Skocz do zawartości

Informacja publiczna czyli BiP


wężykiem, wężykiem

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie że jest miłośniczką tych Panów, przecież pracuje z nimi, musi być miła.. Przychodzi Pan w garniturze też jest miła, przychodzi rolnik to odburknie coś i zbywa.. petentów powinno się traktować równo nie ważne ile mają w portfelach.Pozdrawiam szczerze..i żegnam:)

Co ty sobie gburze wyobrażasz, że nabazgrolisz coś trzy po trzy i my mamy w to wierzyć. Podaj chociaż jeden przykład, że W. jest niegrzeczna. Może jej nie znam na tyle dobrze a ona taka dwulicowa. Popieraj swoje wywody dowodami bo inaczej kicha.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 193
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Ja bym zwrócił jednak uwagę na to, że nie jesteś radnym a miałeś dostęp do dokumentów, które stanowią treść zbliżających się posiedzeń.

Widzę tutaj sporo niejasności, które nie za dobrze ani o Tobie ani o pseudo-opozycji świadczą. Rozumiem, że podobnie jak burmistrz Racinowski, radni Szafran i Liwak żonglują informacjami jak im się podoba?

Sugeruję również żeby radny Szafran poprawił na swoim portalu informację w sprawie zamiany nieruchomości. To nie jest cyt: "własne 1213 m2" tylko własność gminy. Oznacza to, że właścicielem tych nieruchomości jest gmina Ińsko a nie Andrzej Racinowski. A jeżeli tak ma wyglądać tłumaczenie zawiłych "dokumentów urzędniczych" to niech radny Szafran zrewiduje jeszcze raz ten pomysł.

To jest treść i forma! Żadne wpisy żeby zakryć wasze nieróbstwo nie pomogą. Ja się zgadzam z "opozycjonistą".

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym zwrócił jednak uwagę na to, że nie jesteś radnym a miałeś dostęp do dokumentów, które stanowią treść zbliżających się posiedzeń.

Widzę tutaj sporo niejasności, które nie za dobrze ani o Tobie ani o pseudo-opozycji świadczą. Rozumiem, że podobnie jak burmistrz Racinowski, radni Szafran i Liwak żonglują informacjami jak im się podoba?

Sugeruję również żeby radny Szafran poprawił na swoim portalu informację w sprawie zamiany nieruchomości. To nie jest cyt: "własne 1213 m2" tylko własność gminy. Oznacza to, że właścicielem tych nieruchomości jest gmina Ińsko a nie Andrzej Racinowski. A jeżeli tak ma wyglądać tłumaczenie zawiłych "dokumentów urzędniczych" to niech radny Szafran zrewiduje jeszcze raz ten pomysł.

Drogi opozycjonisto nie wiem czy to świadczy źle o mnie, że miałem dostęp do tych dokumentów. Otrzymałem wiadomość z dokumentami na adres mailowy, kiedy je odebrałem stwierdziłem, iż skoro na BiP-ie nie ma ich jeszcze dostępnych to ja je opublikuje. Nikt nie dyktował mi czy mam je zamieszczać czy nie. Nie wiem dlaczego się do tego przyczepiłeś. Stwierdziłem, że skoro ja posiadam wcześniej materiały to dobrze by było, żeby wszyscy mieli do nich dostęp. Pierwszy raz otrzymałem materiały wcześniej. Jeżeli masz jakieś instrukcje dla radnych Szafrana czy Liwaka to proponuje Tobie abyś napisał do nich a nie kierował takowe sprawy do mnie. Jeżeli mam jakieś materiały to się nimi dzielę to proste ty jak byś zrobił? Pozdrawiam Ciebie !

Odnośnik do odpowiedzi

Ha hahahaah no to witaj w klubie zainteresowanych! Właśnie też o to pytałem na innym wątku. Myślałem, że nikt się tym nie interesuje. Przecież śmieci to wszystkich mieszkańców problem. W Szczecinie Prezydent o wszystko pyta mieszkańców a w Ińsku jak zwykle. Wiadomości o wszystkim i niczym. Żenada!

