Skocz do zawartości

Po czym poznasz kampanię Liwaka?


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Gość napisał:

Człowieku te wszystkie roboty, które wrą w gminie w żaden sposób nie są zasługą "luzaka" Jacka. Po prostu na czas jego kadencji urząd marszałkowski przeznaczył pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-20 na drogę wojewódzką nr 151 i to by się stało bez względu na to czy on czy kto inny byłby burmistrzem. Skumaj to wreszcie! A w Powiecie nawet nie umiał załatwić ani drogi w Ściennym ani żeby podjęli uchwałę w sprawie Poligonu Drawskiego!

W powiecie uchwała poligonu?? O czym Ty mówisz nie te progi, a jeśli nie jesteś zorientowany w temacie to milcz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
  • Odpowiedzi 440
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

51 minut temu, świnia Ala napisał:

No i co z tej arytmetyki wychodzi? Że Pan Ważny nie wejdzie do rady a takie mazurki dece i inne szafrany z grzeczności lat nie wytknę to gwiazdy kww łączy nas gmina Insko. Szukaj durniu to znajdziesz u siebie. Sami na tym fejsie się polubiacie, podajecie dalej, chwalicie. Niestety wystarczyło dać stowarzyszenie kadam niezadowolonym i teraz robią za tubę darmową liwakowi i spółce.  Kochani fejs to nie wszystko wszystko się okaże przy urnach. Racin nic nie musi a liwak sra żarem bo to jego i jego przydupasów być albo nie być. PSL myśli że koryta NIKT IM NIE ODBIERZE. Się okaże!

Kredytowy papudrak, chroń nas przed nim Boże. 2 latka i wyższa emerytura i to powód startu Janka, kisiel w gaciach jak ma rozmawiać z ludźmi pewnie teraz by mu mikrofon z ręki wypadł heh, szkoda że nie szczekasz na fejsie tak jak tutaj anonimowo. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Mistrz napisał:

W powiecie uchwała poligonu?? O czym Ty mówisz nie te progi, a jeśli nie jesteś zorientowany w temacie to milcz

Mistrzu Drogi zorientuj się najpierw w temacie a później odpisuj,ale jak nie wiesz to co wytłumaczę. Ponieważ zmiana granic poligonu zmienia granice powiatu drawskiego i stargardzkiego to Rady tych powiatów mogły zwołać konsultacje i podjąć uchwałę jak opiniuja ten wniosek Ińska. Powiat Drawski szybciutko zrobił konsultacje a później na nadzwyczajnej sesji wydał negatywną uchwałę. Twój Jacek próbował załatwić to samo w Stargardzie i po to pojechał na sesję Powiatu ale delikatnie mówiąc go olali i nie zrobili nic żeby poprzeć ten wniosek. Zresztą wojewoda po tym jak Jacek złożył już w tym roku wniosek wydał opinie negatywną i Jacek wycofał swój wniosek z Ministerstwa bo był bez szans. Tylko jakoś zapomniał się o tym pochwalić swoim wyborcom a cały czas im wciska kit o milionach z poligonu 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Mistrz napisał:

Kredytowy papudrak, chroń nas przed nim Boże. 2 latka i wyższa emerytura i to powód startu Janka, kisiel w gaciach jak ma rozmawiać z ludźmi pewnie teraz by mu mikrofon z ręki wypadł heh, szkoda że nie szczekasz na fejsie tak jak tutaj anonimowo. 

To jest język Jacka i spółki - anonimowo  chamstwo i oszczerstwa  , a oficjalnie  mamienie i bajer.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, xxxxx napisał:

To jest język Jacka i spółki - anonimowo  chamstwo i oszczerstwa  , a oficjalnie  mamienie i bajer.

