Skocz do zawartości

Szyszko w Ińsku?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

co za szwindel
8 minut temu, Gość napisał:

Ma rozgrodzić i tyle ,szlabany pościągane a z drzewa kasa ma wpłynąć do budżetu gminy.

Tak być powinno ale nie przy tej władzy nepotycznej do białości. 

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, spacerowicz napisał:

 

To też jest 1.5 m od linii brzegowej?

2u6pbi1.jpg

 

Burmistrz broni jakiegoś wała, który sobie z publicznej przestrzeni zrobił prywatny folwark kosztem ludzi, którzy chcą się cieszyć z uroków tego miejsca. A później zacznie się płacz, że turyści nie przyjeżdżają...

Przybliżcie te kamienie to zobaczycie i tam wycięte drzewa.... zostały pnie tylko po to by cwaniaczek miał dojazd do wypożyczalni.... a ludziom zakazuje przejść..  śmiech budzi we mnie że to dla bezpieczeństwa bo tą ścieżką na plażę chodzą też biwakowicze......tylu bzdur i absurdów nie widziałem i nie słyszałem....  po co ci to Liwak było .....od Milewski nastał to szlaban przed polem na drodze zrobiono.....trzy ośrodki zrobiły sobie krainę snobistości....szlaban zawsze był ba granicy Kamiennej Buczyny....teraz są dwa dla" bezpieczeństwa" wczasowiczów.....

Odnośnik do odpowiedzi
38 minut temu, spacerowicz napisał:

Ustawa z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne

Art. 232 
1. Zakazuje się grodzenia nieruchomości przyległych do publicznych śródlądowych wód powierzchniowych oraz do brzegu wód morskich i morza terytorialnego w odległości mniejszej niż 1,5 m od linii brzegu, a także zakazywania lub uniemożliwiania przechodzenia przez ten obszar.

458760.jpeg

 

To jest 1.5 m od linii brzegowej? Chyba słońce ci mózg ugotowało...

Czyli jednak niezgodnie z prawem. Czyli jednak bezprawie brawo poloniści górnicy politolodzy i mazurki. Oby tak dalej a wyborcy ocenią waszą wiarygodność że nepotyzm to uprawiał tylko Racin. Brawo👏👏👏

Odnośnik do odpowiedzi
9 godzin temu, Olo napisał:

Przybliżcie te kamienie to zobaczycie i tam wycięte drzewa.... zostały pnie tylko po to by cwaniaczek miał dojazd do wypożyczalni.... a ludziom zakazuje przejść..  śmiech budzi we mnie że to dla bezpieczeństwa bo tą ścieżką na plażę chodzą też biwakowicze......tylu bzdur i absurdów nie widziałem i nie słyszałem....  po co ci to Liwak było .....od Milewski nastał to szlaban przed polem na drodze zrobiono.....trzy ośrodki zrobiły sobie krainę snobistości....szlaban zawsze był ba granicy Kamiennej Buczyny....teraz są dwa dla" bezpieczeństwa" wczasowiczów.....

Co ten Burmistrz wyprawia trzyma stronę jednego dzierżawcy pola namiotowego a nie liczy się z mieszkańcami. Albo ma z nim jakiś układ albo okazuje się że totalny brak znajomości prawa. To samo się tyczy szlabanu który pozwolił postawić swojemu koledze z koła łowieckiego z krokusa. Nigdy tego nie było teraz obecna władza to dopiero uprawia nepotyzm brawo wy

Odnośnik do odpowiedzi

Burmistrz jak i Dzierżawca zastawiają się w swych wypowiedziach że wody przybyło i linia brzegowa została zalana więc niech wodę wypompują albo linię brzegową przesuną a co do wycinania drzew to lepszych specjalistów w naszej gminie nie było niż obecnie rządzący nikt ich nie kontroluje.Drzewa na cyplu powycinali zdrowe a miejsca ścięcia zasypywali aby nic nie było widać.Proszę przyjrzeć się na ul.Zielonej tak zwana Strzelnica jakie buki zdrowe powycinano  a nasyp zrównano.Wszystko to pod nosem Radnej .Burmistrz chyba faktycznie ma jakiś układ że do takiego stanu gminę doprowadza .Tak działa Towarzystwo Przyrodnicze założone przez Przew.Włodzia,Michasia 

Odnośnik do odpowiedzi

Ustalenia dotyczące ochrony środowiska ,przyrody i krajobrazu kulturowego

5)pasy roślinności przybrzeżnej z szuwarem trzcinowym i zadrzewieniami nadwodnymi oraz wszystkie stanowiska roślin i zwierząt chronionych NAKAZUJE się ZACHOWAĆ w STANIE NATURALNYM.Tyle w tym temacie co do wycinek i niszczenia przyrody.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Gość napisał:

Ustalenia dotyczące ochrony środowiska ,przyrody i krajobrazu kulturowego

5)pasy roślinności przybrzeżnej z szuwarem trzcinowym i zadrzewieniami nadwodnymi oraz wszystkie stanowiska roślin i zwierząt chronionych NAKAZUJE się ZACHOWAĆ w STANIE NATURALNYM.Tyle w tym temacie co do wycinek i niszczenia przyrody.