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież jest informacja nad tabelką po co ten "spis" firm. Jak nie ma info z Urzędu to też dym na caffe ! Nie wiadomo jak dogodzić wyborcom a w szczególności temu co "posiada" kilka (na caffe) głosów czyli "olo" ! Jak zwykle jest błąd w danych drugiej w kolejności z firm, czyli MPGK Stargard jeszcze w Ińsku nie ma filii.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież jest informacja nad tabelką po co ten "spis" firm. Jak nie ma info z Urzędu to też dym na caffe ! Nie wiadomo jak dogodzić wyborcom a w szczególności temu co "posiada" kilka (na caffe) głosów czyli "olo" ! Jak zwykle jest błąd w danych drugiej w kolejności z firm, czyli MPGK Stargard jeszcze w Ińsku nie ma filii.

Chyba jednak zdrajca udajesz głupka w powyższym temacie..... To już taka twoja świńska natura....... Pasujesz do obecnych przedstawicieli mieszkańców.....

Odnośnik do odpowiedzi

http://bip.alfatv.pl... RM w Ińsku.pdf

Poczytajcie światli i wykształceni mieszkańcy jakim KABARETEM jest rada i burmistrz. Przedstawione chaotycznie materiały świadczą ,że mamy do czynienia z bandą baranów.Żeby było jeszcze śmieszniej za ich głupotę otrzymują gratyfikacje. Powiem wam mieszkańcy,że naprawdę zasługujecie na tę dziurę po wydobytym żwirze.Swoją świadomością dorównujecie wybrańcom,popierają ten szalony w skutkach dla gminy projekt.

Odnośnik do odpowiedzi
Dnia 16 października 2012 roku o godzinie 10:00

w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Ińsko

odbędzie się posiedzenie

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta

do wzięcia udziału w posiedzeniu.

Porządek obrad

1. Otwarcie.

2. Ustalenie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia z 17 września 2012 roku.

4. Rozeznanie i zaopiniowanie zgłoszonych przez sołtysów zadań inwestycyjnych i remontowych do budżetu na rok 2013.

5. Analiza założeń do budżetu Gminy Ińsko na 2013 rok.

6. Zakończenie obrad.

Komisja Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Ińsku:

Zbigniew Mazurek - Przewodniczący Komisji

Zbigniew Drabik

Tadeusz Michalski

Jacek Liwak

Małgorzata Sękiw

Włodzimierz Szafran

A gdzie są stosowne materiały, tak aby mieszkańcy chcący wziąć udział wiedzieli o czym mowa... Mają tam być na wzór stada siedzących za stolikiem "specjalistów"....

Odnośnik do odpowiedzi

Terebecki zamiast kłamać podawaj informacje na temat komisji.Jest was 13 głąbów i uważacie,że pozjadaliśmy wszystkie rozumy. Stanowicie jednak sforę niedouczonych kombinatorów od lat zwodzących swoją niekompetencją mieszkańców. Jest po prostu wstyd przyznać się do pochodzenia z Ińska, śmieją się z nas przez waszą chciwość i dbanie o swoje i rodzinne interesy.Kłamstwo o obłuda jest wypisana na waszych łepetynach.

Dnia 16 października 2012 roku o godzinie 10:00 w Sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta Ińsko odbędzie się posiedzenie

Komisji Rozwoju Gospodarczego Rady Miejskiej w Ińsku.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Gminy i Miasta do wzięcia udziału w posiedzeniu.

Porządek obrad.

1. Otwarcie.

2. Ustalenie porządku obrad.

3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia z 17 września 2012 roku.

4. Rozeznanie i zaopiniowanie zgłoszonych przez sołtysów zadań inwestycyjnych i remontowych do budżetu na rok 2013.

5. Analiza założeń do budżetu Gminy Ińsko na 2013 rok.

6. Zakończenie obrad.

Odnośnik do odpowiedzi
– Zgodnie z art. 238 § 1 kodeksu postępowania administracyjnego zawiadomienie o odmownym załatwieniu skargi powinno zawierać, poza oznaczeniem organu, od którego pochodzi, i strony, która ją złożyła, także uzasadnienie faktyczne i prawne. Brak prawidłowo sporządzonego uzasadnienia do uchwały w sprawie odmownego rozpatrzenia skargi jest istotnym naruszeniem prawa skutkującym nieważnością uchwały.

A w Ińsku często jest uzasadnienie w formie -"ja mówię".... To jest uzasadnienie prawne!