O tak co racja to racja. Piękny złotousty polonista. Nawet nad chodnikiem się pochyli bo nie wiedział że trzeba zrobić. Wizyta z Marzycką i rozmowy z wyborcami otwarły mu oczy. A przecież tam mieszka i tam pracuje. I nic przez 4 lata nie zrobił. Zresztą jak sam twierdzi nie wie kiedy zrobi ale obiecać obiecał.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minut temu, taki Liwak napisał:

O tak co racja to racja. Piękny złotousty polonista. Nawet nad chodnikiem się pochyli bo nie wiedział że trzeba zrobić. Wizyta z Marzycką i rozmowy z wyborcami otwarły mu oczy. A przecież tam mieszka i tam pracuje. I nic przez 4 lata nie zrobił. Zresztą jak sam twierdzi nie wie kiedy zrobi ale obiecać obiecał.

Jak prawda to prawda. Ale na fejsie to Racin miażdży Liwaka. Na Liwaka fejsie tylko słodzenie i wzajemne polubianie. Otóż to nie wyborcy a grupa wzajemnej adoracji. A u Racina gorąca merytoryczna dyskusja. Brawo tak trzymać Panie Andrzeju. Pokazać cyferkami leniowi ile długu miał i jak pracował. Teraz kit wciska że zaskoczony i nie widziały gały co brały. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, hahaha napisał:

Jak prawda to prawda. Ale na fejsie to Racin miażdży Liwaka. Na Liwaka fejsie tylko słodzenie i wzajemne polubianie. Otóż to nie wyborcy a grupa wzajemnej adoracji. A u Racina gorąca merytoryczna dyskusja. Brawo tak trzymać Panie Andrzeju. Pokazać cyferkami leniowi ile długu miał i jak pracował. Teraz kit wciska że zaskoczony i nie widziały gały co brały. 

No jak ty widzisz merytoryczną dyskusję na fejsie u Racina, to nie ma tu o czym gadać.....Magda !

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, gość napisał:

No jak ty widzisz merytoryczną dyskusję na fejsie u Racina, to nie ma tu o czym gadać.....Magda !

Musi was nieźle szczykać prawda. Ale to nie Magda. Pani Magdo sorki że mnie za Panią biorą. Tak to jest jak się uważa że można ciężarną zakonnicę na pasach przejechać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minut temu, hahaha napisał:

Musi was nieźle szczykać prawda. Ale to nie Magda. Pani Magdo sorki że mnie za Panią biorą. Tak to jest jak się uważa że można ciężarną zakonnicę na pasach przejechać. 

Witam! Nie ma problemu przecież to nie Pana/Pani wina. Już się przyzwyczaiłam, że co niektórzy zwolennicy Pana Jacka Liwaka mają ze mną jakiś problem i widzą mnie dosłownie wszędzie a nawet piszą do mnie w liczbie mnogiej :) Pozdrawiam 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Magda Wołoszyn napisał:

Witam! Nie ma problemu przecież to nie Pana/Pani wina. Już się przyzwyczaiłam, że co niektórzy zwolennicy Pana Jacka Liwaka mają ze mną jakiś problem i widzą mnie dosłownie wszędzie a nawet piszą do mnie w liczbie mnogiej :) Pozdrawiam 

 

Prośba jest też taka czy tata mógłby jakieś ulotki dać z radnymi i sobą oraz programem. Bo to jednak inny odbiór jest jak widzimy osoby. Na fejsbuku niech fruwa anielica jackowa.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Magda Wołoszyn napisał:

Witam! Nie ma problemu przecież to nie Pana/Pani wina. Już się przyzwyczaiłam, że co niektórzy zwolennicy Pana Jacka Liwaka mają ze mną jakiś problem i widzą mnie dosłownie wszędzie a nawet piszą do mnie w liczbie mnogiej :) Pozdrawiam 

 

Magda, dlaczego zaraz "zwolennicy Pana Jacka Liwaka" ? Nie bierzesz pod uwagę tego że piszą tu tzw. "wujek dobra rada" ? Przecież już sama myśl o starcie Twojego Ojca w wyborach jest chichotem historii ! Po finansowym i organizacyjnym blamażu w ostatniej jego kadencji, powinien się zakopać w tym Wiewiecku i nosa nie wychylać ! Trzeba mieć naprawdę tupet lub...?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Magda Wołoszyn napisał:

Witam! Nie ma problemu przecież to nie Pana/Pani wina. Już się przyzwyczaiłam, że co niektórzy zwolennicy Pana Jacka Liwaka mają ze mną jakiś problem i widzą mnie dosłownie wszędzie a nawet piszą do mnie w liczbie mnogiej :) Pozdrawiam 

 

Ha ha ha no to wygląda na to że jak piszą ludzie pod nikami to zawsze  jedna osoba. Ale odszczekują się zaraz. Prawda że to obłuda rzadzących? A ja się cieszę że Pani tu pisze i to z nazwiska i imienia. To migdalenie na Liwaka ff jest śmiechu warte.

