Skocz do zawartości

Zakłamanie opozycji kolejne ohydne oblicze


IFS

Rekomendowane odpowiedzi

Z przykrością muszę przyznać, że moje IQ jest na zbyt niskim poziomie, aby prowadzić dyskusję z tobą, przynajmiej na poziomie, który prezentujesz. Niemniej jednak, tak po ludzku, współczuję Tobie !

Rajco-zdrajco ja tobie nie współczuję, bo ty PODOBNO także w moim imieniu występujesz. Na to nigdy nie będziesz miał ze swoim burakiem przyzwolenia, bo wy to nie mój poziom rozumienia rozwoju, tylko że ja współczuję mieszkańcom. O ile moje poglądy nie mają na ich życie wpływu, o tyle wasze nieudacznictwo decyduje o racji bytu i postrzegania tej gminy. Jeżeli ma to być gmina nastawiona na nędzę, to gratuluję wyboru kierunku rozwoju. Zapewniam,że żwirki was też nie uratują. Co najwyżej ktoś z was ustrzeże u nich swoją dupę. Znamy już podobne przykłady. Co do prostactwa, to najlepiej je widać na nagraniach was bezradnych w otoczeniu buraka i jego zastępcy.Honoru nie chcę szargać, bo już dawno go nie macie, traktując wyborców jak baranów skazanych na ścięcie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 124
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

A michałek judaszuje dla szafrana :D

On czeka na IFS bo dostał rozkaz żeby czatować na niego i psuć każdy wątek jaki napisze. Zauważyliście, że Michał nigdy wątków nie robił tylko cały czas czekał aż ktoś to za niego zrobi? Dla mnie to tylko dowód na to, że on boi się poruszać ważne tematy z własnej inicjatywy. To tylko dowodzi temu co IFS pisał. Opozycja nie ma pomysłu na gminę i dlatego wolą niszczyć czyjeś wątki niż sami tworzyć swoje.

Odnośnik do odpowiedzi

On czeka na IFS bo dostał rozkaz żeby czatować na niego i psuć każdy wątek jaki napisze. Zauważyliście, że Michał nigdy wątków nie robił tylko cały czas czekał aż ktoś to za niego zrobi? Dla mnie to tylko dowód na to, że on boi się poruszać ważne tematy z własnej inicjatywy. To tylko dowodzi temu co IFS pisał. Opozycja nie ma pomysłu na gminę i dlatego wolą niszczyć czyjeś wątki niż sami tworzyć swoje.

co za bzdury? co za inteligencja??

Odnośnik do odpowiedzi

Rajco czyli przystaliście na jedną z wielu składanych przez opozycję propozycji?

post-155-0-06343400-1358364051_thumb.pngpost-155-0-05380000-1358364063_thumb.png

Jeżeli tak to wygląda to tylko się cieszyć !

Na klubie o ile sobie przypominam to przewodniczący Rady wyszedł z propozycją i wszyscy obecni ją poparli.

A rajca jak co roku w ten sam sposób zasponsoruje dla ILF !

A dlaczego zrezygnowałeś ?

Odnośnik do odpowiedzi

Co ciekawe burmistrz poparł propozycje szafrana, ale nie zdziwię się jeśli IFS się z tego wycofa no bo przecież to szafran wymyślił

Nie bój się, że się wycofamy tylko dlatego że Włodek to wymyślił.Decyzja zapadła !

Zobacz jaki był wcześniejszy pomysł z tegoroczną edycją. Sporo starań kosztowało, aby ten pomysł upadł !

Odnośnik do odpowiedzi

Widać teraz kto jest pieniaczem. Nie ma michała i zobaczcie jaki spokój :)

Szkoda, że dzisiaj IFS się nie wpisuje bo pewnie dałby znowu opozycji popalić :) Pierwsze skutki już i tak widać ale nie można teraz przestać IFS. Jak już zacząłeś nam dawać nadzieję na normalność to rób tak dalej. My już w wyborach pokażemy gdzie jest miejsce trójce świrów :)

Odnośnik do odpowiedzi

Oj gościu ja sobie obserwuje forum jak wczoraj to robiłem. Tak się domyślałem, że ktoś nie wytrzyma i będzie szukał zaczepki. Niestety zostałeś tu sam.

