Skocz do zawartości

Ińsko IXXI Niemoc i Niewiedza


luneta

Rekomendowane odpowiedzi

Włodku Ty znów zaczynasz ze zbieraniem podpisów? Jak my byśmy pracowali od jednego Twojego żądania do drugiego to cofać się będziemy wstecz. W Ińsku na cmentarzu nie podcinamy gałęzi, nie wycinamy drzew. Ludzie grabią liście których jest bardzo dużo. Jest to tak zrozumiałe, że nawet nikomu do głowy nie przychodzi obcinanie czegokolwiek. Wszędzie na cmentarzach są drzewa każdy porządkuje groby bliskich i nikt nie wymyśla problemów tak jak ty. Chcesz zmieniać przyrodę to rób to na swoim poletku. Nie wcinaj się w tereny do których nie masz nic do powiedzenia. Pojedź na inne cmentarze choćby w Ciemniku. Czy tam ktoś próbuje takich chwytów jak ty? Cmentarz to miejsce kultu a ty sobie wyobrażasz, że wpuścimy piły i już po konarach polecimy. Kiedy wymyślisz coś godnego podziwu. Bo na razie to takim prostactwem leci, że aż miło!

Odnośnik do odpowiedzi
Ratujmy molo – to kolejna propozycja i apel opozycji do burmistrza i radnych IFSu.

Burmistrz w 202 roku powiedział: „Działania pani burmistrz zresztą nieudolne i ślamazarne, polegały na kontynuacji tego, co rozpocząłem będąc jeszcze wiceburmistrzem Ińska†i dalej: „Sprawa budowy molo jest sięgnięciem przez burmistrz Działoszewską do gotowych planów, które pozostawiliśmy (duet Zimnicki-Racinowski) odchodząc przed czterema latyâ€. Niestety okazuje się, że burmistrz Racinowski porzucił swoje „dzieckoâ€. Molo popada w ruinę, brak oświetlenia, lampy zdemontowane, część mola zamknięta, deski w opłakanym stanie. W tym roku nie zanosi się na poprawę, A przecież była propozycja, aby mieszkańcy sponsorowali deski na molo, nawet była mowa o plastikowych deskach. Jest też inna możliwość, jest zima, czas na wycinkę drzew, można się rozejrzeć, wyciąć odpowiednie drzewa, na wiosnę je przetrzeć i wymienić zgnite deski. Burmistrz jeździ po gminie, wie gdzie co rośnie, na pewno można znaleźć odpowiedni materiał. O funduszach z zewnątrz nie wspominam, bo to znów okaże się nierealne, wymówką będzie brak środków własnych.

Czytany 1 razy

Ostatnio zmieniany środa, 23 styczeń 2013 14:56

Opozycjo rok był wówczas 2002 na pewno nie 202. Chociaż to drobnostka. Najbardziej ubodła mnie rzecz o której ty nie masz prawa pisać a mianowicie że była propozycja sponsorowania desek przez mieszkańców i przyjezdnych turystów. Przecież to był okres walki o referendum przeciw żwirowni przecież jako opozycja nawet nie byłeś oddać głosu! I na sesji kiedy taki pomysł padł to się nabijałeś z "doktora" .Uśmiechałeś się szyderczo i atakowałeś zarówno pomysł takiego sponsorstwa jak i samego pomysłu referendum. Teraz głupio piszesz że zrobisz wszystko żeby żwirownia nie powstała. Co to nie był twój pomysł więc nie chciałeś wspierać innych. Wtedy inni by zyskali np. Manske, Szulc bo Michała masz za dudka. Ci pierwsi mogli być zagrożeniem dla ciebie do dotarcia do władzy. Przyznaj, żę dobrze prowadzę swoją dedukcję?

