Skocz do zawartości

Zakłamanie opozycji kolejne ohydne oblicze


IFS

Rekomendowane odpowiedzi

"hehe" nikt się na nikogo nie "wypina". Zależy mi na normalnej dyskusji nie na obrzucaniu wyzwiskami. Nie mam pretensji do Ola no bo za co? Rajco jeżeli jest to nieaktualne to należy to zmienić. Ja jestem zwolennikiem ustalenia diet na najniższym z możliwych poziomów, ale bardziej zależało by mi na zniesieniu diet lecz zależy to już od parlamentarzystów. Brak diet sklarowałby nam przedstawicielstwo w radach gmin. Spowodowałoby to, że w radach zasiadają tylko i wyłącznie ludzie z powołania. Pensja burmistrz także powinna być adekwatna do pracy jaką wykonuje. Rząd powinien zając się ustalaniem nowych przepisów w tych sprawach. Niestety tak długo jak będziemy mieli w Polsce ordynacje proporcjonalną to tak długo będziemy czekać na przepisy, które będą bardziej przyjazne obywatelom. Jeżeli się nie mylę to zwykły radny otrzymuje niecałe 400 zł, przewodniczący komisji 500, wiceprzewodniczący rady 600 a przewodniczący około 1100 złotych. Rajca mnie poprawi jeżeli się mylę.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 124
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Dlaczego mam wrażenie, że wywody na portalu śmierdzą kłamliwością od Włodka? jak on tu nie pisze to ja jestem Księżna Walii. Spokój to wy macie na portalu bo nikt tam nie wchodzi. A dysusje prowadzicie z nami tutaj. tak dla spokoju, żeby się nie narazić. A te bzdury z wczoraj , że nawet dziennikarz & dni stargardu czerpał inspirację do pisania napawa śmiechem. To od zawsze była gazeta pro sld-owska i zawsze Tereski wszystkie osiągnięcia tam były podkreślane takie jak; iński przemysł-bioetanol, wypalarnia węgla, potem pochwały zbierał pomysł spalarni śmieci. A Włodek z Michałem kłócą się tutaj kto jest bardziej komuszy hi hi hi. Ja bym się wstydził takiej gazety a oni się cieszą i z nią obnoszą.

Już nic złego z inspiracji wiadomych osobników, w tej gazetce się nie znajdzie. Zmieniła właściela i ten redaktorek swoje wypocinki, przed drukiem, musi "rzucić" na odpowiednie "oczki" !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Brak diet sklarowałby nam przedstawicielstwo w radach gmin. Spowodowałoby to, że w radach zasiadają tylko i wyłącznie ludzie z powołania

Wtedy będą braki chętnych na radnych. Pierwszym będzie górnik bo jemu jest dobrze i jemu starcza. Nawiasem mówiąc 400 stówy dla takich obiboków to wielka przesada.

Odnośnik do odpowiedzi

"hehe" nikt się na nikogo nie "wypina". Zależy mi na normalnej dyskusji nie na obrzucaniu wyzwiskami. Nie mam pretensji do Ola no bo za co? Rajco jeżeli jest to nieaktualne to należy to zmienić. Ja jestem zwolennikiem ustalenia diet na najniższym z możliwych poziomów, ale bardziej zależało by mi na zniesieniu diet lecz zależy to już od parlamentarzystów. Brak diet sklarowałby nam przedstawicielstwo w radach gmin. Spowodowałoby to, że w radach zasiadają tylko i wyłącznie ludzie z powołania. Pensja burmistrz także powinna być adekwatna do pracy jaką wykonuje. Rząd powinien zając się ustalaniem nowych przepisów w tych sprawach. Niestety tak długo jak będziemy mieli w Polsce ordynacje proporcjonalną to tak długo będziemy czekać na przepisy, które będą bardziej przyjazne obywatelom. Jeżeli się nie mylę to zwykły radny otrzymuje niecałe 400 zł, przewodniczący komisji 500, wiceprzewodniczący rady 600 a przewodniczący około 1100 złotych. Rajca mnie poprawi jeżeli się mylę.

