Skocz do zawartości

Informacja publiczna czyli BiP


wężykiem, wężykiem

Rekomendowane odpowiedzi

wężykiem, wężykiem
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego ?Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko ? część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej? Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:57:46

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego ?Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko ? część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej? Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:42:42

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego ?Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko ? część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej? Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:39:28

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego ?Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko ? część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej? Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:26:00

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego ?Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko ? część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej? Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:22:52

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego ?Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko ? część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej? Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:02:16

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego ?Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko ? część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej? Jarosław Leśkiw 2012-06-13 08:55:27

Panie Leśkiw przysłowie mówi:

"Niechaj to narodowie wżdy postronni znają ,iż Polacy nie gęsi i swój język mają".

Nie wystarczyło by wkleić jeden raz, czy to takie trudne, czy może sposób na przypodobanie się temu i owemu ?

Czyli będziecie budować i znowu rozbierać i tak wokoło Macieja ? ;)

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 193
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

O czym piszecie. To funta kłaków warte. Nie przy kinie jest potrzeba robienia ścieżki tylko tak jak "szoł" pisze nad jeziorem to tam jest nasza wizytówka. A te poobgryzane przez bobry drzewa i wertepy z korzeni nawet przy najlepszej widoczności można zycie stracić. Aż dziw, że jeszcze nikt gminy nie oskarżył o odszkodowanie. Ty "boys" nie chrzań głupot że chodzisz tam z dziećmi pod Zimnickich domem. Tam się nie chodzi. Tam nieliczni spacerują bo więcej samochodów jeździ niż ludzi. Coś kręcisz i łżesz jak pies. Zimniccy szybko i po cichu kupili a pozostały w tym rejonie się uprzykrza jak można. Dobrze ktoś pisze, że Stachu chce przejąć ten rewir i nie mieć sąsiadów i to na tym polega. A racinowski idzie mu na rękę od samego początku i taka prawda.

Odnośnik do odpowiedzi

no i widzisz olo jak chcesz to oczy masz otwarte , jestem pewny że ta afera między stachem a burakiem to pozorowany teatr dla tych co nie myślą .W tym się z tobą całkowicie zgadzam . Jednak jeśli chodzi o miejsce rozpoczęcia inwestycji nad jeziorem , jestem za odcinkiem od rybaków do szkoły to jest właściwa wizytówka miasta . Powiedzmy sobie prawdę do plaży chodzi drogą nad jeziorem niewielu , choć w dalszym etapie także trzeba to zrobić . Jednak kasy mamy mało i to trzeba mieć na uwadze .

Odnośnik do odpowiedzi
A ty olo co tak Stachu, Stachu ? W wojsku z nim byłeś, z jednej michy jadałeś ? Dla ciebie kmiocie z "bloku" to Pan Stanisław....jasne ? Chyba że chcesz klapsa w....zęby wyłapać !!

Jaki Stachu ? Ja pamiętam koniu . ;)

Odnośnik do odpowiedzi

I koniu zostanie! Ten frajer najwięcej złego zrobił dla gminy pokłócił ludzi, pozabierał im ziemie, ogródki, wyburzył zabytkowe domy które mogły być naszym historycznym znacznikiem i zaczął kupując od zaprzyjaźnionej firmy kostkę brukową kostkować i brukować co się da. Potem sam spadł na bruk bo w końcu ktoś się zorientował, że Koniu wałki kręci. No dostał zasłużoną karę. Wymigała się Maryśka i Paluszek ale ten to znów wszystkich swoich pracodawców pogrążał byleby być na wierzchu. Czy teraz mu się upiecze :D

Odnośnik do odpowiedzi

W moim mniemaniu paluszek to największy pajac i cichociemny wśród rządzących ostatnich lat. Ten człowiek przecież nic dobrego nigdy nie zrobił dla gminy a przez dwadzieścia lat ciągnie pieniądze podatnika. Taka chyba o której ani głośno ani nawet cicho. Taka sprzedajna gnida która liczy tylko na swój zysk bez większego wysiłku. Do tego darmozjada doliczyć trzeba trzy gęsi wyścigowe które też na nasz koszt żyją. Tak to działa na przetrwanie byle dalej byle do przodu. Ja bym się ze wstydu spalił jak bym tak żył na krzywy ryj!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Żeby się czegoś wstydzić to trzeba mieć rozum żeby pojąć swój błąd, a tym nie każdy jest obdarowany jak widać. Wystarczy przypomnieć jak się zachowywał racinowski i wszyscy z rady.

