Skocz do zawartości

Ińsko IXXI Niemoc i Niewiedza


luneta

Rekomendowane odpowiedzi

23 lipca 2004 roku rada podjęła uchwałę o przystąpieniu do opracowania planu dla terenu żwirowni, jednak burmistrz w obawie przed przegraniem wyborów wstrzymał prace nad planem, czyli jednak można było planu nie robić. W roku 2010 wygrał w cuglach wybory (obiecywał że żwirowni nie będzie) i nagle zachciało mu się żwirowni! W sprawie żwirowni wierzę opozycji a nie kłamcy wyborczemu!

Odnośnik do odpowiedzi

O tym drogi"plan" mówili często organizatorzy referendum. Ale "opozycja" wtedy popierała Nas ;) Grupa referendalna była tak naparta na "kto pierwszy do kamery" że chyba tego wątku nie złapała :) Tak więc wszystkie dane już na sesjach przed wyborami poznaliśmy. Radni IFS też tu na forum wchodzili i czytali wątki o żwirowni. Tak więc nic nowego nie piszesz. Zapomniałbym przecież to wasza tereska zaczęła sprawę żwirowni i to całkiem po cichu :ph34r: Jacku nie wstyd ci?

Odnośnik do odpowiedzi

Wy jak zwykle na tereskę, ale ona żwirowni nie zrobiła, a racin zrobi

Ty baranie łbie nie kręć. Tereska po prostu nie zdążyła. Zabrakło jej ok. 2 miesiące!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Że nie Burmistrz Racinowski to nic byście już nie mieli do powiedzenia. Wtedy Jacek bez problemu podniósł by rękę za żwirownią. jak wam nie wstyd zarzucać nam cokolwiek że robimy po cichu. Wy pobiliście wtedy wszystkie możliwe triki żeby ludzi postawić już z tematem zamkniętym. Co za grupa chcąca dorwać się do władzy!!!!????? Wy to dopiero po trupach będziecie szli do celu!

Odnośnik do odpowiedzi

Największe teraźniejsze kłopty powstały za czasów Działoszewskiej i Zdzisia, o Kubiciu nie ma co wspominać, bo to rzeczywiście był tylko flaszka. Cała jego praca w gminie , to same zadniedbania, szczególnie w zakresie ochrony środowiska a także zaczątków tworzenia Natury 2000. On po prostu był głupi i koniec. Zło tworzyli ci wymienieni na wstępie. wystarczy spojrzeć na granice IPK i już więcej nic nie trzeba dodawać.Ci ludzie to byli rasowi niszczyciele tej gminy.Szkoda,że Racinowski teraz zgłupiał i poszedł ich torem perfidnego niszczenia przyszłosci w zamian za jałmużnę. Niestety Liwak też wówczas działał i jakoś nie widział zagrożeń. A więc myślenie naszych wąłdz sprowadza się do stwierdzenia,że punkt widzenia zmienia się w zależności od punktu siedzenia. Nie jest to jednak groga rozwoju lecz głupota i brak przewidywania skutów przyszłych problemów. Widać to teraz po Działoszewskiej, która "osiadła" w jednej z firm, któej po cichu z naruszeniem prawa, iestety przy głupocie mieszkańców i radnych. W tym tych opozycyjnych, takich jak Terebecki. Stworzono dzisiejszą bardzo nieprzyzwoitą sytuację do dalszych krętactw i mataczenia. Gdzie są ci światli inteligenci, dawni partyjni działacze, którzy osiedli na d***** po przejściu na niezłe emerytury za swoją głupotę i brak działania wówczas.

Odnośnik do odpowiedzi

Włodek sam jest sobie sterem i okrętem :D Sam pisze artykuły ale jako komitet wyborczy potem zaś jako krokus wpisuje komentarze :lol: Nic tylko boki zrywać z takiej "opozycji" :lol: :lol: :lol:

Jak nie mają poparcia to tak właśnie manipulują wszystkim. To gra pozorów w której włodek pozwala sobie na za dużo.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zapominajcie, że Michała już tutaj nie ma więc co innego ma robić Szafran jak nie pisać tutaj sam i próbować siebie gloryfikować albo naskakiwać bez powodu na IFS. To przez Michała on się mógł tutaj czuć bezkarnie i wciskać mieszkańcom, że powinni się gorzej czuć za to jakiego wyboru dokonali. Rajca bardzo dobrze odpowiada na głupoty od Szafrana. W ten sposób ja się tylko utwierdzam, że wyboru jakiego dokonałem nie powinienem żałować. Forum też mi się bardzo podoba :)

Odnośnik do odpowiedzi

wulgarny krzysiu zakończył dyskusję na dzisiaj

Dla ciebie może koniec dyskusji ale dla nas nie. Jak chcesz to pisz dalej sam ze sobą na portalu. Popieram Rajcę i Radnego w tym co piszą! Tak trzymajcie i nie pozwólcie żeby tym forum znowu Michały, Szafrany i Liwaki zawładnęły.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zapominajcie, że Michała już tutaj nie ma więc co innego ma robić Szafran jak nie pisać tutaj sam i próbować siebie gloryfikować albo naskakiwać bez powodu na IFS. To przez Michała on się mógł tutaj czuć bezkarnie i wciskać mieszkańcom, że powinni się gorzej czuć za to jakiego wyboru dokonali. Rajca bardzo dobrze odpowiada na głupoty od Szafrana. W ten sposób ja się tylko utwierdzam, że wyboru jakiego dokonałem nie powinienem żałować. Forum też mi się bardzo podoba :)

Na przykład ja się domyślam, że Michał teraz pisze artykuł na portal. Zadzwonił do niego Włodek i wydał rozkaz! proszę się spodziewać innego niż krokus opozycjonisty na portalu.

Odnośnik do odpowiedzi

Na przykład ja się domyślam, że Michał teraz pisze artykuł na portal. Zadzwonił do niego Włodek i wydał rozkaz! proszę się spodziewać innego niż krokus opozycjonisty na portalu.

O tym już IFS pisał, że oni mają zapędy dyktatorskie gdzie nikt nie może nic powiedzieć bo Szafranowi zaraz odbije i będzie od klekoczących bab wyzywał.

A Michał zobaczcie wszyscy jak się ulotnił. Pewnie też dostał rozkaz żeby wycofać się do portalu bo tutaj już mają garstkę popierających i nie warto się dla nich poświęcać.

Odnośnik do odpowiedzi

O to idzie- Włodek -założyciel portalu, Włodek- krokus, Włodek- ITP, Włodek- Komitet Wyborczy, Włodek- radny, Włodek -opozycja, Włodek - komentator. Czy to aby nie za dużo WŁODKA?

Chore, po prostu chore..... Można mu jeszcze jakoś pomóc?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...