Odnośnik do odpowiedzi

nformujemy,

że w dniu 02 listopada 2012 r. (PIĄTEK)

Urząd Gminy i Miasta w Ińsku

oraz

Ośrodek Pomocy Społecznej w Ińsku

będą NIECZYNNE

Kolejny sposób na obijanie się pracowników gminy, jest ich tam jak "wszów" , na ich utrzymanie idą ogromne środki budżetowe, niestety efekty tych prac są praktycznie niewidoczne.Siedzą i grzeją tyłkami stołki. A przecież połowa tej zbieraniny też bez trudu by wystarczyła.

Odnośnik do odpowiedzi

Te forum jest straszne - tylko wzajemne inwektywy obrazanie wszystkich na prawo i lewo - nikt nie potrafi sensownie sie wypowiedzieć a wszelkie próby racjonalnego podejscia do sytuacji zasypywane są lawiną błota z ust wiedzacych lepiej... szkoda tu wchodzic i czytac - nie mowiac o włączaniu sie do dyskusji -dziwie sie ze niektórym chce sie bronic swoich racji i tonac w szambie wyzwisk - reprezentujecie żenująco niski poziom - przypomina to kłótnie niedouczonych meneli na murku z piwem w ręku

Odnośnik do odpowiedzi

Te forum jest straszne - tylko wzajemne inwektywy obrazanie wszystkich na prawo i lewo - nikt nie potrafi sensownie sie wypowiedzieć a wszelkie próby racjonalnego podejscia do sytuacji zasypywane są lawiną błota z ust wiedzacych lepiej... szkoda tu wchodzic i czytac - nie mowiac o włączaniu sie do dyskusji -dziwie sie ze niektórym chce sie bronic swoich racji i tonac w szambie wyzwisk - reprezentujecie żenująco niski poziom - przypomina to kłótnie niedouczonych meneli na murku z piwem w ręku

Język musi być dostosowany do umiejętności władzy a jaka jest to widać, słychać i czuć.

Spójrzcie na wypowiedzi burmistrza jego oszołomów i niej Boże radnych.

Nic tylko stosować "łacinę" i kopniaki...

Odnośnik do odpowiedzi

Język musi być dostosowany do umiejętności władzy a jaka jest to widać, słychać i czuć.

Spójrzcie na wypowiedzi burmistrza jego oszołomów i niej Boże radnych.

Nic tylko stosować "łacinę" i kopniaki...

Nie zgadzam się z tym że poziom trzeba zaniżać bo władza prezentuje taki a nie inny poziom kompetencji

- wręcz odwrotnie poziom trzeba zawyżać. Autorytetu nie zbuduje się na obrazaniu inteligencji rozmówcy.

Takie podejscie przynosi skutek w postaci przeciągającego się konfliktu, ktory odwraca uwage od rzeczywistych problemów.

Tylko uczciwa spokojna i rzeczowa argumentacja - poparta faktycznym stanem a nie insynuacjami zrodzonymi w wyniku

emocjonalnego podejscia przyniesie porzadany dla obu stron skutek w postaci poprawy sytuacji. Wiadomo człowiek sie denerwuje ale to do niczego dobrego nie prowadzi - problemy trzeba przestudiowac i uczciwie ocenic a nie prowadzic jednostronny atak oparty na domysłach. Tyczy się to obu stron Ińskiego konfliktu. W Ińsku jeszcze mieszkają normalni spokojni ludzie, ktorzy z boku przygladają sie waszym dyskusjom, ktore

tylko jątrzą i niepotrzebnie zajmują czas sprawami mniejszej wagi odwracajac uwagę od prawdziwych problemów ekonomicznego i gospodarczego rozwoju, szkolnictwa, estetyki miasta, organizacji, pozyskania inwestorów, nowych miejsc pracy i poprawy wizerunku miasta.

