Skocz do zawartości

Rola Burmistrza i Rady Miasta


Hubble

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z turystyki nie żyje. A takich osób które zarabiają na turystyce to można policzy na palcach. A rzeczywiście macie tu takie zaplecze że pożal się Boże. Jestem nawet za elektrownią atomową byle byśmy mieli za co wyżywic rodziny. Ińsko pełne starców, biedy i nędzy. Nie ma się czym chwalic. Dorabiacie tylko sklepikarzy a oni windują ceny jak w kurorcie. Ciemna maso Ińska.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 980
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Bo burmistrz ze sklepikarzami trzyma sztamę.Jakby zrobił kurort to niech sobie kasuje wtedy wszyscy zarobiliby.A kto na Ińskie lato zarabia? tylko ci co z gminą mają kontakty a nie biedni co mogliby podkurować swoje małe co nie co! Sami jednak wiecie u kogo przebywają zaproszeni goście ińskiego lata filmowego.Takie wsiowo-wsiowe układy ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Gmina nie może ustalać warunków podziału działek

Organy gminy, w ramach posiadanego władztwa planistycznego, nie dysponują uprawnieniem do określania dodatkowych, szczegółowych zasad, jakim miałby podlegać ewentualny podział nieruchomości.

To tak żeby zamknąć temat żałoby nad super urzędnikiem.Bez obrazy dla nikogo.Ale za plan przestrzenny imiennie odpowiadał właśnie śp.

Odnośnik do odpowiedzi

To oznacza, że plan jest źle zrobiony bo zawiera takie szczegółowe zapisy zwłaszcza za wieżą ciśnień.Zabrano nam ziemię na drogi których nie chcieliśmy i nasz grunt podzielono wg.widzimisię planisty i gminy.Jak to teraz gmina odkręci może "władza" mi odpowie? Taki przecież mądry jest!

Odnośnik do odpowiedzi

Nie czekaj na nieudacznika "władzę" bo on nie orientuje się w takich sprawach on tylko lubi siać ferment i tylko na tematy zastępcze.Ja ci powiem ,nikt nic nie zrobi z planem bo nikomu na tym nie zależy.Gmina swoje już zrobiła,teraz kolej na ciebie.Masz działki przekwalifikowane, drogi,tylko budować i inwestować jak Inwestor! Zobacz jaki hotel postawił kangury nie mogą przeskoczyć a bałm-wan go wspiera i dom widać z drogi z zielonym daszkiem :lol:

Odnośnik do odpowiedzi
zdrowy rozsądek

Co ma do tego Gaga i jaki i za co chcesz jej wystawić rachunek icon_eek.gif Akuratnie Gagi jest tu ostatnio najmniej co mnie zdziwiło icon_eek.gif Coś się na nią tak zawiesił icon_e_confused.gif:Moim skromnym zdaniem "wyrocznia" popadła w chorobę nienawiści.Może tak doktorek ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Co ma do tego Gaga i jaki i za co chcesz jej wystawić rachunek icon_eek.gif Akuratnie Gagi jest tu ostatnio najmniej co mnie zdziwiło icon_eek.gif Coś się na nią tak zawiesił icon_e_confused.gif:Moim skromnym zdaniem "wyrocznia" popadła w chorobę nienawiści.Może tak doktorek ;)

Co prawda to prawda.Nie wolno tak bezpodstawnie czepiać się kogoś.Gaga zawsze pisze po swojemu i wiadomo,że to jej cięta riposta.Czego ten matoł/lica "Wyrocznia" te bzdury wybazgruje?

Odnośnik do odpowiedzi
zdrowie w gminie

bo wyrocznia to raczej nieudolna doktorowa , która kiedyś już leczyła atak serca poradą - napij się pan kawy .

Ona taka nieudolna jak i jej mężulek specjalista od organizacji zabaw tanecznych . Mam wielkie wątpliwości co do jej kwalifikacji zawodowych i nigdy więcej do niej nie pójdę .

Mam nadzieję że ZK się u niej nie leczył ?! Bo to jest jakby już zapisał się w kolejce ..........