Odnośnik do odpowiedzi

Ech to jest właśnie opozycja :blink: Coś zasłyszą coś przekręcą i tak im czas leci :( Jeszcze mi się nie zdarzyło przeczytać tematu którego by nie wnieśli na najwyższym tonie a nie skończyli basie :( No i na domiar tego nie wiedzą jak wyjść z tego patu to milczą jak zaklęci ;) Co Michał dał ci włodek szlaban?

Odnośnik do odpowiedzi

Co opozycja ma nam do zaoferowania ja się grzecznie pytam. jak na razie to wyjeżdżają z tym co my już znamy i wiemy. Każdy widzi, że w szkole jest źle, że molo penie już po zimie runie, że nieodśnieżane, niesypane, no ale pytanie skąd na to wszystko brać???? Jak nam podpowie opozycja to ja pójdę na nią głosować. A co mi tam nic nie mam do stracenia. I tak źle i tak. Na lepsze jutro nie liczę.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam czym napalić w piecu a deski mam sponsorować ? za co ale Was wali

Kto ci każe sponsorować wieśniaku. Niech to robi ten kto chce i pewnie takich by nie brakowało. Najlepiej wszystko zrujnować. to nam wszystkim łatwo przychodzi. Zepsuć bo nie ja robiłem ale ja nie zrobię nic nowego bo po co się wysilać jak i tak kasę biorę. czy się stoi.............................

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie mam czym napalić w piecu a deski mam sponsorować ? za co ale Was wali

Pewnie ty już teraz jesteś oPOZYCJA :D pomysły z referendum ciebie już nie dotyczą. Ty teraz zadajesz się z poważnymi politykami :rolleyes: Co sesja to skandal!

Odnośnik do odpowiedzi

198279f1a411a744206baf8bc1d76421.png

Czy opozycja widzi wszystko i czy wie o co chodzi ze spłatą długów? Potem na sesjach i komisjach tysiące pytań. A przecież RIO ze wszystkiego nas kontroluje. Co wy na to Włodku i Michale ? Trzeba was teraz pytać bo potem będzie że nie dopuszczam do głosu.

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycja wszystko rozumie i niedługo wam pokaże gdzie raki zimują. Jeszcze "rajca" i :radny" dostaną ze swoim Endriu takiego kopa że sam nawet nie będzie wiedział gdzie wyląduje. Pamiętajcie burkowe ryje przyjdzie wasza chwila upadku. A wtedy my będziemy górą!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Opozycjo śmieszny tworze! Jeśli liczysz na to że my nie widzimy co robisz poza sesją czy komisją to masz w głowie nie po kolei. Nasze gumowe uch dobrze wie gdzie się porusza Włodek i reszta opozycji. Taka wasza kolaboracja nic nie wniesie do działalności gminy. Robicie pospolite ruszenie ale wciąż nie umiecie skutecznie zaatakować. Brak punktu zaczepienia- no bo do czego się przyczepić jak w gminie wszystko według prawa leci wszystko. Jak chwycić byka za rogi jak byk ciągle przodem odwrócony i można się nadziać na jego rogi???? Włodek ja ci powtarzam nie szukaj każdego naszego przeciwnika jako swojego sojusznika bo ciebie do zguby doprowadzi. zarzucasz IFS tajne spotkania a co wy robicie jako opozycja hę???? Licho Włodku nie śpi licho zawsze czuwa. Sam zginiesz z miecza którym walczysz. Jesteś mściwy i rządny władzy jak nikt dotąd. A wasze potajemne spotkania można też wpisać jako "opozycyjna kolaboracja" która się skończy jak wszystkie polskie powstania czy pospolite ruszenia. Dlatego już zbierając się pomału do domku (koniec pracy) idę na smaczny obiadek. Tobie życzę żeby na ciebie też taki czekał codziennie bo chyba z ich braku masz problem z głową. Na dodatek robisz mętlik w głowie Michałowi. To akurat dobry człowiek iiiiii mądry??????

