Skocz do zawartości

Zabawa w kieszeni mieszkańca trwa


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.11.2021 o 11:28, jednak sprzedali napisał:

To są kanalie które toczą Ińsko jak rak. Zapamiętajcie te gęby. To oni od 10 lat podnoszą podatki, wyprzedają gminną ziemię za bezcen, uchwalają plany za kasę inwestora, podnoszą ceny za wywóz śmieci tylko mieszkańcom nie domkom letniskowym, to oni w końcu dopięli powstanie kopalni na zgubę mieszkańcom i przyrodzie. Niech was otchłań kopalniana pochłonie. Czyli jednak Kaczanowska przekupiła te kanalie. To ile ją to kosztowało! Pewnie jak na buraków przystało za jednego srebrnika. Te domy co wybudujcie za krzywdę mieszkańców długo wam nie postoją. Ukryliście całą procedurę nie dając mieszkańcom żadnej szansy obrony. Cicho na boku w kieszonkowych kuluarach. Tfuuu

Screenshot_20211103-153844.jpg

Zapamiętać ryje bo maseczki nie przeszkadzają by wiedzieć kto podwyższa opłaty za śmieci tylko mieszkańcom. Domki letniskowe pajace generują straty których nie umiecie ściągnąć. Dec szałapucie idź sprawdź gdzie śmieci wystawione a umów nie mają albo tylko na sezon. To plaga że letniskowcy nie płacą mimo że domy całoroczne i korzystają cały rok. No chyba jak buraki jeżdżą na plażę i wracają orzechową to widzą. Wyślij Liwak tego chętnego Deca niech popatrzy gdzie te brakujące 200 tysięcy. Zabierajcie się do roboty śmierdzące lenie.

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Iolus napisał:

Chciałbyś być taki jak P.Dec nie wart jesteś śmieciu przy nim stanąć.To człowiek wielkiej kul ,takiego już Ińsko nie będzie miało ,to bardzo dobry fachowiec .Takich jest wielu ,a ty smieciu tylko mącić potrafisz.

Ile śmieciu płacisz za śmieci? Kto to jest dec? Za śmieci teraz płacisz 37 zł jeszcze tydzień temu było 27....4 osobowa rodzina zapłaci o 40 zł drożej każdego miesiąca. Dec to klubowa komunistyczna menda. Zamiast burka pytać dlaczego nie ściąga 280 tysięcy zaległych złotych to chciał chodzić do mieszkańców i liczyć domowników. Stary kretyn nie piekło chłonie takich zacofanców. Szybciej będzie sprawdzić ile cwaniaczków z orzechowej, lipowej, klonowej, tęczowej, wichrowych wzgórz nie płaci wcale a co tydzień worki wystawia. To takie proste ale widać dla tych kretynów z maskami na gębie co i tak wiemy co to 6 bezmózgów za trudne. Łatwiejsze jest mieszkańców. Łajdusy jedne tfuuu, tfuuu po trzykroć pluję wam w twarz s******** a decowi szczególnie!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Pajacu wszystko idzie w górę,czepiles się śmieci ,płacić teraz będziesz jak wół za energie, to pasi ci. Wes się lecz takie czasy ,płacisz ty place ja i płacimy wszyscy .Co to zmieni Tylko narzekasz i jebiesz ludzi jak nie normalny.Takich czasów dozylismy ,oby nie gorsze były.

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, tfuuu pluję napisał:

Ile śmieciu płacisz za śmieci? Kto to jest dec? Za śmieci teraz płacisz 37 zł jeszcze tydzień temu było 27....4 osobowa rodzina zapłaci o 40 zł drożej każdego miesiąca. Dec to klubowa komunistyczna menda. Zamiast burka pytać dlaczego nie ściąga 280 tysięcy zaległych złotych to chciał chodzić do mieszkańców i liczyć domowników. Stary kretyn nie piekło chłonie takich zacofanców. Szybciej będzie sprawdzić ile cwaniaczków z orzechowej, lipowej, klonowej, tęczowej, wichrowych wzgórz nie płaci wcale a co tydzień worki wystawia. To takie proste ale widać dla tych kretynów z maskami na gębie co i tak wiemy co to 6 bezmózgów za trudne. Łatwiejsze jest mieszkańców. Łajdusy jedne tfuuu, tfuuu po trzykroć pluję wam w twarz s******** a decowi szczególnie!!!!!

