Skocz do zawartości

Po czym poznasz kampanię Liwaka?


Rekomendowane odpowiedzi

zobacz w przetargu jaki był system płatności za projekty - system ratalny

podobnie za nowe oprawy przy chodniku do plaży, których nie chciał naprawiać pomimo, że było to jedyne oświetlenie w obrębie tzw. Manhattanu a jakoś Liwak zrobił

wieczne nazywania turystów stonką i niepotrzebnym balastem

po drugie na pytanie jednego z mieszkańców Ińska o kandydowanie odpowiedział: "a wiesz zostało mi niecałe 3 lata do emerytury" - pęd za wysoką odprawą emerytalną Andrzeja?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 440
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

2 minuty temu, gosc napisał:

zobacz w przetargu jaki był system płatności za projekty - system ratalny

podobnie za nowe oprawy przy chodniku do plaży, których nie chciał naprawiać pomimo, że było to jedyne oświetlenie w obrębie tzw. Manhattanu a jakoś Liwak zrobił

wieczne nazywania turystów stonką i niepotrzebnym balastem

po drugie na pytanie jednego z mieszkańców Ińska o kandydowanie odpowiedział: "a wiesz zostało mi niecałe 3 lata do emerytury" - pęd za wysoką odprawą emerytalną Andrzeja?

A ty cwelu zasłyszałeś i napisałeś gratuluję informatora. Sam jesteś emerytem i jest ok. Liwakowi też wystarczy obecna kadencja i ma emeryturę a na dorobku jest Kopczyński co tyle wie co zje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gratuluję Pani Magdo
8 minut temu, Magda Wołoszyn napisał:

Jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę zadać mi jakieś pytanie to chętnie na nie odpowiem, proszę się tylko przedstawić a nie pisać anonimowo. Myślę że jest to uczciwe tylko wymaga odwagi! 

Gratuluję odwagi👍czekam kto z łączy nas gmina Ińsko będzie miał odwagę. Michał Kupczyński żył na  tylko do czasu kiedy wygrał wybory. Potem zszedł do podziemia. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Magda Wołoszyn napisał:

Jeżeli ktoś z Państwa ma ochotę zadać mi jakieś pytanie to chętnie na nie odpowiem, proszę się tylko przedstawić a nie pisać anonimowo. Myślę że jest to uczciwe tylko wymaga odwagi! 

Na przedstawienie się nie liczyłbym w ogóle przez sytuację, która zaistniała kilka lat temu na vcity. Ja również nie mam zamiaru się ujawnić, nie w takich warunkach i nie w okresie przedwyborczym. Niezależnie od tego chciałem skorzystać z tego, że Pani tutaj napisała, o ile to Pani. Na wstępie gratuluję tego, że podjęła się Pani obrony taty. Może Pani nie docenia tego ale wydźwięk był jasny i przede wszystkim taki, z którym ogromna ilość ludzi się utożsamia. Podobnie oceniam Pani wpis tutaj. Proszę się również liczyć z tym, że wiele osób może pokazać jakimi są ludźmi w rzeczywistości. Ale do rzeczy.

Pani nie jest kandydatem na burmistrza ale jest Pani córką kandydata na burmistrza. Wobec tego prosiłbym o przekazanie moich pytań do Pani taty i udzielenie odpowiedzi. Jeżeli nie tutaj to chociaż na facebooku, który również odwiedzam.

1. Jaka jest wizja naszej gminy według Pana Andrzeja na najbliższe 10 lat?

Chodzi mi przede wszystkim o to w jaki sposób Ińsko ma się rozwijać. Czy turystycznie, pomimo tego że nie ruch turystyczny z roku na rok jest coraz gorszy, czy przemysłowo, pomimo tego ze nasza gmina pod względem walorów przyrodniczych stanowi perłę w regionie? Mamy spalarnię, która w nocy straszy i hałasuje. Mamy niewypał w postaci bioetanolu, który również szpeci i blokuje tak na dobrą sprawę rozwój gminy w tym kierunku i na samym końcu żwirownię, która po dziś dzień budzi ogromne kontrowersje wśród mieszkańców. Czy w tym ostatnim przypadku w ogóle należy w ogóle inicjować jakieś działania, które jak już się przekonaliśmy są bardzo trudne w powstrzymaniu?