Godzinę temu, Racin napisał:

Jestem w trakcie i do wszystkich trafię.

Witam serdecznie! Panie Andrzeju więcej wiary i z tą żwirownią ostrożnie bo to żadne pieniądze a szkoda wielka. Jest wiele do zrobienia i bez żwirowni. Proszę się przy niej nie upierać...proszę!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, gosc napisał:

p. Magda kogo chce Pani oszukać?Na facebooku pisze Pani za ojca, tutaj pisze pytania (pod innym nickiem) później sama na nie odpowiada

Drogi gościu, jest mi naprawdę miło, że tak dużo zasług mi przypisujesz, ale niestety muszę Cię rozczarować. Ze względu na moją dość czasochłonną pracę nie byłabym w stanie nawet robić tych wszystkich czynności o których piszesz. Nie mam też przede wszystkim takiej merytorycznej wiedzy żeby się wypowiadać na pewne tematy np. dotyczące zadłużenia Gminy Ińsko, sprawy Klimka, inwestycji poczynionych przez mojego tatę kiedy był burmistrzem i wielu innych spraw. No, ale oczywiście żeby do tego dojść trzeba trochę pomyśleć, a z tym jak widzę niektórzy mają problem!

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Magda Wołoszyn napisał:

Drogi gościu, jest mi naprawdę miło, że tak dużo zasług mi przypisujesz, ale niestety muszę Cię rozczarować. Ze względu na moją dość czasochłonną pracę nie byłabym w stanie nawet robić tych wszystkich czynności o których piszesz. Nie mam też przede wszystkim takiej merytorycznej wiedzy żeby się wypowiadać na pewne tematy np. dotyczące zadłużenia Gminy Ińsko, sprawy Klimka, inwestycji poczynionych przez mojego tatę kiedy był burmistrzem i wielu innych spraw. No, ale oczywiście żeby do tego dojść trzeba trochę pomyśleć, a z tym jak widzę niektórzy mają problem!

Mają problem ze wszystkim a zwłaszcza z widmem utraty posad. I jak się uczepią to z uporem maniaka będą kłamać i wciskać że tylko jedna osoba pisze. Skądinąd wiem że piszą tu od Jacka po Michała Włodka Zbyszka. Przecież tu stały kwartet jest. Ale o Racinowskim dobrze nikt nie może dobrze pisać bo to ujma ponoć jest. Dlatego fajnie jest z wyborcami anonimowymi też pisać. Również bez wyzwisk ale rządzacy potrafią bardzo obelżywie pisać. A ludzie boją się narazić. Ta że Pan Racinowski znów punktuje👍

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto jest bezpośrednim zarządzającym drogą w kierunku ze Storkowa przez żwirownię na Drawsko?Czy Liwak i jego trupa nie widzą że to stał się prawie nieprzejezdny tunel z drzew.Czy lokalne władz tamtędy nie jeżdżą? Przecież gałęzie i krzaki rysują samochody.Ponadto bez przerwy jeżdżą tą drogą żwirki wywożące piasek ze żwirowni tuż za Storkowem.Jak powszechnie wiadomo SKSM miał wywozić urobek bokiem po swoim terenie.To skandal i nieróbstwo obecnej władzy.Pieje z zachwytu ,że WZDW w Koszalinie remontuje drogę wojewódzką a nie widzi że droga staje się niebezpieczna i nieprzejezdna przy mijaniu się dwóch pojazdów.Ruszcie d*** w gminie i  zacznijcie dbać o wszystkie drogi, także te podległe wam obiboki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, skandal napisał:

Kto jest bezpośrednim zarządzającym drogą w kierunku ze Storkowa przez żwirownię na Drawsko?Czy Liwak i jego trupa nie widzą że to stał się prawie nieprzejezdny tunel z drzew.Czy lokalne władz tamtędy nie jeżdżą? Przecież gałęzie i krzaki rysują samochody.Ponadto bez przerwy jeżdżą tą drogą żwirki wywożące piasek ze żwirowni tuż za Storkowem.Jak powszechnie wiadomo SKSM miał wywozić urobek bokiem po swoim terenie.To skandal i nieróbstwo obecnej władzy.Pieje z zachwytu ,że WZDW w Koszalinie remontuje drogę wojewódzką a nie widzi że droga staje się niebezpieczna i nieprzejezdna przy mijaniu się dwóch pojazdów.Ruszcie d*** w gminie i  zacznijcie dbać o wszystkie drogi, także te podległe wam obiboki.

Liwaka chyba ślepy jest bo jeździ tamtędy na polowania oraz do swojej małżonki do Gudowa nie widzi problemu?! 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Nepotyzm napisał:

Liwaka chyba ślepy jest bo jeździ tamtędy na polowania oraz do swojej małżonki do Gudowa nie widzi problemu?! 

Myślałem że Liwak z żoną mieszka w bloku koło gminy! A tu proszę gdzieś w luksusach wypoczywa. Ale czy tylko Jacek jest ślepy? Może nie widzieć bo zakochany ale Przewodniczacy Rady też tam jeździ a On tego nie widzi? Wszystko muszą palcem wyborcy pokazać? Co to za włodarz co w centrum miasta nie widzi w złym stanie chodnika czy innych potrzeb mieszkańców. Ale sesję jeszcze dla dwóch punktów zwołano. Jeszcze 250 zł skasują a przewodniczący nawet 1900. Ładnie tak zwalać winę na szefa? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, ślepy napisał:

Myślałem że Liwak z żoną mieszka w bloku koło gminy! A tu proszę gdzieś w luksusach wypoczywa. Ale czy tylko Jacek jest ślepy? Może nie widzieć bo zakochany ale Przewodniczacy Rady też tam jeździ a On tego nie widzi? Wszystko muszą palcem wyborcy pokazać? Co to za włodarz co w centrum miasta nie widzi w złym stanie chodnika czy innych potrzeb mieszkańców. Ale sesję jeszcze dla dwóch punktów zwołano. Jeszcze 250 zł skasują a przewodniczący nawet 1900. Ładnie tak zwalać winę na szefa? 

"Ale sesję jeszcze dla dwóch punktów zwołano. Jeszcze 250 zł skasują a przewodniczący nawet 1900. Ładnie tak zwalać winę na szefa? " Faktycznie jesteś "ślepy",bo i czytać nie potrafisz.Radni wszystkich kadencji od 1989r. i co miesiąc i tak kasują bez względu na to czy jest sesja,czy jej nie ma

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minut temu, Jan napisał:

"Ale sesję jeszcze dla dwóch punktów zwołano. Jeszcze 250 zł skasują a przewodniczący nawet 1900. Ładnie tak zwalać winę na szefa? " Faktycznie jesteś "ślepy",bo i czytać nie potrafisz.Radni wszystkich kadencji od 1989r. i co miesiąc i tak kasują bez względu na to czy jest sesja,czy jej nie ma

To po co te sesje dla zasady? Chcieliscie jeszcze pokazać przed wyborami jak się opier#dalacie. Zwyczajny spektakl. Czyli zasada czy się stoi czy się leży kasa się należy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, TO MY napisał:

🤪Tak Jest i TAK Będzie.

Chcę zapytać czy to molo to ma być na piasku czy w wodzie? Bo wody ubywa okaże się że molo nie będzie na jeziorze. Kto to projektował kto to zatwierdził i czym się chwali Liwak i jego kampanijni koledzy. Jest to zwyczajny bubel jak Działoszewskiej. No po prostu żal na znów wyrzucenie pieniędzy. Tak jest i TAK będzie drodzy wyborcy.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...