Skocz do zawartości

AROGANCJA i ZAKŁ�AMANIE obecnej WŁ�ADZY odnośnie żwirowni


VETO

Rekomendowane odpowiedzi

bajki opowiadasz Racinowski szpiclu , aby odwrócić uwagę od siebie . Co ma wspólnego z twoim szpiclowaniem JM , to wy chcieliście się nachapać , to że wam się nie udało boli was do dziś .

Kto wam uwierzy dziś że oddalibyście na rzecz gminy tą ziemię , nawet nie dzieci w przeczkolu .....

Gdyby był JM winny w jakikolwiek sposób dawno by ziemię mu zabrali , a sprawy w sądach wygrał i ma na piśmie

TAK łachu Racinie jak na ciebie na piśmie jest że byłeś szpiclem i denuncjantem płatnym !!!

Dziś ludzi zastraszasz i szantażujesz

Odnośnik do odpowiedzi
Fakty...fakty...Mścisz się na Racinowskim,bo ciebie odwołał przecież nie za nic.Poczytaj ze zrozumieniem.To są tylko fakty,a fakty to nie bajka.

My się znamy? Nie krępuj się możesz pisać nazwiskami! W najgorszym wypadku przyjdzie do Ciebie pozew. A co do faktów to są na papierkach a na papierkach nic z tego co piszesz nie ma. Jesteś niewiarygodny jak Twój Burmistrz icon_mrgreen.gif .

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma się co na ten temat rozkręcać bo z dokumentów wyraźnie wynika co, kto i jak.

Takie wybielanie burka nic nie da bo on już jest na spalonej pozycji. Ktoś wpisywał definicję słownikową co to jest to OE czy tam EO i było napisane, że to świadomi donosiciele. Bez powodu by IPN tego tam nie zamieścił. A co ma do tego J.M. to ja nie mam pojęcia. Sprawdzałem czy on jest plus jeszcze kilka osób i jego tam nie było. Podobnie na wildsteinie sprawdzałem i też nici. O co wy się w końcu do niego przyczepiacie? Zazdrośni jesteście i pomawiacie człowieka? Zobaczymy co J. zrobi. Ostatnio administrator zareagował i było spokojnie ale teraz to różnie może być.

Odnośnik do odpowiedzi

Też mnie ciekawi co z tego wyjdzie. Może niech ktoś odezwie się do Janka bo to przechodzi ludzkie pojęcie co tutaj się dzieje. Ten Burmistrz to ujma dla tej miejscowości... Mądra władza jest zachwalana a tutaj co mamy? Co raz więcej kredytów, pożyczek i długów!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się z przedmówcami, że ten temat jest bardzo burzący ale nie zapominajcie, że za niedługo będzie referendum i wtedy pokażemy Burmistrzowi i Radzie czerwoną kartkę. Ani nie było z nimi konsultacji, ani nie biorą naszych obaw pod uwagę. Więcej się dowiedziałem na jednym spotkaniu z inicjatorami niż przez cały ten proceder Burmistrza i Radnych. Zdajecie sobie sprawę z tego, że odsuwa się nas na margines gminny bo ktoś taki jak na przykład ja, który ma domek nie jest traktowany na równi z innymi mieszkańcami? To przecież chore jest!! Ja mało pieniędzy nie włożyłem w to i gmina już wcześniej na tym zarobiła. A teraz chce się na chapać jeszcze więcej. Nic nie robią a myślą, że ja będę pieniądze dawał żeby oni to potem na dietki przerobili. Panie Burmistrzu i Szanowna Rado jest takie stare przysłowie "Bez pracy nie ma kołaczy"!! Zacznijcie coś robić i nie traktować przyjeżdżających tutaj mieszkańców jak plagę to chętniej będziemy pieniądze przeznaczać na różnego rodzaju inwestycje. Póki co zachowanie Pana R. i Radnych jest poniżej dopuszczalnej normy.