2. Na czym skupi się Pan Andrzej w pierwszych trzech latach swojego urzędowania?

Wiemy wszyscy, że Ińsko jest w bardzo złej sytuacji finansowej i rozwojowej. Jakie są więc krótkoterminowe cele Pana Andrzeja na zidentyfikowanie i wyeliminowanie tych problemów? Mamy drogi w złym stanie. System kanalizacji również pozostawia wiele do życzenia. Jakość wody z kranu jest poniżej krytyki bo wszystko jest w kamieniu, a niekiedy śmierdzi nawet jeziorem.

3. Czy są planowane zmiany kadrowe w gminie oraz innych instytucjach podległych gminie?

Nie od dziś wiemy, że niektórzy pracownicy zarówno w gminie jak i w szkole są tam od lat i szczególnych zmian w tym względzie nie ma. W wielu innych urzędach kadry są młode dynamiczne, stosujące wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne. U nas niestety cały czas jest epoka kamienia łupanego co poniekąd wynika z pracujących tam osób. Czy Pan Andrzej ma zamiar skończyć z tym fenomenem i przełamać wieloletnią stagnację?

4. Czy Pan Andrzej przewiduje inną możliwość uzyskania pieniędzy z poligonu drawskiego?

O tym, że wniosek burmistrza Liwaka upadł już raz każdy wie i wszystko zanosi się, że jego ponowienie niczego nie zmieni. Wobec tego trzeba szukać alternatyw. Czy takie alternatywy są opracowane przez Pana Andrzeja? Myślę, że nie tylko ja ale ogromna większość mieszkańców chciałaby również mieć korzyść z tego, że o 7 nad ranem albo 20 wieczorem budzą ich wybuchy armat, pocisków, czołgów, hałas helikopterów i myśliwców. Doceniamy wojaków ale podobnie jak inne gminy również coś z tego chcemy mieć.

5. Czy Pan Andrzej ma pomysł na to jak poprawić komunikację drogową w naszej gminie?

Od dłuższego czasu mieszkańcy skarżą się na to, że dojazdy autobusowe pozostawiają wiele do życzenia. Jest ich mało i odbija się to również na turystyce, z której gmina mogłaby przecież czerpać.

6. Czy w najbliższym czasie Pan Andrzej ma zamiar zorganizować spotkania z mieszkańcami gminy?

7. Czy po ewentualnie wygranych wyborach Pan Andrzej ma zamiar wprowadzić nową jakość do Ińskiej polityki i robić spotkania kwartalne lub półroczne z mieszkańcami?

Na chwilę obecną tyle pytań mam, a więcej pojawi się niedługo bo chętnie popytam się inne osoby o ich zdanie. Doceniłbym gdyby przekazała Pani te pytania do Taty, a ten na nie odpowiedział. Powodzenia w wyborach dla Pani taty, a dla Pani wytrwałości i spokoju. Proszę się nie dać wyprowadzić z równowagi ludziom, dla których kultura osobista to coś obcego.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Magda Wołoszyn
7 minut temu, wyborca napisał:

Na przedstawienie się nie liczyłbym w ogóle przez sytuację, która zaistniała kilka lat temu na vcity. Ja również nie mam zamiaru się ujawnić, nie w takich warunkach i nie w okresie przedwyborczym. Niezależnie od tego chciałem skorzystać z tego, że Pani tutaj napisała, o ile to Pani. Na wstępie gratuluję tego, że podjęła się Pani obrony taty. Może Pani nie docenia tego ale wydźwięk był jasny i przede wszystkim taki, z którym ogromna ilość ludzi się utożsamia. Podobnie oceniam Pani wpis tutaj. Proszę się również liczyć z tym, że wiele osób może pokazać jakimi są ludźmi w rzeczywistości. Ale do rzeczy.

