała :). Na forum wszyscy czytali tematy o żwirowni i przypominam, że "opozycja" nas popierała wtedy ;). Dlatego nic nowego nie nie zarzucacie nam. Wszyscy dobrze wiedzą kto zaczął całą sprawę żwirowni a najbardziej krzyczy :lol: Co kto robił w referendum już nie jest nawet ważne bo organizatorom nie udało się uzyskać nawet frekwencji :rolleyes:

Odnośnik do odpowiedzi

Był czas żeby walczyć ze żwirownią ale ten już minął a opozycji i tak nie uda się już niczego zrobić. Oni tylko piszą, że są przeciwni żwirowni ale tak na prawdę to nic od nich nie zależy. Jak można się wybijać na takim czymś?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...