Śmiechy, spanie i ogólna olewka sprawy. A takich sytuacji jest wiele na nagraniach z sesji i komisji.

Kilka przykładów z marszu żeby nie było, że kłamię:

1. Chociażby sytuacja gdzie racinowski podkreślił, że to on wydaje rozkazy. Niby zabawne ale jak bardzo trzeba mieć nasrane w głowie żeby tak powiedzieć. Co on myśli, że tyłek do stołka ma przyklejony na zawsze? Na jego miejsce znajdzie się tyle substytutów. I to nie byle jakich bo wykształconych i nie z tutejszego układu. To przynajmniej mogę powiedzieć bo skontaktowałem się z kilkoma klubami w tej sprawie.

2. Ta babetka co to na sesji kiedy się mówiło o bezrobociu była wielce zdziwiona, że w Ińsku jest bezrobocie.

Nie wiem czy wiecie ale radni dostają zwykle dokumenty, które są przedstawiane na komisjach i sesjach. Wniosek jest więc jeden: NIKT Z NICH NIE CZYTA TEGO CO DOSTAJE.

A takich sytuacji można jeszcze przywołać kilka. Trzeba tylko umiejętnie poszukać.

Sugeruję żebyście skontaktowali się ze strukturami partyjnymi niektórych naszych włodarzy. Zdziwilibyście się co na ich temat można usłyszeć. W tym miejscu pozdrawiam Panią Gosię :)

Odnośnik do odpowiedzi

O tym, że w tej pięknej gminie nic nie działa jak powinno wiadomo nie od dziś. Mnie osobiście już nic nie dziwi. Z uporem maniaka będę tu pisał, że w dużej mierze to mieszkańcy są winni takiemu marazmowi. Bo jeśli nikomu nie zależy by uczestniczyć w komisjach i sesjach no to jak zrozumieć takie działanie. Bywałem kilka razy na sesjach w okresie przed referendum i źle odebrałem tubylczą nieobecność. Tak jakby tylko kilu domkom miało zaszkodzić powstanie żwirowni. Czy po tak długim okresie czasu lokalna społeczność nie nauczyła się, że władza ich oszukuje od początku kiedy nastała? Przecież ciągle mamy w oczach obraz z sesji kiedy obraża się starszych ludzi krytycznie mówiących o pomyśle powstania kopalni kruszyw. Wszyscy ciągle mogą patrzeć co zostało po Storkowie- tory motokrosowe w Parku Krajobrazowym. To, że ten śmierdzący temat wróci nie miałem wątpliwości. Wszyscy tu o tym pisali tylko na ile ten problem zrozumieli mieszkańcy tego nikt nie wie. Sprzątanie pod Kościołem, obchody rocznic a gdzie stanowisko Kościoła w sprawie żwirowni? Przecież w takie sprawie powinien się wypowiedzieć. To przykre bo to Kościół ma realny wpływ na zachowania wierzących mieszkańców. Nie będę usprawiedliwiał Dziekana tej parafii bo skoro na stronie gminnej sam zaprasza na obchody świętowania Parafii i podpisuje się jako Proboszcz to znaczy, że kontroluje stan swoich owieczek. Oburza mnie postawa Kościoła w tej materii. Wstyd dla tej komórki i pomysłu żwirowni w parafii Insko.

Odnośnik do odpowiedzi

Może to i mądre ale czy ten naród dwuczęściowy pojedna się! Mam duże wątpliwości. Co do zachowania księdza też się zgadzam. Co stało się, że tak kościół odwrócił się od mieszkańców. Przecież nikt nie ma żadnej wątpliwości, że żwirownia to zagłada naszej gminy i nikt nas od tego nie odwiedzie. Amen

Odnośnik do odpowiedzi
Może to i mądre ale czy ten naród dwuczęściowy pojedna się! Mam duże wątpliwości. Co do zachowania księdza też się zgadzam. Co stało się, że tak kościół odwrócił się od mieszkańców. Przecież nikt nie ma żadnej wątpliwości, że żwirownia to zagłada naszej gminy i nikt nas od tego nie odwiedzie. Amen

Żartujesz kto ci tu księdza i kościół skrytykuje?????? Marzycielu nie licz na cuda! Licz na Racina i proboszcza i koniec tematu.