A gdzie ci zniknęło prawo wodne i 1.5 metra gwarantowanego przejścia . Halo kanciarze z Ińsko Razem. Ścięte drzewa sa na fotkach. Z gówna masła nie zrobisz.wszystko ale to wszystko co tu do tej pory napisane jest prawdą. Tak rządzicie lewaki i słoma.

Odnośnik do odpowiedzi
jeszcze raz
12 godzin temu, spacerowicz napisał:

Ustawa z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne

Art. 232 
1. Zakazuje się grodzenia nieruchomości przyległych do publicznych śródlądowych wód powierzchniowych oraz do brzegu wód morskich i morza terytorialnego w odległości mniejszej niż 1,5 m od linii brzegu, a także zakazywania lub uniemożliwiania przechodzenia przez ten obszar.

458760.jpeg

 

To jest 1.5 m od linii brzegowej? Chyba słońce ci mózg ugotowało...

No to jeszcze raz skoro Włodek i spółka nie zrozumieli.

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, jeszcze raz napisał:

No to jeszcze raz skoro Włodek i spółka nie zrozumieli.

A tym nie powinna zająć się policja i nakazać otwarcie drogi bezpieczeństwa? Wszyscy w tej gminie skorumpowani?

Odnośnik do odpowiedzi
31 minut temu, gdzie jest napisał:

A tym nie powinna zająć się policja i nakazać otwarcie drogi bezpieczeństwa? Wszyscy w tej gminie skorumpowani?

Skąd się takie downy biorą ?? - Co tam policja, niech prezydent nakaże otwarcie tej "drogi bezpieczeństwa".

Jak czytam takie pierdolenie to już wiem przed kim się tak Mariusz odgradza - przed kretynami z Ińska którzy o wszystko mają ból d***. Bardzo dobrze, że dba o czystość na polu i bezpieczeństwo swoich gości. Gdybym był dzierżawcą to ja też nie chciałbym, żeby takie pojeby z tego forum mi po polu chodziły, śmieciły i zakłócały odpoczynek przyjezdnym. Niech sobie spaceruje jeden z drugim przez las dookoła jeziora, przecież te 200 czy 300m , co jest zagrodzone to nic w stosunku do linii brzegowej całego jeziora. Jak zwykle kręcenie afery o byle gówno...

 

A co do wycinki paru drzew... Może nie pamiętacie, ale parę lat tamu jak przyszła burza na plaży to drzewa się tam kładły jak zapałki. Ciekawe do kogo mielibyście pretensje,  jak by takie drzewo spadło komuś na namiot i zabiło bogu ducha winnych ludzi. Oczywiście sraczka na forum by się wylała na dzierżawcę, że przecież on powinien z tym zrobić porządek...

Odnośnik do odpowiedzi

Dalej nic do twojej mózgownicy nie dociera. 200 w tą 300 w tamtą vo to dla Ciebie.  Ty szafran to się nawet z Prezesem Sądu na pikniku się spotkasz u mazurka. Przez ciebie gamoniu i twoją świtę gmina łatwą ręką odda Klimkowi ponad bańkę. Te drzewa co ściął  były mu tylko potrzebne do jego celów i jego wypożyczalni a nie bezpieczeństwa. Jeżeli Liwak pozwala żeby taki gamoń jak ty był wyrocznią to przegrane wybory ma na bank. Liwak rób to co prawo nakazuje a nie co ci szafran podpowiada.

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Obiektywny napisał:

Skąd się takie downy biorą ?? - Co tam policja, niech prezydent nakaże otwarcie tej "drogi bezpieczeństwa".