Pani nie jest kandydatem na burmistrza ale jest Pani córką kandydata na burmistrza. Wobec tego prosiłbym o przekazanie moich pytań do Pani taty i udzielenie odpowiedzi. Jeżeli nie tutaj to chociaż na facebooku, który również odwiedzam.

1. Jaka jest wizja naszej gminy według Pana Andrzeja na najbliższe 10 lat?

Chodzi mi przede wszystkim o to w jaki sposób Ińsko ma się rozwijać. Czy turystycznie, pomimo tego że nie ruch turystyczny z roku na rok jest coraz gorszy, czy przemysłowo, pomimo tego ze nasza gmina pod względem walorów przyrodniczych stanowi perłę w regionie? Mamy spalarnię, która w nocy straszy i hałasuje. Mamy niewypał w postaci bioetanolu, który również szpeci i blokuje tak na dobrą sprawę rozwój gminy w tym kierunku i na samym końcu żwirownię, która po dziś dzień budzi ogromne kontrowersje wśród mieszkańców. Czy w tym ostatnim przypadku w ogóle należy w ogóle inicjować jakieś działania, które jak już się przekonaliśmy są bardzo trudne w powstrzymaniu?

2. Na czym skupi się Pan Andrzej w pierwszych trzech latach swojego urzędowania?

Wiemy wszyscy, że Ińsko jest w bardzo złej sytuacji finansowej i rozwojowej. Jakie są więc krótkoterminowe cele Pana Andrzeja na zidentyfikowanie i wyeliminowanie tych problemów? Mamy drogi w złym stanie. System kanalizacji również pozostawia wiele do życzenia. Jakość wody z kranu jest poniżej krytyki bo wszystko jest w kamieniu, a niekiedy śmierdzi nawet jeziorem.

3. Czy są planowane zmiany kadrowe w gminie oraz innych instytucjach podległych gminie?

Nie od dziś wiemy, że niektórzy pracownicy zarówno w gminie jak i w szkole są tam od lat i szczególnych zmian w tym względzie nie ma. W wielu innych urzędach kadry są młode dynamiczne, stosujące wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne. U nas niestety cały czas jest epoka kamienia łupanego co poniekąd wynika z pracujących tam osób. Czy Pan Andrzej ma zamiar skończyć z tym fenomenem i przełamać wieloletnią stagnację?

4. Czy Pan Andrzej przewiduje inną możliwość uzyskania pieniędzy z poligonu drawskiego?

O tym, że wniosek burmistrza Liwaka upadł już raz każdy wie i wszystko zanosi się, że jego ponowienie niczego nie zmieni. Wobec tego trzeba szukać alternatyw. Czy takie alternatywy są opracowane przez Pana Andrzeja? Myślę, że nie tylko ja ale ogromna większość mieszkańców chciałaby również mieć korzyść z tego, że o 7 nad ranem albo 20 wieczorem budzą ich wybuchy armat, pocisków, czołgów, hałas helikopterów i myśliwców. Doceniamy wojaków ale podobnie jak inne gminy również coś z tego chcemy mieć.

5. Czy Pan Andrzej ma pomysł na to jak poprawić komunikację drogową w naszej gminie?

Od dłuższego czasu mieszkańcy skarżą się na to, że dojazdy autobusowe pozostawiają wiele do życzenia. Jest ich mało i odbija się to również na turystyce, z której gmina mogłaby przecież czerpać.

6. Czy w najbliższym czasie Pan Andrzej ma zamiar zorganizować spotkania z mieszkańcami gminy?

7. Czy po ewentualnie wygranych wyborach Pan Andrzej ma zamiar wprowadzić nową jakość do Ińskiej polityki i robić spotkania kwartalne lub półroczne z mieszkańcami?

