Skocz do zawartości

Co Ińsko oferuje turystom?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty jesteś baran jeden z drugim co Ty myślisz, że drogę się w zimie robi i to jeszcze w dwa miesiące? Gówno mnie obchodzi mieszczuchu, że stoisz na światłach ja za to będę mógł jeździć dobrą drogą cały rok !

Odnośnik do odpowiedzi

Olo piszesz że Burmistrz nie przyczynił się do remontu drogi itd teraz go oskarżasz że zrobił rozpizdziew. Gdzie sens gdzie logika? Porostu liwak nie należy do twojego układu i ci nic nie pasuje

Odnośnik do odpowiedzi
32 minut temu, tyK napisał:

Olo piszesz że Burmistrz nie przyczynił się do remontu drogi itd teraz go oskarżasz że zrobił rozpizdziew. Gdzie sens gdzie logika? Porostu liwak nie należy do twojego układu i ci nic nie pasuje

Oczywiście że się nie przyczynił bo sprawa tej drogi załatwiana była przez Racina.....a Liwak przypisuje sobie zasługi i nie umiał nawet do końca przewidzieć skutków prac w takich terminach.....wszystko można było inaczej ale trzeba było chcieć.....liwak chciał we wrześniu przecinać wstęgi.....

Odnośnik do odpowiedzi
Droga wojewódzka

Ten remont drogi to farsa w zakresie topienia złotówek w pomysły rodem z Barei.

Od oświetlenia poczynając a na rozmieszczeniu studzienek odwodnienia kończąc.

Nie ma żadnych zasług ani poprzednika ani obecnego kacyka.To zadanie planowane odgórnie za rządowe środki.A że kasę nabijnabiją kolesie z przetargu?To nie oni tak zaplanowali remont tylko inni swoi wiadomi znajomi.

Tak to się dzieje naiwniacy.Grunt że żwirki znowu będą do przodu...

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Olo napisał:

Oczywiście że się nie przyczynił bo sprawa tej drogi załatwiana była przez Racina.....a Liwak przypisuje sobie zasługi i nie umiał nawet do końca przewidzieć skutków prac w takich terminach.....wszystko można było inaczej ale trzeba było chcieć.....liwak chciał we wrześniu przecinać wstęgi.....

Panie przewodniczący rady wytrzymał p. dwa dni  i jęzor przestał pana swędzić  . Widzi pan pisze p. tylko tam gzie jest pan anonimowym frajerem  ale  pożytecznym idiota. ale sam że soba potrafi pan dyskutować , ale tam gdzie trzeba jest pan gamoniem

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Gostek napisał:

Dajcie podwyżkę Burmistrzowi. Może to pomoże i facet wyda zakaz prac na czas wakacji :-P
Szkoda tylko, ze rozpiździaj już zrobiony na maksa. Naprawdę dziwię się, że właściciele interesów przy plaży jeszcze się nie skrzyknęli i nie pogonili Burmistrza na 4 wiatry.

 Oj  Olo vel Gostek dobrze się spisujesz  tak szybko chcesz władzy  z namawiasz jak Kaczor by szybciej skrócić kadencję pana Burmistrza ....tylko z jakiego powody  wszak do osiągniecia wieku ma jeszcze trochę czasu....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Panie przewodniczący rady wytrzymał p. dwa dni  i jęzor przestał pana swędzić  . Widzi pan pisze p. tylko tam gzie jest pan anonimowym frajerem  ale  pożytecznym idiota. ale sam że soba potrafi pan dyskutować , ale tam gdzie trzeba jest pan gamoniem

Przecież to Olo pisał nie przewodniczący 

Odnośnik do odpowiedzi

olo ty jednak jesteś idiota o tej drodze Racin nawet się nie zająknął bo nie potrafił nigdzie wyżej nic załatwić za to pięknie zadłużył gminę i utopił z klimkiem

drugi idiota Terebeciuk albo Ratkowski do tej drogi wasz mały prezes z W-wy nawet złotówki nie dolożył więc nie pieprzcie, że to środki centralne. Na tablicy informacyjnej będzie kto dołożył do tej drogi i będzie to Unia, której tak nienawidzicie ale co taki tępy upowiec i pożal się Boże weterynarz (nawet psa zaszczepić nie umie) do tego kłusownik mogą wiedzieć?