Proszę sobie to wziąć do serca!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się z przedmówcami, że ten temat jest bardzo burzący ale nie zapominajcie, że za niedługo będzie referendum i wtedy pokażemy Burmistrzowi i Radzie czerwoną kartkę. Ani nie było z nimi konsultacji, ani nie biorą naszych obaw pod uwagę. Więcej się dowiedziałem na jednym spotkaniu z inicjatorami niż przez cały ten proceder Burmistrza i Radnych. Zdajecie sobie sprawę z tego, że odsuwa się nas na margines gminny bo ktoś taki jak na przykład ja, który ma domek nie jest traktowany na równi z innymi mieszkańcami? To przecież chore jest!! Ja mało pieniędzy nie włożyłem w to i gmina już wcześniej na tym zarobiła. A teraz chce się na chapać jeszcze więcej. Nic nie robią a myślą, że ja będę pieniądze dawał żeby oni to potem na dietki przerobili. Panie Burmistrzu i Szanowna Rado jest takie stare przysłowie "Bez pracy nie ma kołaczy"!! Zacznijcie coś robić i nie traktować przyjeżdżających tutaj mieszkańców jak plagę to chętniej będziemy pieniądze przeznaczać na różnego rodzaju inwestycje. Póki co zachowanie Pana R. i Radnych jest poniżej dopuszczalnej normy.

Proszę sobie to wziąć do serca!!!!!!

Mimo wszystko jakoś burmistrz nie raz nie dwa wypominał przejezdnym czyli np Tobie, że nie jesteście tutaj mile widziany. Ja jestem tutejszy i nie zgadzam się z tym. Mam gdzieś co macie i co robicie. Mieszkaniec to mieszkaniec a takie suzfladkowanie to wiadomo gdzie się robiło...

Odnośnik do odpowiedzi

sedno , muszę cię poprawić to nie jest klub wzajemnej adoracji , i szanowni to oni może by byli gdyby samodzielnie myśleli ( radni ) , a tak są kacykami szpicla Bezpieli . Tu trzeba patrzeć i oceniać sprawy konkretnie i po imieniu .

W tej gminie na razie nic nie zwojujesz proszeniem bo masz prawo .

TO jest Urząd Gminy który walczy z mieszkańcami i ich teroryzuje !!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
sedno , muszę cię poprawić to nie jest klub wzajemnej adoracji , i szanowni to oni może by byli gdyby samodzielnie myśleli ( radni ) , a tak są kacykami szpicla Bezpieli . Tu trzeba patrzeć i oceniać sprawy konkretnie i po imieniu .

W tej gminie na razie nic nie zwojujesz proszeniem bo masz prawo .

TO jest Urząd Gminy który walczy z mieszkańcami i ich teroryzuje !!!!!!!

O tym właśnie pisałem. Nie rozumiem skąd ta wrogość się bierze. Ja dopnę swego bo stać mnie na prawników ale jeżeli ja mam takie problemy to co muszą mówić przedsiębiorcy? Przecież na nich będzie spoczywał ciężar zwiększania budżetu gminnego. Ja prowadzę firmę i z taką wrogością się jeszcze nie spotkałem nigdy. Powiem więcej! Urzędnicy w innych urzędach byli na prawdę pomocni!

Odnośnik do odpowiedzi

Nikt nie dał prawa decydowania 15 osłom i jednemu baranowi za wszystkich mieszkańców w takiej sprawie jak budowa żwirowni. To ma być decyzja głosujących mieszkańców, bo od tych głosów zależy wszystko.Stąd nikogo nie powinno dziwić ,że kapuś burak straszy ludzi, to jego metoda działania.

Odnośnik do odpowiedzi
",że kapuś burak straszy ludzi, to jego metoda działania."

Fakty.W jaki sposób straszy?A któż to się boi?Podaj przykład chociaż jednego przestraszonego.

Już tak nie raz bywało przed referendum:-wygramy...Hura!!!a po - o kur...aaa

Ja słyszałem, że ........................ od .................... ale ze względu na to, że mamy .................... to ..................... .

Skorzystaj z własnego typu wpisów. Smakują :D?

Odnośnik do odpowiedzi
",że kapuś burak straszy ludzi, to jego metoda działania."

Fakty.W jaki sposób straszy?A któż to się boi?Podaj przykład chociaż jednego przestraszonego.

Już tak nie raz bywało przed referendum:-wygramy...Hura!!!a po - o kur...aaa

W ińsku jest pierwsze referendum więc nie płacz. Chętnie weźmiemy na swoje barki takie ważne sprawy jak utworzenie kopalni. Oczywiście nie dopuścimy do ich powstania :).

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...