Skocz do zawartości

Rezygnacja Kuby ze stanowiska DYREKTORA (może jeszcze raz DYREKTORA !!! ) oj oj nie podkreśliłem DYREKTORA COK w Ińsku


Przeciwnik Władzy Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

Ty naprawdę kobieto masz coś z głową, siedzisz i sama ze sobą piszesz i taki ktoś ma pracować za.Kubę? To że Kuba zrezygnował to też twoja wina i twojego małego przyjaciela. Że twój mąż mu groził to też wszyscy dobrze wiedzą, z resztą twój małżonek bił także i ciebie i twoja ś.p. mamę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 minutę temu, Ona napisał:

Ty naprawdę kobieto masz coś z głową, siedzisz i sama ze sobą piszesz i taki ktoś ma pracować za.Kubę? To że Kuba zrezygnował to też twoja wina i twojego małego przyjaciela. Że twój mąż mu groził to też wszyscy dobrze wiedzą, z resztą twój małżonek bił także i ciebie i twoja ś.p. mamę.

s******** Jolka hamuj

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka Węglarz
44 minut temu, Ona napisał:

To nie plotki Panie Burmistrzu to co Pan napisał to prawda bo ta wyzuta z prawdy Pani Węglarz chodziła po Ińsku i tak opowiadała, sama słyszałam jak mówiła że zwolni Salwinke bo nie będzie z nią pracowała. Wiele osób to potwierdzi. Teraz też nieliczni radni ja nakręcają i chodzi i się tym chwali sama. 

Taka jest różnica że ja się podpisuje i nie jestem anonimowa tak jak pani czy pan !

nie wiem dlaczego miałabym zwolnić panią Salwin? Nie znam tej pani ani jej umiejętności w pracy . Proszę napisać odważnie kto to potwierdzi ? A to pan pani słyszała a przepraszam bardzo a pan pani to kto? Może trochę cywilnej odwagi ?! Kultura mówi o przedstawianiu się ! Wszystkiego się boicie 

Tchórze 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Agnieszka Węglarz napisał:

Taka jest różnica że ja się podpisuje i nie jestem anonimowa tak jak pani czy pan !

nie wiem dlaczego miałabym zwolnić panią Salwin? Nie znam tej pani ani jej umiejętności w pracy . Proszę napisać odważnie kto to potwierdzi ? A to pan pani słyszała a przepraszam bardzo a pan pani to kto? Może trochę cywilnej odwagi ?! Kultura mówi o przedstawianiu się ! Wszystkiego się boicie 

Tchórze 

Masz rację Pani Agnieszko nie dawać się.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie burmistrzu,ileż to w Pana wypowiedzi złych emocji. Nie jest Pan przyjazny dla ludzi. Można doskonale odczytać,że akurat kandydatura Pani Agnieszki nie jest Panu na rękę. A gdyby plan mógł,to Pana Deca by Pan w łyżce wody utopii. Nawet nie potrafi Pan ukryć swojej niechęci do tych ludzi. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość napisał:

Panie burmistrzu,ileż to w Pana wypowiedzi złych emocji. Nie jest Pan przyjazny dla ludzi. Można doskonale odczytać,że akurat kandydatura Pani Agnieszki nie jest Panu na rękę. A gdyby plan mógł,to Pana Deca by Pan w łyżce wody utopii. Nawet nie potrafi Pan ukryć swojej niechęci do tych ludzi. 

O jak przykro ,a Pan Dec zawsze tak dobrze wypowiadał się na temat Pana Burmistrza.A to szuja ,to żmija jak można,to oni Deca wyrąbali,to przez burkow Dec nie pracuje ,on nie był im na rękę,bo za dużo by wiedział co się w kinie działo.Niewygodny był co Panie Burmistrzu.A teraz Agnieszka jest niewygodna wam.I kto następny pytam...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, Gość napisał:

Panie burmistrzu,ileż to w Pana wypowiedzi złych emocji. Nie jest Pan przyjazny dla ludzi. Można doskonale odczytać,że akurat kandydatura Pani Agnieszki nie jest Panu na rękę. A gdyby plan mógł,to Pana Deca by Pan w łyżce wody utopii. Nawet nie potrafi Pan ukryć swojej niechęci do tych ludzi. 

