Skocz do zawartości

Jacek otwiera żwirownię w Ińsku i w Studnicy.


żwir

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, głupek napisał:

Kretynie co mnie kufajka obchodzi. Pojebcu mnie interesuje dlaczego nic nie zrobiłeś w sprawie kopalni.

Czy ja jestem Brus wszechmogący? Zagłosowałem na burmistrza obiecującego że nie dopuści do otwarcia żwirowni. A ty ciołku co zrobiłeś?

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, zdzich napisał:

Też się zdziwiłem. Dzisiaj spojrzałem na transmisję i zdziwko mnie ogarnęło jak tylko burmistrz i przewodniczący byli w krawacie. Reszta ubrana do lasu na grzyby. Żenada.

Kuźwa krawatami się zajmujecie a o żwirowni otwieranej za żwirowe srebrniki milczycie, gamonie z Ińska. 

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Jacek napisał:

Kuźwa krawatami się zajmujecie a o żwirowni otwieranej za żwirowe srebrniki milczycie, gamonie z Ińska. 

Ja dzisiaj też oglądam transmisje i widać że Mazurek i Dec też są porządnie ubrani mają gajerki.A to co reszta reprezentuje burmistrza to ochłapy niehluje .Ten cwaniak rudy to tylko go do budy,beznadzieja bezczelne typy z dwoma diabliskami.Jak Burmistrz może pozwalać na transmisję ,gdzie oglądają ich wszyscy na tak bezczelne traktowanie OSB starszych ,gdzie rudasa, idiablow wychowanie.Kto to badziewie stworzył.Masakra.Ich tylko dać na ten ryneczek z koszykiem marchwi.

Odnośnik do odpowiedzi
Ciotka Klotka
Godzinę temu, Darek napisał:

Ja dzisiaj też oglądam transmisje i widać że Mazurek i Dec też są porządnie ubrani mają gajerki.A to co reszta reprezentuje burmistrza to ochłapy niehluje .Ten cwaniak rudy to tylko go do budy,beznadzieja bezczelne typy z dwoma diabliskami.Jak Burmistrz może pozwalać na transmisję ,gdzie oglądają ich wszyscy na tak bezczelne traktowanie OSB starszych ,gdzie rudasa, idiablow wychowanie.Kto to badziewie stworzył.Masakra.Ich tylko dać na ten ryneczek z koszykiem marchwi.

Wogóle nie wiem za co odołano Mazurka i Deca? To taci mili i spokojni ludzie. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ?

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Ciotka Klotka napisał:

Wogóle nie wiem za co odołano Mazurka i Deca? To taci mili i spokojni ludzie. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi ?

Deca też? No proszę Jacek robi czystki i umacnia władzę. No to Ińsko popadnie w ruinę i zgliszcza.

Odnośnik do odpowiedzi
Ciotka Klotka
8 minut temu, wyborca napisał:

Deca też? No proszę Jacek robi czystki i umacnia władzę. No to Ińsko popadnie w ruinę i zgliszcza.

Pana Deca odwołali z przewodniczącego komisji społecznej na ostatniej sesji. Bardzo porządny i zasłuzony człowiek. Decyzja dla mnie całkowicie niezrozumiała.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Ciotka Klotka napisał:

Pana Deca odwołali z przewodniczącego komisji społecznej na ostatniej sesji. Bardzo porządny i zasłuzony człowiek. Decyzja dla mnie całkowicie niezrozumiała.

Pana Deca nie odwołali, Pan Dec sam honorowo zrezygnował,  nie dał gnojom typu kujawski, halejcio,woźniaki,łońska, marzycka, dolata,tomczyk i pańczyk, satysfakcji. Z tymi lizodupami liwaka i kupczyka, dyshonorem jest jakakolwiek współpraca. Niech się mendy, którzy są za otwarciem żwirowni, smażą we własnym sosie. 

Odnośnik do odpowiedzi

Mafia robi czystki.Teraz powinny się uaktywnić osoby nie popierające tej szulerni rodzinno-mafijnej.Ludzie honorowi powinni się trzymać Kazika i innych o podobnym postrzeganiu obecnej władzy.Ińsko nigdy nie wydostanie się z tego syfu stworzonego przez klany liwaków i kupczyńskich.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, gość napisał:

Mafia robi czystki.Teraz powinny się uaktywnić osoby nie popierające tej szulerni rodzinno-mafijnej.Ludzie honorowi powinni się trzymać Kazika i innych o podobnym postrzeganiu obecnej władzy.Ińsko nigdy nie wydostanie się z tego syfu stworzonego przez klany liwaków i kupczyńskich.

