Skocz do zawartości

Po czym poznasz kampanię Liwaka?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, szok napisał:

Chcę zapytać czy to molo to ma być na piasku czy w wodzie? Bo wody ubywa okaże się że molo nie będzie na jeziorze. Kto to projektował kto to zatwierdził i czym się chwali Liwak i jego kampanijni koledzy. Jest to zwyczajny bubel jak Działoszewskiej. No po prostu żal na znów wyrzucenie pieniędzy. Tak jest i TAK będzie drodzy wyborcy.

Nie czytałeś nie słyszałeś🤔 to będzie molo pływające jak Liwak. Gdzie on tam molo😂😂😂😂

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 440
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

puk puk w łepetynę
O 11.10.2018 o 16:36, Gizela napisał:

Mają problem ze wszystkim a zwłaszcza z widmem utraty posad. I jak się uczepią to z uporem maniaka będą kłamać i wciskać że tylko jedna osoba pisze. Skądinąd wiem że piszą tu od Jacka po Michała Włodka Zbyszka. Przecież tu stały kwartet jest. Ale o Racinowskim dobrze nikt nie może dobrze pisać bo to ujma ponoć jest. Dlatego fajnie jest z wyborcami anonimowymi też pisać. Również bez wyzwisk ale rządzacy potrafią bardzo obelżywie pisać. A ludzie boją się narazić. Ta że Pan Racinowski znów punktuje👍

Apeluję do emerytów i pseudoemerytów powyżej 60 lat aby nie pchali się do koryt.Dziakowie wy już byliście i gówno zrobiliście.Dajcie miejsce dla młodych ludzi po studiach a nie tych co to ich macie w "kieszeni". Wasza pazerność to hańba dla gminy i samych wyborców,którzy nie umieją wyciągnąć mądrych wniosków na kogo głosować.Rozumiem że wasze układy "nakazują" głosować na stare grzyby ale pamiętajcie,że one są trujące. I nic z tego  dla gminy korzystnego nie wyjdzie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
53 minut temu, puk puk w łepetynę napisał:

Apeluję do emerytów i pseudoemerytów powyżej 60 lat aby nie pchali się do koryt.Dziakowie wy już byliście i gówno zrobiliście.Dajcie miejsce dla młodych ludzi po studiach a nie tych co to ich macie w "kieszeni". Wasza pazerność to hańba dla gminy i samych wyborców,którzy nie umieją wyciągnąć mądrych wniosków na kogo głosować.Rozumiem że wasze układy "nakazują" głosować na stare grzyby ale pamiętajcie,że one są trujące. I nic z tego  dla gminy korzystnego nie wyjdzie.

Trzeba było puknąć się w łepetynę 4 m-ce temu,gdy komitety wyborcze robiły tzw.nabór ewentualnych kandydatów.Młodzi nie mieli ochoty uczestniczyć,bo dieta radnego nie wyrównałaby im strat z powodu udziału w  komisjach i sesjach.Wysokość diet radnych ustalono gdy burmistrzem była Pani Działoszewska .Ponadto tak pochłonięci są pracą zawodową,że nie mają czasu na to,by być radnym,czy radną.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Wiem napisał:

Trzeba było puknąć się w łepetynę 4 m-ce temu,gdy komitety wyborcze robiły tzw.nabór ewentualnych kandydatów.Młodzi nie mieli ochoty uczestniczyć,bo dieta radnego nie wyrównałaby im strat z powodu udziału w  komisjach i sesjach.Wysokość diet radnych ustalono gdy burmistrzem była Pani Działoszewska .Ponadto tak pochłonięci są pracą zawodową,że nie mają czasu na to,by być radnym,czy radną.

A tak naprawdę nie chcą zajmować się  cudzymi sprawami tylko swoimi za marne grosze i jeszcze im jakiś nawiedzony uj obrobi dupala w necie. Słowem chetnych brak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Wiem napisał:

Trzeba było puknąć się w łepetynę 4 m-ce temu,gdy komitety wyborcze robiły tzw.nabór ewentualnych kandydatów.Młodzi nie mieli ochoty uczestniczyć,bo dieta radnego nie wyrównałaby im strat z powodu udziału w  komisjach i sesjach.Wysokość diet radnych ustalono gdy burmistrzem była Pani Działoszewska .Ponadto tak pochłonięci są pracą zawodową,że nie mają czasu na to,by być radnym,czy radną.

Ciągle piszesz że ze względu na niskie diety nikt nie chce być radnym. Czyżby zapowiedź po wygranej podwyżek dla radnych. A do czasu Działoszewskiej to nie było diet. Były bardzo skromne bo to jest służba ćwoku a nie źródło dochodów. Dlatego łączy nas gmina nie powinno wygrać bo tylko liczy na profity jak całe PSL. Koryciarze i nic więcej. Brzydzę się takimi niegodziwcami. Masz służyć mieszkańcom a nie liczyć ile dostaniesz.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość napisał:

A tak naprawdę nie chcą zajmować się  cudzymi sprawami tylko swoimi za marne grosze i jeszcze im jakiś nawiedzony uj obrobi dupala w necie. Słowem chetnych brak.

Bo taki z Ciebie radny i przewodniczący że nie należy Ci się nawet 250 zł + 1900. Prosty rachunek dlaczego wydymałeś Teresę.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, hahaha napisał:

Ciągle piszesz że ze względu na niskie diety nikt nie chce być radnym. Czyżby zapowiedź po wygranej podwyżek dla radnych. A do czasu Działoszewskiej to nie było diet. Były bardzo skromne bo to jest służba ćwoku a nie źródło dochodów. Dlatego łączy nas gmina nie powinno wygrać bo tylko liczy na profity jak całe PSL. Koryciarze i nic więcej. Brzydzę się takimi niegodziwcami. Masz służyć mieszkańcom a nie liczyć ile dostaniesz.

