Skocz do zawartości

Po czym poznasz kampanię Liwaka?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

25 minut temu, Obrońca Szafrana napisał:

Wszystkim którzy posadzają Szafrna o non stop skrobanie na cafe powiem, że mój kolega Szafran dzisiaj cały Boży dzień jeździł traktorem po polu, byłem u niego, widziałem, rozmawiałem.  No chyba że ktoś odważy się powiedzieć że traktor sam po polu z pługiem jeździ a Szafran ma w traktorze lapka.

Wyleciał filip z konopi czy raczej z resztek kukurydzy! tłumaczą się tylko winni...

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, gośc napisał:

 To chyba przykład pierwszego  z rady on tez gada ze sobą 

Kobieta pisze oficjalnie z imienia i nazwiska.  Mówi wprost nazywam się Magda Racinowska i nie mam powodów wstydzić się nazwiska i ojca. Ale NIE ty wiesz lepiej. Co za ciemnota z ciebie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, załamka napisał:

Kobieta pisze oficjalnie z imienia i nazwiska.  Mówi wprost nazywam się Magda Racinowska i nie mam powodów wstydzić się nazwiska i ojca. Ale NIE ty wiesz lepiej. Co za ciemnota z ciebie.

Powiedz to temu co trawę gryzie !! iiiiiiiiiiiiiiiihaha !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wyborcza propaganda

Cztery lata pierdzenia w stołki i nale miesiąc przed wyborami stacja paliw? Panie Liwak czy to przypadek ,czy świadoma gra przedwyborcza?Ludzie wożą w kanisterkach paliwo o kosiarek i innych maszyn ogrodowych o rolnikach nie wspomnę.... I nagle sru: jest projekt stacji!!! Mnie interesuje kiedy kupimy paliwo bo różnych projektów przedwyborczych na przestrzeni kadencji było  co nie miara.Po wyborach cisza i liczenie na ewentualny cud.Przestańcie bajerować picerzy;

bb4cc7cb20c14c34a2f36f3981cddc9f.png

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, gosc napisał:

To co przeważało także na stronę Klimka to nie tylko błędy w rozliczeniu, które popełnił Racinowski. To także duże błędy w projekcie, który Pan Racinowski zlecił. Błędy projektanta przyczyniły się do zmniejszenia kar umownych. 

Wiadomo, że Pani Magda będzie broniła tutaj taty Andrzeja pod wieloma nickami. To widać w stylu pisania. Pisze za niego na fejsie a później od razu lajkuje no chyba ślepy tylko tego nie widzi. Broni ojca, który powinien mieć za sprawę Klimka wyrok i z tego co na mieście mówią to sprawa już jest u prokuratora i zarówno Pan Racinowski i projektant Łaniucha. Więc Panie Racinowski 6-miesięcznej odprawy emerytalnej z urzędu za 2,5 roku nie będzie.

 

Jak już pisałem każdy burmistrz po zakończeniu kadencji dostaje odprawę , a na emeryturę wybieram się nie wcześniej jak za 5 lat.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Racin napisał:

Bo byłem cały dzień  w Poznaniu zawieżc manele syna studenta, i wróciłem  o 21 godzinie

To dobrze że byłeś w tak doniosłej sprawie, ale racz odpowiedzieć merytorycznie Maćkowi, jak naraziłeś Gminę na zapłatę ponad 1 bańki za widzimisie, chociaż w owym czasie te 600 tysi które było dla Klimka, pozwoliło ci złapać oddech w walących się finansach !!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, wyborcza propaganda napisał:

Cztery lata pierdzenia w stołki i nale miesiąc przed wyborami stacja paliw? Panie Liwak czy to przypadek ,czy świadoma gra przedwyborcza?Ludzie wożą w kanisterkach paliwo o kosiarek i innych maszyn ogrodowych o rolnikach nie wspomnę.... I nagle sru: jest projekt stacji!!! Mnie interesuje kiedy kupimy paliwo bo różnych projektów przedwyborczych na przestrzeni kadencji było  co nie miara.Po wyborach cisza i liczenie na ewentualny cud.Przestańcie bajerować picerzy;

bb4cc7cb20c14c34a2f36f3981cddc9f.png

 

Tak,to wyborcza propaganda,która stanie się faktem za rok Pan Racinowski w trakcie dwóch kadencji nie znalazł nawet jednego inwestora,który podziałałby na wyobraźnię wyborców,jak zrobił to Jacek Liwak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Tadeusz napisał:

Tak,to wyborcza propaganda,która stanie się faktem za rok Pan Racinowski w trakcie dwóch kadencji nie znalazł nawet jednego inwestora,który podziałałby na wyobraźnię wyborców,jak zrobił to Jacek Liwak.

Czytaj PSL i spółka bez ograniczeń w patologii.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Tadeusz napisał:

Podaj jakikolwiek dowód na patologię PSL.Poczekam nawet kilka dni.Może i SLD,PO i PiS są lepsze?Z tego co orientuję się,komitet Liwaka nie reprezentuje PSL.