Niech się Pan wstydzi,oni nic złego Panu nie zrobili ,ani nie życzyli.Daj Pan na luz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Ich znajomy napisał:

Niech się Pan wstydzi,oni nic złego Panu nie zrobili ,ani nie życzyli.Daj Pan na luz

A cóż ten Dec jemu szkodzil ,pracował uczciwie ,odnosił sukcesy ,Do pracy przychodził .Wszystko robił ,bo to jego była pasją.A Burmistrz niemogl na niego patrzeć.Co to jest do cholery.Czy Burmistrzowi się w głowie poprzewracało ,czy władza uderzyła w łeb.Taki cwaniak się zrobił,jak on traktuje ludzi Wstyd ,opanuj się chłopie,bo w net wybory będą.Szanuj ludzi kultury.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wyborca napisał:

A cóż ten Dec jemu szkodzil ,pracował uczciwie ,odnosił sukcesy ,Do pracy przychodził .Wszystko robił ,bo to jego była pasją.A Burmistrz niemogl na niego patrzeć.Co to jest do cholery.Czy Burmistrzowi się w głowie poprzewracało ,czy władza uderzyła w łeb.Taki cwaniak się zrobił,jak on traktuje ludzi Wstyd ,opanuj się chłopie,bo w net wybory będą.Szanuj ludzi kultury.

Moroza wszędzie wszyscy uwielbiają za swoją wielką kulturę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Popis napisał:

Moroza wszędzie wszyscy uwielbiają za swoją wielką kulturę.

Takich ludzi się pozbyli się jak Deca Moroza ,Agnieszki wstyd ,bardzo źle świadczy o was.Wstydu nie macie wladzo.Niech wszyscy wiedzą, że nie potraficie żyć z ludźmi o wielkiej kulturze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Popis napisał:

Moroza wszędzie wszyscy uwielbiają za swoją wielką kulturę.

Największą krzywdę ińskiej kulturze zrobiła nasza władza zwalniając z pracy Pana Moroza.Nauczyciel,muzyk,aranżer,a nade wszystko człowiek dużej kultury osobistej.Trzeba było być ślepym i głuchym by to zrobić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Oko napisał:

Największą krzywdę ińskiej kulturze zrobiła nasza władza zwalniając z pracy Pana Moroza.Nauczyciel,muzyk,aranżer,a nade wszystko człowiek dużej kultury osobistej.Trzeba było być ślepym i głuchym by to zrobić.

Super pan pod każdym względem,kultura na wysokim szczeblu.I takiego Pana władza wykopała.To ich trzeba wysiudac.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sguyr szkoda gadać
4 minuty temu, Wyborca napisał:

Super pan pod każdym względem,kultura na wysokim szczeblu.I takiego Pana władza wykopała.To ich trzeba wysiudac.

I co Burmistrzuteraz się tłumacz,jak wam nie wstyd.Sloma z butów wychodzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Agnieszka Węglarz napisał:

Pytanie: Witam Panie Burmistrzu Zwracam się do pana o wyjaśnienie pewnej sytuacji. Na stronie Ińska BIP ogłoszono konkurs na dyrektora ICK , jak panu wiadomo jestem byłą pracownicą. Czy według pana, jako były pracownik nie mogę aplikować na w/ w stanowisko ? Bo z informacji, które właśnie otrzymałam vice burmistrz na spotkaniu klubu poinformował ? że nie chce Agnieszki Węglarz i Byłego dyrektora A. M . Naprawdę nie wiem i nie rozumie co takiego zrobiłam ? Jakim trzeba być człowiekiem, żeby uważać się za kogoś tak ważnego , który decyduje kto , co ! Przepraszam bardzo, ale kto jest w tej Gminie Burmistrzem ? I dlaczego jest taka dyskryminacja ? I na koniec przypomnę panu słowa, które wypowiedziałam panu w rozmowie telefonicznej gdy dowiedziałam się , że zostałam zwolniona z ICK. Panie Burmistrzu Prezydentem , Burmistrzem , vice Burmistrzem , Dyrektorem się bywa a człowiekiem się jest ! życzę powodzenia w tym waszym uczciwym , sprawiedliwym rządzeniu. I samych uczciwych wyborów . Pozdrawiam Agnieszka Węglarz

Odpowiedź:

Pani Agnieszko,

rzeczywiście został ogłoszony konkurs na stanowisko Dyrektora ICK. Do konkursu może stanąć każdy, kto spełnia kryteria określone w specyfikacji, więc jeśli Pani je spełnia, to również może Pani złożyć swoją aplikację.

Natomiast jeśli chodzi o insynuacje zamieszczone w Pani pytaniu: tak, była mowa na posiedzeniu klubu o naborze, jednak nieprawdą jest to, co wkłada Pani w usta mojego zastępcy. Radny, który tak to Pani przekazał, po prostu skłamał. Czy ja również mam wierzyć w plotkę, że jeden z Radnych skłonił Panią to złożenia skargi na Dyrektora ICK i obiecał, że w niedalekiej przyszłości to Pani właśnie zostanie nowym Dyrektorem ICK? Czy wierzyć mam w to, że już zaczęła Pani planować zwolnienia niektórych pracowników, gdyż nie widzi Pani możliwości współpracy z nimi? - To tak w kwestii bycia człowiekiem!

