Skocz do zawartości

Co Ińsko oferuje turystom?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjechałam na plażę do Ińska.Jedyny atut to czysta woda.Reszta to klasyczny syf,kiła i mogiła.Tak jest od bardzo dawna.Uczcie si ińskie matoły z gminy bo nigdy nie dorobicie się na turystach.Kasowanie za parking też uważam za przesadzone.To jest zwyczajne klepisko a nie ŻADEN PARKING.

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, ula napisał:

Przyjechałam na plażę do Ińska.Jedyny atut to czysta woda.Reszta to klasyczny syf,kiła i mogiła.Tak jest od bardzo dawna.Uczcie si ińskie matoły z gminy bo nigdy nie dorobicie się na turystach.Kasowanie za parking też uważam za przesadzone.To jest zwyczajne klepisko a nie ŻADEN PARKING.

Tak, tak ? Parking gratis, śmieci gratis....Ula przyjechała, ula poleżała, Ula nas+rała......a biedna Gmina ma bez szemrania, pozmywać, pozamiatać i ..........cicho wysłuchać uwag jaśnie pani Uli. Poczekaj Ula, znajdzie się chętny na dzierżawę plaży wraz z parkingami, to przyjedziesz, zapłacisz i..będziesz mogła uczciwie ponarzekać .

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, ula napisał:

Przyjechałam na plażę do Ińska.Jedyny atut to czysta woda.Reszta to klasyczny syf,kiła i mogiła.Tak jest od bardzo dawna.Uczcie si ińskie matoły z gminy bo nigdy nie dorobicie się na turystach.Kasowanie za parking też uważam za przesadzone.To jest zwyczajne klepisko a nie ŻADEN PARKING.

Nie licz na to, że usłyszysz coś co popiera to o czym piszesz. W Ińsku panuje jeszcze głęboka komuna i całkowity brak zrozumienia tego co w większych ośrodkach turystycznych jest uznawane za standard. Parking to jeden z problemów gminy, toalety dla turystów, zaplecze gastronomiczne, sporty wodne, gry i zabawy to kolejne kilka z niezliczonej ilości rzeczy, na które gmina i lokalny biznes kuleje. Moja prośba może być tylko taka żeby konsekwentnie, miesiąc w miesiąc, rok w rok o tym pisać. Kiedyś władza się zmieni i poczyni pierwsze kroki w kierunku zmian, które lokalny biznes będzie musiał przyjąć na klatę. Wtedy turyści będą z większym entuzjazmem o Ińsku pisać. Gościa z małej literki olej bo to jakiś lokalny szajbus. Dla niego matematyka kończy się na dodawaniu i odejmowaniu. O mnożeniu i dzieleniu nie zdążył się nauczyć bo skończył gimnazjum w Ińsku.

Odnośnik do odpowiedzi

Gmina prawa nie przestrzega i tym sposobem żaden poważny biznes nie spojrzy nawet w tym kierunku .W gminie można posłuchać" mądrych ludzi"bo z gminy nikt nie słucha!..wszystkie rozumu pozjadali!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Można ignorować fakty, ale czy przez to w Ińsku będzie lepiej?
Nabieram przekonania, ze w Ińsku jest grupa osób, która uważa, że nie ważne jak jest w Ińsku, ważne jak jest im i każdy kto ma inne zdanie jest wrogiem. Poniekąd to rozumiem, ale powstaje pytanie: czy mieszkańcy, którzy nie kręcą lodów przy korycie to akceptują.
Jeśli tego nie akceptujecie - zorganizujcie się i zawalczcie o Ińsko. Jeśli nie dziś to za 4 lata jeśli do tego czasu Ińsko nie skończy jak Ostromice. Tak si9ę nie stanie? Finanse są w dobrym stanie? Bardzo realne. Jak "tym przy korycie" zacznie brakować na pensje (a zacznie skoro potrafią tylko burzyć, a budowanie zostawiają dzierżawcom, Parkowi i wszystkim wokół) - to szybko sięgną po "chwilówki".
Forum ma charakter otwarty. Potencjalni inwestorzy i turyści nas czytają, a jak nie czytają to oczy im się otwierają zaraz po przyjeździe. A potem będzie płacz, że turystów brak, a ci co przyjechali sikają po krzakach. A gdzie mają iść za potrzebą? Do Urzędu Miasta? Część (ci z miasta) może i by poszła, choć daleko, ale w weekend Urząd zamknięty. A ci z plaży po drugiej stronie - jak wykupili domek to sobie poradzą. Reszta idzie w krzaki albo do jeziora.

Zastanawia mnie czemu tzw biznes turystyczny w Ińsku milczy w tych sprawach. Nie jesteście zainteresowani wzrostem wpływów? Żyjecie z czegoś innego, a to w Ińsku to tylko jakaś przykrywka?
 