Proszę was nie uzurpujcie sobie prawa do wypowiadania się za nas wszystkich - to my wybraliśmy tą władzę i jestesmy większoscia w tym miescie. Obrażając ich obrażacie nasz świadomy wybór drogi jaka bedzie podążać Ińsko przez nastepną kadencje. Czesto bywa tak, że ten który najwiecej krzyczy sam ma wiele

do ukrycia na temat swojej działalności i przeszłosci, wiec uważajcie - bo kij ma dwa końce a wam jako anonimowym dyskutantom wydaje się ze jestescie bezkarni. Tyle ode mnie - mam nadzieje ze nie przypniecie mi łatki sługusa władzy chociaz wcale mnie to nie zdziwi patrzac na ataki jakie prowadzicie na ludzi, ktorzy chca wypowiedziec opinie odmienne od waszej jedynie słusznej linii antywładzy. Proponuje wam przygotowac sie dobrze do nastepnych wyborow a moze nawet i przedstawic swoje wlasne kandydatury - oby z dobrym dla nas wszystkich programem. Na wiele spraw nie jest jeszcze za pozno - a wrecz przeciwnie o wielu pomyslach jeszcze nawet nigdy nie myslselismy. Nie bójcie się radykalnych zmian i pamietajcie że konserwatyzm zaprzepaszcza wiele szans.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgadzam się z tym że poziom trzeba zaniżać bo władza prezentuje taki a nie inny poziom kompetencji

- wręcz odwrotnie poziom trzeba zawyżać. Autorytetu nie zbuduje się na obrazaniu inteligencji rozmówcy.

Takie podejscie przynosi skutek w postaci przeciągającego się konfliktu, ktory odwraca uwage od rzeczywistych problemów.

Tylko uczciwa spokojna i rzeczowa argumentacja - poparta faktycznym stanem a nie insynuacjami zrodzonymi w wyniku

emocjonalnego podejscia przyniesie porzadany dla obu stron skutek w postaci poprawy sytuacji. Wiadomo człowiek sie denerwuje ale to do niczego dobrego nie prowadzi - problemy trzeba przestudiowac i uczciwie ocenic a nie prowadzic jednostronny atak oparty na domysłach. Tyczy się to obu stron Ińskiego konfliktu. W Ińsku jeszcze mieszkają normalni spokojni ludzie, ktorzy z boku przygladają sie waszym dyskusjom, ktore

tylko jątrzą i niepotrzebnie zajmują czas sprawami mniejszej wagi odwracajac uwagę od prawdziwych problemów ekonomicznego i gospodarczego rozwoju, szkolnictwa, estetyki miasta, organizacji, pozyskania inwestorów, nowych miejsc pracy i poprawy wizerunku miasta.

Proszę was nie uzurpujcie sobie prawa do wypowiadania się za nas wszystkich - to my wybraliśmy tą władzę i jestesmy większoscia w tym miescie. Obrażając ich obrażacie nasz świadomy wybór drogi jaka bedzie podążać Ińsko przez nastepną kadencje. Czesto bywa tak, że ten który najwiecej krzyczy sam ma wiele

do ukrycia na temat swojej działalności i przeszłosci, wiec uważajcie - bo kij ma dwa końce a wam jako anonimowym dyskutantom wydaje się ze jestescie bezkarni. Tyle ode mnie - mam nadzieje ze nie przypniecie mi łatki sługusa władzy chociaz wcale mnie to nie zdziwi patrzac na ataki jakie prowadzicie na ludzi, ktorzy chca wypowiedziec opinie odmienne od waszej jedynie słusznej linii antywładzy. Proponuje wam przygotowac sie dobrze do nastepnych wyborow a moze nawet i przedstawic swoje wlasne kandydatury - oby z dobrym dla nas wszystkich programem. Na wiele spraw nie jest jeszcze za pozno - a wrecz przeciwnie o wielu pomyslach jeszcze nawet nigdy nie myslselismy. Nie bójcie się radykalnych zmian i pamietajcie że konserwatyzm zaprzepaszcza wiele szans.

Pomimo,że mam inny pogląd na rolę o działania obecnej władzy ( tej szeroko pojętej). Nie sugeruję ,że jedynie "dosadne" stwierdzenia maja rację bytu.Pisać mogą wszyscy, nawet zwolennicy obecnego burmistrza i jego "grupy". Nie oznacza to jednak,że się z nimi zgadzam. Metody obecnie stosowane przez Racinowskiego przekraczają wszelkie normy demokratycznych odniesień. Moim zdaniem tutaj rządzi klika i kieruje się swoimi partykularnymi interesami. Gmina jako taka i jej rozwój im po prostu "wisi" ,liczy się stołek, łatwe życie na koszt podatnika i kręcenie lodów na przyszłość.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...