Odnośnik do odpowiedzi

Jak już zaczniesz srać do pampersa to wtedy się wypowiesz o lekarzach, a czeka Cię to nieuchronnie za to co tu wypisujesz, a po śmierci w męczarniach czeka cie największy kocioł w piekle!

Odnośnik do odpowiedzi
Jak już zaczniesz srać do pampersa to wtedy się wypowiesz o lekarzach, a czeka Cię to nieuchronnie za to co tu wypisujesz, a po śmierci w męczarniach czeka cie największy kocioł w piekle!

Przykro mi tutaj przyjezdni dominują. Pieniędzy nam nie brakuje dlatego do takiej sytuacji raczej nie dojdzie.

A ty szmaciaro źle życzysz komuś więc jesteś dnem tak jak twój zleceniodawca. Tacy ludzie jak ty nie powinni się w ogóle pojawiać na świecie. Siejecie chaos bo nigdzie nie potraficie znaleźć swoje miejsce. Wybacz stuknięta istoto ale mam nadzieję, że kiedyś zamiast wypisywać tyle wpisów na temat piekła napisałabyś jeden w którym oddałabyś cześć komuś kto zmarł. Twoje 10 wpisów w których plujesz się do kogoś o byle co jest gówno warte w porównaniu z jednym w którym byś oddała ten hołd. Nie zrobiłaś tego więc żałuj. Teraz życie na forum wraca do normalności a taka żałosna istota, która jest przesycona ślepą i bezzasadną nienawiścią nigdy tego nie zrozumie.

Odnośnik do odpowiedzi

Zmieńcie temat bo od czytania tego bełkotu kościelnego cofa mi się śniadanie...

A właśnie była już mowa o tym, że inwestor wyedytował swoje wpisy?

viewtopic.php?f=20&t=205&p=6577#p6577 icon_arrow.gif edytowany jeden raz 31.01.2012 19:39

viewtopic.php?f=20&t=205&p=6551#p6551 icon_arrow.gif edytowany jeden raz 31.01.2012 19:42

viewtopic.php?f=20&t=205&p=6543#p6543 icon_arrow.gif edytowany jeden raz 31.01.2012 19:43

viewtopic.php?f=26&t=400&p=6544#p6544 icon_arrow.gif edytowany dwa razy 31.01.2012 19:45

Inwestor może napiszesz czemu swoje wpisy kasujesz tak nagle, hmm???

Odnośnik do odpowiedzi

Spotkał się z "wyrocznią" i tak mu kazała ! Za obrażanie innych i uważanie się za katolika życzącego komuś piekła.Ten kangur nie rozumie, że wszyscy trafimy w jedno miejsce czy chce czy nie.Wcześniej czy później.

Odnośnik do odpowiedzi
Spotkał się z "wyrocznią" i tak mu kazała ! Za obrażanie innych i uważanie się za katolika życzącego komuś piekła.Ten kangur nie rozumie, że wszyscy trafimy w jedno miejsce czy chce czy nie.Wcześniej czy później.

Do nieba :)?