Widać jak zostałeś trafiony. Będzie liczenie domowników i różnica będzie korygowna na miejscu w twojej chałupie. Nie zganiaj wszystkiego na działkowiczów, oni płacą uczciwie wg. przepisów odgórnych nie miejscowych. Zobacz też jak oszukują Twoi sąsiedzi, koledzy,Ty sam. Dobrze sytuowani, nie płacą a śmiecą, podają 2 osoby a śmieci 5 ! Tu się pochyl. Od nowego roku będzie chodziło komando i żadne RODO ich nie zatrzyma . Trafią też do Ciebie. 

Odnośnik do odpowiedzi
lewactwo z psl
1 godzinę temu, Jowita napisał:

Pajacu wszystko idzie w górę,czepiles się śmieci ,płacić teraz będziesz jak wół za energie, to pasi ci. Wes się lecz takie czasy ,płacisz ty place ja i płacimy wszyscy .Co to zmieni Tylko narzekasz i jebiesz ludzi jak nie normalny.Takich czasów dozylismy ,oby nie gorsze były.

Nie ma wskazań do podwyżki bo Liwak wyraźnie na sesji powiedział ile jest długu i ich nie ściąga. Czyli uczciwi dostaną więcej za tych co nie płacą. Swoje teorie wsadź między jądra i ugryź się w uja. Tyle ci powiem.

1 godzinę temu, gapa napisał:

Widać jak zostałeś trafiony. Będzie liczenie domowników i różnica będzie korygowna na miejscu w twojej chałupie. Nie zganiaj wszystkiego na działkowiczów, oni płacą uczciwie wg. przepisów odgórnych nie miejscowych. Zobacz też jak oszukują Twoi sąsiedzi, koledzy,Ty sam. Dobrze sytuowani, nie płacą a śmiecą, podają 2 osoby a śmieci 5 ! Tu się pochyl. Od nowego roku będzie chodziło komando i żadne RODO ich nie zatrzyma . Trafią też do Ciebie. 

Spróbuj przyjść to ci z mózgu zarobię jesień średniowiecza łachu.

1 godzinę temu, Gucio napisał:

On nieusi liczyć domowników .Wszystko jest w gminie ,jak nie wiesz o co chodzi to milcz .

To jak wiesz to po Dec chce chodzić po domach i jakim prawem. Powtórzę jeszcze raz nie płacą użytkownicy domków letniskowych i ośrodki. Czas przyznać się do błędu i zacząć egzekwować to co jest należne a tym bardziej zaległe. Taki np Michał dłużnik nie płaci a na koncie kasę ma. Kto nie płaci wszyscy wiemy.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Jozek napisał:

Ja ci cały czas mówię on nie musi chodzić ,są w urzędzie spis ludności..,i nikt nie musi łazić po domach,a ty cały czas pieprzysz trzy po trzy .Po co walkujesz jedno i caly czas walkujesz Wes się w lep puknij.

To ty się puknij bo nie wiesz o czym mówisz. Stan mieszkańców nie oznacza ilości osób w domu głąbie. Oczywiście nie wie o tym dec, szafran, liwak, kościelny, mazurek czy Michał, ale do uja pana pozostali których dzieci uczą się poza Ińskiem to chyba wiedzą cnie? Ty kretynie nie wiesz że każdy deklaracje składa i na jej podstawie są opłaty? Że letniskowcy płacą tylko za okres od maja do września łącznie za 5 miesięcy ok 180 złotych!!! W jednym domku gdzie przyjmują gości jest więcej śmieci niż na sali sesji ińskiej. Godny pożałowania gamoniu. Radni nic nie wiedzą nawet mając materiały sesyjne i sprawozdania że jest 1/3 dłużników którzy nie płacą i Liwak nie umiał odpowiedzieć dlaczego z nich nie ściąga. Bo woli zabrać z kieszeni uczciwym. Tym co płacą. Skurczysyny leniwe. Ten jeden sołtys to mądrzejszy niż 15 tłuków.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, mądry napisał:

To ty się puknij bo nie wiesz o czym mówisz. Stan mieszkańców nie oznacza ilości osób w domu głąbie. Oczywiście nie wie o tym dec, szafran, liwak, kościelny, mazurek czy Michał, ale do uja pana pozostali których dzieci uczą się poza Ińskiem to chyba wiedzą cnie? Ty kretynie nie wiesz że każdy deklaracje składa i na jej podstawie są opłaty? Że letniskowcy płacą tylko za okres od maja do września łącznie za 5 miesięcy ok 180 złotych!!! W jednym domku gdzie przyjmują gości jest więcej śmieci niż na sali sesji ińskiej. Godny pożałowania gamoniu. Radni nic nie wiedzą nawet mając materiały sesyjne i sprawozdania że jest 1/3 dłużników którzy nie płacą i Liwak nie umiał odpowiedzieć dlaczego z nich nie ściąga. Bo woli zabrać z kieszeni uczciwym. Tym co płacą. Skurczysyny leniwe. Ten jeden sołtys to mądrzejszy niż 15 tłuków.

