Skocz do zawartości

Opłaty za śmieci - półprawdy


kubeł

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Wolę działać z nimi i dobrać sobie kolejne 12 osób NOWYCH osób, niż działać z IFS. Wczoraj posuwano się nawet do pogróżek ja nikogo nie wyzywałem. Nie mam zamiaru współpracować z IFS dopóki dopóty nie zmienią się jego członkowie!!!

A którzy członkowie IFS-u najbardziej ci nie pasują ?

Odnośnik do odpowiedzi

Ty masz Michał syndrom zachowań prześladowczych :D Jak cię nie obrażają , to posądzają a teraz straszą :D Ogarnij się i spójrz na siebie :rolleyes: Jesteś dzieckiem ze smoczkiem w dziobie. Nikt cię tu nie straszy tylko stwierdził ktoś wczoraj, że IFS tak łatwo się nie podda ;) Ty jak zwykle wyolbrzymiasz problem. Nie nadajesz się do polityki bo za szybko się irytujesz :blink:

Odnośnik do odpowiedzi

Wolę działać z nimi i dobrać sobie kolejne 12 osób NOWYCH osób, niż działać z IFS. Wczoraj posuwano się nawet do pogróżek ja nikogo nie wyzywałem. Nie mam zamiaru współpracować z IFS dopóki dopóty nie zmienią się jego członkowie!!!

A ty na prawdę myślisz, że ja dzisiaj i "IFS" wczoraj proponowaliśmy tobie członkostwo? My ci tylko daliśmy do zrozumienia, że jesteś źle postrzegany przez to, że działasz z włodkiem. Wspomnisz nasze słowa jeszcze kiedyś jak mieszkańcy będą na ciebie patrzeć na dzikusa. Pogróżek też nie było. Boisz się tylko coraz bardziej bo zaczęliśmy się bawić u was na forum i nic nie możesz z tym zrobić. Dobieranie nowych ludzi też ci nie pomoże bo będą to pewnie szulcopodobni więc my jako IFS nie musimy się o nic martwić. Ponownie sam siebie załatwisz i nie będziesz w radzie do której i tak się nie nadajesz bo jesteś jeszcze za dużym szczawiem.

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym tam Michała widział! Ale jak on daje się sterować przez starych wyjadaczy to znaczy że potem też nie będzie miał swojego zdania. tak jak obecnie radni ifs. A tyle im teraz zarzuca. Ja to piszę z szacunku do niego bo ja burka nie trawię.

Odnośnik do odpowiedzi

mam gdzieś wasze wpisy z groźbami, żebym lepiej zmienił styl swojego pisania i przestał krytykować IFS. Nie przejmuje się wami i się was nie boję. Wy się bójcie, zwłaszcza ci którzy siedzą w samorządzie już dłuższy czas. Piszcie tu sobie zostaniecie tu sami bo tylko każdego wyzywacie i nikt z wami nie będzie chciał dyskutować. Nie zaproponowaliście i nie proponujcie mi członkostwa w IFS bo to by była ujma na honorze. Nie mam tak jak wy, że muszę być za wszelką cenę w Ińskim samorządzie. Ja w każdej chwili mogę to wszystko zostawić i wyjechać. 12 + ja + dwóch radnych opozycji to 15 nie 13 naucz się matematyki. W przyszłym komitecie są i będą całkiem nowe twarze i tego się bójcie. Ludzie zaczynają rozumieć, że przyszłość należy do młodych !!! Piszesz, że jestem szczawiem a to właśnie wy nimi jesteście pisząc m.in. "zmień się bo pożałujesz". Piszecie, że jestem gówniarz a ja napisze, że jesteście stare pryki i się nie nadajecie do rządzenia gminą ponieważ wasze umysły spaczone są poprzednim systemem. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak będą rządzić tacy jak ty. Więc panie radny z Czertynia idź spać i wstydu sobie oszczędź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tą rodziną to pasuje idealnie do was :) Bo wasze poparcie społeczne leci na łeb na szyję

A co poprosiłeś TNS OBOP żeby przeprowadzili sondę? Pokaż to źródło wiedzy. Aaaaaa, pewnie rozmawiałeś z ludźmi na ulicy tak jak to robi IFS i to wiesz. No widzisz, dużo od nas zgapiasz ale nie musisz tutaj na forum kłamać. I tak nikt ci w to nie uwierzy. A wiesz czemu nikt nie uwierzy? Bo każdy poprze tego, który prezentuje sobą kulturę osobistą i nie nazywa przewodniczącego rozklekotaną babą. A ty niestety nie widzisz w tym nic złego co Szafran powiedział i dlatego jesteś takim kłamcą pospolitym.