Ociupinkę się mylisz - radny około 265 zł, przewodniczący komisji około 380 zł, vice Rady około 600 i przewodniczący rady około 1100 zł.

I przy okazji mam dla ciebie (jako aktywnego działacza ILF), dobrego "niuwsa" - radni IFS- na swym tajnym (oczywiście) spotkaniu, postanowili przekazać 1 swoją dietę, na tegoroczne, chyba jubileuszowe, ILF !

Odnośnik do odpowiedzi

No i co wy na to opozycjo??? Może Burmistrz nie ma ale radni dadzą! jak ich nie kochać. Oj Michał nie stójcie w miejscu bo was zima zastanie.

Burmistrz i vicek dadzą, dadzą, tylko zastanawiamy się na ile ich "skaleczyć" !!???

Odnośnik do odpowiedzi

No chyba na portalu czytałem, ze nie będzie jubileuszowego ILF bo nie ma kasy. Ale kłamać nie chcę. Dziękuję, że "rajca" prowadzi mądry dialog z forumowiczami. I jakoś się nie boi mówić o planach na daleką przyszłość a opozycja ciągle w konspiracji i w ukryciu :)

Odnośnik do odpowiedzi

Coś ci gościu nie wyszło! Naprawiam Twój błąd!

Po posiedzeniu komisji wiemy o planowanych inwestycjach w 2013 roku.

1. Dokończenie remontu świetlicy z adaptacją mieszkań w Ciemniku – inwestycja miała być ukończona 30-go czerwca br. ale jak do tej pory się nie udało.

2. Projekt świetlicy w Czertyniu, w latach 2014-2015 ma być budowa.

3. Promenada w Ińsku – ma być rozpoczęta przebudowa, modernizacja.

4. Samochód bojowy dla OSP – tu urząd zapewni wkład własny w kwocie 150 tys. weźmie na to pożyczkę.

5. Place zabaw – być może uda się wybudować w Ściennem, Miałce.

I to w zasadzie wszystko, ale zabrakło takich inwestycji jak:

1. Nie będzie remontu swietlicy w Linówku.

2. Nie będzie dokończony chodnik w Linówku.

3. Nie będzie wykonane boisko w Linówku.

4. Eternit na dachu świetlicy w Ściennem jeszcze poleży.

5. Pęknięty zbiornik oczyszczalni w Ściennem dalej będzie przeciekał.

6. O drodze w Ściennem szkoda gadać, teraz burmistrz chce ją przejąć od powiatu i starać się o „schetynówkęâ€.

7. Nadal będzie trwał najdłuższy remont powojennego Ińska, czyli remont remizy OSP.

8. Na szczęście nie będzie kasy w budżecie na wybrukowanie ścieżki w lesie od szkoły do plaży.

9. Świetlice na wsiach będą czynne co drugi dzień, czyli np. w poniedziałek w Ściennem, we wtorek w Linówku, w środę znów wŚciennem, itd.

10. Nie będzie dotacji do 40-go Ińskiego Lata Filmowego.

11. Ale za to burmistrz chce osiągnąć 3 miliony dochodu do budżetu z tytułu sprzedaży działki w Ściennem i przed Rybionkiem. Jeżeli mu się to uda osobiście złożę mu gratulacje!{jcomments on}

Odnośnik do odpowiedzi

He he he a to pewnie podziękowanie Racina za to ,że sołtys pędził ze swojej wioski zbierających podpisy i grupę referendalną .Ciekawe czy dalej będzie wazeliną dla burka.

1. Nie będzie remontu swietlicy w Linówku.

2. Nie będzie dokończony chodnik w Linówku.

3. Nie będzie wykonane boisko w Linówku.

Odnośnik do odpowiedzi

He he he a to pewnie podziękowanie Racina za to ,że sołtys pędził ze swojej wioski zbierających podpisy i grupę referendalną .Ciekawe czy dalej będzie wazeliną dla burka.