O to tutaj. Wszystko skompilowane tak żeby najgorszy debil zrozumiał. Te podwyżki to skandal. Znowu Ci co płacą w terminie ponoszą koszty złodziejstwa ze strony tych co olewają sobie płacenie za śmieci, tak jak np. Kupczyński. Przecież to jest żenujące. 

Odnośnik do odpowiedzi

Zygam tymi śmieciami ,ty się lecz ,bo to już chore co ty wypisujesz .Ja płacę i też zabogata nie jestem ,Co mam zrobić.Taka jest wola rządzących .Jak w rządzie podnoszą to za to to za tamto i nie tyle to co mamy za nic nie płacić.

Odnośnik do odpowiedzi
22 minuty temu, Pomylka napisał:

Zygam tymi śmieciami ,ty się lecz ,bo to już chore co ty wypisujesz .Ja płacę i też zabogata nie jestem ,Co mam zrobić.Taka jest wola rządzących .Jak w rządzie podnoszą to za to to za tamto i nie tyle to co mamy za nic nie płacić.

200 tysięcy zalegają z płatnościami, ale płacić więcej mają Ci co płacą? j******* jesteś, wyłącz TVN pojebie. Liwak wprost na sesji powiedział, że mnóstwo złodziei, bo tak ich trzeba nazywać, nie płaci na wywóz śmieci, a on z tym zupełnie nic nie zrobi. 

 

LIWAK TY k**** LENIWA. WEŹ SIĘ DO ROBOTY TY p********* SPASIONY c****.

Odnośnik do odpowiedzi
23 minuty temu, Pomylka napisał:

Zygam tymi śmieciami ,ty się lecz ,bo to już chore co ty wypisujesz .Ja płacę i też zabogata nie jestem ,Co mam zrobić.Taka jest wola rządzących .Jak w rządzie podnoszą to za to to za tamto i nie tyle to co mamy za nic nie płacić.

Rzygaj. Ale nie wszyscy chcą płacić za innych. Nie czytasz wpisów ze zrozumieniem. Dlatego masz długi. Zacznij je rzetelnie spłacać i nie podnoś ceny tam gdzie możesz się wykazać. 

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, Pomylka napisał:

Zygam tymi śmieciami ,ty się lecz ,bo to już chore co ty wypisujesz .Ja płacę i też zabogata nie jestem ,Co mam zrobić.Taka jest wola rządzących .Jak w rządzie podnoszą to za to to za tamto i nie tyle to co mamy za nic nie płacić.

Idź się utop bo taka jest wola lewaków.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, gość napisał:

Kretyni rządzą w tej gminie... Jak można podwyższać opłaty, którzy regularnie płacą... Co to w ogóle za logika jest???

Można, można podwyżki są dlatego bo odbiorcy śmierci podnieśli ceny za tonę. Nie ma to nic wspólnego z dłużnikami. Za dłużnika płaci budżet. 

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6.11.2021 o 13:55, gość napisał:

Skąd jest budżet? Czy to aby nie podatki i inne obciążenia mieszkańców tworzą ten budżet? 

Tak dokładnie jest. Ale tych sześciu palantów myśli że budżet to lecąca manna z nieba. Precz z Liwakiem precz z PSLem precz szafranami, kościelnymi, decami i mazurkami......po prostu PRECZ.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, niestety napisał:

Tak dokładnie jest. Ale tych sześciu palantów myśli że budżet to lecąca manna z nieba. Precz z Liwakiem precz z PSLem precz szafranami, kościelnymi, decami i mazurkami......po prostu PRECZ.

Możesz sobie ponarzekać , to jest ośmiornica która mackami oplata naszą gminę. Żeby z nią zawalczyć potrzeba dużej determinacji i zaangażowania wielu naszych mieszkańców !

Odnośnik do odpowiedzi

Jednym słowem POst komuna z ZSL-em to awangarda tej władzy. Tak zawsze tutaj było, wymieniali się tylko na stołkach dla zmydlenia oczu. Żadne propagandowe chwyty nie są dla wyborców tylko swoich pociotków z układu. Komuchy to trudny do zniszczenia wrzód. Odnawia się jak chwasty. 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...