Skocz do zawartości

Referendum na odwołanie Liwaka i spółki 2020r


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mówisz napisał:

Wejście ta komunistka a będziecie mieli wszystko co wam przyjdzie na myśl.Bedziecie szczęśliwi.Ona jaki w kinie zrobiła furorę ,a poczekajcie w net Ińsko będzie jadło jej z ręki .Jeszcze trochę .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 513
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1 godzinę temu, wstyd napisał:

Ktoś skrzętnie zmienia temat więc tak!

Molo w ruinie...

Wieża straszy...

Stacji paliw nie ma .....

Drogi jak ser szwajcarski...

Wanienki jeżdżą przez miasto chociaż jest zakaz...

Gryfskand kopci a Kazik szpieguje wyborców....

Robią monitoring w ciemnym lesie a centrum hulaj dusza.....

Kupują drona chociaż wszyscy się znamy po co te koszty.....

W tak małej mieścinie policja nie reaguje na strzelanie petardami przed świętami i po Sylwestrze.....

Kultura poszła do biura centralnego.....

Reasumując.... Burmistrz nie wie na jakiej jest orbicie...generalnie władza ma wszystko w du&pie...służby porządkowe też nie działają..... RÓBTA CO CHCETA....w Ińsku jest hu+j d*** i kamieni kupa!

Wreszcie ktoś prawdę pisze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Lud napisał:

A jeszcze niech weźmie ze sobą Jakubka głupka i nie okrzesana bez szkoły Komuche.

Ta szmciora jeszcze kim włada to powinno iść  na koniec Ińska do swojego pałacu.A i niech weźmie Jacka jako księcia ,tam powinni się usadolic.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Pryszcz napisał:

Ta szmciora jeszcze kim włada to powinno iść  na koniec Ińska do swojego pałacu.A i niech weźmie Jacka jako księcia ,tam powinni się usadolic.

To kosmici z innych planet burek Michał cała komuna i ten ich przydupasy Kuba to zło Ińska .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Janusz napisał:

Kaziu i Agnieszka dajcie już spokój 

Oni to mają was w d**** ,oni sobie dają świetnie radę.Maja swoje super zajęcia .Martw się o swoją d*** , jesteś głupi Kuba .Ja widzę że nic nie robisz tylko czekasz aż ktoś ciebie wyręcza ty tylko potrafisz klepać jęzorem ,a burek prze ytakuje jolopowi,Ludzie wszystko widzą jak udajesz pracusia .W kinie to tylko zrecie i plotkujecie to niestety wyszło przypadkiem..Kino  ma swoich tylko swoich ludzi ,a ty p********* i nie ruszaj tych co wyjebales bez mydła i bez powodu.Teraz ciesz się i baw tą swoją ekipę. Jesteś hamem i kadam też o tobie nie ma nic do powiwdzenia tyle o takim pajacu co go wyuczyli klery za ludzką tace,i teraz zgrywa cwaniaka.Ciwkaw jestem czy piec długo będzie grzał.A promuj się bo i tak nie masz czy się pokazać.Za ciebie ludzie wszystko robią a ty klep ozorem trzy  po trzy

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pik napisał:

Oni to mają was w d**** ,oni sobie dają świetnie radę.Maja swoje super zajęcia .Martw się o swoją d*** , jesteś głupi Kuba .Ja widzę że nic nie robisz tylko czekasz aż ktoś ciebie wyręcza ty tylko potrafisz klepać jęzorem ,a burek prze ytakuje jolopowi,Ludzie wszystko widzą jak udajesz pracusia .W kinie to tylko zrecie i plotkujecie to niestety wyszło przypadkiem..Kino  ma swoich tylko swoich ludzi ,a ty p********* i nie ruszaj tych co wyjebales bez mydła i bez powodu.Teraz ciesz się i baw tą swoją ekipę. Jesteś hamem i kadam też o tobie nie ma nic do powiwdzenia tyle o takim pajacu co go wyuczyli klery za ludzką tace,i teraz zgrywa cwaniaka.Ciwkaw jestem czy piec długo będzie grzał.A promuj się bo i tak nie masz czy się pokazać.Za ciebie ludzie wszystko robią a ty klep ozorem trzy  po trzy

