Skocz do zawartości

Iński BiP


kontrast

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdziwe długi obecnego burka będą do spłaty rosły w coraz wyższe od mniej więcej ostatniego roku obecnej kadencji racina. A to oznacza ,że wzorem swojej poprzedniczki wszystko co złe zostanie dla następnych pokoleń , oczywiście nie wyłączając przyszłych "władz".Oj głupi w tej gminie naród, bardzo głupi i niekumaty.

Odnośnik do odpowiedzi
  • Odpowiedzi 544
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Więcej faktów!!!
Prawdziwe długi obecnego burka będą do spłaty rosły w coraz wyższe od mniej więcej ostatniego roku obecnej kadencji racina. A to oznacza ,że wzorem swojej poprzedniczki wszystko co złe zostanie dla następnych pokoleń , oczywiście nie wyłączając przyszłych "władz".Oj głupi w tej gminie naród, bardzo głupi i niekumaty.

Może głupi, może nie w każdym razie jedno jest pewne. Nawet ja jako osoba wykształcona mam problemy z tym żeby zrozumieć dokumenty zamieszczane na BIP. Gdyby to było w bardziej przystępny sposób zrobione to każdy oceniałby działania burmistrza od strony realnej a nie pijarowej. Na tym forum nie jest inaczej. Za mało się tutaj pisze o faktach a za dużo o bzdurach. Gdyby ktoś podnosił faktyczne patologie w naszej gminie. A jest ich sporo. To burmistrz bałby się nagłaśniania tych spraw. A ludzie mieli by autentyczne źródło do oceny działań burmistrza. Dzisiaj widać pierwszą pozytywną zmianę bo zwolennik burmistrza czyli władza nie potrafił się w żaden sposób ustosunkować do tego co zostało napisane.

Odnośnik do odpowiedzi

Łatwiej jest dać ogłoszenie, obciążyć kosztami mieszkańców i część. Trudniej dla bezrobotnych stworzyć rynek pracy mając swoją , gminną firmę. Ale czy te koszty obciążają gminę? Nie ona tylko realizuje zadanie własne poprzez ogłoszenia,burmistrz udaje głupka, który wie doskonale że firma zewnętrzna zedrze dużo więcej od mieszkańców. Nie od gminy, która żyje za nasze podatki. Oj niekumaty tutaj naród!!!

BURMISTRZ IŃSKA OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY o wartości poniżej 14.000 euro naWYWÓZ KOMUNALNYCH ODPADÓW STAŁYCH Z TERENU GMINY IŃSKO W ROKU 2012 Katarzyna Włoczka 2012-01-09 09:06:59

BURMISTRZ IŃSKA OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY o wartości poniżej 14.000 euro naWYWÓZ KOMUNALNYCH ODPADÓW STAŁYCH Z TERENU GMINY IŃSKO W ROKU 2012 Katarzyna Włoczka 2012-01-09 09:04:58

BURMISTRZ IŃSKA OGŁASZA PRZETARG NIEOGRANICZONY o wartości poniżej 14.000 euro naWYWÓZ KOMUNALNYCH ODPADÓW STAŁYCH Z TERENU GMINY IŃSKO W ROKU 2012 Katarzyna Włoczka 2012-01-09 09:04:39

Odnośnik do odpowiedzi
brak protokolu

Panie Terebecki dlaczego nie ma na BiPie protokołu z listopadowej sesji? tej co podnieśliście wszystkie podatki? Protokół zatwierdzony na grudniowej sesji, mamy 16 stycznia i gdzie ten protokół jest? Panie Terebecki bierzesz pan tysiączek dietki to się pan staraj uczciwie na to zapracować! Do roboty!

Odnośnik do odpowiedzi

No wreszcie komuś jeszcze zaczyna zależeć na protokołach z sesji i bardzo dobrze. Bo te nieroby w osobach Terebecki ,Racinowski wszystkim sterują pod ukryciem.Po cichu , bez szumu żeby było na ich ,żeby im nikt nie przeszkodził?Brawo "brak protokółu" pilnuj i pytaj.A jak jeszcze wiesz , że jest już zatwierdzony to tym bardziej gonić towarzystwo do roboty (chyba że pracownica znów na urlopie).

Odnośnik do odpowiedzi

Olo z choinki się urwałeś? To ty nie wiesz, że na każdej sesji jest zatwierdzany protokół z sesji poprzedniej i zaraz powinien być opublikowany? Olo czytaj porządek obrad i tam jak byk jest zapisany punkt: Zatwierdzenie protokołu z poprzedniej sesji. A jeśli chodzi o "pracownik jest na urlopie" to jest standardowa wymówka na nic nierobienie

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden gość zawalił sprawę z bip albo nie dokonczył! No to burek sobie znów robi co chce a to trzeba ukrócić.Nic ludziska nie wiedzą ,wszystko dopiero po czasie.Olo ma rację tak chyba specjalnie robią żeby nikt nie wiedział jak oni nas w rogi walą.A szydło i tak wychodzi z worka.Za protokół odpowiada Terebecki i jak go nie ma to on ma obowiązek sprawić żeby się pojawił.No to Bogdan do roboty -leniu jeden!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze kilka lat i ponownie mieszkancy beda mieli sie czym popisac. Wybory ? Znajac chistorie to ta wies nie umie zyc bez syfu ktorego sam sciaga sobie na swoje barki.