Remont drogi to zasługa tylko i wyłącznie tej ekipy i jeszcze chwilę a zobaczycie remonty w Ciemniku i dalej do Recza. Trzeba umieć rozmawiać z kim trzeba a nie się jąkać lub powtarzać "ja mówię"

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, gosc napisał:

olo ty jednak jesteś idiota o tej drodze Racin nawet się nie zająknął bo nie potrafił nigdzie wyżej nic załatwić za to pięknie zadłużył gminę i utopił z klimkiem

drugi idiota Terebeciuk albo Ratkowski do tej drogi wasz mały prezes z W-wy nawet złotówki nie dolożył więc nie pieprzcie, że to środki centralne. Na tablicy informacyjnej będzie kto dołożył do tej drogi i będzie to Unia, której tak nienawidzicie ale co taki tępy upowiec i pożal się Boże weterynarz (nawet psa zaszczepić nie umie) do tego kłusownik mogą wiedzieć?

Remont drogi to zasługa tylko i wyłącznie tej ekipy i jeszcze chwilę a zobaczycie remonty w Ciemniku i dalej do Recza. Trzeba umieć rozmawiać z kim trzeba a nie się jąkać lub powtarzać "ja mówię"

A "ja mówię" że nie masz zasług.....sprawa z Klimkiem była do wygrania ale nie z takim pismem procesowym......zapytam wprost kto te pisma pisał bo na pewno nie prawnik....ty, jańczak czy może leśkiw ukrainiec których tak nienawidzisz.....dla mnie nie ma znaczenia czy bogdan czy jarek obaj z tej samej upowskiej bandy......i ty mówisz o podziałach czy o dzieleniu......ty pomiocie za waszej kadencji same wasze kolesie od flaszki mają zlecenia spod sklepu deca......myślisz że ludzie ślepi że tego nie widzą....są tacy co mówią że do gminy nie ma po co iść jest tam utarta stara ścieżka "niestety mamy mały budżet poprzednicy zostawili długi kasa pusta" to słyszą mieszkańcy.....mówią też że na "zadaj pytanie" też nie ma co .....bo burmistrz opowiada krótko i nie na temat.....jeszcze pamiętaj o obiecanym molo bo kasa do końca roku będzie potem potem palcem tyłeczek podcieraj......tak jak zestaw do ćwiczeń na plaży nie dość że w miejscu niedogodnym to jeszcze byle jakie urządzenia na których ćwiczyć się nie da......taka to mądrość kacyków od zmywaka i polonisty rombajły.....szafran służy tylko za ciecia do zatwierdzania jak ongiś ratkowski dla wieży......więc nie obrażaj innych bo jesteś gorszy po stokroć...... 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Gość napisał:

Przecież to Olo pisał nie przewodniczący 

Ale Olo ma wiedzę przewodniczącego, bo tak jak piszesz mieszkańcy nie odwiedzają gminy chyba tylko wtedy kiedy była tam agencja PKO . Olo ma specyficzny sposób obrażania i używa dużo śląskiej gwary ; na pohybel , wyciepać nie powiem o cwelu  zresztą sam pisał że Zyta vel , Maryśka., i inni nickowie  , i tp chcesz to wróć do wcześniejszych postów pisanych przez typa  , piał o rzeczach o których przeciętny mieszkaniec nie ma pojęcia , o tym jak to śmieją się w radio z naszej władzy , , o śmiechu do słuchawki  pytam kto ma taką wiedzę  ....  jasne że ten typ.... chce być burakiem  i wygrać wybory szkoda tylko ze w sposób urągający wszelkim normom społecznym i ten typ choć o tym nie wie jest największą zakałą środowiska w którym pracuje za pieniądze podatnika. 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, gość napisał:

Panie przewodniczący rady wytrzymał p. dwa dni  i jęzor przestał pana swędzić  . Widzi pan pisze p. tylko tam gzie jest pan anonimowym frajerem  ale  pożytecznym idiota. ale sam że soba potrafi pan dyskutować , ale tam gdzie trzeba jest pan gamoniem

Jeśli ja jestem anonimowy......to kim jesteś ty......nie anonimowym frajerem a tam gdzie trzeba to jestes "gość ".....