1. Nie będzie remontu swietlicy w Linówku.

2. Nie będzie dokończony chodnik w Linówku.

3. Nie będzie wykonane boisko w Linówku.

Jak radni z ifs dają pieniądze na jubileuszowe Ińskie lat filmowe to już pokazuje, że opozycja nie weryfikuje swoich artykułów. Te trzy co wymieniłeś to też pewnie nagonka na ifs. A jak nie to niech podadzą konkretne źródła bo jak sami mówili zawsze sprawdzają informacje zanim je opublikują.

Chociaż znając pyskówkę Michała to nie odpowie konkretnie tylko będzie cały czas judził na forum, że są pokrzywdzeni. Teraz jakoś dyskusja jest normalna i go nagle wywiało bo nikt nie krytykuje Szafrana? Kibicuję IFS, jest nadzieja, że on przepędzi tą hołotę opozycyjną w postaci Szafrana i Michała. Liwak na dzień dzisiejszy siedzi na dyżurze w samotności i dobrze mu tak. Takiemu jak on się nie ufa, widzieliście co się działo na sesji.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie dotacji do ILF pisze Krokus na portalu.

10. Nie będzie dotacji do 40-go Ińskiego Lata Filmowego.

Będzie dotacja dla ILF pisze "rajca" na caffe.

I przy okazji mam dla ciebie (jako aktywnego działacza ILF), dobrego "niuwsa" - radni IFS- na swym tajnym (oczywiście) spotkaniu, postanowili przekazać 1 swoją dietę, na tegoroczne, chyba jubileuszowe, ILF !
Burmistrz i vicek dadzą, dadzą, tylko zastanawiamy się na ile ich "skaleczyć" !!???

Michał czego teraz tak zawzięcie milczysz? Przecież jest na forum pełna kultura. ktoś cię wyrolował???

Odnośnik do odpowiedzi

Nie było mnie w domu to milczałem. Tak na portalu było pisane, że nie będzie dotacji! Zostało użyte takie sformułowanie ponieważ na jednej z sesji lub komisji już dokładnie nie pamiętam pan Burmistrz oficjalnie powiedział, że w tym roku nie będzie dotacji z budżetu gminy dla jubileuszu 40 lecia Ińskiego Lata Filmowego! Rajco pamiętasz jak Włodek na sesji powiedział, że może radni przekażą dietę na ILF? Cieszę się, że się zdecydowaliście :) Jednak nie wiem czy wiesz ale w listopadzie złożyłem rezygnację z członkostwa w stowarzyszeniu. My także mamy niespodziankę na jubileusz w postaci sponsoringu. Czasy są jakie są i myślę, że bez względu na nasze poglądy możemy wspomóc tę imprezę w związku z 40 leciem. Mam nadzieje, że pan burmistrz się zreflektował i przekaże chociaż kwotę jaka była dotychczas czyli 40 tys. Nie możemy sobie pozwolić jako gmina turystyczna na blamasz na tak ważnych obchodach. Tym bardziej, że pani Poseł Zofia Ławrynowicz zapowiedziała, że jest szansa, iż honorowy patronat nad festiwalem w Ińsku obejmie pan Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mogę tego czytać... Idź stąd Michał i nie wracaj już na to forum... Takiego zakłamania jeszcze nie widziałem nigdzie, nawet w IFSIE... Na portalu cały czas przypieprzacie się do Burmistrza i radnych a tutaj jakbyś mógł to byś rajcy polukrował tyłek i wycmokał aż by spuchł... Jesteś zakłamany tak jak IFS pisze i nie można tobie ufać bo sam nie wiesz kogo się trzymać...