Obecna sitwa wprowadziła putinowskie metody rządzenia i dojenia podatników jednocześnie uprawiając gebelsowską propagandę. kupczyk wypisuje w necie głupoty, chodzi po mieście i nadaje na ludzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Ciotka Klotka
48 minut temu, Gość napisał:

Pana Deca nie odwołali, Pan Dec sam honorowo zrezygnował,  nie dał gnojom typu kujawski, halejcio,woźniaki,łońska, marzycka, dolata,tomczyk i pańczyk, satysfakcji. Z tymi lizodupami liwaka i kupczyka, dyshonorem jest jakakolwiek współpraca. Niech się mendy, którzy są za otwarciem żwirowni, smażą we własnym sosie. 

Pan Dec bardzo słusznie postapił składając rezygnację po wniosku awanturników. On wie co to honor.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Pana Deca nie odwołali, Pan Dec sam honorowo zrezygnował,  nie dał gnojom typu kujawski, halejcio,woźniaki,łońska, marzycka, dolata,tomczyk i pańczyk, satysfakcji. Z tymi lizodupami liwaka i kupczyka, dyshonorem jest jakakolwiek współpraca. Niech się mendy, którzy są za otwarciem żwirowni, smażą we własnym sosie. 

Te nazwiska radnych powinny non stop być przywoływane. Taka głupia marzycka która tłumok nieprzeciętny. Co ta ciągle trzymająca w kroczu może wiedzieć o szkodach z kopalni. Albo tłusta dezor.... Przecież ta to już głupotą bije na łeb na szyję. O pozostałych nie chce się pisać. Szkoda klawiaturę zdzierać. Kujawski to od zawsze skurwysy*n był jest i będzie. Ukraińskie nasienie.

Odnośnik do odpowiedzi

Obejrzałem sesję i nie mogie uwierzyć  jak ten od nas radny rudy Daniel syn nie starego władka, ubliżał Panu Mazurkowi. Co go obchodzi gdzie Pan Mazurek dzwoni z kim rozmawia. Niech Pan Mazurek, rudzielca policmajstra zapyta na sesji z kim on ostatniej nocy spał ? Z żoną i dzieciakami czy z kochankom w Stargardzie? 

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Linówko napisał:

Obejrzałem sesję i nie mogie uwierzyć  jak ten od nas radny rudy Daniel syn nie starego władka, ubliżał Panu Mazurkowi. Co go obchodzi gdzie Pan Mazurek dzwoni z kim rozmawia. Niech Pan Mazurek, rudzielca policmajstra zapyta na sesji z kim on ostatniej nocy spał ? Z żoną i dzieciakami czy z kochankom w Stargardzie? 

Jaki ojciec taki syn....jaka matka takie dziecko. Halejcie to urwy do entej potęgi.

Odnośnik do odpowiedzi
co tu się wyrabia?
39 minut temu, Linówko napisał:

Obejrzałem sesję i nie mogie uwierzyć  jak ten od nas radny rudy Daniel syn nie starego władka, ubliżał Panu Mazurkowi. Co go obchodzi gdzie Pan Mazurek dzwoni z kim rozmawia. Niech Pan Mazurek, rudzielca policmajstra zapyta na sesji z kim on ostatniej nocy spał ? Z żoną i dzieciakami czy z kochankom w Stargardzie? 

Widzę, że kochanki teraz w modzie, zwłaszcza w urzedzie i w radzie, gdzie się nie obrócisz tam kochanka.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, co tu się wyrabia? napisał:

Widzę, że kochanki teraz w modzie, zwłaszcza w urzedzie i w radzie, gdzie się nie obrócisz tam kochanka.