Cale szczescie ze Ubecki genralem burak zwirowski i Bogdan przy wladzy, bo o czym byscie sobie mogli drodzy panstwo popier....c na tym forum? O czym??? Ta wiocha to lubi i bez tej ubeckiej gawiedzi nie bylo by fajnie. Zanudzicie sie wszyscy jak bedzie dobrze. Przeciez generalnie nie lubi sie na tej wsi rozwoju. Wszyscy szczekacie a jak trzeba decydowac oficjalnie to ogony pod siebie i w domu sie chowac. Skoro tylko 30% glosowalo na referendum to znaczy ze tylko 30% statystycznie wsrod nas dbalo i dba o to aby bylo dobrze a reszta ma to wszystko w d**** i jest zadowolona z bezrobocia , kawalka sloniny i pol litra na stole. Gratuluje, poplujmy jeszcze.

How how etc. Wszyscy tutaj sie wymadrzaja a ktory z Was rodakow napisal oficjalne zazalenie do Rady Miasta? Latwo tak rodakom pod pseudonimami p******** o zlym traktowaniu spoleczenstwa przez ta ubecka wladze. Z ukrycia. Miejcie wreszcie jaja i napiszcie to co myslicie do Bogdana, burka, buraka, ubeka, kapusia. Miejcie odwage . Nie, latwiej tutaj bo nikt ciebie nie widzi. Ja sie nie ukrywam. Moje nazwisko J Gier. Ja wierze w demokracje i w prawde. Ale Wy kochani??? Tytlko to tutaj fajnie wyglada ,ale jak naprawde Was potrzeba to nie bylo widac tego. Strach w d**** i pod pirzyne bo straci sie posadke lub moze palac ubeka nie wyplaci renty lub bezrobotnego.

PS Nie do wszystkich to sie dotyczy i prosze nie przyjmowac osobiscie moich uwag. To sie nalezy tym co olali referendum a to zostawiam z ich wlasnym sumieniem. ;)

Odnośnik do odpowiedzi

Tytuł dokumentu Data aktualizacji

Protokół nr XV/2011 z sesji Rady Miejskiej w Ińsku z 02 listopada 2011 r. 04 sty 2012 (11:09)

Tak się zamieszcza protokoły z sesji, czyli ponad miesiąc po zatwierdzeniu. Panie Terebecki zrób pan z tym porządek bo to już jest przegięcie!

Odnośnik do odpowiedzi
Szacunek do Judaizmu
Na innym wątku biadolisz, że rodacy( nie nazywaj mnie kanalio rodakiem, bo żydostwa nie cierpie icku gierrr !!) zrobili z forum rynek z piwem. A ty co wymazgrujesz kureski debil. !!

Masz jakiś problem z żydostwem j***** faszysto ? Nasz naród żydowski wiele wycierpiał a ty brudasie śmiesz z nas robić jakąś zakałę? Zanim zaczniesz żydów wyzywać do spójrz na swoją historię . Przypomina ci coś UPA? Jeżeli nie to zamknij ten swój faszystowski ryj i nie waż się wyklinać na naród żydowski . Właśnie dlatego , że jesteśmy w Unii Europejskiej to takich j******* faszystów powinni tępić . To jest szczyt żeby w takich czasach otwarcie pisać o tym , że żydów się nie lubi . Jak nas tak nie lubisz to wyjedź z ińska ale chuju nie obrażaj nas .

Odnośnik do odpowiedzi
Szacunek do Juadaizmu
Jeden jusz namiar ma.Pokasz no sie to przez komin pszeleciż

Ty koło hospodara nawet nie stałeś plebejuszu ukraiński . Nie naśmiewaj się z żydów faszystowski chuju bo osobiście postaram się żebyś wpłacał na instytucje żydowskie za nabijanie się oraz ośmieszanie narodu żydowskiego . Szanuj nas to my będziemy ciebie szanować a jak nie to zobaczysz z kim zaczynasz wojnę p********* faszysto .

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba wszyscy trochę przesadzili dlatego sugeruję żeby ochłonąć i potem rozmawiać.

Do "Szacunek dla Judaizmu" nikt nie obraża żydów tutaj a to, że znajdzie się jedna osoba to jeszcze nie koniec świata. Zawsze się znajdzie ktoś kto nie potrafi trzymać języka za zębami.

Ten temat trochę zboczył na groźny kurs więc sugeruję nie pisać już nic na ten temat. Ja szanuję zarówno wyznawców Judaizmu jak i obywateli Ukrainy czy rodowitych Ukraińców. Mi się wydaje, że to jest kolejna prowokacja żeby jakikolwiek temat poruszyć byle nie krytykę burmistrza, radnych czy przewodniczącego. Uspokójcie się!!!