A co reprezentuje?  Przecież niedawno pisałeś że większość mieszkańców to zwolennicy PSL. I inni kandydaci szans nie mają. Że wszystko co dobre się dzieje to zasługa Marszałka Rzepy z PSL. Wszędzie zaznaczasz że PSL to partia z naszego regionu nie do pobicia. A psiorki mogą się ślinić. A teraz wypierasz się konszachtów z PSL? Co za bambaryło!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, MIESZKANIEC napisał:

JA I MOJA CAŁA RODZINA BĘDZIEMY GŁOSOWAĆ NA JACKA LIWAKA

Krzyż Ci na drogę. Jest demokracja każdy sam wybiera. Ja tam głosu na kłamcę i opluwacza kontrkandydatów nie oddam głosu tak jak cała moja rodzina oraz sąsiedzi. Pozdro

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

22Krzyż Ci na drogę. Jest demokracja każdy sam wybiera. Ja tam głosu na kłamcę i opluwacza kontrkandydatów nie oddam głosu tak jak cała moja rodzina oraz sąsiedzi. Pozdro                                      A TOBIE GIZELA DUZA PALA W d**** C 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, mieszkaniec napisał:

 

22Krzyż Ci na drogę. Jest demokracja każdy sam wybiera. Ja tam głosu na kłamcę i opluwacza kontrkandydatów nie oddam głosu tak jak cała moja rodzina oraz sąsiedzi. Pozdro                                      A TOBIE GIZELA DUZA PALA W d**** C 

Pozdrawiam Cię lubiący duże pały w du+pie! Wiemy wszyscy że to lubicie nie musisz nas o tym przekonywać. Ale uwaga!!! Nie sądź wszystkich po sobie. Swoje upodobania zostaw w alkowie😉

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Gizela napisał:

Pozdrawiam Cię lubiący duże pały w du+pie! Wiemy wszyscy że to lubicie nie musisz nas o tym przekonywać. Ale uwaga!!! Nie sądź wszystkich po sobie. Swoje upodobania zostaw w alkowie😉

Gizelo, Marto, dwie godziny wstecz Szanowny Pan Jacek Burmistrz Liwak na waszym profilu, obnażył nieudolność Twojego "faworyta" w wyścigu do fotela burmistrza. Przez zwykłą nieudolność, zadufanie i pychę, zostawił swojemu następcy pasztet a teraz w tej kampanii zgłasza gotowość do dalszego szkodzenia naszej Gminie. Na dzień dzisiejszy Pan Racinowski nie ma najmniejszych kompetencji, wiedzy i obycia samorządowego abyśmy mogli mu powierzyć kierowanie naszą piękną Gminą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, gamoń napisał:

Gizelo, Marto, dwie godziny wstecz Szanowny Pan Jacek Burmistrz Liwak na waszym profilu, obnażył nieudolność Twojego "faworyta" w wyścigu do fotela burmistrza. Przez zwykłą nieudolność, zadufanie i pychę, zostawił swojemu następcy pasztet a teraz w tej kampanii zgłasza gotowość do dalszego szkodzenia naszej Gminie. Na dzień dzisiejszy Pan Racinowski nie ma najmniejszych kompetencji, wiedzy i obycia samorządowego abyśmy mogli mu powierzyć kierowanie naszą piękną Gminą.

Jeśli to mówi taki znawca jak ty to nie mam powodów żeby uznać je za wiarygodne. Obnarza to się Liwak z głupoty. No ale jak "łączy nas gmina Ińsko " tak łączy to pogratulować hasła. Nic nie obnarzył tylko dalej brnie we wciskaniu kiełbasy wyborczej. Taka gmina zadłużona że straciła płynność finansową żeby zaraz potem stwierdzić że udało mu się rządzić. No to jak to z tą płynnością było Liwaku bo pływasz aż miło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym poznać kampanięb Liwaka? Po durnowatej dyskusji jego Szafrana i kilku młodych opłaconych  klakierów.  Szafran nigdzie nie pisze nic nie wie siedzi na polu w traktorze a wpisy same się wpisują. Ech łajdaki słomiane pzl słoma w butach i pusto w spichlerzu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała drużyna pokazana oczywiście mówimy o łączy nas gmina Ińsko.  Pokazli dziadków i chrzanią że oni obronili nas przed żwirownią i Racin = się żwirownia. A kto jest kandydatem do sejmiku? PACIEJEWSKI TOMASZ człowiek w stowarzyszeniu którego jest Kieliszkowski człowiek żwirowni koledzy od flaszki. Jakie to obłudne i zakłamane na dodatek też jest w PSL jak Liwak. Ku+rwa to dopiero prawdziwi rolnicy jak Gienek. Poražka w największym wymiarze.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...