Skocz do zawartości

Zakłamanie opozycji kolejne ohydne oblicze


IFS

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Dodane obrazy

Jak sami tam wchodzą i piszą żeby zatruwać komuś życie to nie dziw się. Poza tym pamiętajcie, że znajomości tam pewnie Szafran ma. Nie bez powodu wyrządził na city tyle szkody dla mieszkańców Ińska. Od niego Michale zaczęła się cenzura i dlatego nikt wam nie ufa i nie pisze na portalu. To smutna prawda do której nie doszliście bo wy i mieszkańcy to dwie różne sprawy. Nie masz do nich szacunku. I nie mówię tego złośliwie tylko widzę to po twoich odpowiedziach.

Odnośnik do odpowiedzi

no może dla ciebie jest popularny jak tam wchodzisz, są lepszego drogi by trafić do społeczności

Dzień dobry, czy wie Pan jak mam jechać do Ińska? Oczywiście, trzy kiełbasy w lewo i bułeczką w prawo i jest Pan na miejscu.

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj IFS obijał opozycję w narożniku a dzisiaj już powstał komitet wybotczy Ińsko XXI.

Chociaż Michał zapierał się, że odkryją karty nie teraz !

Może jak jeszcze troszkę ich poturbować to powiedzą kto od nich ma być burkiem ?!

Odnośnik do odpowiedzi

Dzień dobry, czy wie Pan jak mam jechać do Ińska? Oczywiście, trzy kiełbasy w lewo i bułeczką w prawo i jest Pan na miejscu.

:D Żart oceniam na 7+ ale ze względu na to, że nie lubię opozycji i jej propagandy to żart oceniam na 8+/10 :D

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj IFS obijał opozycję w narożniku a dzisiaj już powstał komitet wybotczy Ińsko XXI.

Chociaż Michał zapierał się, że odkryją karty nie teraz !

Może jak jeszcze troszkę ich poturbować to powiedzą kto od nich ma być burkiem ?!

No jak to kto ? Przecież nikt inny jak znany hodowca byków ze Ściennego imć Włodzimierz !!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

wiesz co to jest facebook?

A wiesz kim jest Mark Zuckerberg?

Masz wszystkich co popierają IFS za idiotów? Szkoda, że IFS nie dał wam popalić bo takiej arogancji i naśmiewania się z popierających IFS nigdy nie widziałem...

Odnośnik do odpowiedzi

hahaha tak jak wy się naśmiewacie tak już chyba nikt inny tego nie robi, a kto tu wypisywał przed chwilą o vcity i kiełbasach z bułkami???

Nie odróżniasz dobrego żartu od naśmiewania się i zaszczuwania. Nauczysz się różnicy jeszcze. Przegrasz wybory potem znowu i znowu i zrozumiesz, że to nie jest twoje miejsce. A, że wypowiadasz się jak prostak to żart jest prostacki.

52 osoby na fb hahaha, pewnie likami będziecie chcieli wygrać wybory :D

Odnośnik do odpowiedzi

Może zacytuję wypowiedź jednej z osób dla innych, którzy nie mają fb. Ja jako mieszkaniec szanuje starszych ludzi nie to co niektórzy tutaj na forum...

Ja też nie byłem,bo ile lat z rzędu można oglądać to samo w programie.Czyli Sexstet,kąpiel morsików i.t.d.Myślę też Michał,że burmistrz nie ma obowiązku bywania na takich imprezach,więc nie wytykaj mu takich rzeczy,bo to naprawdę ma nieistotne znaczenie.

Tyle można poczytać na opozycyjnym fb :)

Michał lubi jednak pyskówki, które na caffe sam tworzy żeby potem kłamać, że ludzie są podburzeni :blink:

Odnośnik do odpowiedzi

widzisz Michał jak byś był suwerennym działaczem ku dobru mieszkańców to byś sobie odpuścił te bzdety które wypisujesz jak opętany w swojej i

ślązaka obronie , no chyba że masz coś na sumieniu .( zaraz usłyszymy ; no jak możesz coś tak bez zasadnego pisać ) itd. ośmieszasz się

puste słowa , wazeliniarstwo , układ ze starym kumplem i pycha to są twoje akcenty

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego nie zacytowałeś mojej odpowiedzi? Nie odwracaj kota ogonem

Bo co ty masz do powiedzenia jest nie istotne. Tam się mieszkaniec wypowiedział, który w prosty sposób oznajmił, że wasz artykuł jest żenadą i czepiacie się bez powodu. Tam wpisujesz się jako Portal Ińsko a nie jako Michał Kupczyński. Ale z was szczekaczki...

Odnośnik do odpowiedzi

widzisz Michał jak byś był suwerennym działaczem ku dobru mieszkańców to byś sobie odpuścił te bzdety które wypisujesz jak opętany w swojej i

ślązaka obronie , no chyba że masz coś na sumieniu .( zaraz usłyszymy ; no jak możesz coś tak bez zasadnego pisać ) itd. ośmieszasz się

puste słowa , wazeliniarstwo , układ ze starym kumplem i pycha to są twoje akcenty

Brawo, nareszcie ktoś prawdę napisał!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...