Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Gość napisał:

Ty bolszewiku czerwony co uraziła Cię prawda.Byłeś nierobem i Jesteś i na dodatek CZERWONY.

Oczywiście w gminie sama biel....Czerwień mają w interesach no i sentymencie do Lenina.Same kryształy tylko bez grawer.

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, drapak napisał:

Bardzo trafne spostrzeżenie co do sprzątania miasta a o gminie już całkiem zapomnieli.Gmina zarasta brudem.

Drapak weź drapaka i posprzątaj wokół swojej posesji.Ja to ciągle robię,bo to moje smieci. A w toalecie też gmina spuszcza ci wodę?

Odnośnik do odpowiedzi

Prosta sprawa.....drogę wojewódzką zrobi Koszalin....drogę powiatową Statgard....ulice posprzątają bezrobotni....wokół posesji właściciele....a co zrobi gmina? Skasuje kolejny miesiąc pensje na miarę ministrów.....skandal.....

Odnośnik do odpowiedzi

Olo,ogarnij się.Gmina nie jest firmą sprzatającą.Jeszcze by tego brakowało,by urzednicy sprzatali na prywatnych posesjach.To już byłby ubaw po pachy.Olo to ty szukasz dziury w całym i skandalem nazywasz fakt,że urzednicy nie sprzatają komuś wokół posesji.

Odnośnik do odpowiedzi

Nie pisałem o sprzątających urzędnikach....pisałem że w tej gminie urzędnik to tylko beneficjent pensji....żadnej innej korzyści z was nie ma .....bo wszystko zrzucacie na innych....popatrz ćwoku jak inni włodarze dbają o swoje gminy.....u nas po prostu brak gospodarza.....takie świnie na wypasie.....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Nie pisałem o sprzątających urzędnikach....pisałem że w tej gminie urzędnik to tylko beneficjent pensji....żadnej innej korzyści z was nie ma .....bo wszystko zrzucacie na innych....popatrz ćwoku jak inni włodarze dbają o swoje gminy.....u nas po prostu brak gospodarza.....takie świnie na wypasie.....

".wokół posesji właściciele....a co zrobi gmina?" A to krasnoludki napisaly?

Odnośnik do odpowiedzi
10 godzin temu, gość napisał:

Drapak weź drapaka i posprzątaj wokół swojej posesji.Ja to ciągle robię,bo to moje smieci. A w toalecie też gmina spuszcza ci wodę?

Ja nie muszę sprzątać.płacę i sprzątają ale ty darmozjadzie powinieneś posprzątać całą gminę.zarosłeś brudem .Wiesz że byłeś i jesteś największym NIEROBEM.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, hahaha napisał:

😂☝ciekawe czy dalej będzie pęd do koryta? Jarek obniżył pensje wójtom burmistrzom☝👍👍

To jest kluczowa decyzja JK ......bardzo dobrze mądre posunięcie....ale platfusom i słomie gul skoczy......brawo PIS...   

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Olo napisał:

To jest kluczowa decyzja JK ......bardzo dobrze mądre posunięcie....ale platfusom i słomie gul skoczy......brawo PIS...   

Nic już nie pomoże tej trupie marnych postaci ! Równia pochyła....................Kryminał blisko !! A ty dalej ujawniaj się jako ich zwolennik, będzie morda oklepana !

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, gamoń napisał:

Nic już nie pomoże tej trupie marnych postaci ! Równia pochyła....................Kryminał blisko !! A ty dalej ujawniaj się jako ich zwolennik, będzie morda oklepana !

Możesz mi skoczyć na pukiel......nikt tylko PIS.....reszta won na szczaw.....

Odnośnik do odpowiedzi
33 minut temu, Gość napisał:

A nad gmina znów pojawiły się Czarne Chmury. Gmina będzie płacić karę za nieudolność urzędników.Oczywiście gmina to my więc my zapłacimy wszyscy razem a oni nadał będą baki zbijać

Co wymyślasz gamoniu. Jakie czarne chmury? Teraz dopiero świeci słońce nad gminą.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...