Jak czytam takie pierdolenie to już wiem przed kim się tak Mariusz odgradza - przed kretynami z Ińska którzy o wszystko mają ból d***. Bardzo dobrze, że dba o czystość na polu i bezpieczeństwo swoich gości. Gdybym był dzierżawcą to ja też nie chciałbym, żeby takie pojeby z tego forum mi po polu chodziły, śmieciły i zakłócały odpoczynek przyjezdnym. Niech sobie spaceruje jeden z drugim przez las dookoła jeziora, przecież te 200 czy 300m , co jest zagrodzone to nic w stosunku do linii brzegowej całego jeziora. Jak zwykle kręcenie afery o byle gówno...

 

A co do wycinki paru drzew... Może nie pamiętacie, ale parę lat tamu jak przyszła burza na plaży to drzewa się tam kładły jak zapałki. Ciekawe do kogo mielibyście pretensje,  jak by takie drzewo spadło komuś na namiot i zabiło bogu ducha winnych ludzi. Oczywiście sraczka na forum by się wylała na dzierżawcę, że przecież on powinien z tym zrobić porządek...

Mnie z kolei zastanawia skąd się tacy upośledzeni ludzie jak ty biorą. Masz prawo, które mówi jasno, że ma być przejście. Przejścia nie ma i k**** do ciebie to nie dociera. Kto tam k**** wchodził i burdy robił. Przecież to właśnie do tego pola namiotowego najgorsze bydło przyjeżdża. Zresztą, całe Ińsko jest pełne takich kutasów jak ty, którzy myślą że im wszystko wolno. Zainteresowała się już redaktorka kuriera. Teraz zainteresują się służby bo p********* burmistrz z układu na czele z radnymi niczego nie robi. Chcecie mieć negatywny PR przed wyborami to będziecie go mieli.

Odnośnik do odpowiedzi
bydło z pola namiotowego
33 minut temu, gość napisał:

Mnie z kolei zastanawia skąd się tacy upośledzeni ludzie jak ty biorą. Masz prawo, które mówi jasno, że ma być przejście. Przejścia nie ma i k**** do ciebie to nie dociera. Kto tam k**** wchodził i burdy robił. Przecież to właśnie do tego pola namiotowego najgorsze bydło przyjeżdża. Zresztą, całe Ińsko jest pełne takich kutasów jak ty, którzy myślą że im wszystko wolno. Zainteresowała się już redaktorka kuriera. Teraz zainteresują się służby bo p********* burmistrz z układu na czele z radnymi niczego nie robi. Chcecie mieć negatywny PR przed wyborami to będziecie go mieli.

Nie drzyjcie "zdradzieckich mord" tu nadaremno. Pan Mariusz zrobił dobrze i ani krok w tył. Porządek na zarządzanym terenie musi być, tego żąda klient który tam zapłacił za wypoczynek. Żadne służby, prasa i inne tego typu instytucje, nie zmuszą dzierżawcy do zmiany decyzji. Chyba że przyjadą z nożycami i osobiście rozgrodzą a to wtedy Gmina, może pozwać o naruszenie miru domowego i tak też zrobi. A co do bydła z pola namiotowego to wykup miejsce pod namiot, przyjedź a zobaczysz czy to rzeczywiście bydło. Radzę ci wczesną wiosną lub jesienią, przejść się po okolicy o różnych porach dnia, to zobaczysz wtedy "bydło" i to co po sobie zostawiają ! Jeżeli chodzi o drogę, którą" zamyka kolega Liwaka", to pokaż mapę na której ona jest i czy należy do Gminy, Powiatu lub Województwa ???!!!!!!!!!   

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, bydło z pola namiotowego napisał:

Nie drzyjcie "zdradzieckich mord" tu nadaremno. Pan Mariusz zrobił dobrze i ani krok w tył. Porządek na zarządzanym terenie musi być, tego żąda klient który tam zapłacił za wypoczynek. Żadne służby, prasa i inne tego typu instytucje, nie zmuszą dzierżawcy do zmiany decyzji. Chyba że przyjadą z nożycami i osobiście rozgrodzą a to wtedy Gmina, może pozwać o naruszenie miru domowego i tak też zrobi. A co do bydła z pola namiotowego to wykup miejsce pod namiot, przyjedź a zobaczysz czy to rzeczywiście bydło. Radzę ci wczesną wiosną lub jesienią, przejść się po okolicy o różnych porach dnia, to zobaczysz wtedy "bydło" i to co po sobie zostawiają ! Jeżeli chodzi o drogę, którą" zamyka kolega Liwaka", to pokaż mapę na której ona jest i czy należy do Gminy, Powiatu lub Województwa ???!!!!!!!!!   