11 minut temu, gość napisał:

Ale Olo ma wiedzę przewodniczącego, bo tak jak piszesz mieszkańcy nie odwiedzają gminy chyba tylko wtedy kiedy była tam agencja PKO . Olo ma specyficzny sposób obrażania i używa dużo śląskiej gwary ; na pohybel , wyciepać nie powiem o cwelu  zresztą sam pisał że Zyta vel , Maryśka., i inni nickowie  , i tp chcesz to wróć do wcześniejszych postów pisanych przez typa  , piał o rzeczach o których przeciętny mieszkaniec nie ma pojęcia , o tym jak to śmieją się w radio z naszej władzy , , o śmiechu do słuchawki  pytam kto ma taką wiedzę  ....  jasne że ten typ.... chce być burakiem  i wygrać wybory szkoda tylko ze w sposób urągający wszelkim normom społecznym i ten typ choć o tym nie wie jest największą zakałą środowiska w którym pracuje za pieniądze podatnika. 

"gość" vel Maciej nie szukaj białych myszek.....to forum jest ubogacone w różne inteligentne osobowości  od Zyty po Gostka " rajcę " czy "gamonia" ......ty jesteś ubogacony kulturowo dymasz kozy, lubisz zbiorowe gwałty, napastować dziewczynki i żyć za pieniądze obcego kraju......taki ty jesteś ę i ą......nie jestem szafranem i nic by mi nie przeszkadzało że tak byś chciał tylko to że bzykasz nie tę kozę......

Odnośnik do odpowiedzi

Ińsko to miasteczko Zombi.Tutaj psy szczekają d***** a zegar bije w odwrotnym kierunku.Władza broni swoje nieróbstwo ,zombi snuje się swoimi ścieżkami a bywalcy czystej wody widzą upadek gminy.Zapewne zbliżające się wybory niewiele zmienią bo zombi nie ma rozumu tylko instynkt.Czyli jak przyjdzie co do czego,To klika dalej będzie przy korytach.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, gość napisał:

Ale Olo ma wiedzę przewodniczącego, bo tak jak piszesz mieszkańcy nie odwiedzają gminy chyba tylko wtedy kiedy była tam agencja PKO . Olo ma specyficzny sposób obrażania i używa dużo śląskiej gwary ; na pohybel , wyciepać nie powiem o cwelu  zresztą sam pisał że Zyta vel , Maryśka., i inni nickowie  , i tp chcesz to wróć do wcześniejszych postów pisanych przez typa  , piał o rzeczach o których przeciętny mieszkaniec nie ma pojęcia , o tym jak to śmieją się w radio z naszej władzy , , o śmiechu do słuchawki  pytam kto ma taką wiedzę  ....  jasne że ten typ.... chce być burakiem  i wygrać wybory szkoda tylko ze w sposób urągający wszelkim normom społecznym i ten typ choć o tym nie wie jest największą zakałą środowiska w którym pracuje za pieniądze podatnika. 

Ta wiedza jest powszechna dla wszystkich mieszkańców. Tylko człowiek nie bywający tu na stałe ma dziwne wątpliwości.  Zatem czas zapytać "gość" z jakiej ty planety? Bo widać że kosmita!

Odnośnik do odpowiedzi
39 minut temu, Olo napisał:

Jeśli ja jestem anonimowy......to kim jesteś ty......nie anonimowym frajerem a tam gdzie trzeba to jestes "gość ".....