Odnośnik do odpowiedzi
O tym, że w tej pięknej gminie nic nie działa jak powinno wiadomo nie od dziś. Mnie osobiście już nic nie dziwi. Z uporem maniaka będę tu pisał, że w dużej mierze to mieszkańcy są winni takiemu marazmowi. Bo jeśli nikomu nie zależy by uczestniczyć w komisjach i sesjach no to jak zrozumieć takie działanie. Bywałem kilka razy na sesjach w okresie przed referendum i źle odebrałem tubylczą nieobecność. Tak jakby tylko kilu domkom miało zaszkodzić powstanie żwirowni. Czy po tak długim okresie czasu lokalna społeczność nie nauczyła się, że władza ich oszukuje od początku kiedy nastała? Przecież ciągle mamy w oczach obraz z sesji kiedy obraża się starszych ludzi krytycznie mówiących o pomyśle powstania kopalni kruszyw. Wszyscy ciągle mogą patrzeć co zostało po Storkowie- tory motokrosowe w Parku Krajobrazowym. To, że ten śmierdzący temat wróci nie miałem wątpliwości. Wszyscy tu o tym pisali tylko na ile ten problem zrozumieli mieszkańcy tego nikt nie wie. Sprzątanie pod Kościołem, obchody rocznic a gdzie stanowisko Kościoła w sprawie żwirowni? Przecież w takie sprawie powinien się wypowiedzieć. To przykre bo to Kościół ma realny wpływ na zachowania wierzących mieszkańców. Nie będę usprawiedliwiał Dziekana tej parafii bo skoro na stronie gminnej sam zaprasza na obchody świętowania Parafii i podpisuje się jako Proboszcz to znaczy, że kontroluje stan swoich owieczek. Oburza mnie postawa Kościoła w tej materii. Wstyd dla tej komórki i pomysłu żwirowni w parafii Insko.

Wypowiedź bardzo wyważona ale nie należy liczyć,że ksiądz powie kto i ile mu dał. A przecież wiadomo,że tak samo kupiono księdza w Storkowie.I tutaj zaczyna się problem szerszy.... Czyżby Polski Kościół katolicki zawsze był sprzedajny ? Wszystko na to wskazuje. Wiary tutaj żadnej,zasad przykazań tym bardziej.Nic dziwnego,że młodzi nie garnią się do wiary. Bo i komu tu wierzyć ,jeżeli księża są do kupienia.

Odnośnik do odpowiedzi

No i cóż nie sposób się nie zgodzić, że nasz kościółek dał i daje plamę. Ale nikt się nie oprze tej instytucji a szkoda. To, że jesteśmy wierzący nie zwalnia nikogo z myślenia. Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje u nas. Wszędzie proboszcz to wyrocznia dla swoich wiernych i autorytet. Jak obdarzyć kogoś kto milczy na temat bulwersujący mieszkańców. Trochę to nie po Bożemu.

Odnośnik do odpowiedzi
No i cóż nie sposób się nie zgodzić, że nasz kościółek dał i daje plamę. Ale nikt się nie oprze tej instytucji a szkoda. To, że jesteśmy wierzący nie zwalnia nikogo z myślenia. Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje u nas. Wszędzie proboszcz to wyrocznia dla swoich wiernych i autorytet. Jak obdarzyć kogoś kto milczy na temat bulwersujący mieszkańców. Trochę to nie po Bożemu.

Kościół teraz się boi bo Palikot chce z Millerem odebrać im fundusz kościelny. To co będą się narażać! Siedzą cicho i korzystają ile mogą. Ja też uważam, że powinno się ten fundusz zlikwidować byłoby po bożemu i skromność kościoła. Nie że chodzą jak bufony!

Odnośnik do odpowiedzi
No i cóż nie sposób się nie zgodzić, że nasz kościółek dał i daje plamę. Ale nikt się nie oprze tej instytucji a szkoda. To, że jesteśmy wierzący nie zwalnia nikogo z myślenia. Zastanawiam się dlaczego tak się dzieje u nas. Wszędzie proboszcz to wyrocznia dla swoich wiernych i autorytet. Jak obdarzyć kogoś kto milczy na temat bulwersujący mieszkańców. Trochę to nie po Bożemu.

Kościół teraz się boi bo Palikot chce z Millerem odebrać im fundusz kościelny. To co będą się narażać! Siedzą cicho i korzystają ile mogą. Ja też uważam, że powinno się ten fundusz zlikwidować byłoby po bożemu i skromność kościoła. Nie że chodzą jak bufony!