Powiedz tylko jedno dlaczego do tej pory przejścia nikt nie kwestionował i nikt nie uskarżał. Dopiero jak Milewski dostał od gminy dzierżawę przy polu na sprzęt i kiedy dziwnym trafem przed śmiercią poprzedni dzierżawca oddał jemu dzierżawę. Tak będziemy monitować do skutku aż sam w zębach otworzysz to przejście.  Nie zapominaj że granice pola nie są do brzegu bo granice są powyżej ścieżki. Przy brzegu to wszystko skarbu państwa. Cos ci się głupcze pomieszało od słońca. Nawet łajzo nie wiesz o czym mówisz. A prawo wymusi na tobie odpowiedni organ. Spokojna twoja rozczochrana jak mawia "rajca". A na marginesie co ten ma do powiedzenia bo dziwnie milczy. 

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, bydło z pola namiotowego napisał:

Nie drzyjcie "zdradzieckich mord" tu nadaremno. Pan Mariusz zrobił dobrze i ani krok w tył. Porządek na zarządzanym terenie musi być, tego żąda klient który tam zapłacił za wypoczynek. Żadne służby, prasa i inne tego typu instytucje, nie zmuszą dzierżawcy do zmiany decyzji. Chyba że przyjadą z nożycami i osobiście rozgrodzą a to wtedy Gmina, może pozwać o naruszenie miru domowego i tak też zrobi. A co do bydła z pola namiotowego to wykup miejsce pod namiot, przyjedź a zobaczysz czy to rzeczywiście bydło. Radzę ci wczesną wiosną lub jesienią, przejść się po okolicy o różnych porach dnia, to zobaczysz wtedy "bydło" i to co po sobie zostawiają ! Jeżeli chodzi o drogę, którą" zamyka kolega Liwaka", to pokaż mapę na której ona jest i czy należy do Gminy, Powiatu lub Województwa ???!!!!!!!!!   

Ma być przejście i takie będzie. Jutro razem z kolegami z koła wędkarskiego idziemy do Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Przyjadą, zobaczą i oprócz nakazu usunięcia słupków i ogrodzenia będzie mandat. A, że do Ińska przyjeżdżam regularnie to i regularnie będę sprawdzał czy ten dostęp jest utrzymywany. To jezioro nie jest własnością pola namiotowego. Jak po dobroci facet tego nie rozumie to zrozumie jak przyjdą z urzędu i porządnie go przetrzepią. Może i inne kwiatki się znajdą bo po tym co widzę tutaj na forum to nikt z władzy się tym nie interesuje. A szkoda bo przecież to jeziorko jest perłą tego rejonu.

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, wędkarz napisał:

Ma być przejście i takie będzie. Jutro razem z kolegami z koła wędkarskiego idziemy do Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. Przyjadą, zobaczą i oprócz nakazu usunięcia słupków i ogrodzenia będzie mandat. A, że do Ińska przyjeżdżam regularnie to i regularnie będę sprawdzał czy ten dostęp jest utrzymywany. To jezioro nie jest własnością pola namiotowego. Jak po dobroci facet tego nie rozumie to zrozumie jak przyjdą z urzędu i porządnie go przetrzepią. Może i inne kwiatki się znajdą bo po tym co widzę tutaj na forum to nikt z władzy się tym nie interesuje. A szkoda bo przecież to jeziorko jest perłą tego rejonu.

Wreszcie głos rozsądku i praworządności.  Nie zastanawia Cię czemu władza nic nie robi? Słuszna uwaga!

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, wędkarz napisał:

 Jutro razem z kolegami z koła wędkarskiego idziemy do Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Szczecinie. 

Ty weź idź z tymi kolegami pobawić się swoimi spławikami w trzcinach, tylko tak , żeby dzieci was nie widziały. Banda pojebów robi aferę. No i c*** z tym , że nie ma przejścia, przestańcie się srać, jak by co najmniej zamknął drogę ewakuacyjną ze szpitala. Możecie się przecież pedałować gdzie indziej, niekoniecznie na polu namiotowym.

A jak już będziecie w Szczecinie to od razu zróbcie gównoburzę o to , że na Głębokie też nie można sobie ot tak wejść, bo wszędzie zagrodzone i jedynie przez główną bramę po kupieniu biletu... Banda pojebów 

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, xxx napisał:

Ty weź idź z tymi kolegami pobawić się swoimi spławikami w trzcinach, tylko tak , żeby dzieci was nie widziały. Banda pojebów robi aferę. No i c*** z tym , że nie ma przejścia, przestańcie się srać, jak by co najmniej zamknął drogę ewakuacyjną ze szpitala. Możecie się przecież pedałować gdzie indziej, niekoniecznie na polu namiotowym.