Ja byłem radnym kilkanascie lat wstecz, ale jak ty chcesz slużyć za friko to pewnie chętnie cię przyjmą.  Wystarczy się zgłosić 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, hahaha napisał:

Ciągle piszesz że ze względu na niskie diety nikt nie chce być radnym. Czyżby zapowiedź po wygranej podwyżek dla radnych. A do czasu Działoszewskiej to nie było diet. Były bardzo skromne bo to jest służba ćwoku a nie źródło dochodów. Dlatego łączy nas gmina nie powinno wygrać bo tylko liczy na profity jak całe PSL. Koryciarze i nic więcej. Brzydzę się takimi niegodziwcami. Masz służyć mieszkańcom a nie liczyć ile dostaniesz.

 

8 minut temu, Fujjjj napisał:

Bo taki z Ciebie radny i przewodniczący że nie należy Ci się nawet 250 zł + 1900. Prosty rachunek dlaczego wydymałeś Teresę.

Słuszna uwaga!

9 minut temu, Gość napisał:

Ja byłem radnym kilkanascie lat wstecz, ale jak ty chcesz slużyć za friko to pewnie chętnie cię przyjmą.  Wystarczy się zgłosić 

Dlatego Ścienne na Ciebie nie zagłosuje mimo że się zgłosiłeś. Nie napasiony gamoniu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wiem napisał:

Diety za Racinowskiego przez dwie kadencje były takie same  jak za Liwaka.

 

To o co ci biega gościu😣 tak było i jest ale tobie mało. To nie startuj i nie marudź. Naucz się że to służba a nie dorabianie do emerytury wcale nie małej. Dla takich Deców Kościelnych czy Szafranów to dodatkowy dochód o Mazurku nie wspominam bo ten pustak to baron.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, maruda napisał:

To o co ci biega gościu😣 tak było i jest ale tobie mało. To nie startuj i nie marudź. Naucz się że to służba a nie dorabianie do emerytury wcale nie małej. Dla takich Deców Kościelnych czy Szafranów to dodatkowy dochód o Mazurku nie wspominam bo ten pustak to baron.

O nic mi "nie biega".Takim zawistnym jak ty przedstawiam jedynie,że diety radnych to nie dochód, o który "walczą" bezpardonowo kandydaci.Wielu z nich swoją energię zamierza spożytkować po to,by w naszej gminie żyło się milej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Fujjjj napisał:

Bo taki z Ciebie radny i przewodniczący że nie należy Ci się nawet 250 zł + 1900. Prosty rachunek dlaczego wydymałeś Teresę.

Tak radni chcą lepszego dietowego koryta.Czas społeczników minął teraz liczy się szmal a w głowie może być pusto.Jak to bywało dotychczas.Zapoznają się z kandydaturami stwierdzam,że poza 3 -4 nazwiskami nie ma tam ludzi z rozumem,wiedzą. To zbiorowisko różnych lokalnych klik pod nazwami partii lub zafałszowanymi nazwami z dobrem gminy w tytule.Mieszkańców interesuje działanie na rzecz lepszego bytu zarówno zdrowotnego jak i rynku pracy czy lokalnej obsługi (stacja benzynowa,warsztaty rzemieślnicze itp.).Wszyscy kandydaci liczą na większe zyski dla siebie i swoich najbliższych.Jeżeli już coś popierali to głównie lampy,chodniki ulice przy swoich posesjach.Pominę nazwiska aby nie być posądzoną o atakowanie kogokolwiek.W Ińsku nie ma WC z prawdziwego zdarzenia ani na rynku,ani przy "raku",ani na plaży.Pozostają krzaczki lub obsrane plastikowe budki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odkrytej aferze w Urzędzie Marszałkowskim może się okazać,że Rzepa nie zapewni wam środków na które się powołujecie.Ukłąd może zninąć:

Z Danielem Halejcio rozmawialiśmy dzisiaj z mieszkańcami sołectwa Linówko. Mieszkańcy czekają na remont świetlicy. Już niedługo zapadnie decyzja o remoncie, ponieważ wniosek do LGD WIR został już dawno temu złożony i wstępnie zaakceptowany. Jest na pierwszym miejscu listy rankingowej. Urząd Marszałkowski jest obecnie na etapie oceny merytorycznej i mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach zostanie podpisana umowa na dofinansowanie tego zadania. Wartość inwestycji to nieco ponad 400 tyś. zł. Prace remontowe ruszą wiosną.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, bagno napisał:

Po odkrytej aferze w Urzędzie Marszałkowskim może się okazać,że Rzepa nie zapewni wam środków na które się powołujecie.Ukłąd może zninąć:

Z Danielem Halejcio rozmawialiśmy dzisiaj z mieszkańcami sołectwa Linówko. Mieszkańcy czekają na remont świetlicy. Już niedługo zapadnie decyzja o remoncie, ponieważ wniosek do LGD WIR został już dawno temu złożony i wstępnie zaakceptowany. Jest na pierwszym miejscu listy rankingowej. Urząd Marszałkowski jest obecnie na etapie oceny merytorycznej i mam nadzieję, że w najbliższych tygodniach zostanie podpisana umowa na dofinansowanie tego zadania. Wartość inwestycji to nieco ponad 400 tyś. zł. Prace remontowe ruszą wiosną.

A o jakiej aferze piszesz bo nic nie wiem? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...