Odnośnik do odpowiedzi

Tytuł dokumentu Zaktualizował Data aktualizacji

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-15 11:12:59

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-15 11:12:46

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-15 11:12:22

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-14 09:32:34

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:57:46

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:42:42

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:39:28

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-13 09:26:00

wyjaśnienia i zmiany SIWZ

Pytanie_1.pdf (2012-06-15 11:12:22 | Rozmiar: 69,0KB)

Pytanie_2.pdf (2012-06-15 11:12:46 | Rozmiar: 331,4KB)

http://bip.insko.pl/pliki/insko/zamowie ... anie_1.pdf

http://bip.insko.pl/pliki/insko/zamowie ... anie_2.pdf

Od razu wiadomo dlaczego tyle pytań jak Leśkiw nie potrafi po polsku napisać ile metrów ścieżki jest do zrobienia. Przecież na mapce nie pisze tylko jest na czerwono zakreślony zakres opracowania. Skąd niby ma wiedzieć potencjalny wykonawca ile ma do zrobienia i ile na to wyda. Taka polska logika ale.....

No i pomarzyć nam o prawdziwych projektantach zieleni czy innych skwerków w gminie. Wiocha to wiocha i tyle!

Odnośnik do odpowiedzi
Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-15 11:12:59

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-15 11:12:46

Wykonanie dokumentacji projektowej dla zadania inwestycyjnego "Przebudowa promenady wzdłuż brzegu jeziora Ińsko - część ul. Przybrzeżnej i ul. Młynarskiej" Jarosław Leśkiw 2012-06-15 11:12:22

Panie Leskiw gdzie pan kończył szkoły ?

Czy to takie trudne trzymać się przepisów ?

Komputer jest nie tylko dla dzieci, w pracy trzeba umieć z niego odpowiednio korzystać,że nie wspomnę o kwestiach merytorycznych.

Chyba to nie pośpiech, bo nadchodzi weekend i można odwalać jak szef lipę.

Odnośnik do odpowiedzi

Bywały przypadki, że wrzucali po 20 pozycji tego samego dokumentu ale czego można się spodziewać po nich?

Ktoś ich wysyła na szkolenia z tego zakresu? Prawdopodobnie gdyby się ich zapytało o wytyczne dotyczące BIP to nikt nie pisnął by nawet słowem. To jest oczywiście powodem tak niskiego poziomu jakości obsługi :).

Co do treści tego co Pan Leśkiw zamieszcza to przypomina mi się jego wpis na temat jego "rzetelności" przy sporządzaniu takich dokumentów. No cóż, nie twierdzę, że niemożna było uniknąć takiej sytuacji ale z drugiej strony uogólnienia jakimi się Pan Leśkiw posługuje przy sporządzenia treści przetargów rzeczywiście nie działają ani na korzyść przedsiębiorstwa, które musi uzyskać odpowiedź w interesującym je zapytaniu, ani nie na korzyść gminy, której w zasadzie powinno zależeć na czasie realizacji przedsięwzięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
zapytanie do Procyka

Panie Procyk, gdzie ogłoszenie o wyniku przetargu ? Naśladuje pan kolegę?

OGŁOSZENIE

BURMISTRZA IŃSKA O PRZETARGU

z dnia 27 kwietnia 2012roku

Burmistrz Ińska ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na dzierżawę placów parkingowych.

Przetarg odbędzie się w dniu 30 maja 2012 roku o godzinie 1000 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy i Miasta w Ińsku ul. Bohaterów Warszawy 38.

Przedmiotem dzierżawy są cztery place parkingowe o łącznej powierzchni 6.230 m2, obejmujące nieruchomości gruntowe stanowiące własność Gminy Ińsko, położone w obrębie I miasta Ińsko:

Plac parkingowy Nr 1 przy Alei Spacerowej - zawarty w części działek o numerach geodezyjnych 372/2 i 373,

Plac parkingowy Nr 2 przy Alei Słonecznej - zawarty w części działki o numerze geodezyjnym 336/2,

Plac parkingowy Nr 3 przy Alei Słonecznej - zawarty w części działek o numerach geodezyjnych 320/2 i 321,

Plac parkingowy Nr 4 przy ul. Brzozowej - zawarty w części działki o numerze geodezyjnym 418.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...