Skocz do zawartości

Opłaty za śmieci - półprawdy


kubeł

Rekomendowane odpowiedzi

Baran to ciebie szafran zrobił przestań pieniaczu zasrany robić wszędzie problemy bo dobrze wiemy dla kogo Burmistrz jest nieprzychylny.

Nie myśl sobie, że burmistrza i IFS nie lubią tylko opozycjoniści, ciężko pracujecie na zła opinię, nic dla Ińska dobrego nie zrobiliście przez 6 lat to niby za co mamy was lubić??????????????????????

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 242
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Nie myśl sobie, że burmistrza i IFS nie lubią tylko opozycjoniści, ciężko pracujecie na zła opinię, nic dla Ińska dobrego nie zrobiliście przez 6 lat to niby za co mamy was lubić??????????????????????

Tak włodek... Po twojej stronie są rolnicy, mieszkańcy, fundacje, prokuratura i cały świat. Nie wybijesz się w Ińsku jako radny i jako Burmistrz. Już nie mogę się doczekać jak będziemy mogli w pełnym gronie IFS obradować dla dobra gminy. Bez ciebie i tych twoich debilnych kamerek i docinek.

Odnośnik do odpowiedzi

O ho ho! kamerka wam się nie podoba? No proszę! Jednak wolicie wszystko po cichutku załatwiać, bez rozgłosu i dla dobra waszych ukochanych rodzin

My wykonujemy naszą pracę bez zbędnych fajerwerków. Dowód mieliście wczoraj. Radny przytoczył protokół i nie było wątpliwości, że lebiegi z was.

Do rodzin nie musisz się czepiać bo ty jej nawet nie masz więc co możesz wiedzieć na temat rodziny...

Odnośnik do odpowiedzi

Propozycje cymbale dostałeś w grudniu na piśmie od Michała i co zrobiłeś? Zrobiłeś z was wszystkich głupków, wszyscy wiedzą, że dzieci nie mają śniadań w szkole bo burmistrz musi mieć na wypłatę

Jak będziecie mieli większość w radzie albo wygracie wybory na Burmistrza to będziecie też tak merytorycznie jak my oceniać jego pracę. Póki co jesteście tylko krzykaczami. Jak widzicie gdzieś przestępstwo to macie prokuraturę. A skoro już przywołujesz jego propozycję to była ona umotywowana politycznie. A my nie będziemy politykować jak wy.

Odnośnik do odpowiedzi

To milionowa dziura w kasie urzędu tez jest polityczna????????????????????

Zapraszam do siedziby Regionalnej Izby Obrachunkowej do donoszenia na Burmistrza i Radę w której ty też jesteś.

Dzieci śniadań nie jedzą bo to polityka???????????????

Przestępstwa proszę zgłaszać do Prokuratury. Ja mam inne informacje odnośnie posiłków dla dzieci.

Szafran jedno ci powiem. Jesteś najbardziej żałosnym samorządowcem jakiego kiedykolwiek widziałem. Budżet został zatwierdzony przez RIO a ja jestem pewny, że RIO jest mądrzejsza od ciebie. A co do dzieci to ty się nimi posługujesz żeby swoje chore fantazje polityczne realizować. Odpieprz się od tych dzieci i nie używaj ich do twojej propagandy.

Odnośnik do odpowiedzi

Te wpisy są Michała a nie Szafrana! Małe sprostowanie dla gościa który tak wiesz psy na Włodku.

Dla mnie to jedno i to samo. Jeżeli siebie tak bronią to jeszcze bardziej pokazują jacy głupi są. Niech mieszkańcy zobaczą jakie podchody sobie ich uwielbiana opozycja robi. My dzieci do polityki nie mieszamy w przeciwieństwie do opozycji. Może do partyzantki się ten szczaw ucieka bo wczoraj dostał porządnie zaserwowanego kopa w cztery litery? Jeżeli tak to nie wyciągnął wniosków z wczorajszego nalotu. Trzeba będzie to powtórzyć.