"gość" vel Maciej nie szukaj białych myszek.....to forum jest ubogacone w różne inteligentne osobowości  od Zyty po Gostka " rajcę " czy "gamonia" ......ty jesteś ubogacony kulturowo dymasz kozy, lubisz zbiorowe gwałty, napastować dziewczynki i żyć za pieniądze obcego kraju......taki ty jesteś ę i ą......nie jestem szafranem i nic by mi nie przeszkadzało że tak byś chciał tylko to że bzykasz nie tę kozę......

Świetny tekst. Przez tą kozę to nie można nawet dyskusji prowadzić.  Olo choć riposta była cięta to słuszna hi hi hi.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Olo napisał:

A "ja mówię" że nie masz zasług.....sprawa z Klimkiem była do wygrania ale nie z takim pismem procesowym......zapytam wprost kto te pisma pisał bo na pewno nie prawnik....ty, jańczak czy może leśkiw ukrainiec których tak nienawidzisz.....dla mnie nie ma znaczenia czy bogdan czy jarek obaj z tej samej upowskiej bandy......i ty mówisz o podziałach czy o dzieleniu......ty pomiocie za waszej kadencji same wasze kolesie od flaszki mają zlecenia spod sklepu deca......myślisz że ludzie ślepi że tego nie widzą....są tacy co mówią że do gminy nie ma po co iść jest tam utarta stara ścieżka "niestety mamy mały budżet poprzednicy zostawili długi kasa pusta" to słyszą mieszkańcy.....mówią też że na "zadaj pytanie" też nie ma co .....bo burmistrz opowiada krótko i nie na temat.....jeszcze pamiętaj o obiecanym molo bo kasa do końca roku będzie potem potem palcem tyłeczek podcieraj......tak jak zestaw do ćwiczeń na plaży nie dość że w miejscu niedogodnym to jeszcze byle jakie urządzenia na których ćwiczyć się nie da......taka to mądrość kacyków od zmywaka i polonisty rombajły.....szafran służy tylko za ciecia do zatwierdzania jak ongiś ratkowski dla wieży......więc nie obrażaj innych bo jesteś gorszy po stokroć...... 

Ot i cała prawda o dymaniu kóz

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, gość napisał:

Ot i cała prawda o dymaniu kóz

No i.......

3 godziny temu, Olo napisał:

A "ja mówię" że nie masz zasług.....sprawa z Klimkiem była do wygrania ale nie z takim pismem procesowym......zapytam wprost kto te pisma pisał bo na pewno nie prawnik....ty, jańczak czy może leśkiw ukrainiec których tak nienawidzisz.....dla mnie nie ma znaczenia czy bogdan czy jarek obaj z tej samej upowskiej bandy......i ty mówisz o podziałach czy o dzieleniu......ty pomiocie za waszej kadencji same wasze kolesie od flaszki mają zlecenia spod sklepu deca......myślisz że ludzie ślepi że tego nie widzą....są tacy co mówią że do gminy nie ma po co iść jest tam utarta stara ścieżka "niestety mamy mały budżet poprzednicy zostawili długi kasa pusta" to słyszą mieszkańcy.....mówią też że na "zadaj pytanie" też nie ma co .....bo burmistrz opowiada krótko i nie na temat.....jeszcze pamiętaj o obiecanym molo bo kasa do końca roku będzie potem potem palcem tyłeczek podcieraj......tak jak zestaw do ćwiczeń na plaży nie dość że w miejscu niedogodnym to jeszcze byle jakie urządzenia na których ćwiczyć się nie da......taka to mądrość kacyków od zmywaka i polonisty rombajły.....szafran służy tylko za ciecia do zatwierdzania jak ongiś ratkowski dla wieży......więc nie obrażaj innych bo jesteś gorszy po stokroć...... 

Ten tekst był "kozo" dla ciebie o powszechnej wiedzy na tematy poruszone......a ty dalej beczysz niezaspokojony.....

2 godziny temu, Olo napisał:

Jeśli ja jestem anonimowy......to kim jesteś ty......nie anonimowym frajerem a tam gdzie trzeba to jestes "gość ".....