Chłopaki latają z fujarkami po mieście a gmina się wali, ważniejsza kochanka od gminy

Odnośnik do odpowiedzi
Śledzę dzieje Inska

Ta ruda świnia z linowka nawet nie kryje się z kochanica ,co on wie o kulturze.Apropo P Deca który jest bardzo dobrym fachowcem ,którego wszyscy cenili i cenią w powiecie w wojewoctwie ,a u nas trzeba było go zniszczyć,to przecież Dec stworzył ińskie lało filmowe to Dec, uczył dzieciaków śpiewać na bardzo wysokim poziomie,gdzie wygrywali wszystko ,wiem gdyż moje dziecko śpiewało uczestniczyło niegdyś w teatrze,gdzie były też sukcesy.Nie wiem dlaczego Liwak i kopciuch chcą zniszczyć człowieka tak zasłużonego dla Ińska .Pan Dec bardzo dobrze zrobił rezygnując sam i nie dał im satysfakcji w odwoływaniu jego osoby.Wstyd mi za tych Burmistrzów że takich ludzi się niszczy bez powodu. Już nigdy nie będzie miało Ińsko takiego człowieka i takiego  fachowca.Nie niszczy się tego co dobre.WSTYD Mi ZA WAS burmistrzowie.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Gość napisał:

Pana Deca nie odwołali, Pan Dec sam honorowo zrezygnował,  nie dał gnojom typu kujawski, halejcio,woźniaki,łońska, marzycka, dolata,tomczyk i pańczyk, satysfakcji. Z tymi lizodupami liwaka i kupczyka, dyshonorem jest jakakolwiek współpraca. Niech się mendy, którzy są za otwarciem żwirowni, smażą we własnym sosie. 

Niewielu przeciwników otwarcia żwirowni w Ińsku ostało się z funkcją. Pozostali jeszcze przewodniczący rady i zastępca. W najbliższym czasie i oni podzielą losy Pana Zbigniewa i Kazimierza. To już rozpocznie się szaber i ruina naszego miasteczka.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, tak napisał:

Niewielu przeciwników otwarcia żwirowni w Ińsku ostało się z funkcją. Pozostali jeszcze przewodniczący rady i zastępca. W najbliższym czasie i oni podzielą losy Pana Zbigniewa i Kazimierza. To już rozpocznie się szaber i ruina naszego miasteczka.

Szaber i ruina naszego miasteczka rozpoczęła się w 2014 roku gdy do władzy dorwał się liwakowicz i kupczykowicz.

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden z młodych radnych,mówił jak burmistrzowie niegdyś robili bale u Mazurka na wisoli ,żarli pili nawet Jacek u Zbyszka za darmoche zrobił weselisko.I co to się stało. Zbyszko nie ma wisoli i jest be,nie ma żarcia i popijawki Panowie burki.To trzeba go głośno wykopać .OJ nieładnie .

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, tak napisał:

Niewielu przeciwników otwarcia żwirowni w Ińsku ostało się z funkcją. Pozostali jeszcze przewodniczący rady i zastępca. W najbliższym czasie i oni podzielą losy Pana Zbigniewa i Kazimierza. To już rozpocznie się szaber i ruina naszego miasteczka.

Nie trzeba mieć funkcji w gminie i radzie żeby władzy patrzeć na ręce. Kto jak kto ale Szafran, Mazurek, Dec, Kościelny powinni o tym wiedzieć. Czy kiedy burmistrzem był Racinowski to przewodniczący komisji czy rady mieli nad nim kontrolę? Oczywiście że nie! Byli to mieszkańcy może niewielu ale to oni mobilizowali. Nawet Szafran jako zwykły radny dużo krytykował go na vcity, portalu na sesjach. Czemu teraz będąc decydentem tego nie robi? Czemu uważa że tylko na określonym stołku za sowitą kasę można patrzeć na działania burmistrza. Racinowski nie miał spokoju na żadnej sesji .....można?można!!!! Trzeba chcieć i robić. Nie tylko zdawkowe slogany wypisywać na cafe. Mazurek nic ciekawego nie powiedział. Zaszczekał go głupek z pod krzaka Halejcio. A Dec oddał stołek walkowerem. Tak to oto wygląda. Dec żadnych zasług nie ma. To kapuś na sąsiadów i burak dla mieszkańców. Prawie 80 lat to chyba czas odejść bo przykro słuchać tych dyrdymałów. Czas używać argumentów na sesjach. Czas zadawać mądre pytania by władza się tłumaczyła, nagłaśniać w mediach. Czemu teraz milczycie głupcy i udajecie że jesteście przeciw żwirowni nic w tym temacie nie robiąc. Porażka!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...