Odnośnik do odpowiedzi

Dzieci do polityki nie mieszacie? Wystarczy, że im nie dasz jeść i świetlice zamkniesz

Wszystko jest zgodne z prawem. Znajdź lukę a potem pyskuj bo od tego gówna opozycyjnego zrobił ci się kisiel w głowie. Caffe od wczoraj stało się pro IFS bo nas jest zdecydowanie więcej. My też chętnie skorzystamy z tej anonimowości bo nie macie na nią wyłączność. Myśleliście, że popiszecie i to wystarczy? Teraz nasza kolej na to żeby pokazać mieszkańcom ile dobra zrobiliśmy i robimy BEZ WAS.

Odnośnik do odpowiedzi

Po pierwsze nie muszę pisać anonimowo tak jak wy! Po drugie to, że złożyłem na was skargę do wojewody na brak śniadań nie oznacza, że o tym muszę pisać tylko ja. Po trzecie dzieci zostały przez was wmieszane do polityki poprzez całą sytuację ze szkołą, brak śniadań, remonty klas czy sprzętu przez rodziców bo dyrektora i burmistrza na nic nie stać, zatrudnianie rodzinki w szkole czy wspomnianych świetlic. Myślicie, że dzieci nie czytają forum? Czytają i kojarzą fakty. Co do tych śniadań jeszcze to nie ma ich ponieważ gmina oszczędza i nie stać jej na śniadania dla dzieci w okresie zimowym i oficjalna odpowiedź jaką otrzymałem z OPS to brak pieniędzy. Jednak zgodnie PZP zmiany zamówień publicznych nie są możliwe. Dopuszcza się zmiany tylko i wyłącznie wtedy kiedy zostały one zawarte w zamówieniu. W zamówieniu publicznym dotyczącym śniadań nie zauważyłem pozwolenia na zmiany w samym przedmiocie zamówienia ARTYKUŁ 144, ustęp 1 i 2. No ale może się mylę, zobaczymy jak się do tego ustosunkuje wyższy urząd. Nikt mnie tu wczoraj nie przegonił, mam w nosie to co wypisują IFS, radny, rajca zmieniający na przemian nicki. Wasze wczorajsze pogróżki nic nie dadzą. Nikogo nie zastraszycie. Anonimowe wpisy, w których krytykuje się IFS oraz burmistrza nie pochodzą ode mnie, a to dowód na to, że macie więcej wrogów niż wam to się wydaje.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie znasz się niestety na niczym i takie są fakty. Żadna z instytucji nie będzie nam świnić. Nawet jak znajdą się jakieś błędy czy uchybienia to poprawimy je. Może nawet za pomocą telefonu. Powiem nawet, że możecie na nas donosić do woli. Dla nas to lepiej bo dzięki wam instytucje nadzoru nam pomagają w usuwaniu wszelkich usterek! Na coś się jednak przydajecie.

Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz, dobrze, że poprawicie bo wtedy dzieci będą musiały mieć śniadania!!! Do czegoś się darmozjadzie przydasz w końcu, żeby błąd naprawić! Aj z tymi donosami to już pisałem tobie i będę pisał cały czas! DONOSY PISALI TW DO OFICERÓW SB! Burmistrz jak by miał jaja to zaprosił by swoich przeciwników na spotkanie, zapytał o propozycje poprawy sytuacji w Gminie Ińsko itp. Nie byłoby wtedy pisania skarg i wniosków. Gdyby tylko z waszej strony była choć odrobina dobrej woli współpracy to nie byłoby problemów, które sami stwarzacie!

Edytowane przez MichałK
Odnośnik do odpowiedzi

No widzisz, dobrze, że poprawicie bo wtedy dzieci będą musiały mieć śniadania!!! Do czegoś się darmozjadzie przydasz w końcu, żeby błąd naprawić! Aj z tymi donosami to już pisałem tobie i będę pisał cały czas! DONOSY PISALI TW DO OFICERÓW SB! Burmistrz jak by miał jaja to zaprosił by swoich przeciwników na spotkanie, zapytał o propozycje poprawy sytuacji w Gminie Ińsko itp. Nie byłoby wtedy pisania skarg i wniosków. Gdyby tylko z waszej strony była choć odrobina dobrej woli współpracy to nie byłoby problemów, które sami stwarzacie!