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem tak; jakie życie taka śmierć! Wara wam od mojego życia i nie wy będziecie mnie na sądzie ostatecznym rozliczać.O zmarłym nie pisałam żadnych oszczerczych wpisów-komuś coś się pomieszało.A za życia pisałam i krytykowałam "urzędnika".Nikt mi tego nie zabroni.Nigdy nie miałam za cel kogoś gnębić a przedstawiać fakty a one nie dają wątpliwości, że było jak było.Jeszcze nie jeden raz będziecie sami tu pisać jak to w gminie było!! Bo przecież teczki dopiero będą otwarte.Nie boję się waszej napastliwości bo żyję zgodnie ze swoim sumieniem.Jeszcze napisz 'Wyrocznio" i "Inwestor", że to ja uśmierciłam człowieka.To ja mu kazałam pracować na cztery etaty, nie dojadać, forsować się ponad swoje siły!!!! Może to jednak był obowiązek bliskich osób? Tak jakby koledzy urzędnicy, radni, mieszkańcy ińska, sąsiedzi, przyjaciele NIGDY DO TEJ PORY NIE WIEDZIELI JAK ŻYŁ ICH ZNAJOMY.Panu Gierowi proponuję, żeby nie silił się na obraźliwe wpisy na mój temat bo krew się czasami lała z jego bablaniny.Oceń "Wyrocznio" najpierw siebie, czy postępowałaś zgodnie z 10 PRZYKAZANIAMI potem wysil się na coś mądrego.A temat urzędnika nie ustanie bo decydował o najważniejszych sprawach i to zrozumiałe.Nikt nie przestaje mówić o kimś tylko dlatego, że umarł bo po nim zostaje dużo spraw niedokończonych.Nikt jak pisałam wcześniej nie zna swojego dnia ani godziny i żyje przeświadczeniem, że jutro coś dokończy.To chyba zrozumiałe i przestańcie się tak bulwersować! Bo to jest zwyczajnie chore.

Odnośnik do odpowiedzi

Wyrocznia nikomu nic nie życzy, Wyrocznia przepowiada ci przyszłość, z tego co gaga tu wyczyniałaś pod różnymi nikami, jak obrażałaś każdego żyjącego, urzędnika, radnego, burmistrza, lekarza i wszystkich mieszkańców, wynika tylko jedno - nie będziesz miała lekkiej śmierci, zaczniesz pokutować za grzechy jeszcze za swojego życia a po śmierci kocioł! Zresztą twego kolegę bałwana spotka ten sam los, to ja Wyrocznia wam obojgu to mówię!

Odnośnik do odpowiedzi

Krokus stuknij się w swój śląski łeb i nie rób z siebie Boga.Ty to dopiero masz nieczyste sumienie i wiesz dlaczego!!!

Problem w tym, że takie ścierwo jak ty nie widzi zła które wyrządza.Obejrzyj się za siebie i zobacz ile trupów za tobą!!!Wstyd żeby tak do osiągnięcia władzy się zniżać!!!!! Kocioł i piekło dla ciebie przygotowane :P

Odnośnik do odpowiedzi

Słuchaj popieprzony krokusie, to nie jest twoje forum , także to nie jest twoja nowa strona.Nie rżnij lokalnego patrioty bo ci to nie wychodzi.Kudłą dla ciebie był dobrym źródłem wiedzy. Co do losu , to uważaj na swój, też jesteś wystawiony, może nawet bardziej niż jakaś tam gaga czy inni.Dla mnie byłeś i będziesz głupol mający wygórowane dążenia.Ani z ciebie opozycyjny radny, ani lokalny mieszkaniec.Jesteś taki komunistyczny mieszacz. A więc s******** do siebie, tam swoje lamenty zamieszczaj.

A propo:

jak jesteś taki katolik, to czemu usunołeś tak prędko swoje wyroczniowe kondolencje,sukinsynu!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Wyrocznia nikomu nic nie życzy, Wyrocznia przepowiada ci przyszłość, z tego co gaga tu wyczyniałaś pod różnymi nikami, jak obrażałaś każdego żyjącego, urzędnika, radnego, burmistrza, lekarza i wszystkich mieszkańców, wynika tylko jedno - nie będziesz miała lekkiej śmierci, zaczniesz pokutować za grzechy jeszcze za swojego życia a po śmierci kocioł! Zresztą twego kolegę bałwana spotka ten sam los, to ja Wyrocznia wam obojgu to mówię!

Lecz się chory psychicznie człowieku... Tobie ani lekarz ani Bóg nie pomoże...

A swój hokus pokus wpisuj na insko.hsms.pl gdzie twój zleceniodawca urzęduje...

Odnośnik do odpowiedzi
Szanuj bliźniego swego jak siebie samego - wszystkie obelgi rzucone na drugiego człowieka wrócą do ciebie ze zdwojoną siłą!

To jest karma idioto. Nie wiesz nawet o czym piszesz. Spierd*laj już stąd bo rzygać się chce od tych twoich wpisów.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...