Odnośnik do odpowiedzi

Widzisz "spokój" zamiast podjąć temat na temat bip do skończyło się na żydach! jak z tym narodem zacząć dysputę? Jak jeden cymbał ciągle sprowadza ją na pole żwirowe.Zaczyna się już irytować tymi gminnymi prostakami.Bo chyba nikt nie ma wątpliwości, że to robią urzędnicy i rządzący.Co kto ma do powiedzenia dla Pana Terebeckiego w sprawie nie publikowania protokołów z sesji i komisji też. Bo te zniknęły już dawno temu i nikt o tym nie pisze.Komisje są ważniejsze niż sesje bo na nich zapadają kluczowe decyzje.Może o tym podyskutujmy???????

Odnośnik do odpowiedzi

Ja o tym ciągle trąbie a dzisiaj to już wyjątkowo mi się udało ująć sedno sprawy. jeden debil myśli, że jestem Z.K. a koleni się od Żydów i Ukraińców wyzywają. Jak ta gmina tak funkcjonuje to ja nie mam żadnych pytań o nic. Ty gaga zaczynasz niewygodny temat dla władzy a oni starają się odwrócić uwagę na każdy możliwy sposób. Zastanawia mnie tylko kto o tych Żydach tak pisał bo to nie pierwszy raz, że ktoś jest cięty na nich. Ja myślę, że to ktoś przez osobiste porachunki z gierem żyda przywołuje.

Abstrahując o tego wszystkiego to też podtrzymuje pytanie gagi odnośnie niepublikowania protokołów z sesji i komisji. Z naciskiem na to drugie. Chyba, że wy debile gminni to specjalnie robicie to śmiać mi się chce bo nic nie robicie a plujecie się na forum jakbyście byli Warszawą. Panie Racinowski ..... wielkiego pan tu zrobił a pana lokaje za czterdziestu ujadaczy wyrabiają.

Odnośnik do odpowiedzi

Pisanie tutaj, że Pan Gier jest żydem jest nieprzeciętnym bzdetem.To już chyba ukraincowi puściły nerwy totalnie.Tyle ile Gier tu pisał o swoich przodkach walczących dla dobra kraju to można sobie jeszcze poczytać i nie sądzę, że to mity.Co za głupek to wpisuje można się tylko domyślić.A mniejszość ukraińska niech się nie boi bo nikt jej stąd już nie wykurzy.Tu jedna osoba jest poddana krytyce i nie odnosi się to do wspólnoty ukraińskiej tak ja to widzę tylko do osoby Terebeckiego.A on jak ostatnia łajza obraża ludzi wyzywając inne osoby od żydów.Taki sam żyd, ukrainiec czy polak tumanie jeden.Pytanie tylko co robisz dla dobra i na rzecz ludzi z którymi mieszkasz? Zdradzasz nawet swoich! Opanuj się wieśniaku i odpowiedz co z tymi protokołami jak cię pytają.A nie szczekasz i udajesz inteligenta posiadającego widzę historyczną i prywatnych osób.My cię osądzamy po tym co sobą reprezentujesz w gminie jako przewodniczący a nie ukraińca.Tylko jesteś jak Racinowski który też nie wiadomo jakie ma korzenie bo Trzebiatów to znana siedziba mniejszości.Ale tam ludzie dla dobra wspólnego umieją się dogadać i nie dzielą na polaków, ukraińców i niemców bo taki tam jest podział.Na leczenie głowy za późno możesz leczyć nogi.

Odnośnik do odpowiedzi
Protokół nr XVI/2011 z sesji Rady Miejskiej w Ińsku z 23 listopada 2011 r. Katarzyna Włoczka 2012-01-17 11:52:28

Protokół nr XVI/2011 z sesji Rady Miejskiej w Ińsku z 23 listopada 2011 r. Katarzyna Włoczka 2012-01-17 11:48:40

Protokół nr XVI/2011 z sesji Rady Miejskiej w Ińsku z 23 listopada 2011 r. Katarzyna Włoczka 2012-01-17 11:48:38

Protokół nr XVI/2011 z sesji Rady Miejskiej w Ińsku z 23 listopada 2011 r. Katarzyna Włoczka 2012-01-17 11:48:28

Zwracam się do obecnych na tej sesji rolników, sołtysów i radnych aby porównali przebieg dyskusji na temat podatku rolnego oraz przejazdów samochodów "żwirków" z przedstawionym w protokole zapisem.Proszę o wyrażenie swojej opinii co do ścisłości z przedstawionym zapisem.

Odnośnik do odpowiedzi

Jak tak wygląda rzeczywistość w porównaniu z protokołem , to śmiało można stwierdzić,że gmina i rada jadą na oszustwach i ukrywaniu tego co jest dla nich nie wygodne.Nic dziwnego ,że mieszkańcy czują się ogłupiani.

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że była ostra dyskusja a protokółu nic nie wynika.Sołtysowa ze Ściennego krytykowała co burmistrz chce zrobić i gdzie to jest i jeszcze radny nasz Szafran.Co jest ? Nic tu nie ma o tym> okłamali nas? Też chcę komentarzy o co w ty7m chodzi!!!

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...