Skocz do zawartości

Zabawa w kieszeni mieszkańca trwa


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Elka napisał:

Ludzie tutaj piszący i nie nawidzacych radnych to są ludzie nic nie warci ozuci z godności.Zal mi ich ,bo to są ludzie już do leczenia psychiatrycznego.

A ja ci mówię czas na ciepły piec i bamboszki. Ozuci z godności mówisz.....a ty z czego jesteś ozuty kłamiąc wyborcom!

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, kim jesteś napisał:

A ja ci mówię czas na ciepły piec i bamboszki. Ozuci z godności mówisz.....a ty z czego jesteś ozuty kłamiąc wyborcom!

Raz skłamałem. Piękna dziewczyna zapytała mnie ile mam lat? 105 odpowiedziałem, a ja mam dopiero 102.

Odnośnik do odpowiedzi

Ta "pandemia" tym się cechuje, że ludzie zestresowani są bardzo wrogo usposobieni do tych, którzy są zdrowsi, bardziej zaradni i pracowici. A przecież życzliwość i miłość bliźniego są trwale wpisane do naszej kultury narodowej i osobistej.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Mieszkaniec Inska napisał:

To jest oczywiście wirus nienawiści.Straszne że w Ińsku się wszyscy znają ,a jeden drugiemu nóż w plecy wbija.

Tak mówisz? Kto tu pierwszy wyzywał młodych radnych którzy zresztą słusznie nie chcieli podwyżek?! Kto wyśmiewa ińskich społeczników? Najpierw się ogarnij staruszku na emeryturze potem się dziw. Czas starcom znaleść ciepły kącik. Choćby w domu seniora. Bey!

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, czas napisał:

Tak mówisz? Kto tu pierwszy wyzywał młodych radnych którzy zresztą słusznie nie chcieli podwyżek?! Kto wyśmiewa ińskich społeczników? Najpierw się ogarnij staruszku na emeryturze potem się dziw. Czas starcom znaleść ciepły kącik. Choćby w domu seniora. Bey!

Oglądałeś sesję? Ilu radnych z 15-tu nie chciało podwyżek diet swoich? 4 (słownie czworo) ! Ciekawe czy będą przytulać podwyżkę, cz też honorowo przekażą na chore dzieci czy inny cel?

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, Ala napisał:

Oglądałeś sesję? Ilu radnych z 15-tu nie chciało podwyżek diet swoich? 4 (słownie czworo) ! Ciekawe czy będą przytulać podwyżkę, cz też honorowo przekażą na chore dzieci czy inny cel?

Ewidentnie widać było wyreżyserowane głosowanie. Zdaniem niektórych działa "klika leśnych dziadków" i należałoby ich zlikwidować. Młodzi "pod publiczkę byli przeciw, lub wstrzymali się, a "dziadki pazerne na kasę" powinni zrzec się funkcji radnych na rzecz młodych i zrezygnować z funkcji radnych. Już niektórzy gotowi są do zorganizowania referendum odwoławczego. Co do podwyżek ,uważam, że burmistrz powinien zrzec się jej znacznej części, a wszyscy radni swoich.

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, Idupa napisał:

Ewidentnie widać było wyreżyserowane głosowanie. Zdaniem niektórych działa "klika leśnych dziadków" i należałoby ich zlikwidować. Młodzi "pod publiczkę byli przeciw, lub wstrzymali się, a "dziadki pazerne na kasę" powinni zrzec się funkcji radnych na rzecz młodych i zrezygnować z funkcji radnych. Już niektórzy gotowi są do zorganizowania referendum odwoławczego. Co do podwyżek ,uważam, że burmistrz powinien zrzec się jej znacznej części, a wszyscy radni swoich.

A ty z czego się zrzekniesz? Z tej zapomogi,którą łaskawie daje ci Burmistrz i OPS  ?

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Kol radnego napisał:

p********** hipolicie młodzi byli podstawieni żeby zrobić zadymę ,jeden z nich puścił parę po pijaku.A ten głupek Maciej też jest podstawiony pionek.

Też to słyszałem, banana Natalka dostała fuchę w szkole w wyniku sfingowanego konkursu. Woźniaka nowa żona zamiata w Gminie, zakochany w stargardziance  Halejcio, dostał dla Klisia i piłkarzy dodatkowo 30 tysięcy w nowym budżecie a Ewcia wiadomo bez kina kit z okien by dłubała. Tacy to są nieinteresowni przeciwnicy diet.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Kol radnego napisał:

p********** hipolicie młodzi byli podstawieni żeby zrobić zadymę ,jeden z nich puścił parę po pijaku.A ten głupek Maciej też jest podstawiony pionek.

Ty lepiej powiedz "elito" co się dzieje na polowaniach w waszym kole. Opowiedz jak jesteście uchlani zaszczani że ledwo was do auta można zapakować. Lepiej powiedz jak ty na pstryknięcie palca podajesz uchwały do zatwierdzenia mając właśnie przekonanie jak do tej pory że radni to idioci którzy nic nie rozumieją. Już zrozumieli że to co robisz to chałtura i oni się pod tym nie podpiszą i słusznie. A co do obstawiania stołków to polecam sprawdzić jak wybrano dyr. Jamrożego(wstyd i hańba)  jego żonę do kina, kierowniczkę kina, panią do świetlicy ech można wyliczać bez końca te  wasze patologie nepotyzmu. Was nie pobije nikt.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Ala napisał:

A ty z czego się zrzekniesz? Z tej zapomogi,którą łaskawie daje ci Burmistrz i OPS  ?