Łączę wyrazy szacunku!

Burmistrz Ińska Jacek Liwak
 

Pani Agnieszki niech Pani się nie poddaje ,bo będą chcieli Panią zniszczyć.Za takie pomówienia musi władza ponieść zasłużoną karę. Nie wolno szykanować ,nie wolno niszczyć człowieka,bo się nie podoba,bo mają inną osobę na takie stanowisko.To sprawa prokuratora .Wszystkich ludzi z kultury  Deca Panią i Pana Moroza zmieszali z błotem.To musi mieć swój finał.Tego Pani życzę.Dosc poniżania , dyskryminowania,dosyć , dosyć.Nie macie ludzie się czego wstydzić.Musicie walczyć o swoją opinię i szacunek.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny burmistrz i wice narobili zamieszania w gminie. Nie potrafią rozwiązywać problemów,żyć w zgodzie z ludźmi,być dla nich. Dali się zmanipulować wieży  i tym są na spalonej pozycji. Ludzie maja Was dosyc i wiecej nie zaglosuja,albo zmienicie front dzialan. Przykre to tym bardziej,ze wiekszosc z nas pana burmistrza wybrala,a teraz wielkie rozczarowanie. Jest pan osoba pelna nienawisci do ludzi. Tak nie może się zachowywać osoba publiczna sprawująca urząd ,ktora powinna być osoba zaufania publicznego. Ogromne rozczarowanie.  Proszę sobie to przemyśleć. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Wyborca napisał:

Pani Agnieszki niech Pani się nie poddaje ,bo będą chcieli Panią zniszczyć.Za takie pomówienia musi władza ponieść zasłużoną karę. Nie wolno szykanować ,nie wolno niszczyć człowieka,bo się nie podoba,bo mają inną osobę na takie stanowisko.To sprawa prokuratora .Wszystkich ludzi z kultury  Deca Panią i Pana Moroza zmieszali z błotem.To musi mieć swój finał.Tego Pani życzę.Dosc poniżania , dyskryminowania,dosyć , dosyć.Nie macie ludzie się czego wstydzić.Musicie walczyć o swoją opinię i szacunek.

Nikt nie jest przyspawany do swojej roboty. Czas na zmiany pokoleniowe dlatego WYNOCHA. Liczy się kompetencja a nie układziki tak jak to do tej pory było. A jak takiemu decowi za mało do emerytury to niech sobie dorabia w warunkach wolnorynkowych, na kasie albo na stacji paliwowej, a nie po znajomości.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, gość napisał:

Nikt nie jest przyspawany do swojej roboty. Czas na zmiany pokoleniowe dlatego WYNOCHA. Liczy się kompetencja a nie układziki tak jak to do tej pory było. A jak takiemu decowi za mało do emerytury to niech sobie dorabia w warunkach wolnorynkowych, na kasie albo na stacji paliwowej, a nie po znajomości.

"gość" odjebaj się od Deca.On nawet  nie chce nikogo oglądać w ICK,a co dopiero tam pracować.Nie martw się o swoją posadę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
37 minut temu, gość napisał:

Nikt nie jest przyspawany do swojej roboty. Czas na zmiany pokoleniowe dlatego WYNOCHA. Liczy się kompetencja a nie układziki tak jak to do tej pory było. A jak takiemu decowi za mało do emerytury to niech sobie dorabia w warunkach wolnorynkowych, na kasie albo na stacji paliwowej, a nie po znajomości.

Pan Dec ma w d**** te nędzne pieniądze. Pracuje za darmo i to co robi  sprawia jemu przyjemność,A na Was barany z kina patrzeć nie może i możecie być pewni że tam już nie wróci. Więc odpier... się i przestań siać zamęt 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, gość napisał:

Nikt nie jest przyspawany do swojej roboty. Czas na zmiany pokoleniowe dlatego WYNOCHA. Liczy się kompetencja a nie układziki tak jak to do tej pory było. A jak takiemu decowi za mało do emerytury to niech sobie dorabia w warunkach wolnorynkowych, na kasie albo na stacji paliwowej, a nie po znajomości.

Akurat Pan Dec od nikogo nie jest zależny .Dzieci uczy w swoim domu,nie narzeka na brak pieniedzy.Do kina nie chodzi ,bo nie widać.Zrobiliscie pomyje w kulturze ,a winą obarczacie ludzi kulturalnych i dalej brnięcie nienawiscia, obłudą, pychą.Ludzie , na poziomie tak się nie zachoowuja.Wielki brak kultury ze strony władzy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...