Skocz do zawartości

Co Ińsko oferuje turystom?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

dawno mnie tu nie było  i nic się nie zmieniło    moje Ińsko     zwykle pięknie, a promenada ,,,cudeńko"... jest gdzie posiedzieć.  Idąc dalej jest gdzie zjeść pyszną rybkę gorącą ...i miła obsługa   sympatycznie ....jestem z narzeczonym bo chcemy zawrzeć ślub w "Kryształowej" ale najpierw muszę nieco  pozwiedzać.   Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie warto coś  zobaczyć. No jestem zachwycona  tyle niespodzianek ... Widać ręką włodarzy.... 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Joaśka napisał:

dawno mnie tu nie było  i nic się nie zmieniło    moje Ińsko     zwykle pięknie, a promenada ,,,cudeńko"... jest gdzie posiedzieć.  Idąc dalej jest gdzie zjeść pyszną rybkę gorącą ...i miła obsługa   sympatycznie ....jestem z narzeczonym bo chcemy zawrzeć ślub w "Kryształowej" ale najpierw muszę nieco  pozwiedzać.   Czy ktoś może mi podpowiedzieć gdzie warto coś  zobaczyć. No jestem zachwycona  tyle niespodzianek ... Widać ręką włodarzy.... 

Coś ty "Joaśka" puszczasz bąki. Jesteś a jakby nie w tym miejscu co piszesz. Kryształowa to dla ciebie za wysokie progi. Może myślisz o Srebrnej ale czytając wpis to chyba jednak zostaje ci Złota. Joaśka = Ińszczanin! Nic się nie zmieniło? 

Odnośnik do odpowiedzi
O 11.06.2018 o 11:31, Olo napisał:

Japrdl był na plaży i wszystko pięknie.....jedna toi toijka stoi 2 tysiące ludzi.....niektórzy tylko tyłem do drogi się odwracają i leją....nie bacząc że dzieci idą... żaden geszeft nie działa a na plaży pełno grili.....smrud i swąd nie do wytrzymania.....ratowników nie ma przy takiej ilości ludzi nawet żadnej bojki która ograniczałaby linię kąpieli......jak się sami chwalicie to nigdy się nie polepszy bo wy tego nie widzicie......dlatego idźcie w piz#zdu....

 twoja opinie nt; Ińska jest mi znana

Odnośnik do odpowiedzi
mieszkaniec=ińszczanin

Qlo  kto ciebie tak sprowadził na ziemię, ja dawno myślałem ,ale pewności nie miałem ,teraz to niezaprzeczalne   są  wakacje mam więcej czasu i do czytania od podstaw zmusił mnie fakt przed którym trzeba pochylić czoło , tym faktem są wybory samorządowe będę startował i wszelkie wiadomości dokładnie analizuję 

Odnośnik do odpowiedzi
koniecznie musisz
1 minutę temu, mieszkaniec=ińszczanin napisał:

Qlo  kto ciebie tak sprowadził na ziemię, ja dawno myślałem ,ale pewności nie miałem ,teraz to niezaprzeczalne   są  wakacje mam więcej czasu i do czytania od podstaw zmusił mnie fakt przed którym trzeba pochylić czoło , tym faktem są wybory samorządowe będę startował i wszelkie wiadomości dokładnie analizuję 

HA HA HA  najpierw musisz tu mieszkać  ha ha ha ha ha 

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Ińszczanin napisał:

gdybyś miał rozum, to z mojego nicka wynika że jestem mieszkańcem Ińska i nie jestem napływowym ślązakiem z zadupia

No właśnie... Mi z kolei nikt nie wierzy, że z marsa jestem. Co za ludzie...

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, INSZCZANIAN napisał:

nie wiedziałem że ŚCIENNE LEZY NA MARSIE

Ile wziąłeś biała myszko? Bo odlatujesz coraz bardziej. Kochani dajmy spokój ten łach łysy to biedny chory człowiek. Co tu dużo kryć ma hopla na punkcie Sciennego. A Miałka tak nie daleko. 

Odnośnik do odpowiedzi
Ińszczanin
23 minut temu, Maciek napisał:

O i masz Ścienne o co ci teraz będzie chodzić.  Może zrzutkę zrobić tobie? 

ale po ca ta zrzutka ? skoro Ścienne leży   przy łysej górze   to rzut beretem ... twoje foto to twój gorący ze złości gar

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, Ińszczanin napisał:

ale po ca ta zrzutka ? skoro Ścienne leży   przy łysej górze   to rzut beretem ... twoje foto to twój gorący ze złości gar

Zrzut twojego łysego łba może będzie na nim merol. Wtedy będziesz już zdemaskowany raz na zawsze Marsie.