Na chwilę obecną tyle pytań mam, a więcej pojawi się niedługo bo chętnie popytam się inne osoby o ich zdanie. Doceniłbym gdyby przekazała Pani te pytania do Taty, a ten na nie odpowiedział. Powodzenia w wyborach dla Pani taty, a dla Pani wytrwałości i spokoju. Proszę się nie dać wyprowadzić z równowagi ludziom, dla których kultura osobista to coś obcego.

Witam! Oczywiście przekażę tacie te pytania bo rozumiem, że z jakichś powodów nie chce ich Pan zadać osobiście na profilu KWW Przyjazna Gmina Ińsko. Dziękuję bardzo i pozdrawiam. Magda Wołoszyn 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Andrzej Racinowski
8 godzin temu, wyborca napisał:

Na przedstawienie się nie liczyłbym w ogóle przez sytuację, która zaistniała kilka lat temu na vcity. Ja również nie mam zamiaru się ujawnić, nie w takich warunkach i nie w okresie przedwyborczym. Niezależnie od tego chciałem skorzystać z tego, że Pani tutaj napisała, o ile to Pani. Na wstępie gratuluję tego, że podjęła się Pani obrony taty. Może Pani nie docenia tego ale wydźwięk był jasny i przede wszystkim taki, z którym ogromna ilość ludzi się utożsamia. Podobnie oceniam Pani wpis tutaj. Proszę się również liczyć z tym, że wiele osób może pokazać jakimi są ludźmi w rzeczywistości. Ale do rzeczy.

Pani nie jest kandydatem na burmistrza ale jest Pani córką kandydata na burmistrza. Wobec tego prosiłbym o przekazanie moich pytań do Pani taty i udzielenie odpowiedzi. Jeżeli nie tutaj to chociaż na facebooku, który również odwiedzam.

1. Jaka jest wizja naszej gminy według Pana Andrzeja na najbliższe 10 lat?

Chodzi mi przede wszystkim o to w jaki sposób Ińsko ma się rozwijać. Czy turystycznie, pomimo tego że nie ruch turystyczny z roku na rok jest coraz gorszy, czy przemysłowo, pomimo tego ze nasza gmina pod względem walorów przyrodniczych stanowi perłę w regionie? Mamy spalarnię, która w nocy straszy i hałasuje. Mamy niewypał w postaci bioetanolu, który również szpeci i blokuje tak na dobrą sprawę rozwój gminy w tym kierunku i na samym końcu żwirownię, która po dziś dzień budzi ogromne kontrowersje wśród mieszkańców. Czy w tym ostatnim przypadku w ogóle należy w ogóle inicjować jakieś działania, które jak już się przekonaliśmy są bardzo trudne w powstrzymaniu?

2. Na czym skupi się Pan Andrzej w pierwszych trzech latach swojego urzędowania?

Wiemy wszyscy, że Ińsko jest w bardzo złej sytuacji finansowej i rozwojowej. Jakie są więc krótkoterminowe cele Pana Andrzeja na zidentyfikowanie i wyeliminowanie tych problemów? Mamy drogi w złym stanie. System kanalizacji również pozostawia wiele do życzenia. Jakość wody z kranu jest poniżej krytyki bo wszystko jest w kamieniu, a niekiedy śmierdzi nawet jeziorem.

3. Czy są planowane zmiany kadrowe w gminie oraz innych instytucjach podległych gminie?

Nie od dziś wiemy, że niektórzy pracownicy zarówno w gminie jak i w szkole są tam od lat i szczególnych zmian w tym względzie nie ma. W wielu innych urzędach kadry są młode dynamiczne, stosujące wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne. U nas niestety cały czas jest epoka kamienia łupanego co poniekąd wynika z pracujących tam osób. Czy Pan Andrzej ma zamiar skończyć z tym fenomenem i przełamać wieloletnią stagnację?

