Skocz do zawartości

Zabawa w kieszeni mieszkańca trwa


Rekomendowane odpowiedzi

Tak ustalili i sru.Klika będzie więcej ściągała z mieszkańców.Niestety nic nie kumatych.To zwykła ośmiornica gminnego szczebla.Tak to działa.Nawet PiS tym nierobom z racji przepisów dokłada do budżetu i zarobków tych pierdzistołków z gminy.

 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Aśka napisał:

5 emerytów za, 4 młodych przeciw, 3 wstrzymało się. Sprzedać się za 500 złotych żenada i wstyd. 

Pięciu leśnych dziadków załatwiło kase dla 4 bezmózgów w tym kaszalota z kina. Przytulą kaske bez wybrzydzania. Tfu z takimi radnymi, wstydu nie mają tylko czekają na oklaski.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, Jeson napisał:

Ewcia na ciasteczka do kina nie chciała pieniążków to chyba jest ta baba chora na umyśle.

Halejcio, Łońska,Pańczyk starszy Woźniak ci radni są zakałą Rady ! Pod publiczkę dla poklasku sprawują mandat. Pozostali radni powinni pluć im w ryje, a szczególnie 5 seniorów,  którzy mądrze odpowiedzieli na nibotyczne podwyżki pensji burmistrza i jego podwładnych!! O tym nikt nie mówi a to jest sedno sprawy. Ciekawe czy ta parszywa czwórka, z obrzydzeniem, będzie co miesiąc, przytulać podwyższoną dietę ?

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałem sesyjke

A co to  te parę groszy za podwyzszka .Zobaczcie ile burek dostał podniesiona pensje,to wam nie dobrze się zrobi.Ci mlokosy radni to jest nieporozumienie  kto to ich wybrał ,przecież to się nawet nie potrafi ubrać na sesję,a już nie mówię o wypowiedzeniu się publicznie .Te diabły to dopiero głupki.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Kaska napisał:

Bardzo dobrze że podnieśli im te parę groszy.Ja jestem mieszkncem Ińska i nie zazdroszczę.Co za ludzie .Idź jeden z drugim do wyborów i też będziesz tak miał.

A ty dalej w swoje klocki.....idź wygraj i kasuj. Gdzie twoje poczucie społecznika i pracy na rzecz mieszkańców. Nic tylko kasa, kasa i kasa....za nic nie robienie, za żadną odpowiedzialność. Rzygam tobą

Odnośnik do odpowiedzi

P Banasiewicz bardzo się angażuje bo chce startować na burmistrza ,teraz uaktywnił Kadam i wszelkimi siłami się pcha do koryta. Ale moje zdanie jest takie ,że gościu jesteś znany naszej społeczności dobrze i też z nie najlepszej strony i niech nie podskakuje.Idz i startuj na burka jak już jest tak głośno o twojej niecnej osobie.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Koleżanka twojej cioci. napisał:

Banasiewicz ty cwaniaku .Pamiętasz jak w perfidny sposób wyrzuciliscie chora ciotkę z mieszkania ty podły człowieku.A teraz mącić zaczynasz, niech ludzie wiedzą czym pachniesz ,sama nienawiścią.

Wolę Maćka niż ciebie szmato. Maciek cisnij tych slomiaków. Jako kadam działaliście dla dobra mieszkańców. Ja was popieram .

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, tak,tak napisał:

Wiemy,wiemy.Żołnierz pierwszego szeregu.Obrywa najwięcej,a dowódca pije drinki.

 

Dowódca to Piotr?

59 minut temu, Elka napisał:

Dajcie spokój co za Maciuś głupek, daje się nabić w butelkę co on sobą reprezentuje ,kim on jest .Darów już nie ma w spiżarce.

A kim był Kupczyński Liwak Szafran czy Mazurek albo Kościelny i Dec!!! Kim oni byli zanim poszli w politykę? Zwykłymi szmaciarzami, puste kieszenie, podrzedne wsioki. Patrzcie jakie teraz paniska bez kija nie podchodź.

Odnośnik do odpowiedzi
Wasza znajoma.....

Akurat znam tych Panów ,i nic złego o żadnym z nich nie mogę powiedzieć .Są to ludzie na wysokim poziomie i są bardzo pracowici .Nie ważne jest jak się wygląda ważne jest żeby być wartościowym człowiekiem ,a oni Są  .Pracowałam z niektórymi i dobrze ich znam.Powodzenia Panowie.

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Wasza znajoma..... napisał:

Akurat znam tych Panów ,i nic złego o żadnym z nich nie mogę powiedzieć .Są to ludzie na wysokim poziomie i są bardzo pracowici .Nie ważne jest jak się wygląda ważne jest żeby być wartościowym człowiekiem ,a oni Są  .Pracowałam z niektórymi i dobrze ich znam.Powodzenia Panowie.

Jak ty ich dobrze znasz. Patrzcie państwo no zna, pracował jacy wartościowi a żwirownię zatwierdzili chociaż obiecali że oni gwarantują że jej nie będzie. A jezioro coraz mniejsze. Tacy to wartościowi bezmózgi.

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, tak tak napisał:

Jak ty ich dobrze znasz. Patrzcie państwo no zna, pracował jacy wartościowi a żwirownię zatwierdzili chociaż obiecali że oni gwarantują że jej nie będzie. A jezioro coraz mniejsze. Tacy to wartościowi bezmózgi.

Czytaj ze zrozumieniem. Pokaż nr uchwały rady zezwalającej na wydobywanie kruszyw na działkach Ińsko-Ciemnik. Nie było takiej uchwały. Nikt radę w Ińsku o to nie poprosił.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...