Skocz do zawartości

Rezygnacja Kuby ze stanowiska DYREKTORA (może jeszcze raz DYREKTORA !!! ) oj oj nie podkreśliłem DYREKTORA COK w Ińsku


Przeciwnik Władzy Ińska

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 401
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Jak tak można było.
3 godziny temu, Kwoka napisał:

 W czym ryja maczales juz  brednie, gadaz

 

Nie wiadomo, ile osób startuje.Wiem że Pan Michał oficjalnie powiedział na klubie,że nie może startować Pani Agnieszka Węglarz i Pan Moroz.To jest wstyd i hańba ze strony władzy .Władza odejdzie ,a wstyd zostanie Panowie.To powinno być srogo ukarane .Mobbing dalej trwa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Lutania napisał:

Brawo Michał, kręć tym ludem 

Oj nie takiej władzy chcemy.Ja jestem nie z Inska,ale czytam ze zrozumieniem.Widzie że Ta Panią Agnieszkę ten Wice bardzo skrzywdził poniżył w sposób nieludzki,bezszczelny.Takie traktowanie osób ,nie może uisc bez echa.Ta Pani powinna to zgłosić do odpowiedniej instytucji,taki gość czuje się kim.Jesli władza tak ma rządzić ,to bójmy się wszyscy i przed nimi chodźmy na kolanach.Jest to Mobbing,jest  to poniżanie godności,jest to upokarzanie ,jest to negatywne,straszne ,już słów mi brakuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Czytelnik napisał:

Oj nie takiej władzy chcemy.Ja jestem nie z Inska,ale czytam ze zrozumieniem.Widzie że Ta Panią Agnieszkę ten Wice bardzo skrzywdził poniżył w sposób nieludzki,bezszczelny.Takie traktowanie osób ,nie może uisc bez echa.Ta Pani powinna to zgłosić do odpowiedniej instytucji,taki gość czuje się kim.Jesli władza tak ma rządzić ,to bójmy się wszyscy i przed nimi chodźmy na kolanach.Jest to Mobbing,jest  to poniżanie godności,jest to upokarzanie ,jest to negatywne,straszne ,już słów mi brakuje.

Dobra dobra Aga.....nie wysilaj się....odwalałaś fuchę kasowałaś co miesiąc tak jak kazek i dlatego tak wam obojgu źle. Brawo Kuba! Dobrze zarządzał ick brawo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, brawo napisał:

Dobra dobra Aga.....nie wysilaj się....odwalałaś fuchę kasowałaś co miesiąc tak jak kazek i dlatego tak wam obojgu źle. Brawo Kuba! Dobrze zarządzał ick brawo.

"brawo" a ty sądzisz,że obecnie pracujące osoby bez kwalifikacji prowadzą należycie ICK i nie kasują ,bo wszystko robią  gratis?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzcie jaki ten Kazik niedobry, jaki wyzyskiwacz, za swoja pracę kasował aż 3 stówki na miesiąc, a przecież kuba, Elka, Marylka i cała reszta to wspaniali wolontariusze i dla dobra ińskiej kultury pracują całkowicie za darmo. Nic tylko pogratulować takich wspaniałych pracowników.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Czytelnik napisał:

Oj nie takiej władzy chcemy.Ja jestem nie z Inska,ale czytam ze zrozumieniem.Widzie że Ta Panią Agnieszkę ten Wice bardzo skrzywdził poniżył w sposób nieludzki,bezszczelny.Takie traktowanie osób ,nie może uisc bez echa.Ta Pani powinna to zgłosić do odpowiedniej instytucji,taki gość czuje się kim.Jesli władza tak ma rządzić ,to bójmy się wszyscy i przed nimi chodźmy na kolanach.Jest to Mobbing,jest  to poniżanie godności,jest to upokarzanie ,jest to negatywne,straszne ,już słów mi brakuje.

jeśli nie jesteś z Ińska ….nie zabieraj głosu zwłaszcza sprawie Agnieszki po drugie jasne ze nie pochodzisz z Ińska ale jak jesteś trzeżwy to mieszasz równo broniąc nie wiedzieć czego  bo w twoich wypocinach jest kogel mogel  . Zwolnienia za wypowiedzeniem to prawidłowa reakcja każdego szefa kierującego zakładem pracy . Trzeba się z tym pogodzić i mieć odrobine honou a nie wciągać w kurwskie rozgrywki  swojego bagna ….w jednym z postów wspomniałeś o seksie w kinie  ...mniemam ze ci go brakuje!? masz racje.... alimenty musisz płacić ale kasa A się urwała a ty roboty uczciwej się nie imasz  mieszacie równo jak wam nie wstyd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kfeyop napisał:

Bardzo dobrze że wszyscy w ICK pracują za darmoche.. Cieszę się bardzo ,w net to sprawdzę i zobaczymy czy to prawda.