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Gość napisał:

Byłem na plaży jest czysto i pięknie i nie wiem czego wy sie czepiacie 

Japrdl był na plaży i wszystko pięknie.....jedna toi toijka stoi 2 tysiące ludzi.....niektórzy tylko tyłem do drogi się odwracają i leją....nie bacząc że dzieci idą... żaden geszeft nie działa a na plaży pełno grili.....smrud i swąd nie do wytrzymania.....ratowników nie ma przy takiej ilości ludzi nawet żadnej bojki która ograniczałaby linię kąpieli......jak się sami chwalicie to nigdy się nie polepszy bo wy tego nie widzicie......dlatego idźcie w piz#zdu....

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, gość napisał:

Tak, tak ? Parking gratis, śmieci gratis....Ula przyjechała, ula poleżała, Ula nas+rała......a biedna Gmina ma bez szemrania, pozmywać, pozamiatać i ..........cicho wysłuchać uwag jaśnie pani Uli. Poczekaj Ula, znajdzie się chętny na dzierżawę plaży wraz z parkingami, to przyjedziesz, zapłacisz i..będziesz mogła uczciwie ponarzekać .

Z taką odpowiedzią i szerokimi planami rozwojowymi to wy gminne tłumoki sprowadzicie budżet na psy.Nie rozumiecie ,że WC z prawdziwego zdarzenia kosztuje i zapewne zwróciło by się po 3-5 sezonach?Podobnie inne usługi i dostępność.Teraz to nie jest żadna plaża lecz czyste jezioro w spadku od Boga.Tutaj nie ma żadnej kontroli ani nadzoru.Każdy robi co chce bo tak to działa.

Gmino,mieszkańcy kogo wy sobie wybieracie na rządzących?Czy wy nigdzie nie bywacie i nie widzicie jak inni sobie radzą z korzyścią dla gminy?Umiecie od lat tylko bezczelnie się odszczeknąć,na domiar tępą,bezmyślną odpowiedzią?

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, Gość napisał:

Nie licz na to, że usłyszysz coś co popiera to o czym piszesz. W Ińsku panuje jeszcze głęboka komuna i całkowity brak zrozumienia tego co w większych ośrodkach turystycznych jest uznawane za standard. Parking to jeden z problemów gminy, toalety dla turystów, zaplecze gastronomiczne, sporty wodne, gry i zabawy to kolejne kilka z niezliczonej ilości rzeczy, na które gmina i lokalny biznes kuleje. Moja prośba może być tylko taka żeby konsekwentnie, miesiąc w miesiąc, rok w rok o tym pisać. Kiedyś władza się zmieni i poczyni pierwsze kroki w kierunku zmian, które lokalny biznes będzie musiał przyjąć na klatę. Wtedy turyści będą z większym entuzjazmem o Ińsku pisać. Gościa z małej literki olej bo to jakiś lokalny szajbus. Dla niego matematyka kończy się na dodawaniu i odejmowaniu. O mnożeniu i dzieleniu nie zdążył się nauczyć bo skończył gimnazjum w Ińsku.

Ale dla komuszych elit z Rybionka i nie tylko wieża wydębiła ścieżkę zdrowia,która owszem przyda się z tym,że jest setki spraw o wiele ważniejszych do realizacji.Tak tutaj było od zawsze.Komuniści ze swoich domków pseudoletniskowych  ciągle przy pomocy wieży i jej bab realizują swoje cele.Teraz szczekają głośniej bo jest okazja wrócić do koryt górnego szczebla na miejsce Nowoczesnej głupoty. Wenderlich,Czarzasty i inni towarzysze wysilają się aby udać obrońców plebsu.Tak to działa od zawsze a bezmózgi wybierają na swoją zgubę tych partyjnych cwaniaków.Wieża też się uaktywnia przy pomocy byłych partyjnych towarzyszy,którym udało się przemknąć w inne struktury władzy i teraz odbudowują PPR-owskie układy. Komuna aż piszczy aby dorwać się do byłych koryt.Obecna klika też w większości jest z nimi powiązana i broni komuszych interesów.Tak KIEDYŚ WŁADZA MUSI SIĘ ZMIENIĆ.....Kiedy? Jak mieszkańcy dorosną do demokracji i wyborów spoza układów.

 

Odnośnik do odpowiedzi
czarna dziura
2 godziny temu, Gość napisał:

Byłem na plaży jest czysto i pięknie i nie wiem czego wy sie czepiacie 

Jakiej plaży? Przecież to jest jedynie naturalny ,wypiaszczony brzeg jeziora powstały samodzielnie w okresie polodowcowym. Straszny  nieuk z ciebie gościu.....

Odnośnik do odpowiedzi

No to sprawa jasna - to "coś" ze zdjęcia na początku tematu to nie jest plaża. "/…/nie jest to miejsce przeznaczone ani dostosowane do kąpieli i korzystanie z niego odbywa się na własną odpowiedzialność."

