Skocz do zawartości

Iński BiP


kontrast

Rekomendowane odpowiedzi

Gazetka też jest w Ińsku potrzebna wy chcecie tylko tv internetową. W gazetce miały by się znajdować nie tylko relacje z sesji czy komisji ale również jakieś informacje z życie gminy inne niż polityczne. Fakt do realizacji tego(pisze także o telewizji) potrzeba kasy a na dzień dzisiejszy wątpię, że znajdzie się osoba która ni stąd ni zowąd kupuje kamerę za 2000 czy 3000 tylko po to by nagrywać sesje pomyślcie logicznie. Piszcie co chcecie ja jestem gotowy do działania ale powtarzam samemu nic się nie zrobi bo najważniejsza jest wspólna inijatywa obywatelska

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 544
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Oczywiście, że jestem za tym aby inicjatywę telewizji internetowej w Gminie Ińsko pchnąć do przodu. Przecież to głównie my mieszkańcy Ińska powinniśmy kontrolować naszych rajców i burmistrza jak i prace całego urzędu choćby i z tego powodu, że wybieramy ich w DEMOKRATYCZNYCH wyborach(bez żadnych akcji bojkotujących wybory) i z drugie względu, że dostają pieniądze z naszych podatków. Są specjalnie stworzone kanały w internecie gdzie można bezpłatnie prowadzić taką telewizję ale należało by również przywrócić gazetkę Ińską ponieważ nie każdy ma dostęp do internetu. Ludzie na dobrą sprawę nie widzą i nie wiedzą co dzieje się na sesjach czy komisjach i powinno się im taką możliwość stworzyć. Władzy powinno zależeć na takich inicjatywach ale po co ludzie mają patrzeć władzy tak lżej.

Kanały Michale to były przed "Ustawą". Teraz to Ty wpuszczasz niektórych zupełnie niepotrzebnie w kanał,podobnie jak z "brakującymi kartkami".

Funkcjonowanie telewizji internetowej jest możliwe ze środków unijnych.Projekt działanie niezależnej telewizji internetowej z biznes planem i startować.Do tego jednak Potrzeba minimum trzech osób,dwie kamery,światła,wzmacniacz,2 miksery , studio z dwoma komputerami,serwer,szybki internet,2 mikrofony studyjne,okablowanie i chęci.

Odnośnik do odpowiedzi

Ty chcesz żeby władza faktycznie był prezenterem? Jeżeli tak to nie ćwicz nawet. Poza tym idea jest całkowicie inna.

Skoro mówimy o tym, że chcemy oglądać nagranie, które będzie audiowizualną wersją protokołu to taki dokument nie musi być wcale emitowany na żywo. Wystarczy nagrać i za 2-3 dni udostępnić na jakiejś stronie. Żadnego oświetlenia mikserów i innego syfu tutaj nie potrzeba. Michał też gadasz bzdury odnośnie tej gazetki. Za dużo jest pracy przy takiej gazetce i będzie ona miała zdecydowanie mniejszą widownię niż multimedialne protokoły. Poza tym gdzie to będziesz rozstawiał? W budynku gminy, kościele na komisariacie na ulicy w sklepach? Pomyślałeś o tym?

A co do narzekania na pieniądze to zbieranie pieniędzy na taką inicjatywę też jest możliwe, prawda? Można się też zapytać burmistrz czy się nie dorzuci i radnych? Albo zasugerować żeby zrezygnowali z jednej diety na rzecz owej kamery. Aż tacy ograniczeni jesteście, że zdobycie 2-3 tys. zł to dla was problem?

Odnośnik do odpowiedzi

Gazetka Ińska była kiedyś dostępna w kiosku i w sklepach i nie było większego problemu z dostaniem jej. I jeszcze raz powtarzam, że gazetka może być dodatkiem do takowej telewizji jako źródło informacji dla osób nie posiadających komputerów i internetu.

Odnośnik do odpowiedzi
to mi się podoba

Twój wpis powinien przeczytać wczorajszy "Lunatyk". Ze swej strony dodam, ze jest też potrzebny czas, nie zajmie się tym ktoś, kto ma na utrzymaniu rodzinę i musi codziennie zasuwać do pracy. Krótko mówiąc jest to dobry pomysł, ale trzeba się porządnie nad nim zastanowić, bo tu nic na hura nie zdziałamy.