Odnośnik do odpowiedzi

Ciemno na Armii krajowej Wyróżniony

Napisał krokus

(0 głosów)

Na Armii Krajowej od Orzechowej do Al. Słonecznej większość lamp nie świeci. Lampy oświetlają chodnik popularny wśród "chodziarzy", często tam widać panie chodzące z kijkami. Lampy zabudowane jeszcze przez poprzednią panią burmistrz wyglądają coraz gorzej, pochylone i nie świecą. Wszystkich lamp jest 26 ale aż 15 nie świeci.

Informuję Włodka, że to nie jego strony ale dobrze że policzył dokładnie lampy :) Trza przyznać z matematyki jest dobry z polskiego trochę gorzej :rolleyes: Najpierw dowiedz się u źródła dlaczego tak jest. Rozumiem, że troszczysz się też w tym rejonie o członków swojego stowarzyszenia :huh: dobry Pan dobry...........

Odnośnik do odpowiedzi
Na Armii Krajowej od Orzechowej do Al. Słonecznej

Akurat tam nikt nie mieszka niech zrobią lampy tam gdzie mieszkańcy są! A nie pomylonym paniom z nordic walking dawać światło po nocy. Niech siedzą wieczorami w domu mają cały dzień na latanie!!! Wszyscy muszą oszczędzać więc niech krokus mi tu nie wymyśla czegoś bez czego można i należy się obyć.

Odnośnik do odpowiedzi

A co on tam się wałęsa po opłotkach ! Gonić go na to jego ranczo, niech lepiej swoim bykom jaja buja !

A ty kmiocie niemiecki zawsze musisz swoje rozgrywki personalne prowadzić. Od razu widać że tyle jadu może mieć niemiecka zdradziecka gnida!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

A co on tam się wałęsa po opłotkach ! Gonić go na to jego ranczo, niech lepiej swoim bykom jaja buja !

"jaś" czy "ala" twój ulubiony portal to vcity :) Tam są na twoim poziomie wątki o tpd, pomidorze, przedszkolankach!!!! takie twoje ulubione hobby :ph34r: Tu się nie kompromituj prymitywie jeden :P

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.portalinsko.pl/

Krótkie pytanie. Jak obaj Panowie zamierzają podzielić się władzą? Bo nie rozumiem co Michał Kupczyński robił na dyżurze strajkujących rolników? Biedacy siedzieli całą noc i co z tego się urodziło??? Dlaczego żaden z Panów nie opisał trwającego dyżuru. Sam fakt, że w nim uczestniczyli nic nie stanowi. Chyba, że dla ciemnoty żeby przeczytała jacy są aktywni. Ale czy tak jest? Dwa zdania Radnego i traktorek to za mało żeby mówić o strajkujących rolnikach. Oj Panowie promocja- rozumiem ale nie przeginacie z tymi wizytacjami wszędzie i nigdzie???

Odnośnik do odpowiedzi

Radny to jest tylko taki krzyk, że oni coś dobrego robią a tak się składa, że sporo moich znajomych tam też jest. Ani jeden z nich nigdzie nie pisze na ten temat tylko te dwa bałwany chcą się wybić bazując nie na swoim wysiłku. Żałosne to jest po prostu.

Odnośnik do odpowiedzi

Co ty nie powiesz "radny" jeśliś taki rolnik to dlaczego nic nie piszesz na wątku o Stachu, Krzyśku i Andrzeju noooo Marysi też nie można pomijać. Biedna ona była przy was ale jakoś wytrzymywała. KRZYSZTOF musi odjeść bo jest największą porażką tej gminy. Niech ze swoim kolegą dołączą do strajkujących i tam Stachu daje porady jak wyjść z długów i zaciągniętych kredytów. Czy ktoś z was się kiedykolwiek zastanowił KTO TAK NAPRAWDĘ ZARZĄDZA FINANSAMI GMINY/???? Może "mądra" głowa konia wcale nie wyniosła się z naszej gminy? Może "koniu" układa nam wciąż budżet i dlatego toniemy!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...