Nie wierzcie ludzie teraz nikt nie pracuje za darmo .Przecież to cała klika z tym posranym Jakubem,co tak wszystkie krowy w kinie go opłakują ,nie go jeszcze w d*** całują .Wszyscy mają płacone ,te stare emerytki też biorą kaskę.I ci co śpiewu i naklawiszach uczą też kasują burka.Tam za siedzenie Jolka bierze kasiure.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Twoja kolezanka napisał:

Agnieszka zrób co należy ,utrzyj im ryje ,nich twoja osoba niewycieraia chodników.To musi mieć finał .Ty sobie na takie traktowanie nie zasłużyłaś.Zdrowia Ci życzę i odwagi .

Tez tak myślę bo trafiła kos na kamień....

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Ina napisał:

jeśli nie jesteś z Ińska ….nie zabieraj głosu zwłaszcza sprawie Agnieszki po drugie jasne ze nie pochodzisz z Ińska ale jak jesteś trzeżwy to mieszasz równo broniąc nie wiedzieć czego  bo w twoich wypocinach jest kogel mogel  . Zwolnienia za wypowiedzeniem to prawidłowa reakcja każdego szefa kierującego zakładem pracy . Trzeba się z tym pogodzić i mieć odrobine honou a nie wciągać w kurwskie rozgrywki  swojego bagna ….w jednym z postów wspomniałeś o seksie w kinie  ...mniemam ze ci go brakuje!? masz racje.... alimenty musisz płacić ale kasa A się urwała a ty roboty uczciwej się nie imasz  mieszacie równo jak wam nie wstyd

Agnieszka za to wszystko co źle piszecie na nią,to powinna da kopciuchowi pozaworach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pani z .....
4 godziny temu, Czytelnik napisał:

Oj nie takiej władzy chcemy.Ja jestem nie z Inska,ale czytam ze zrozumieniem.Widzie że Ta Panią Agnieszkę ten Wice bardzo skrzywdził poniżył w sposób nieludzki,bezszczelny.Takie traktowanie osób ,nie może uisc bez echa.Ta Pani powinna to zgłosić do odpowiedniej instytucji,taki gość czuje się kim.Jesli władza tak ma rządzić ,to bójmy się wszyscy i przed nimi chodźmy na kolanach.Jest to Mobbing,jest  to poniżanie godności,jest to upokarzanie ,jest to negatywne,straszne ,już słów mi brakuje.

ja nie jestem z Ińska.....ja jestem nie z Ińska..... wykształcona pani

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
fghjfgj  odwrotnie
13 minut temu, fghjfgj napisał:

Znajdź słownik i zapoznaj się z pojęciem "inwersji".

We łbie ci się przewróciło a Agnieszce   Inwersja (łac. inversio, odwrócenie)… kota ogonem

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, ja jaś napisał:

fghjfgj …... twoja nazwa wg słownika …..pojęcie "inwersji".

Nieważne jak kto pisze, ważne jak myśli i jaki jest ,Ci co są za prawda to dobrzy ludzie i nie chcą żeby Pani Agnieszce zrobiono krzywdę.Bo mądry człowiek wie ,że uwzięli się i bardzo źle została potraktowana przez Pana Kupczynskiego.Jakim prawem przed konkursem powiedział , że Pani Agnieszka Węglarz i Pan Moroz nie mogą przystąpić do konkursu.To proszę nie robić konkursu i przyjąć sobie kogo Pan chce.Chetnych już Pan ma to wszyscy wiedzą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Johanna napisał:

Nieważne jak kto pisze, ważne jak myśli i jaki jest ,Ci co są za prawda to dobrzy ludzie i nie chcą żeby Pani Agnieszce zrobiono krzywdę.Bo mądry człowiek wie ,że uwzięli się i bardzo źle została potraktowana przez Pana Kupczynskiego.Jakim prawem przed konkursem powiedział , że Pani Agnieszka Węglarz i Pan Moroz nie mogą przystąpić do konkursu.To proszę nie robić konkursu i przyjąć sobie kogo Pan chce.Chetnych już Pan ma to wszyscy wiedzą.

Pisać można bez błędu ,a s********* się jest  i to wychodzi w życiu P Michale ..

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...