4. Czy Pan Andrzej przewiduje inną możliwość uzyskania pieniędzy z poligonu drawskiego?

O tym, że wniosek burmistrza Liwaka upadł już raz każdy wie i wszystko zanosi się, że jego ponowienie niczego nie zmieni. Wobec tego trzeba szukać alternatyw. Czy takie alternatywy są opracowane przez Pana Andrzeja? Myślę, że nie tylko ja ale ogromna większość mieszkańców chciałaby również mieć korzyść z tego, że o 7 nad ranem albo 20 wieczorem budzą ich wybuchy armat, pocisków, czołgów, hałas helikopterów i myśliwców. Doceniamy wojaków ale podobnie jak inne gminy również coś z tego chcemy mieć.

5. Czy Pan Andrzej ma pomysł na to jak poprawić komunikację drogową w naszej gminie?

Od dłuższego czasu mieszkańcy skarżą się na to, że dojazdy autobusowe pozostawiają wiele do życzenia. Jest ich mało i odbija się to również na turystyce, z której gmina mogłaby przecież czerpać.

6. Czy w najbliższym czasie Pan Andrzej ma zamiar zorganizować spotkania z mieszkańcami gminy?

7. Czy po ewentualnie wygranych wyborach Pan Andrzej ma zamiar wprowadzić nową jakość do Ińskiej polityki i robić spotkania kwartalne lub półroczne z mieszkańcami?

Na chwilę obecną tyle pytań mam, a więcej pojawi się niedługo bo chętnie popytam się inne osoby o ich zdanie. Doceniłbym gdyby przekazała Pani te pytania do Taty, a ten na nie odpowiedział. Powodzenia w wyborach dla Pani taty, a dla Pani wytrwałości i spokoju. Proszę się nie dać wyprowadzić z równowagi ludziom, dla których kultura osobista to coś obcego.

Zapraszam na naszą stronę na Facebooku  KWW Przyjazna Gmina Ińsko gdzie w postach przedstawiam moje stanowisko w tych  tematach.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, gosc napisał:

zobacz w przetargu jaki był system płatności za projekty - system ratalny

podobnie za nowe oprawy przy chodniku do plaży, których nie chciał naprawiać pomimo, że było to jedyne oświetlenie w obrębie tzw. Manhattanu a jakoś Liwak zrobił

wieczne nazywania turystów stonką i niepotrzebnym balastem

po drugie na pytanie jednego z mieszkańców Ińska o kandydowanie odpowiedział: "a wiesz zostało mi niecałe 3 lata do emerytury" - pęd za wysoką odprawą emerytalną Andrzeja?

Odprawę po zakończeniu kadencji i pełnienia funkcji burmistrza dostaje każdy były burmistrz. Drugiej emerytalnej już nie otrzymuje.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, buchaj napisał:

Ty to dopiero masz całe stado buchajów świnio śląska. Sam buchaju zostawiłeś swoje cielaki na śląsku i krowę. Swojego pod nosem cudze pod lasem. I dalej buchaja udajesz. I nie Madzia czubie bo ludzie w Ińsku rozum mają 😣

Ktoś trafnie ocenił tego typka olo 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Andrzej Racinowski napisał:

Zapraszam na naszą stronę na Facebooku  KWW Przyjazna Gmina Ińsko gdzie w postach przedstawiam moje stanowisko w tych  tematach.

Andrzej po co tam na twoją stronę skoro usuwasz wpisy !!  Nie radzę raczej wolę tu na caffe. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Gość napisał:

Andrzej po co tam na twoją stronę skoro usuwasz wpisy !!  Nie radzę raczej wolę tu na caffe. 