Odnośnik do odpowiedzi

Ze zbieraniem pieniędzy na sprzęt to najmniejszy problem.Kto to będzie robił? Moim zdanie od czegoś zacząć trzeba może właśnie na początku od nagrywania sesji i komisji.Potem jak władza zobaczy, że nie zatuszuje już nic przed nami sama zadba o BIP żeby wyglądał jak we wszystkich gminach.Powtarzać wam będę do znudzenia, że wasza władza robi to w pełni świadomie żebyście nie patrzyli im na paluszki.Tylko skorumpowani politycy ukrywają prawdę.Ta i bez nich wyjdzie na jaw.Jednak lepiej teraz niż później, nieprawdaż? Z gazetką to Panie Michale trudniejsza sprawa bo drukowanie, tusz, kopiarka nie wiem czy nie zacząć od prostych rzeczy.Burmistrz cały czas kłamie, ukrywa prawdę o finansach gminy, nic nie robi dla rozwoju, pogłębia stagnację. Tylko kłamcy nie pokazują na BIP tego co wyborcy powinni wiedzieć i to wybranym powinno na tym najbardziej zależeć. Szkoda, że u was inaczej!

Odnośnik do odpowiedzi

Tak jak wcześniej pisałem popieram ideę transmisji z sesji i komisji. Pomysł z gazetką też jest godny zainteresowania. W Stargardzie rozpowszechniany jest bezpłatnie, periodyk (bodajże dwutygodnik) chyba "7 dni Powiatu". Spotykam go w kilku sklepach i instytucjach. Można go zorganizować u nas. Sponsorami mogą być firmy, które zamieszczą w nim swoje reklamy (już jestem jednym z nich !!).

"Władza" deklaruje także dokładkę do TV Ińsko w wysokości symboliczne 2 tyś. złotych.

Odnośnik do odpowiedzi
Opracowanie projektu wykonawczego oraz wykonanie przebudowy drogi Ścienne - Linówko, Gmina Ińsko, długość 2,73 km, szerokość jezdni 3,5 m, na działce nr 55 i 399/4 w obrębie 0004 Linówko, oraz na działce nr 203 w obrębie 0008 Ścienne, rodzaj budowy "B" Jarosław Leśkiw 2012-01-20 09:55:00

Opracowanie projektu wykonawczego oraz wykonanie przebudowy drogi Ścienne - Linówko, Gmina Ińsko, długość 2,73 km, szerokość jezdni 3,5 m, na działce nr 55 i 399/4 w obrębie 0004 Linówko, oraz na działce nr 203 w obrębie 0008 Ścienne, rodzaj budowy "B" Jarosław Leśkiw 2012-01-20 09:54:08

Czy to rzeczywiście najważniejsze dziury gminy?????

Odnośnik do odpowiedzi

A kto tego barana szanuje, chyba tylko jego klika!!!!Poza tym , to jego zasrany obowiązek informowanie, gdzie marnuje resztki pieniędzy pozostałych po wypłatach dla swojej licznej drużyny.To nie są ani jego, ani władzy , ani reszty gminnego dziadostwa lecz nasze podatników środki.

Odnośnik do odpowiedzi
A kto tego barana szanuje, chyba tylko jego klika!!!!Poza tym , to jego zasrany obowiązek informowanie, gdzie marnuje resztki pieniędzy pozostałych po wypłatach dla swojej licznej drużyny.To nie są ani jego, ani władzy , ani reszty gminnego dziadostwa lecz nasze podatników środki.

Kpisz,czy o drogę pytasz?

Wejdź "ułomna" na oficjalną stronę gminy,przedstaw się i kulturalnie zapytaj.Na pewno otrzymasz taktowną odpowiedź na zadane pytanie.

Odnośnik do odpowiedzi

Gość ty już sam nie wiesz kim jesteś.popadasz w skrajność.pytam od kiedy gmina jest tak uprzejma? Poza tym dlaczego muszę pytać a po prostu nie ma tego stronie gminnej i bip?????????????????????? wszystkie gminy dają wszystkie informacje dla wyborców a wy tylko na żądanie!!! Obłudniku!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ty już sam nie wiesz kim jesteś.popadasz w skrajność.pytam od kiedy gmina jest tak uprzejma? Poza tym dlaczego muszę pytać a po prostu nie ma tego stronie gminnej i bip?????????????????????? wszystkie gminy dają wszystkie informacje dla wyborców a wy tylko na żądanie!!! Obłudniku!!!!!

Nie mam nic ze stroną gminy wspólnego.Napiętnuję jedynie ordynarny sposób wypowiedzi.Gmina zamieszcza jedynie te informacje,które ma na tzw."rozdzielniku"(jest zobligowana). O inne należy pytać.Miłego wieczoru.