Odnośnik do odpowiedzi

Szafran gada jak zwykle sam ze sobą i w imieniu innych , prowokuje , ubliża , czyli jak zawsze . Naturalnie tutaj nie pisze bo obiecał że nie będzie , ale teraz jest tak zakonspirowany i przebiegły i myśli że nawet jak sam na siebie narzeka to mu ludzie uwierzą . Jemu myślę już nie chodzi o władzę , tylko o to aby ludzi bezkarnie szkalować , pomawiać i im ubliżać . Jakie to jest tragiczne , kiedy człowiek tak nisko spada psychicznie . Wiem , wiem zaraz wystartujesz tu falę poparcia dla siebie i napiszesz że Szafran tu nie pisze itd. ja myślę że jesteś po prostu chorym człowiekiem . Dodam dla sprostowania , mieszkam w Ińsku żebyś nie pisał o jakiś białych myszkach które teraz w przypływie dekonspiracji widzisz zapewne  . 

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy skończą się te wykopki na drodze do plaży i droga oraz chodnik i ścieżka będą oddane do normalnego użytku?
Kiedy powstanie obiecany pomost?
Koś może podać jakieś choćby przybliżone terminy? Tylko proszę nie zgadujcie, a napiszcie w oparciu o jakie umowy, harmonogramy terminarze prac.

Odnośnik do odpowiedzi
36 minut temu, manolo napisał:

Szafran gada jak zwykle sam ze sobą i w imieniu innych , prowokuje , ubliża , czyli jak zawsze . Naturalnie tutaj nie pisze bo obiecał że nie będzie , ale teraz jest tak zakonspirowany i przebiegły i myśli że nawet jak sam na siebie narzeka to mu ludzie uwierzą . Jemu myślę już nie chodzi o władzę , tylko o to aby ludzi bezkarnie szkalować , pomawiać i im ubliżać . Jakie to jest tragiczne , kiedy człowiek tak nisko spada psychicznie . Wiem , wiem zaraz wystartujesz tu falę poparcia dla siebie i napiszesz że Szafran tu nie pisze itd. ja myślę że jesteś po prostu chorym człowiekiem . Dodam dla sprostowania , mieszkam w Ińsku żebyś nie pisał o jakiś białych myszkach które teraz w przypływie dekonspiracji widzisz zapewne  . 

Bo to prawda że nie pisze a ty nie masz żadnych dowodów i nie oskarzaj człowieka bezpodstawnie.

Odnośnik do odpowiedzi
42 minut temu, manolo napisał:

Szafran gada jak zwykle sam ze sobą i w imieniu innych , prowokuje , ubliża , czyli jak zawsze . Naturalnie tutaj nie pisze bo obiecał że nie będzie , ale teraz jest tak zakonspirowany i przebiegły i myśli że nawet jak sam na siebie narzeka to mu ludzie uwierzą . Jemu myślę już nie chodzi o władzę , tylko o to aby ludzi bezkarnie szkalować , pomawiać i im ubliżać . Jakie to jest tragiczne , kiedy człowiek tak nisko spada psychicznie . Wiem , wiem zaraz wystartujesz tu falę poparcia dla siebie i napiszesz że Szafran tu nie pisze itd. ja myślę że jesteś po prostu chorym człowiekiem . Dodam dla sprostowania , mieszkam w Ińsku żebyś nie pisał o jakiś białych myszkach które teraz w przypływie dekonspiracji widzisz zapewne  . 

Gorszego psychola jak ty nie ma. Pisałeś wiele pism i skarg niemiecka szmato. Jak chcesz podam twój adres inski i szkopski. Nie oczerniaj ludzi, nie prowokuj nikogo, nie potępiaj innych szpiclu jak sam donosisz. Właśnie się dowiedziałem szmato jak doniosłeś na naszą władzę. Kapusiu dyndało masz przerąbane.

Odnośnik do odpowiedzi

Całą środę nie będzie wody w Ińsku ze względu na remont drogi 151 .....lipiec środek sezonu .....pełno turystow a tu wody brak.....w kilku miejscach stanie na światłach.....kierowcy przekleli już włodarzy......taki bajzel urządzić na same wakacje to prymitywne myślenie......organizacja i logistyka nie działa.....nawet nie wiem czy politologia i polonistyka też......

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie podwyżkę Burmistrzowi. Może to pomoże i facet wyda zakaz prac na czas wakacji :-P
Szkoda tylko, ze rozpiździaj już zrobiony na maksa. Naprawdę dziwię się, że właściciele interesów przy plaży jeszcze się nie skrzyknęli i nie pogonili Burmistrza na 4 wiatry.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...