Szczeniak będzie mi mówił, że jestem darmozjadem. Widzicie szanowni mieszkańcy? Taki człowiek nam rozkazuje zapraszać 3 krzykaczy, którzy tylko wyzywają i przekręcają fakty żeby merytorycznie rozmawiać? Nigdy, IFS nie potrzebuje was bo my mamy jasną wizję Ińska. Naucz się kultury najpierw a później zacznij się panoszyć i pamiętaj, że ty się nie liczysz w polityce Ińskiej. Nie jesteś radnym szczawiu i nie będziesz nami rozkazywał.

Odnośnik do odpowiedzi

Mieszkańcy są ważniejsi od was. Uczę się takich słów od was tak jak wy wczoraj i przedwczoraj używaliście jeszcze gorszy słów. HIPOKRYTA!!! Normalny gospodarz jest w stanie podać rękę każdemu i porozmawiać z każdym. To, że twój burmistrz nie potrafi to jest wasz problem. TO JEST WŁAŚNIE BRAK KULTURY I OGŁADY!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Gdzie wy wszyscy byliście jak Racin startował na drugą kadencję????? Dopiąłeś się do Szulca którego nikt nie zna i nie lubi i myśleliście że pójdzie jak po maśle. To przez was racin został na drugą kadencję. Bo w waszych szeregach pojawienie się Jamrożego, jakiegoś kunysza czy innych wioletek było nieprzemyślane i nastawione na lipę w proszku. Na dodatek pokazaliście Szulca na tle FABRYK ciągle w tle bioetanol który padł na mordę. Działoszewska to kolejny zbędny balast który zaważył na waszej przegranej. Co tu dużo mówić nie chcieli was bo by było tak jak jest teraz. Dlatego nie widzę was też w przyszłych wyborach. Bo wy nie macie jasnego punktu widzenia, jesteście nie do przejrzenia i to budzi strach ludzi co może ich spotkać. Dlatego nie róbcie z siebie dobrych św. Mikołajów bo najpierw trzeba ludziom powiedzieć czarno na białym kim jesteście i co zamierzacie. A pyskowanie to my już mamy cały czas.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Tobie szczerze, że zrobiłem błąd bo mogłem założyć swój niezależny komitet i wystartować z niego sam. Niestety nie wiedziałem, że niektóre osoby z tego komitetu popierały byłą burmistrz do powiatu. Nie przeczę, że to nie zaważyło bo tak było, ale czasu nie cofnę

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Tobie szczerze, że zrobiłem błąd bo mogłem założyć swój niezależny komitet i wystartować z niego sam. Niestety nie wiedziałem, że niektóre osoby z tego komitetu popierały byłą burmistrz do powiatu. Nie przeczę, że to nie zaważyło bo tak było, ale czasu nie cofnę

No widzisz młody też popełniasz błędy. A już myślałem, że z samouwielbienia się nie otrzepiesz !

Wszyscy popełniają błędy ! Ten nie popełnia co nic nie robi.

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Tobie szczerze, że zrobiłem błąd bo mogłem założyć swój niezależny komitet i wystartować z niego sam. Niestety nie wiedziałem, że niektóre osoby z tego komitetu popierały byłą burmistrz do powiatu. Nie przeczę, że to nie zaważyło bo tak było, ale czasu nie cofnę

A teraz zobacz jakich towarzyszy sobie wybrałeś. Szafrana i Liwaka. Znowu popełniasz błąd i wczoraj "IFS" pisząc z tobą starał się to wytłumaczyć. Ty oczywiście wolałeś ślepo wyzywać bez głębszego zastanowienia. Być może nie jest jeszcze za późno żeby odgrodzić się od Szafrana. Nie musisz takiej decyzji teraz podejmować ale bądź pewien, że kiedyś będziesz musiał taką decyzję podjąć!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...