Odnośnik do odpowiedzi

Radny z Czertynia, twój wniosek uważam za bezzasadny!!! Przewodniczący ostatnimi czasy się dziwnie zachowuje na posiedzeniach. Oczywiście, że ludźmi rozmawiam, a oni rozmawiają z innymi. Szkoda tylko, że tak rzadko rozmawiają z wami jak się okazuje!!! Wasze niby "konsultacje społeczne" w sprawie śmieci okazały się fiaskiem. Ostatnio rozmawiałem z kilkoma osobami jak to jeden radny im się żalił, że ona na sesjach i komisjach cały czas mówi, żeby coś zmienić, że trzeba coś zrobić bo jest co raz gorzej. Okazuje się, że to jeden z najcichszych radnych z dawnego okręgu Ciemnik - Storkowo - Studnica (o dziwo mieszka w Ińsku). Dlaczego wmawia się komuś takie bzdury

Odnośnik do odpowiedzi

Jak możesz to wszystko zostawić to jedź! Taki właśnie jesteś jak włodek i liwak. WYCHODZI PRAWDA O WAS! HAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHA

Drodzy mieszkańcy to są słowa samego Kupczyńskiego!!!!!!

Ja w każdej chwili mogę to wszystko zostawić i wyjechać.
Odnośnik do odpowiedzi

Słowa, które drogi radny z Czertynia, wyrwałeś z całego kontekstu!!! Jak cytujesz to cytuj porządnie !!!! Nie oszukuj ludzi bezczelnie

"Nie mam tak jak wy, że muszę być za wszelką cenę w Ińskim samorządzie. Ja w każdej chwili mogę to wszystko zostawić i wyjechać." to moje słowa !!!

Odnośnik do odpowiedzi

mam gdzieś wasze wpisy z groźbami, żebym lepiej zmienił styl swojego pisania i przestał krytykować IFS. Nie przejmuje się wami i się was nie boję. Wy się bójcie, zwłaszcza ci którzy siedzą w samorządzie już dłuższy czas. Piszcie tu sobie zostaniecie tu sami bo tylko każdego wyzywacie i nikt z wami nie będzie chciał dyskutować. Nie zaproponowaliście i nie proponujcie mi członkostwa w IFS bo to by była ujma na honorze. Nie mam tak jak wy, że muszę być za wszelką cenę w Ińskim samorządzie. Ja w każdej chwili mogę to wszystko zostawić i wyjechać. 12 + ja + dwóch radnych opozycji to 15 nie 13 naucz się matematyki. W przyszłym komitecie są i będą całkiem nowe twarze i tego się bójcie. Ludzie zaczynają rozumieć, że przyszłość należy do młodych !!! Piszesz, że jestem szczawiem a to właśnie wy nimi jesteście pisząc m.in. "zmień się bo pożałujesz". Piszecie, że jestem gówniarz a ja napisze, że jesteście stare pryki i się nie nadajecie do rządzenia gminą ponieważ wasze umysły spaczone są poprzednim systemem. W tym kraju nigdy nie będzie dobrze jak będą rządzić tacy jak ty. Więc panie radny z Czertynia idź spać i wstydu sobie oszczędź

Lepiej zacytować całość

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiany nie następują od tak i ten szczawik tego nie rozumie. My mamy swoją wizję gminy i jest ona odmienna od tego co chce opozycja. Zresztą o czym ja pisze przecież opozycja niczego nie ma! Nie ma kompletnie niczego do zaoferowania mieszkańcom. Nie umieją sporządzić swoich projektów, nie umieją rozmawiać z ludźmi, nie umieją się zachować ale jest jedna rzecz, którą opanowali do perfekcji i to jest propaganda. Niestety nadszedł kres tej propagandy. Albo zaczniecie być faktyczną opozycją, która nie wyzywa od klekoczących bab tylko proponuje rozwiązania realne na kieszeń gminy albo my wam utrzemy nosa i teraz na waszym placu zabaw, i na sesjach a przede wszystkim na następnych wyborach, które są bliżej niż myślicie!