Jesteście pieniaczami bo jak tylko zniknąłeś to zaraz był spokój. Przy okazji pokazujesz jeszcze jaki z ciebie szpieg. Nie masz już co tutaj szukać na forum. Naucz się robić własne tematy a nie śmiecisz u kogoś i nie masz przy tym wstydu. To IFS powinien Ci wygarnąć! Wszędzie gdzie się pojawiacie jest pieniactwo, burdy, wyzwiska i lanie wody. Wytrzymać się z wami tutaj nie da bo wstydu nie macie żadnego.

Odnośnik do odpowiedzi

http://www.portalinsko.pl/

Punkt 10. Jak tu wierzyć "opozycji" , Włodkowi i portalowi. Prawda, tys prawda i gówno prawda.

Hmmmm nikt się nie połapał że trzej opozycjoniści założyli partię polityczną. Widać Panowie apel został bez echa waszych zwolenników. jakoś zachwytu nie widać. Już widzę jak lecą do was wasi zwolennicy i wpisują się do waszej partii. Co za naiwni chłopcy.

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj pokazaliście klasę na całego właśnie pieniactwem, burdami, wyzwiskami i laniem wody!!! Nikt z opozycji takiego słownictwa jak użyto w stosunku do nas nie używa w stosunku do IFS. Radny nikt partii nie zakłada mylisz pojęcia i o naszych zwolenników nie masz się co martwić :)

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj pokazaliście klasę na całego właśnie pieniactwem, burdami, wyzwiskami i laniem wody!!! Nikt z opozycji takiego słownictwa jak użyto w stosunku do nas nie używa w stosunku do IFS. Radny nikt partii nie zakłada mylisz pojęcia i o naszych zwolenników nie masz się co martwić :)

Jak nie ma ciebie to wszystko przebiega spokojnie. Idź sobie na portal politykować. Dobrze ciebie IFS przejrzał, że jesteś takim szczawiem, który o niczym jeszcze nie ma pojęcia. Ucz się od tego starego pryka lepiej....

Radny dobrze, że jesteś bo już bałem się, że ten pieniacz będzie tutaj mamił wszystkich jak mu się podoba. Ja tam nie wchodzę bo Włodek już raz chodził na policję i potem straszył na vcity, że będzie wszystkich ścigał. A partią polityczną to oni już są. Nazywają się Trzej Muszkieterowie pieniactwa :D

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma się czego od was uczyć pokazaliście to wczoraj dobitnie swoimi "kulturalnymi" wpisami. I większych pieniaczy od was nie ma nie pozwolimy abyś wprowadzał ludzi w błąd. Przekręcacie każde nasze słowo, obrzucacie bluzgami i my nie mamy zamiaru brać z was przykładu. Wiem wiele więcej niż tobie się wydaje ale przecież najmądrzejszy jesteś ty haha:) Myśl tak dalej. Póki nie zacząłeś tu jątrzyć wszystko było fajnie dyskusja przebiegała spokojnie więc naprawdę nie zaczynaj od nowa. A co do tematów na forum niejednokrotnie rozpoczynałem tutaj tematy więc po raz kolejny kłamiesz. Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ma się czego od was uczyć pokazaliście to wczoraj dobitnie swoimi "kulturalnymi" wpisami. I większych pieniaczy od was nie ma nie pozwolimy abyś wprowadzał ludzi w błąd. Przekręcacie każde nasze słowo, obrzucacie bluzgami i my nie mamy zamiaru brać z was przykładu.

Ciągle piszesz to samo. Poczytaj swoje wpisy i zobaczysz, że nic mądrego nie wnosisz do dyskusji. Zamiast się tu wypromować to pisze o głupotach a na portal nikt nie wchodzi prócz trzech panów.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...