Odnośnik do odpowiedzi

Poseł Ławrynowicz może Wam obiecać wszystko. Pytanie ile z tego jest prawdy. Coś za bardzo wam z SLD do PO. No tak teraz to my jesteśmy komuchy ha ha ha. Pani poseł zaczęła u nas często bywać a jakie mamy z tego korzyści i czym się tak zasłużyliśmy? Taki tam pic na wodę. Jutro też będzie i co? Kazał jej PO wski Marszałek Województwa więc jedzie nie z własnej ochoty tylko z obowiązku nakazu. Tak na koniec Michał byłeś sprawdzić czy w gminie tłumy na dyżurze Jacka? No śmiało powiedz, że ludziska w Ińsku pieją z zachwytu, że radny opozycyjna dał im tę przyjemność kontaktu. Ile zgłoszeń macie na IFS.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj i widzicie już zaczynacie atakować. Czy ja pisze, że posłanka mówi prawdę? Napisałem, że zapowiedziała to! Czy to będzie prawda czy nie zobaczymy. Rajce zawsze uważałem za jedyną na forum osobę z IFS, z którą można dyskutować i to tyle. Być może posłuchali opozycji, która zaproponowała aby radni przekazali dietę na ILF! Była podana propozycja na 100%. Ja nie popieram żadnej partii ale rozmawiać należy ze wszystkim przedstawicielami ugrupowań politycznych zasiadających w Sejmie. To czy pani poseł mówiła prawdę będzie można zweryfikować za kilka miesięcy. Oczywiście, można pisać różne rzeczy na naszych lokalnych parlamentarzystów ale szczerze powiedziawszy ta pani jako jedyna przyjechała w ciągu roku do Ińska i to nie na imprezę ale na rozmowę z ludźmi. Frekwencji oszałamiającej na spotkaniu w kinie nie było, ale spotkanie odbyło się w przyjemnej atmosferze.

Odnośnik do odpowiedzi

Poseł Ławrynowicz może Wam obiecać wszystko. Pytanie ile z tego jest prawdy. Coś za bardzo wam z SLD do PO. No tak teraz to my jesteśmy komuchy ha ha ha. Pani poseł zaczęła u nas często bywać a jakie mamy z tego korzyści i czym się tak zasłużyliśmy? Taki tam pic na wodę. Jutro też będzie i co? Kazał jej PO wski Marszałek Województwa więc jedzie nie z własnej ochoty tylko z obowiązku nakazu. Tak na koniec Michał byłeś sprawdzić czy w gminie tłumy na dyżurze Jacka? No śmiało powiedz, że ludziska w Ińsku pieją z zachwytu, że radny opozycyjna dał im tę przyjemność kontaktu. Ile zgłoszeń macie na IFS.

Jutro zabłyśnie też najjaśniejsza gwiazda opozycji. Przyjdźcie jutro spotkanie do ośrodka kultury na 11.00 będzie miło. Będzie też uwielbiana przez opozycję Poseł Ławrynowicz.

Odnośnik do odpowiedzi

Czy uwielbiana tego był nie powiedział, ale jest sympatyczną osobą czy jej zapowiedzi okażą się prawdą to jak pisałem przekonamy się za jakiś czas. Co do jutrzejszego festiwalu w kinie to sam bym się wybrał ale niestety nie mogę. Czy to coś złego, że ktoś chce przyjść? Każdy ma prawo do tego!

Odnośnik do odpowiedzi

Czy uwielbiana tego był nie powiedział, ale jest sympatyczną osobą czy jej zapowiedzi okażą się prawdą to jak pisałem przekonamy się za jakiś czas. Co do jutrzejszego festiwalu w kinie to sam bym się wybrał ale niestety nie mogę. Czy to coś złego, że ktoś chce przyjść? Każdy ma prawo do tego!

Chyba źle się wyraziłem posłanka była dodatkiem ;) Jutro zabłyśnie portalowa gwiazda :) będzie grał rolę honorowego sponsora :) Michał kumaj szybciej ;) jak Ciebie nie będzie to kto nagra naszą gwiazdę?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...