Skocz do zawartości

AROGANCJA i ZAKŁ�AMANIE obecnej WŁ�ADZY odnośnie żwirowni


VETO

Rekomendowane odpowiedzi

„ Turystyka i rekraacja to przyszłość gminy „ cytat Burmistrza Racinowskiego

Zastanawiam się czy to wtórny debilizm pana Burmistrza każe mu pisać takie kłamstwa czy też jego wyrachowanie .

Przez lata władze w gminie robiły co chciały , nie licząc się ze społeczeństwem i jego potrzebami . Utrzymywali mieszkańców w niewiedzy i było na rękę tej bandzie że społeczeństwo wcale się nie angażowało w życie ich miasta i regionu .

Wmówili ludziom że i tak nie są w stanie nic zmienić , natomiast tylko przed wyborami biegali po domach opowiadając różne wyrachowane kłamstwa i spychając winę za obecną zapyloną i zasmrodzoną szarość na innych , którymi to sloganami budowali w ludziach nienawiść odwracając ich uwagę od spraw ważnych i własnej odpowiedzialności oraz braku całkowitym pracy dla dobra mieszkańców i gminy .

Wypracowali sobie Stalinowski system zależności , robiąc z dużej części społeczeństwa upokorzonych niewolników , godząc w ich godność i poczucie wartości .

Natomiast kupieni posługacze z prawej i lewej strony agitują ( tak jak obecnie ) podobnymi kłamstwami swoich bliskich i znajomych nie zastanawiając się nad sensem swoich kłamstw , najważniejszy dla nich jest ich profit osobisty i układy .

Jakże cyniczne jest w tej kwestii twierdzenie Racinowskiego ( iż aby gmina rozwijała się w kierunku turystyki potrzebujemy obecnie żwirowni )

Czy ten człowiek na urzędzie jest wogóle w stanie myśleć ? czy może mózg zamienił mu się w żelatynę ???

To najpierw zniszczymy wszystko co przyciąga turystów , co jest jeszcze cenne w tej gminie , postawimy jeszcze więcej kominów ( planowany zakład cenentowy na żwirowni ) , a mamy już na rogatkach miasta śmierdzące i szpecące kolosy ( zbiorniki ) Bioetanolu i zapylające i cuchnące kominy palarni węgla , a potem będziemy budowali hotele dla turystów ??? KTO cymbale do tak prawie jak śląsk zasmrodzonej gminy przyjedzie , KTO cymbale będzie chciał tu mieszkać ??? Chyba tylko ten kto jest do śląskiego brudu przyzwyczajony .

Przepraszam , ale muszę tak się wyrazić ; jakim trzeba być beznadziejnym i wyrachowanym cymbałem aby coś podobnego wymyśleć ???!!! Pytanie dlaczego takiego cymbała ponownie wybraliśmy ????

Cytat „Działania organizatorów referendum zmierzają do tego aby bez wnikliwej analizy zablokować dalsze prace nad planem na zasadzie „nie bo nieâ€.koniec cytatu

Panie Racinowski , my posiadamy taką analizę . Zrobiona została przez niezależnego eksperta Prof.dr hab Barbarę Marską w 1994r , i nie za nasze pieniądze oraz opublikowana jest w całości na http://inskiereferendum.pl/

W odróżnieniu do pańskiej analizy wykonanej na zlecenie Szczecińskiej Kopalni Surowców Mineralnych i przez nich opłaconej , którą pan trzyma dobrze zamkniętą w sejfie i której tylko fragmenty zostały ujawnione .

Pytam się panie Racinowski kogo analiza jest bardziej wiarygodna i autentyczna ?????

Czyżby panu odebrało całkowicie możliwość do samodzielnego i obiektywnego myślenia ????

Czy może pańskiemu myśleniu pomogły inne argumenty bardziej przyziemnego rodzaju ????

Pytam się pana za jak durnych ma pan mieszkańców gminy wymyślając tak kłamliwe i naiwne argumenty ????

Do mieszkańca tej gminy – sługusa który zamieścił ulotkę Racinowskiego ( chyba on sam )

Cytat „Nie dajmy się zastraszać grupce,która posiada grunty i dba,by ich cena przypadkiem nie obniżyła się.†Koniec cytatu

Ten argument daje mi do myślenia , bo wbrew temu nie mogę nazwać go naiwnym , to znaczy że i ty sługusie nie wykluczasz w swojej głupocie że będzie aż tak tragiczne , iż może się obniżyć cena gruntów ludzi mających takowe w gminie . Przecież jako sługus i zwolennik żwirowni nie widzisz żadnych przeciwskazań ekologicznych , jak również innych niegatywnych dla ińskiej społeczności .