Odnośnik do odpowiedzi

Stare pryki nie rozumieją, że w gminie potrzebna są zmiany od zaraz, takich "szczawików" jak to nazwałeś jest więcej i będzie jeszcze więcej. Precz z emerytami i rencistami w radzie !!! Precz z tymi, którzy siedzą w samorządzie od lat i nie doprowadzają do zmian. Więc panie radny z Czertynia przestań się ośmieszać kompletnie bo ty zaczynasz klekotać jak stara baba na targu. Wybory są bliżej a co burmistrza wywalacie !? Czas najwyższy go pogonić i was także. Jaką masz czelność pisać o tym co masz do zaoferowania. Ty panie radny nie jesteś stąd, nie urodziłeś się w tej gminie. Ludzie się już nie nabierają na wasza propagandę bo macie im do zaoferowania żwirownię i dziurę budżetową !!!

Odnośnik do odpowiedzi

Zmiany nie następują od tak i ten szczawik tego nie rozumie. My mamy swoją wizję gminy i jest ona odmienna od tego co chce opozycja. Zresztą o czym ja pisze przecież opozycja niczego nie ma! Nie ma kompletnie niczego do zaoferowania mieszkańcom. Nie umieją sporządzić swoich projektów, nie umieją rozmawiać z ludźmi, nie umieją się zachować ale jest jedna rzecz, którą opanowali do perfekcji i to jest propaganda. Niestety nadszedł kres tej propagandy. Albo zaczniecie być faktyczną opozycją, która nie wyzywa od klekoczących bab tylko proponuje rozwiązania realne na kieszeń gminy albo my wam utrzemy nosa i teraz na waszym placu zabaw, i na sesjach a przede wszystkim na następnych wyborach, które są bliżej niż myślicie!

O waszych wizjach gminy pisał Krokus na Portalu:

Za burmistrzem trudno nadążyć. Zbyt często zmienia zdanie. Brak w jego działaniach jakiegokolwiek porządku, nie ma wytyczonego kierunku.

Wygląda na to, że burmistrz rano wstanie, coś sobie umyśli i tak właśnie robi. Pamiętamy jak często zmieniał zdanie w kwestii powołania dyrektora szkoły- a to robił konkurs, to nie robił, raz przedłużał dyrektorowi umowę na rok, aż w końcu na pięć! A ścieżka w lesie? (od szkoły do plaży) raz ją brukował, teraz zaś nie. Świetlice wiejskie miały być czynne co drugi dzień, jeszcze się konkurs dobrze nie skończył, a już go burmistrz unieważnił i rozpisał nowy. Teraz świetlice mają być czynne codziennie, ale w Linówku będzie całkiem zamknięta! Z chodnikiem w Linówku było podobnie, zaczął, miał skończyć, ale jakoś mu to nie wychodzi i końca roboty nie widać.

Chaotyczne działania burmistrza nie przyniosą naszej gminie niczego dobrego, burmistrz nie ma koncepcji rozwoju, brak mu wizji, jego działania są doraźne i brak im konsekwencji. Burmistrz nie ma wizji na przyszłość i dlatego nasza gmina chyli się ku upadkowi. A tu trzeba wytyczyć drogę rozwoju, konsekwentnie ją realizować i broń Boże nie zasłaniać się kryzysem!

Odnośnik do odpowiedzi

Młotku a kim jest twój idol ze Ściennego?????????????????????????????????????????????????????????

Emerytem który wcale mało emerytury nie bierze i jeszcze się pcha do koryta........................................

Jak ci warchole jeden nie wstyd tak pisać........................................

I ja mam iść na ciebie głosować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s******** mi tu zaraz z tobą i resztą tych tzw. młodzików jak Szafran i Liwak tf tfuu tfu

Odnośnik do odpowiedzi

Co cię obchodzi kto będzie w komitecie ifs-u ty lepiej powiedz gościu kto będzie u ciebie. Bo jak wyjedziesz z taką bandą jak przed 4 laty to nie chcę cię martwić ale popłyniesz jak ta lala.................

Ja akurat nie ifs raczej wróg tej partii rządzącej chyba za bardzo wszystko bierzesz do siebie. Pytam z grzeczności bo ciebie lubię i nie chcę żebyś coś zrąbał bo bueraki znów dojdą do władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...