Tylko nie Andrzej półgłowku dla ciebie Pan Andrzej anonimowość nie znaczy brak kultury. Wytłumaczył sprawę ale wy będziecie się czepiać jak smród gaci. Tacy to już są ci od łączy nas gmina Ińsko nie ważna merytoryka ważne dokopanie. Tak było w poprzednich wyborach. A teraz to samo wynajeli boty w osobie Dolaty Kupczyńskiego czy Szafrana i nadają jak stare gacie. Szkoda na ten obciach odpowiadać.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Gość napisał:

Podpisanie się na cafee nie oznacza, że smaruje się pod innym nickiem. Pomysł Magda.

Coooo zazdrościsz że są ludzie którzy chcą Burmistrza Racinowskiego? Nie przewidziałeś takiej opcji. Wyobraź sobie że tacy są a nawet wielu. Nie myśl że Pani Magda ma czas tak jak ty nierobie smarować tutaj bez końca. W moim gronie ludzie mówią precz z Liwakiem i łączy nas gmina Ińsko bo wcale nie łączy tylko jak widać dzieli i to jak wielka przepaść. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, Gość napisał:

Dobre sobie, to co chcą ludzie dowiesz się przy urnach, napewno nie chcą zwirowni i syfu z nią związane.

Andrzej vel TW Janek ,przerżnął wybory w pierwszym dniu swojej kampanii w Internecie. Żwirownia go zatopi przy pomocy netu, tak jak net pogrążył go w 2014 !!!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość napisał:

Dobre sobie, to co chcą ludzie dowiesz się przy urnach, napewno nie chcą zwirowni i syfu z nią związane.

Żwirownia może powstać tylko na naszych warunkach i za zgodą większości mieszkańców wyrażoną e referendum. Innej opcji nie będzie !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Racin napisał:

Żwirownia może powstać tylko na naszych warunkach i za zgodą większości mieszkańców wyrażoną e referendum. Innej opcji nie będzie !

Jak racin organizuje referendum my już dobrze wiemy. Jedno referenxum było ddugiego nie będzie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, Racin napisał:

Żwirownia może powstać tylko na naszych warunkach i za zgodą większości mieszkańców wyrażoną e referendum. Innej opcji nie będzie !

Nie będzie waszych warunków bo.....was nie będzie  !!! Pozdrowienia z Ińska bez żwirowni. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, dno napisał:

Rzecz w tym,że młot i kowadło to my mamy i nic innego w zamian.Emeryckie dziadki po obu stronach.Co oni wiedzą o współczesnym,skomputeryzowanym świecie.Liczą tylko na drapano.A to z poligonu,a to ze żwirowni.BŁĄD 

Trzeba było zgłosić się do organizatorów komitetów wyborczych z chęcią kandydowania.Teraz to już musztarda po obiedzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO znaczy powtórka z rozrywki , ponownie jak w ubiegłych wyborach chcą kandydaci jako główny problem przetargowy postawić na żwirownię . Jak wcześniej Szafran który nie tylko bojkotował referendum ( które raz na zawsze by ten problem uregulowało ) namawiał ludzi ze Sciennego aby nie szli na referendum bo to w tej chwili nie istotne jak mówił , teraz chce uchodzić za jedynego obrońcę który walczy ze żwirownią . Tutaj trzeba też powiedzieć prawdę , że niestety Racinowski też starał się poprzez swoje wpływy zniechęcić ludzi do brania udziału w referendum .
Niestety ma nasza gmina pecha co do kandydatów , gdyż wszyscy ślizgają się przez życie żyją od wyborów do wyborów  i starają się wyborców zmanipulować swoimi jak bańka mydlana obietnicami . Gmina doprowadzona jest na skraj bankructwa , dzięki takim pseudo menadżerom , którzy wpierw widzą prywatę później swoich bliskich a na szarym końcu mieszkańców i dobro Gminy . Zamiast drakońskich cięć w pracownikach , oszczędności w każdej pozycji zaczynając od własnych poborów , każda zmiana w UG powoduje zatrudnianie swoich .

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...