Skocz do zawartości

Zabawa w kieszeni mieszkańca trwa


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 14.11.2021 o 12:52, gość napisał:

Dajcie spokój z tym Decem,on zawsze ustawiał się do władzy.Całe życie przesiedział z Marylką w świetlicy.Na stare lata niby zmądrzał i stał się lokalnym artystą gminnej klasy.Do pięt nie dorósł wieży.Zawsze był na jej smyczy.

Dec jest wyprostowany a ty na kolanach !!!!!v że qq

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbyś być taki jak P Dec .Czlowiek bardzo dobrze wychowany od wielu lat też bardzo dobry i sumienny pracownik,a że kładziono mu kłody pod nogi to sprawka ciotki wieży,gdzie musiał iść do sądu i sprawę wygrał ,to o czyms  wiadczy .Takiego dobrego fachowca Władza chciała pozbyć się i się pozbyła..Pytam sądy Dwa wygrał i tak go nie zniszczycie.Czlowiek wielkiej kultury i super fachowiec.Zostal niszczony przez władze ciotki wieży i dalej macki tej wiedźmy nie dają Decowi spokoju.To On był pierwszy który w Ińsku robił kul na bardzo wysokim poziomie,on rozpoczął ILF ,a nie wieża ,on grywał przez lata i z kapela bawił nasza ludność na różnych zabawach.On uczył nasze pociechy w śpiewie recytatorskie i teatrze nie kto inny.Teraz chwałę odnosi Michał i Dzialoszewska  to wstyd i hańba .Wzięliście wzamian Baba z Chociwla do nauki śpiewu bez wykształcenia a mówicie wszystkim że ma wyższe co nie jest prawdą .Jesteście obrzydliwymi kłamcami ,kłamiecie rodziców .Nie macie za grosz wstydu .Dzialoszewska jeszcze mało złego zrobiła ,a Panowie wielcy burmistrzowie idą w dalszym ciągu jej na rękę i pozwalają na tak haniebne traktowanie  Pana Deca .Co za ludzie, co za wladza,co za moralność w tym Pięknym Ińsku,żeby tak traktować Ikonę Ińska za tak długoletnią pracę jaką poświęcił dla tego miasteczka.Pozdrawiam Pana Kazimierza i należy się jemu wielki ukłon że musi to w dalszym ciągu znosić z pokorą .Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Odnośnik do odpowiedzi
Mieszkaniec Inska

Teraz w tym kinie to fachowcy pozal się Boże ,co to ma być byłam to jest istny cyrk Michała ,co on zrobił z kul w Ińsku .Te kobiety nic nie potrafią,trzeba tam zatrudnić dobrego fachmana ,a nie ludzi z ulicy i bez kwalifikacji .To obłęd co tam się dzieje jedzą piją cherbatki i d*** grzać w ciepłym pomieszczeniu to każdy potrafi. Nie mają i nie potrafią nic uczyć nic organizować .Po co trzymać kumpli Michała i im płacić ,a może by zatrudnić porządnych z kwalifikacjami ludzi i nie szkoda im zapłacić za pracę dobrze wykonana i oczywiście pokazana nam ludziom z Ińska i okolic.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Mieszkaniec Inska napisał:

Teraz w tym kinie to fachowcy pozal się Boże ,co to ma być byłam to jest istny cyrk Michała ,co on zrobił z kul w Ińsku .Te kobiety nic nie potrafią,trzeba tam zatrudnić dobrego fachmana ,a nie ludzi z ulicy i bez kwalifikacji .To obłęd co tam się dzieje jedzą piją cherbatki i d*** grzać w ciepłym pomieszczeniu to każdy potrafi. Nie mają i nie potrafią nic uczyć nic organizować .Po co trzymać kumpli Michała i im płacić ,a może by zatrudnić porządnych z kwalifikacjami ludzi i nie szkoda im zapłacić za pracę dobrze wykonana i oczywiście pokazana nam ludziom z Ińska i okolic.

A czego wy się spodziewacie? Widzicie kogą tam przyjeli. Dyrektor widmo w dodatku niemowa. Nic nie maja do roboty. Sama słyszałam jak klepa mówiła ze nie chodzą codziennie do pracy bo nie ma po co.  Nie zapominajcie za czyje pieniądze oni tam siedzą i piją. Ale tak jest jak się kolesi przyjmuje i nie ma nad nimi nadzoru. Taki cyrk tylko w Insku. To kino już dawno powinni zaorać. Niby gmina nie ma poeniadzy a stać nas na trzymanie kilku etatów nierobów. 

