Skocz do zawartości

Po czym poznasz kampanię Liwaka?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 440
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

jak ich nie kochać

Teraz to oni obiecają wszystko, byle nie dać się od koryta samorządów odspawać. Oczywiście i tak tego nie zrealizują jak to mają w zwyczaju od wielu lat. Jak z wiekiem emerytalnym. W kampanii wyborczej obiecywali, że nie podniosą, a po przeprowadzili - "urealnić, znaczy urealnić"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, chwila prawdy napisał:

No bo Kaziu to zapóźniony trochę wiekowo. On już nie nadąża za duchem czasu. Są na orzechowej ludzie którzy was nie wpuszczą. Jutro się przekonasz.

Jedno jest pewne że Kaziu będzie miał tablice upamiętniająca jego osiągnięcia w insku zamontowana na kinie. Jak to się stało u nas jedna z atrakcji na inskie lato filmowe montowanie i odslanianie tablic! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, nie czytałeś napisał:

 Okolice plaży mówisz a ja myślę że to najmniej ważne. Przecież tego Ola nie ma już bo wyjechał za granicę nie czytałeś gafo? Olał gminę i wyemigrował. Tak mu ta władza dopiekła.

Nie tak dawno ktoś ola posadził na traktor pola orac  miał zniknąć na dobre ale cóż pachnie mu władzia   i jak jest blisko zdemaskowania to szybko wstawia gdzie jest ale za granicą jest pierwszy raz zdziwiłem się bo on nie lubi pampersów jemu zostaje "łysa góra"i byki które dawno sprzedał
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gość napisał:

Nie tak dawno ktoś ola posadził na traktor pola orac  miał zniknąć na dobre ale cóż pachnie mu władzia   i jak jest blisko zdemaskowania to szybko wstawia gdzie jest ale za granicą jest pierwszy raz zdziwiłem się bo on nie lubi pampersów jemu zostaje "łysa góra"i byki które dawno sprzedał
 

Przecież to wiadome. Ja też tak uważam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gość napisał:

Nie tak dawno ktoś ola posadził na traktor pola orac  miał zniknąć na dobre ale cóż pachnie mu władzia   i jak jest blisko zdemaskowania to szybko wstawia gdzie jest ale za granicą jest pierwszy raz zdziwiłem się bo on nie lubi pampersów jemu zostaje "łysa góra"i byki które dawno sprzedał
 

Przede wszystkim Olo zniknął jak zaczęła się kampania wyborcza. Chyba więcej nie trzeba mówić. Zarobiony chłop i skupia się na kampanii.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, niestety napisał:

Przede wszystkim Olo zniknął jak zaczęła się kampania wyborcza. Chyba więcej nie trzeba mówić. Zarobiony chłop i skupia się na kampanii.

ma zadanie wisieć w oknie zaraz za cieciem i śledzić czym pali lewiatan i cały ten bajzel  jego ślepia sięgają daleko ale pod swoim nosem ma gila i niczego innego nie widzi

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość napisał:

Racin bardzo szanuję swoich wyborców, że boi się do nich wyjść. 

To ciekawe co piszesz bo przed każdymi wyborami chodził po domach i rozmawiał z ludźmi. A te spotkania w kinie są śmieszne bo i tak przychodzą na nie sami swoi! Normalni mieszkańcy wola zadawać pytania bezpośrednio a nie w kinie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, Gość napisał:

Racinowski nie jest normalnym czlowiekiem, to raptus, furiat i choleryk. Nie nadaje się  do rozmowy a tym bardziej nie nadaje się na burmistrza.

Wolę "tak" nienormalnego Racinowskiego niż pajaca na sznurku. Nigdy nie widziałem Andrzeja z ręką w kieszeni a u Liwaka to standard. Arogancja pzl to już norma.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...