Widzisz biedaku , to że kazali ci to wkleić i napisać nie znaczy że włączyli ci możliwość samodzielnego i obiektywnego myślenia . Szkoda mi cię ....

Jest oczywiste , że jest nie na rękę Racinowskiemu obecnie iż coraz więcej społeczeństwa zaczyna zadawać pytania i patrzeć na ręce .

Skończyła się bezpowrotnie era ogłupiania ludzi przez władzę i skorumpowanych krętaczy .

Teraz decyzja należy do społeczeństwa . Nie jest również prawdą że Racinowski był zwolennikiem wypowiedzenia się społeczeństwa odnośnie żwirowni , robił wszystko aby udaremnić referendum , jak obecnie robi wszystko ten kłamca i kombinator aby ludzi zniechęcić do ich możliwości wypowiedzenia się w tej tak ważnej sprawie która może zmienić los gminy na około 100 lat ( okres eksploatacji żwirowni )

Miejcie odwagę i zdecydujcie 6 listopada o losie waszym i waszych dzieci , nie dajcie się manipulować kombinatorom , którzy dostają po 10 tyś zł za nic nie robienie .

VETO ( nie dla żwirowni )

Odnośnik do odpowiedzi
Do Pana inwektywy
Brawo, jeszcze więcej inwektyw i osobistych "wycieczek", a tylu pójdzie do referendum, ilu było na spotkaniach w Linówku, Ściennem i Storkowie - sługusie Pana J.M. !!

A już się dziwiłem gdzie się Pan Inwektywa podział. Najnowsze informacje z gminnego placu boju wszyscy, którzy oceniają władzę to sługusy J.M. !!!! Dobrze, że Jurek nas uświadomił, że Włodek S. też był u J.M. . Mamy jednego radnego w kieszeni więc nam tutaj nie fikaj Panie inwektywo hahahahah :lol: :lol: :lol: !!!

Odnośnik do odpowiedzi
REPORTAŻ W KRONICE

I CO SŁUGUSY ŻWIROWNI OGLĄDALIŚCIE REPORTAŻ O ŻWIROWNI???? BARDZO MERYTORYCZNIE BURMISTRZ MÓWIŁ, TAK BARDZO, ŻE JESZCZE SIĘ ŚMIEJE. HAHAHAHAHAAHAH... SUPER ROBOTA GRUPO INICJATYWNA DZIAŁACIE W SŁUSZNEJ SPRAWIE NIE DAJCIE SIĘ TYM SŁUGUSOM!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie wypowiedź burmistrza odnosi się tylko do jednej osoby.Panie burmistrzu niech Pan raz na zawsze zapamięta, że referendum to nie jedna osoba i nie jedna osoba straci na nieruchomości.Na razie to widzę dużo ogłoszeń ale nie jednej osoby.Pan zwyczajnie ma ludzi za śmieci.Prowadzi Pan rozgrywki -czyli na urzędowym stołku uprawia prywatę!!!Stuknij się Pan lewą nogą w prawą półkulę i zrozum, że te wymiociny którymi rzygasz sam się udławisz.W Ińsku nie mieszka jedna osoba tylko ponad 4 tys mieszkańców i nie mam zamiaru dla 20 pracowników pozwalać na takie uciążliwości.Policzył Pan ile jest domów w Ińsku i ile w nich ludzi mieszka.Dla ciebie biedny człowieku to jedna osoba.A ja a mój dom a moja działka to co!!!!!!!!!!Arogant, kłamca i na dodatek filozof!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

gaga - ja bym powiedziała że poprostu ten człowiek broni swego stołka i wspaniałych zarobków .

gdzie on się podzieje jak go straci , przecież on umie tylko kłamać lub być ciągniątym przez kolesi .a tak będzie mógł sobie i paluchowi dalej polepszać byt .

Od jednego głównego dostał kopa , teraz jak i tą pracę kiedyś straci to pozostanie mu zgłosić się na zasiłek lub do prac publicznych , ale żeby je dostać trzeba mieć w gminie chody ......