"gość" vel Maciej nie szukaj białych myszek.....to forum jest ubogacone w różne inteligentne osobowości  od Zyty po Gostka " rajcę " czy "gamonia" ......ty jesteś ubogacony kulturowo dymasz kozy, lubisz zbiorowe gwałty, napastować dziewczynki i żyć za pieniądze obcego kraju......taki ty jesteś ę i ą......nie jestem szafranem i nic by mi nie przeszkadzało że tak byś chciał tylko to że bzykasz nie tę kozę......

To przypomnę ci jeszcze raz ubogacony kulturowo inaczej.....

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Olo napisał:

No i.......

Ten tekst był "kozo" dla ciebie o powszechnej wiedzy na tematy poruszone......a ty dalej beczysz niezaspokojony.....

To przypomnę ci jeszcze raz ubogacony kulturowo inaczej.....

 a ja przypomnę że jesteś osobą publiczną i pracujesz za dietę podatników 

Odnośnik do odpowiedzi

Wolicie myśleć, że ktoś "dyma kozy" jak przyznać, że "ekipa" od lat "dyma" mieszkańców miasteczka o Gminy.

Cóż - jak lubicie, gdy ktoś grzebie Wam w tyłkach, to trwajcie w swych sympatiach wyborczych, ale nie mówcie, że jesteście hetero, bo nikt Wam nie uwierzy :-P

Nikt mnie nie przekona, że szkodzenie biznesom przy jeziorze jest OK. No chyba, że w czyms interesie jest wykończenie tamtych firm.  Ktoś może myśli, że wtedy każdy deal z plażą przejdzie? Nic bardziej błędnego.

Ińsko bez turystów będzie jedynie grajdołem z czystym jeziorem, które też zniszczycie za jakiś czas. Czy mieszkańcom to pasuje? Dowiemy się na jesieni.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, gość napisał:

 a ja przypomnę że jesteś osobą publiczną i pracujesz za dietę podatników 

Ja ci wypłaty nie liczę a głupotę będę zwalczał.....a zwłaszcza pomówienia panie maciej......

10 minut temu, Gostek napisał:

Wolicie myśleć, że ktoś "dyma kozy" jak przyznać, że "ekipa" od lat "dyma" mieszkańców miasteczka o Gminy.

Cóż - jak lubicie, gdy ktoś grzebie Wam w tyłkach, to trwajcie w swych sympatiach wyborczych, ale nie mówcie, że jesteście hetero, bo nikt Wam nie uwierzy :-P

Nikt mnie nie przekona, że szkodzenie biznesom przy jeziorze jest OK. No chyba, że w czyms interesie jest wykończenie tamtych firm.  Ktoś może myśli, że wtedy każdy deal z plażą przejdzie? Nic bardziej błędnego.

Ińsko bez turystów będzie jedynie grajdołem z czystym jeziorem, które też zniszczycie za jakiś czas. Czy mieszkańcom to pasuje? Dowiemy się na jesieni.

 

 

Tak masz 100% racji ....ale jak Ci taka koza wmawia że Olo, Gostek, fakt, gamoń, rajca, Zyta to jedna i ta sama osoba to zgodzisz się z tym kłamstwem..............a sam zmienia nicki jak skarpetki.....zresztą nie wiem czy ta koza nosi skarpetki......

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem już w takim wieku, że już nie czuję potrzeby prostowania każdej glupoty jaką przeczytam. Z czasem też zaczniesz tak do rego podchodzić. Krzykacze byli, są i będą. Nic nie umieją, ale chcą zaistnieć, wiec piszą. Internet pojemny. Każde g..o przyjmie ;-)

A co do wiary, to wierzę w Boga. Na wiarę nic innego nie przyjmuję. Muszę się przekonać.