Odnośnik do odpowiedzi

Ty lepiej napisz co ze żwirownią. Ty i twój Dec zaklepaliscie ją. Nie pytaj wojewody gdzie jest woda z jeziora. To oczywiste że 50 lat wydobycia żwiru w Storkowie swoje robi. Sprawdź jeszcze skąd leci woda w kranach. Teraz będzie tylko gorzej. Otwarcie żwirowni na Ciemniku pokaże wam gdzie raki zimują. Przestaniesz się cieszyć że żwirownia będzie na 200 lat będzie nawet na 500 tylko całe życie plus jeziora znikną. Ty masz zmartwienie z ikoną! Ikoną Ińska jest jej jezioro nie jakiś kurdupel. Ty razem z Michałem i decem klepnaleś kopalnię. Wypad pajacu!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
54 minuty temu, napisz napisał:

Ty lepiej napisz co ze żwirownią. Ty i twój Dec zaklepaliscie ją. Nie pytaj wojewody gdzie jest woda z jeziora. To oczywiste że 50 lat wydobycia żwiru w Storkowie swoje robi. Sprawdź jeszcze skąd leci woda w kranach. Teraz będzie tylko gorzej. Otwarcie żwirowni na Ciemniku pokaże wam gdzie raki zimują. Przestaniesz się cieszyć że żwirownia będzie na 200 lat będzie nawet na 500 tylko całe życie plus jeziora znikną. Ty masz zmartwienie z ikoną! Ikoną Ińska jest jej jezioro nie jakiś kurdupel. Ty razem z Michałem i decem klepnaleś kopalnię. Wypad pajacu!!!!

Otóż to. 

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, mieszkaniec napisał:

Ty lepiej napisz co ze żwirownią. Ty i twój Dec zaklepaliscie ją. Nie pytaj wojewody gdzie jest woda z jeziora. To oczywiste że 50 lat wydobycia żwiru w Storkowie swoje robi. Sprawdź jeszcze skąd leci woda w kranach. Teraz będzie tylko gorzej. Otwarcie żwirowni na Ciemniku pokaże wam gdzie raki zimują. Przestaniesz się cieszyć że żwirownia będzie na 200 lat będzie nawet na 500 tylko całe życie plus jeziora znikną. Ty masz zmartwienie z ikoną! Ikoną Ińska jest jej jezioro nie jakiś kurdupel. Ty razem z Michałem i decem klepnaleś kopalnię. Wypad pajacu!!!!

Otóż to. 

Na dziś prawo ustanawia PiS i Wojewoda. Ani rada gminy,ani też burmistrz nie mają tu nic do powiedzenia.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, napisz napisał:

Ty lepiej napisz co ze żwirownią. Ty i twój Dec zaklepaliscie ją. Nie pytaj wojewody gdzie jest woda z jeziora. To oczywiste że 50 lat wydobycia żwiru w Storkowie swoje robi. Sprawdź jeszcze skąd leci woda w kranach. Teraz będzie tylko gorzej. Otwarcie żwirowni na Ciemniku pokaże wam gdzie raki zimują. Przestaniesz się cieszyć że żwirownia będzie na 200 lat będzie nawet na 500 tylko całe życie plus jeziora znikną. Ty masz zmartwienie z ikoną! Ikoną Ińska jest jej jezioro nie jakiś kurdupel. Ty razem z Michałem i decem klepnaleś kopalnię. Wypad pajacu!!!!

Czyli co ....sprzedali nas?

Godzinę temu, Idupa napisał:

Na dziś prawo ustanawia PiS i Wojewoda. Ani rada gminy,ani też burmistrz nie mają tu nic do powiedzenia.

Ty gnoju jakie to przepisy na temat żwirowni ustanowiło PIS! Przepisy są takie jak 5, 10, 15 lat temu. Nic w tej sprawie się nie zmieniło. Oszuście wiem że kabzy nabiliscie. Wszyscy dostali co chcieli i tyle ile chcieli. Pytanie było jaki jest stan na dzisiaj kłamco. Jeśli nie piszesz to znaczy zgodę dałeś. Rozliczymy przy wyborach obszczymurku. Od kiedy rada i gmina nie mają nic do gadania? A kto plan zatwierdza? Wystarczy nie podnieść ręki. Ale przecież ty szafranowa gnido i te twój karzeł oraz michałek na którego plujesz macie z tego kasę do ręki.

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, warto napisał:

Czyli co ....sprzedali nas?

Ty gnoju jakie to przepisy na temat żwirowni ustanowiło PIS! Przepisy są takie jak 5, 10, 15 lat temu. Nic w tej sprawie się nie zmieniło. Oszuście wiem że kabzy nabiliscie. Wszyscy dostali co chcieli i tyle ile chcieli. Pytanie było jaki jest stan na dzisiaj kłamco. Jeśli nie piszesz to znaczy zgodę dałeś. Rozliczymy przy wyborach obszczymurku. Od kiedy rada i gmina nie mają nic do gadania? A kto plan zatwierdza? Wystarczy nie podnieść ręki. Ale przecież ty szafranowa gnido i te twój karzeł oraz michałek na którego plujesz macie z tego kasę do ręki.