Odnośnik do odpowiedzi

Ale wy tu za przeproszeniem p...licie. Zero sensu, tylko sam jad. Wszedłem na tę stronę aby czegoś się dowiedzieć o referendum a tu same pierdy ! Obrzucanie się gnojem. Normany człowiek tego czytać nie może. Takiego dna to dawno nie widziałem. przeglądałem strony z moja dziewczyną - poszła wymiotować.

Odnośnik do odpowiedzi
Ale wy tu za przeproszeniem p...licie. Zero sensu, tylko sam jad. Wszedłem na tę stronę aby czegoś się dowiedzieć o referendum a tu same pierdy ! Obrzucanie się gnojem. Normany człowiek tego czytać nie może. Takiego dna to dawno nie widziałem. przeglądałem strony z moja dziewczyną - poszła wymiotować.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć czegoś o referendum to zapamiętaj raz na zawsze: http://www.inskiereferendum.pl to jest właściwe źródło do pozyskiwania takich informacji. Tutaj jest forum gdzie się rozmawia i dyskutuje. A jak nie czujesz się na siłach żeby to czytać to nawet nie próbuj pisać bo widzę, że "za gówniarz" jesteś. Dorośli nazywają rzeczy po imieniu ale do tego jeszcze dorośniesz w swoim czasie. Aha i nie musisz się chwalić, że Twoja dziewczyna zwymiotowała bo to tutaj nikogo nie interesuje.

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież to nie jest żaden młody człowiek tylko jedno wielkie oszustwo. Ja i inni dobrze tego Pana znamy. On bardzo często wspomina o jadzie. Na vcity było bardzo dużo takich wpisów a dobrze wiemy kto na vcity najwięcej pisał :). Spodziewałem się, że zrobi się tutaj cyrk ale żeby aż taki to nigdy bym nie pomyślał.

Odnośnik do odpowiedzi

myślę że ty mieszkaniec chcesz tą stronę też ocenzurować , bo nie na rękę ci że ludzie piszą o tej władzy prawdę . Uważam że czasy pięknych słówek się skończyły , to co się u nas dzieje czas nazywać po imieniu , a że brak słów na wyczyny władzy to niestety trzeba sięgać do bardziej znaczących które ty zapewne też znasz i używasz , tylko tu zagrywasz guwernantkę dla picu .

Jak ci nie pasuje to nie włączaj tej strony , ale nie próbuj jej dyskredytować jak to robiłeś wcześniej na city !

Te numery wam przekręty z urzędu tu nie wyjdą !

Odnośnik do odpowiedzi

Praktycznie ze wszystkim co się pojawiło w pierwszym poście się zgadzam. Dobrze ktoś ten burdel iński podsumował. Ta nasza zasrana władza wszędzie wpycha swój nos. Niech burmistrz i jego sługusy się przekonają o rzeczywistych nastrojach społecznych na wsiach i w Ińsku!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze jest najprościej tak napisać. Narzekacie, że administrator zajmuje się porządkami na tutaj forum a sami naginacie rzeczywistość do własnych potrzeb. Wystarczy przecież przypomnieć sobie co się działo na vcity. Nic nie piszecie na nim a przecież możecie. Zakłamane buce won stąd! Przestańcie rozsądnych ludzi wprowadzać w błąd!

Odnośnik do odpowiedzi

Waszą wiarygodność na bieżąco ocenia społeczność gminy Ińsko,"gremialnie" ( Linówko - 0 słuchaczy, Ścienne -0,Storkowo - 7, Studnica - 18, Ińsko kino - 38 osóB), uczestnicząc w "wykładach" lekarza chirurga, niedoszłego burmistrza i przyszłego (narcyza) burmistrza. Taka jest wasza wiarygodność i siła waszych argumentów przesiedleńcy ze Szczecina i okolic .

Odnośnik do odpowiedzi
przez żwirownia mielenko 24 Paź 2011 21:25

Będzie dokładnie tak jak "WIDMO" pisze powyżej, a kasy z tego żadnej, o miejscach pracy też można zapomnieć.

Nasza sprawa wkrótce w WSA, znam już "argumenty" skarżącego, są cieniutkie, więc myślę że wygramy ten etap.

Wytrwałości. (odezwę się na podany w poprzednich wpisach adres)

No i co tu z tobą dyskutować burmistrzowy cymbalisto? Znasz przecież powiedzenie - cymbalistów było wielu.......

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...