 

Prawda to dopiero ciekawa ,głupia postać kina.Cwaniak ,który ma się za coś ,a ludzi traktuje bardzo źle.Widzialam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dalej w kół o ci sami ludzie piszą, czy wy myślicie że nikt tego nie odkrył, wszystko ciągle kręci się wokół zwolnienia Kazia i Agnieszki. Jak pracował to zero wpisów na Kubę, jak mu nie przedłużył umowy, zaczęła się nagonka. Jesteśmy dorośli każdy może sobie dobierać do pracy te osoby które mu odpowiadają. Czemu nikt nie napiszę że wczoraj na kolędach było bardzo fajnie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Obiektywnie napisał:

I dalej w kół o ci sami ludzie piszą, czy wy myślicie że nikt tego nie odkrył, wszystko ciągle kręci się wokół zwolnienia Kazia i Agnieszki. Jak pracował to zero wpisów na Kubę, jak mu nie przedłużył umowy, zaczęła się nagonka. Jesteśmy dorośli każdy może sobie dobierać do pracy te osoby które mu odpowiadają. Czemu nikt nie napiszę że wczoraj na kolędach było bardzo fajnie. 

Oni ciebie mają w głębokim zadku,z tego co wiem mają co robić ,a ty patałachy będziesz patalaxhem.NiE w********** ich,bo racja jest taka że jesteś komunista.A w czorajsza gala to ty tylko klepales ozorem i promuj Komuche.Co ty tam takiego robisz.ludzie to robią za ciebie cymbale .Ty tylko potrafisz za pomocą komuchy zwalniać i upokarzać tych co komucha wskazuje .Wy tempami Inskiej kul.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Onia napisał:

Oni ciebie mają w głębokim zadku,z tego co wiem mają co robić ,a ty patałachy będziesz patalaxhem.NiE w********** ich,bo racja jest taka że jesteś komunista.A w czorajsza gala to ty tylko klepales ozorem i promuj Komuche.Co ty tam takiego robisz.ludzie to robią za ciebie cymbale .Ty tylko potrafisz za pomocą komuchy zwalniać i upokarzać tych co komucha wskazuje .Wy tempami Inskiej kul.

To jego kościół nauczył żeby tak niegodnym być i tak postępować.Za mało kościół wydał na jego naukę.Powinien iść do szkoły i nauczyć się etyki i postępowania z ludźmi,bo tego gościowi brak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Mirek napisał:

To jego kościół nauczył żeby tak niegodnym być i tak postępować.Za mało kościół wydał na jego naukę.Powinien iść do szkoły i nauczyć się etyki i postępowania z ludźmi,bo tego gościowi brak.

Wypad kaziu i Agnieszka...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście popierdoleni, inaczej nie można tego nazwać, pięć osób przeciwko Kubie pod 50 inicjałami piszę, ja na jego miejscu zgłosił bym te wyzwiska na policję, po IP komputera szybko by doszli. I nie p****** jeden z drugim przygłupy że ktoś go broni, chodzi zasady, masz coś do niego to idź i powiedz mu to w twarz a nie napierdalasz w klawiaturę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Onia napisał:

Oni ciebie mają w głębokim zadku,z tego co wiem mają co robić ,a ty patałachy będziesz patalaxhem.NiE w********** ich,bo racja jest taka że jesteś komunista.A w czorajsza gala to ty tylko klepales ozorem i promuj Komuche.Co ty tam takiego robisz.ludzie to robią za ciebie cymbale .Ty tylko potrafisz za pomocą komuchy zwalniać i upokarzać tych co komucha wskazuje .Wy tempami Inskiej kul.