Cytuj

Zadający: Mirosław

Pytanie: Czy w tym roku miejsce przy Promenadzie Jerzego Hoffmana zostanie sprawdzone pod kątem niewybuchów. W niedzielę 10 czerwca kąpiąc się wraz z miejscowymi znalazłem pocisk 75 mm był płytko pod wodą, można było wdepnąć. Zgłaszałem nurkom 3 krotnie o identyfikacje( może butelka) i zabezpieczenie, z pomocą policji udało się,jednak niewybuch. Wieczorem z policji miałem telefon że został usunięty. Moim zdaniem należałoby sprawdzić to miejsce dokładnie przy pomocy wykwalifikowanych służb sapersko-podwodnych ,jak takie pociski widać pod wodą gołym okiem?

Odpowiedź:

Szanowny Panie Mirosławie,

Miejsce o które Pani pyta zostało w ostatnich dniach sprawdzone przez saperów Marynarki Wojennej. Na piśmie przekazanym miejscowej Policji stwierdzają oni brak zagrożenia niewypałami i niewybuchami. Niemniej jednak chciałbym nadmienić, że nie jest to miejsce przeznaczone ani dostosowane do kąpieli i korzystanie z niego odbywa się na własną odpowiedzialność.

Pozdrawiam serdecznie

Burmistrz Ińska Jacek Liwak


Odpowie mi ktoś to po co ten cyrk z piaskiem był? Za dużo wykopali w Żwirowni i zrzucili w mieście, bo nie mieli gdzie dać na przechowanie?
To jeden z najmądrzejszych ludzi Ińska? No bo myślę, że tylko ponadprzeciętny człowiek mógł liczyć na Wasze głosy i wybór.

Odnośnik do odpowiedzi
52 minut temu, Gostek napisał:

No to sprawa jasna - to "coś" ze zdjęcia na początku tematu to nie jest plaża. "/…/nie jest to miejsce przeznaczone ani dostosowane do kąpieli i korzystanie z niego odbywa się na własną odpowiedzialność."


Odpowie mi ktoś to po co ten cyrk z piaskiem był? Za dużo wykopali w Żwirowni i zrzucili w mieście, bo nie mieli gdzie dać na przechowanie?
To jeden z najmądrzejszych ludzi Ińska? No bo myślę, że tylko ponadprzeciętny człowiek mógł liczyć na Wasze głosy i wybór.

Oj tam |Gostek czepiasz się ;-) wszakze to tylko kilka metrow tutaj centralnie :P cala reszta linii brzegowej rownie jest wazna:P

Odnośnik do odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...

A jutro "wspomnień czar" 😂😂😂 Milewski i szoł. Nawet gmina zaangażowana😨 myślałam że oni się w nic nie angażują prócz kieszeni😲 ci sami co to cieszą się żeby miejscowe sklepy splajtowały na rzecz Dino🙈. Ciekawe jak droga ewakuacji tylko brama? Czy przejścia nad brzegiem będą Mariusz bo nie zaryzykuję przyjścia👋

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Zyta napisał:

A jutro "wspomnień czar" 😂😂😂 Milewski i szoł. Nawet gmina zaangażowana😨 myślałam że oni się w nic nie angażują prócz kieszeni😲 ci sami co to cieszą się żeby miejscowe sklepy splajtowały na rzecz Dino🙈. Ciekawe jak droga ewakuacji tylko brama? Czy przejścia nad brzegiem będą Mariusz bo nie zaryzykuję przyjścia👋

Co ty gadasz? Imprezka będzie? To co tak słabo promują? Ja tam pójdę żeby sobie pojeść jak częstują. Jak jest brama to mi wystarczy.

Odnośnik do odpowiedzi
Przedsiębiorca

Durni ludzie..co można krytykować to i owszem ale nie widzę nic złego w integracji..Idź jeden z drugim i rozmawiaj z ludźmi ..I z włodarzami !również!Na całym świecie wygrywają gminy gdzie ludzie się integrują...super pomysł!godny wsparcia!

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Przedsiębiorca napisał:

Durni ludzie..co można krytykować to i owszem ale nie widzę nic złego w integracji..Idź jeden z drugim i rozmawiaj z ludźmi ..I z włodarzami !również!Na całym świecie wygrywają gminy gdzie ludzie się integrują...super pomysł!godny wsparcia!

No coś ty. A sam cieszysz się z plajty innych. To jest ta twoja integracja? Sory stary taki mamy klimat w gminie. Taki z ciebie "przedsiębiorca" że balangi ci się podobają a ciężka praca innych lokalnych przedsiebiorców nie. Liwak stworzył Milewskiego wróć Milewski wspierał w wyborach Liwaka. Taka to prawda o integracji. 

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, hahaha napisał:

Oj tam oj tam. Muzyka była? Była! Kilka osób było? Było! Po 18 już nikogo nie było ha ha ha.

Impreza jak szalone lato.Grało i krzyczało na sto fajerek.Kto miał być,To był.Reszta się nie liczy.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Namiot5 napisał:

Impreza jak szalone lato.Grało i krzyczało na sto fajerek.Kto miał być,To był.Reszta się nie liczy.

Oj tak Mariusz uwielbia szaleństwo.....tylko szaleństwa maja to do siebie że nie kończą się dobrze....a impreza była drętwa i namolna......zwykła hała .....

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...