To już jest s*********** żeby władza która nie daje grosza dla biednych jeszcze im to wypominała. Tak na biedę patrzy władza psllgbt. Pieniądze w ops są od rządu nie od Liwaka Szafrana czy Kupczynskiego. Czy chcecie czy nie to rząd PIS daje biednym i dobrze bo ja nie mam z tym problemu. Ale mam problem z zaakceptowaniem takiego idioty/tki Ali która jest jak pies ogrodnika sama nie da i innym żałuje. Od dziś zaczyna się Adwent proponuję Ali by przy stole wigilijnym dzieląc się opłatkiem pomyślała że na stołach biednych nie ma tak jak będzie na jej a jednak ludzie swój honor mają. A Ala zawsze będzie szmirą i śmierdzącą padliną bez honoru i wrażliwości na biedę.

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, wstyd napisał:

Ty lepiej powiedz "elito" co się dzieje na polowaniach w waszym kole. Opowiedz jak jesteście uchlani zaszczani że ledwo was do auta można zapakować. Lepiej powiedz jak ty na pstryknięcie palca podajesz uchwały do zatwierdzenia mając właśnie przekonanie jak do tej pory że radni to idioci którzy nic nie rozumieją. Już zrozumieli że to co robisz to chałtura i oni się pod tym nie podpiszą i słusznie. A co do obstawiania stołków to polecam sprawdzić jak wybrano dyr. Jamrożego(wstyd i hańba)  jego żonę do kina, kierowniczkę kina, panią do świetlicy ech można wyliczać bez końca te  wasze patologie nepotyzmu. Was nie pobije nikt.

Trafiony, tonie...

Odnośnik do odpowiedzi

Dostaniecie dietę i proszę się ubrać na drugą sesję,bo jak was oglądam to się dziwię żeby tak nie hlubnie iść na sesję.Apropo biednych dzisiaj niema biednych ,dostają 500+ dostają zapomogi jeśli im się należy .I nie mów że są ludzie biedni.Ty jesteś biedny ,bo brak ci rozumu.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Alusia napisał:

Dostaniecie dietę i proszę się ubrać na drugą sesję,bo jak was oglądam to się dziwię żeby tak nie hlubnie iść na sesję.Apropo biednych dzisiaj niema biednych ,dostają 500+ dostają zapomogi jeśli im się należy .I nie mów że są ludzie biedni.Ty jesteś biedny ,bo brak ci rozumu.

Co cię obchodzi w czym kto na sesję przychodzi!!! Pierwsza moja uwaga jest do ubioru Kościelnego i Mazurka zawsze jak łachy. Spójrz na siebie twój garnitur śmierdzi naftaliną. Wiesz co to oznacza? Nie ty dajesz 500+ nie ty dajesz na zapomogi......ale to ty bierzesz emeryturę, dietę przewodniczącego, dopłaty rolnicze, z koła łowieckiego....może jeszcze z innych źródeł kto wie! Biedni tyle źródeł dochodu nie mają. Pasożycie jesteś jak huba na drzewie. Tylko się nie udław przy kolacji wigilijnej. 

Odnośnik do odpowiedzi
59 minut temu, wstyd napisał:

Co cię obchodzi w czym kto na sesję przychodzi!!! Pierwsza moja uwaga jest do ubioru Kościelnego i Mazurka zawsze jak łachy. Spójrz na siebie twój garnitur śmierdzi naftaliną. Wiesz co to oznacza? Nie ty dajesz 500+ nie ty dajesz na zapomogi......ale to ty bierzesz emeryturę, dietę przewodniczącego, dopłaty rolnicze, z koła łowieckiego....może jeszcze z innych źródeł kto wie! Biedni tyle źródeł dochodu nie mają. Pasożycie jesteś jak huba na drzewie. Tylko się nie udław przy kolacji wigilijnej. 

No to tu poleciałeś. Na nagraniach z sesji ci dwaj panowie zawsze pod krawatem , co sesja to świeża koszula inna marynarka. Nie u nich chyba widzisz łachmany,załóż okulary...

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Ala napisał:

No to tu poleciałeś. Na nagraniach z sesji ci dwaj panowie zawsze pod krawatem , co sesja to świeża koszula inna marynarka. Nie u nich chyba widzisz łachmany,załóż okulary...

Krawat nie oznacza kultury i inteligencji ty Dyzmo.

Odnośnik do odpowiedzi

O co wam młodzi chodź ,bo ja tu czytam i was nie mogę rozgryźć.Nie chcecie pieniędzmi ,w tak trudnym czasie,wszyscy wiemy że każdy ma rodzinę i większe czy mniejsze opłaty ,a wy wielce możni młodzi gniewni nie chcecie ,nie potrzebujecie pieniędzy .Wy poprostu jesteście jak pionki podstawieni przez władze ,a władza lubi takich półgłówkow niedouczonych.Jak czytam że Ewka nie chcę szmalu to mi się niedobrze robi ,taka bogaczka to nie powiedziałbym,dalej ten okucurany diabeł to powinien brać to co dają i na dobre naście by miał bo gębą to u diabła jest u stoletniego dziada Bierz będziesz miał na maść do ryja.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...