Przecież to widać że piszą ciągle te same osoby, patałachem to chyba ty jesteś obiągaczu parówy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Obiektywnie napisał:

Przecież to widać że piszą ciągle te same osoby, patałachem to chyba ty jesteś obiągaczu parówy. 

Ja czytam i powiem,mam prawo wyrazić to co widzę ,powiem,ze komuna w Ińsku zagościła na dłużej.To są ludzie władzy.Za wszelką cenę i po trupach do celu.Nie ważni są inni.Taka to komuna w dzisiejszych czasach.Chce się odrodzić.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odczep sie od Kazia i Agnieszki. W Ińsku wszyscy mają po dwa kompy i po 3 komórki i kazdy może tu pisać. Kuba porusza sie jak słoń w składzie porcelany i niejednego już zdążył obrazić. Gołym okiem widać co to za człowiek, dba tylko o siebie, reszta się dla niego nie liczy, no może tylko oprócz komuszki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

d********** się do osób których ham pozwalnial i dalej kończy.Debilu zwolniłem bez podstaw i burmistrz i przytaknął to jest takim samym gnojem jak ty i gińcie się komunistyczne zarazy.Jak wamalo to weźcie sobie córkę do wyra.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pałka w napisał:

d********** się do osób których ham pozwalnial i dalej kończy.Debilu zwolniłem bez podstaw i burmistrz i przytaknął to jest takim samym gnojem jak ty i gińcie się komunistyczne zarazy.Jak wamalo to weźcie sobie córkę do wyra.

Ha ha coś ci nie wyszło.Ten Kuba to powinien być ministrantem i odrobić to co dał na nauki kler.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pałka w napisał:

d********** się do osób których ham pozwalnial i dalej kończy.Debilu zwolniłem bez podstaw i burmistrz i przytaknął to jest takim samym gnojem jak ty i gińcie się komunistyczne zarazy.Jak wamalo to weźcie sobie córkę do wyra.

Idz powiedzieć mu to prosto w oczy 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
59 minut temu, Insko napisał:

Tak też traktował Kadam ten podlak

Na wczorajszym kolędowaniu było tylu widzów co by na palcach jednej ręki policzył. Ale filmik somochwalczy na fejsie już wypuścił ten bufon.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, gość napisał:

Na wczorajszym kolędowaniu było tylu widzów co by na palcach jednej ręki policzył. Ale filmik somochwalczy na fejsie już wypuścił ten bufon.

Co ty p********* ja byłem i nie było gdzie siedzieć, musiałem na krześle z boku siedzieć, p********* jak wiadomośći na 1, pełno kłamstwa i obłudy 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wasze wypociny przepychające się nawzajem świadczą o odwiecznej walce o koryta.Macie gdzieś gminę i jej rozwój.Liczą się stołki i pociotkowe układy.Zastanawiam się dlaczego zarządzający portalem znosi te nienawistne ataki obu stron.Mieszkańcy obiektywne powinni was sami usunąć ze strefy publicznej w REFERENDUM.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szkoda pomyleńca
50 minut temu, Piotr napisał:

Co ty p********* ja byłem i nie było gdzie siedzieć, musiałem na krześle z boku siedzieć, p********* jak wiadomośći na 1, pełno kłamstwa i obłudy 

Czyli nie ważne że dziurawe drogi, kopci fabryka i truje mieszkańców, że strach dziecko wysłać do miasta bo żwirek go rozjeździe, ceny podatków rosną, urzędnicy wydają pieniądze na byle co, że brud smród i ubóstwo. Dla Ciebie najważniejsze że Kuba zwyczajnie zgodnie z prawem i przepisami odwołał pracowników którzy uważali się za panów samych siebie. Gratuluję głupoty mściwości bo przecież musi to Ciebie dotyczyć skoro tyle pomyj wylewasz pomyleńcu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...