Odnośnik do odpowiedzi

wejdź na strony innych miast czubku i nie pier...l swoich kretyństw że tylko z jakiegoś rozdzielnika.Gmina która nie ma nic do ukrycia wszystko podaje bo ma czyste ręce ty brudasie jesteś uwikłany po pachy w błocie i piszesz te bzdury.Tylko głupek ci uwierzy cieciu zacznijcie lepiej przed Szafranem i Liwakiem uzupełniać swoje braki bo oni o nie poproszą i będziecie musieli im dać.A wtedy światło dzienne ujrzy wasza złodziejska metoda działania.

Odnośnik do odpowiedzi
Opracowanie projektu wykonawczego oraz wykonanie przebudowy drogi Ścienne - Linówko, Gmina Ińsko, długość 2,73 km, szerokość jezdni 3,5 m, na działce nr 55 i 399/4 w obrębie 0004 Linówko, oraz na działce nr 203 w obrębie 0008 Ścienne, rodzaj budowy "B" Jarosław Leśkiw 2012-01-20 09:55:00

Opracowanie projektu wykonawczego oraz wykonanie przebudowy drogi Ścienne - Linówko, Gmina Ińsko, długość 2,73 km, szerokość jezdni 3,5 m, na działce nr 55 i 399/4 w obrębie 0004 Linówko, oraz na działce nr 203 w obrębie 0008 Ścienne, rodzaj budowy "B" Jarosław Leśkiw 2012-01-20 09:54:08

Droga gminna o szerokości 3,5 metra ?????

Z jakich przepisów takie normy drogi gminnej????

Jak ma się ta szerokość do tzw. dróg wewnętrznych (przeważnie prywatnych), czy to oznacza że gmina swoje drogi zawęża a prywatnym narzuca szerokości????

Jak zwykle gminny urzędnik "koperta" wprowadza swoje "widzi mi się"!!!!!!

A racin jak zwykły burek nic nie rozumie!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Droga gminna o szerokości 3,5 metra ?????

Z jakich przepisów takie normy drogi gminnej????

Jak ma się ta szerokość do tzw. dróg wewnętrznych (przeważnie prywatnych), czy to oznacza że gmina swoje drogi zawęża a prywatnym narzuca szerokości????

Jak zwykle gminny urzędnik "koperta" wprowadza swoje "widzi mi się"!!!!!!

A racin jak zwykły burek nic nie rozumie!!!!!

http://www.drogi.com/akty_prawne/du43_430.shtml

Dział II § 7. 1.

Tam są opisane normy.

Odnośnik do odpowiedzi

97b03303e15f39d516a6eed40564bd13.png

Z czego wynikają parametry dla prostego czytelnika bałwanie jeden icon_eek.gif Wkleić ustawę to pryszcz gamoniu.Mogę ją sobie znaleźć bez ciebie icon_evil.gif Pytanie poprzednika brzmiało z czego wynika taka szerokość a na mojej działce za wieżą ciśnień daliście 8-12 m na wewnętrznej drodze i to mojej prywatnej.Kto to zarządził? Już ci mówię hochsztapler Kudła. Najpierw napuszczał na nas park, potem nadzór budowlany za kontenery a na koniec porobił autostrady. No to z czego wynika szerokość drogi cwaniaku -pisz mi tu zaraz krętaczu icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif

Odnośnik do odpowiedzi
Art.7.1. Do przepisów techniczno-budowlanych zalicza się:

1) warunki techniczne, jakim powinny odpowiadać obiekty budowlane i ich usytuowanie,

uwzględniające wymagania, o których mowa w art. 5;

2) warunki techniczne uŁœytkowania obiektów budowlanych.

2. Warunki, o których mowa w ust. 1 pkt 1, określą, w drodze rozporządzenia:

1) minister właściwy do spraw budownictwa, gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej dla

budynków oraz związanych z nimi urządzeń;

2) właściwi ministrowie, w porozumieniu z ministrem właściwym do spraw budownictwa,

gospodarki przestrzennej i mieszkaniowej, dla obiektów budowlanych nie wymienionych w

pkt 1.

Te parametry są wydane w drodze rozporządzenia przez właściwego ministra zgodnie z Art. 7 2. 2) .

A jeżeli parametry drogi nie odpowiadają parametrom w rozporządzeniu to zgłoś sprawę do odpowiednich służb.

U nas jest dużo jednookich bandytów. Ustawa na szczęście ten problem rozwiązuje ;).

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...