Kolego sledze dosc dokladnie uchwaly waszej rady i nie przypominam sobie aby wasza rada klepnela plan dla zwirowni. Cos co sie pokickalo.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Gosc napisał:

Kolego sledze dosc dokladnie uchwaly waszej rady i nie przypominam sobie aby wasza rada klepnela plan dla zwirowni. Cos co sie pokickalo.

Nie mydlij oczu. Słyszałem że szafranek się cieszy bo jak wody ubędzie w jeziorze do z laczka do Ińska będzie mu krócej. No i na benzynie zaoszczędzi. Prawda to? Ja tam w to wierzę bardziej niż w to że rada nie podniesie ręki za kopalnią.

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, IBronislaw napisał:

A oto atak na całego To już zaczął się atak kampanii na wybory .Zaczynacie trochę za wcześnie.

Jeżeli Szafran wystartuje, a jest to jedyna opcja mająca potencjał żeby wygrać z nierobem Liwakiem, to ma mój głos. Warunek jest natomiast jeden, ŻADNEJ ŻWIROWNI.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Jeżeli Szafran wystartuje, a jest to jedyna opcja mająca potencjał żeby wygrać z nierobem Liwakiem, to ma mój głos. Warunek jest natomiast jeden, ŻADNEJ ŻWIROWNI.

Już daliśmy głos liwakowi i kupczynskiemu. Miało nie być żwirowni a co się okazuje? Że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kasa nie śmierdzi a wy sprzedajne suki. Przecież Liwak, Kupczyński, Szafran, Mazurek Dec, Kościelny to ci sami którzy zaczynali przygodę od żwirowni. Sprzedajne tęczowe gumiaki. Poszli precz. Kłamcy, oszuści i sprzedajne gnidy. 

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, nigdy napisał:

Już daliśmy głos liwakowi i kupczynskiemu. Miało nie być żwirowni a co się okazuje? Że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Kasa nie śmierdzi a wy sprzedajne suki. Przecież Liwak, Kupczyński, Szafran, Mazurek Dec, Kościelny to ci sami którzy zaczynali przygodę od żwirowni. Sprzedajne tęczowe gumiaki. Poszli precz. Kłamcy, oszuści i sprzedajne gnidy. 

Czytaj prymitywie ze zrozumieniem i nie wyzywaj, bo nie masz powodu. Ani jeden radny nie głosował za powstaniem żwirowni. Od momentu zakupu terenu przez żwirownię wiadomo było w jakim celu ówcześni radni z burmistrzem tysiąclecia  sprzedali tę ziemie po byłym PGR.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Idupa napisał:

Czytaj prymitywie ze zrozumieniem i nie wyzywaj, bo nie masz powodu. Ani jeden radny nie głosował za powstaniem żwirowni. Od momentu zakupu terenu przez żwirownię wiadomo było w jakim celu ówcześni radni z burmistrzem tysiąclecia  sprzedali tę ziemie po byłym PGR.

Zimnicki teraz świętym został. Co niedziela leży krzyżem w kościele. Grzechy zatem odkupił. Zresztą on sprzedał tylko ziemię ale zgodę na wydobycie dałeś ty. Nie kłam patałachu.

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 19.11.2021 o 18:50, Ania napisał:

Słyszałam,że lokalny samorząd wzorem wieży przymierza się do uruchomienia tam przerobu śmieci wraz z ich spalaniem.Tam już prawie działa żwirownia (ok.200 lat) wynosi jej czasokres a do tego dojdzie przerób śmieci.Sama Natura 2000 i Ińsko Park Krajobrazowy.

Czy wy wiecie ludzie,że za tym idą podwyżki dla samorządowców.To stanie się prawdziwy ekorozwój w oparciu i Fit 55. Wierchuszka popiera.

Sam pisał i nie pamięta.

Glosowanie to formalność. Mówiłeś że od wiosny kopalnia rusza to oznacza że kopalnia was kupiła. Na ten cel SKSM ma odpowiednią pulę pieniędzy. Część już spożytkowana. Reszta będzie indywidualnie wręczona tuż przed głosowaniem. Spalarnia też powstanie bo przecież w idziecie z wieżą łeb w łeb. Podobnie zachowuje się Pomeranian Timber zniszczyć wszystko co potrzebne do życia. Po nas choćby potop - w tym przypadku susza.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...