 

Odnośnik do odpowiedzi

W zeszłym roku pogoda była pod zdechłym azorkiem. Nic dziwnego ,że ludzi nie było. W tym zas roku pogoda idealna , a w Ińsku pustki. Ośrodki nie mają gości , pole namiotowe świeci pustkami , w centrum nie widać ,że to lato, na plaży też pusto... Co Ińsko oferuje turystom? Oprócz utrudnień to tylko to ,że mozna szanownego pana z-cę burmistrza  jeżdzącego do kumpli na plaży widzieć osobiście.  Chyba ,że to motoo do wyborów " jestem dla ludu" -P

Odnośnik do odpowiedzi
lody na patyku
21 minut temu, xyz napisał:

W zeszłym roku pogoda była pod zdechłym azorkiem. Nic dziwnego ,że ludzi nie było. W tym zas roku pogoda idealna , a w Ińsku pustki. Ośrodki nie mają gości , pole namiotowe świeci pustkami , w centrum nie widać ,że to lato, na plaży też pusto... Co Ińsko oferuje turystom? Oprócz utrudnień to tylko to ,że mozna szanownego pana z-cę burmistrza  jeżdzącego do kumpli na plaży widzieć osobiście.  Chyba ,że to motoo do wyborów " jestem dla ludu" -P

Na te wycieczki jeździ nie tylko Michał ale wszyscy po kolei zarówno Szafran jak i Liwak a nawet Mazurek i wyobraźcie sobie że każdy z nich do innego swojego oblubieńca. Doskonale wiedzą jak trudno do plaży dojechać. Raz można się nabrać ale nie więcej. Ludzie ku....rwami rzucają że uszy więdną. Lodziasz tylko ma stałych bywalców lodów wśród włodarzy. Ten to dopiero umie lody kręcić:giggle:

Odnośnik do odpowiedzi
Dobre dobre

Co to ma wspólnego z zarabianiem?nic!z bezprawiem i z bałaganem na plaży to i owszem!biznes i pieniądze omijają plażę..A tym samym tracą turyści i gmina.!A lodziarz to biznesmen na wiejską miarę!taki na sznurkach..

Odnośnik do odpowiedzi
O 4.06.2018 o 19:03, czytam z ochotą napisał:

Zapamiętaj że Olo to nasze guru. To człowiek który wiele wniósł w umysły wielu mieszkańców. A że mieszkańcy czytają caffe to nie ma watpliwości wystarczy na chwilę przystanąć i już pytają czy to prawda. A tak prawda ja sprawdziłem i wszystko co pisał potwierdziło się. Dlatego zawsze rano i wieczorkiem czytam co  tu za nowości są. A niektórzy mówią że nawet kilka razy wchodzą. Żadnych wulgaryzmów tu nie ma a ostra krytyka mile widziana. Polubiłem też Gostka ostatnio mądrze pisze chociaż czasem strasznie smędzi. A wam Olo vel manolo mam nadzieję jeszcze trochę krwi wypije. Liczę na to i nie będzie ubierał słów w kwiatki. Takie moje życzenie do Olo i prośba. Trzymaj tak dalej. 

 

O 5.06.2018 o 21:31, gamoń napisał:

Na głupie pytania gminnego głupka nie powinno się odpowiadać, ale skoro pytek pyta po raz enty to...............zapytać się możesz, ale gó+no cię to powinno obchodzić ! 

  O 5.06.2018 o 20:13, Olo napisał:

Obserwuję ostatnio wpisy i zadziwia fakt że wszystko jest w porządku wszystko zgodnie z prawem..... ale czy aby na pewno? A że odpowiednie instytucje zadają niewygodne pytania burkowi to dlatego że wszystko jest zgodnie z prawem.....nie sadzę.....kontrole dopiero się zaczną i niejeden będzie się tlumaczył......a Gostek to poplecznik Teresy nie ma wątpliwości aczkolwiek mądrze prawi tylko nie po drodze mi z komuchami.....w gminie do wyjaśnienia jest wiele spraw pani Tereso jak choćby zapytanie jakim prawem Milewski zagrodził wejście nad brzegiem jeziora i jak to z umową dzierżawy było....czekam na pani pytania ale zgodne z obowiązujacym prawem dlaczego do tego doszło.....brak takich pytań na sesji potraktuję jako wsparcie Liwaka w jego karkołomnym zarządzaniu gminą......   

Wszystko  jest OK

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...