A jak już będziecie w Szczecinie to od razu zróbcie gównoburzę o to , że na Głębokie też nie można sobie ot tak wejść, bo wszędzie zagrodzone i jedynie przez główną bramę po kupieniu biletu... Banda pojebów 

Dlatego mogą skoczyć Panu Mariuszowi. A niech wejdą to pieski się nimi zajmą......

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, xxx napisał:

Ty weź idź z tymi kolegami pobawić się swoimi spławikami w trzcinach, tylko tak , żeby dzieci was nie widziały. Banda pojebów robi aferę. No i c*** z tym , że nie ma przejścia, przestańcie się srać, jak by co najmniej zamknął drogę ewakuacyjną ze szpitala. Możecie się przecież pedałować gdzie indziej, niekoniecznie na polu namiotowym.

A jak już będziecie w Szczecinie to od razu zróbcie gównoburzę o to , że na Głębokie też nie można sobie ot tak wejść, bo wszędzie zagrodzone i jedynie przez główną bramę po kupieniu biletu... Banda pojebów 

Po pierwsze takie jest moje i moich kolegów prawo żeby sobie z naszymi spławikami siedzieć w trzcinach. A afera jest o tyle większa, że to co zrobił dzierżawca pola jest niezgodne z prawem, a cała sytuacja dzieje się pod parasolem ochronnym burmistrza. 

Co do głębokiego to tam obowiązuje inny reżim prawny. To akwen bezodpływowy, który można nawet sprzedać w prywatne ręce. A poza tym jak można porównywać te dwa jeziora. Ińskie przy głębokim to tak jakby się porównywało słonia do myszki. Przejrzystość wody, botanika, Iński Park Krajobrazowy i inne formy ochrony itd. itd. Nie rozumiesz tego to już nie moja sprawa bo takich ignorantów jest pełno. 

Tak czy inaczej pole namiotowe na pewno będzie miało kontrole i efekt będzie taki jak pisałem. Jak już chciał grodzić to mógł ogrodzić całe pole namiotowe z 1,5 metrowym odstępem od wody bo na to już mu prawo pozwala. Chciał iść na łatwiznę i po taniości to już jego sprawa ale takie trefne zagrywki nie przejdą.

42 minut temu, brawo napisał:

Wreszcie głos rozsądku i praworządności.  Nie zastanawia Cię czemu władza nic nie robi? Słuszna uwaga!

Jeżeli pomimo doniesień medialnych nie ma działania z jego strony to można po prostu rzec, że akceptuje taką sytuację. Czemu tak się dzieje tego nie wiem i nie wnikam bo to już jest zwykła polityka, którą ja się nie interesuje. Mi chodzi tylko o prawnie chroniony dostęp do jeziora. Cała reszta to już animozje lokalne.

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, wędkarz napisał:

Po pierwsze takie jest moje i moich kolegów prawo żeby sobie z naszymi spławikami siedzieć w trzcinach. A afera jest o tyle większa, że to co zrobił dzierżawca pola jest niezgodne z prawem, a cała sytuacja dzieje się pod parasolem ochronnym burmistrza. 

Co do głębokiego to tam obowiązuje inny reżim prawny. To akwen bezodpływowy, który można nawet sprzedać w prywatne ręce. A poza tym jak można porównywać te dwa jeziora. Ińskie przy głębokim to tak jakby się porównywało słonia do myszki. Przejrzystość wody, botanika, Iński Park Krajobrazowy i inne formy ochrony itd. itd. Nie rozumiesz tego to już nie moja sprawa bo takich ignorantów jest pełno. 

Tak czy inaczej pole namiotowe na pewno będzie miało kontrole i efekt będzie taki jak pisałem. Jak już chciał grodzić to mógł ogrodzić całe pole namiotowe z 1,5 metrowym odstępem od wody bo na to już mu prawo pozwala. Chciał iść na łatwiznę i po taniości to już jego sprawa ale takie trefne zagrywki nie przejdą.

Jeżeli pomimo doniesień medialnych nie ma działania z jego strony to można po prostu rzec, że akceptuje taką sytuację. Czemu tak się dzieje tego nie wiem i nie wnikam bo to już jest zwykła polityka, którą ja się nie interesuje. Mi chodzi tylko o prawnie chroniony dostęp do jeziora. Cała reszta to już animozje lokalne.

Będziesz miał dostęp ale po przeciwnej stronie jeziora, czyli od Sołtysek, baranie a nie wędkarzu ! 

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gość napisał:

Będziesz miał dostęp ale po przeciwnej stronie jeziora, czyli od Sołtysek, baranie a nie wędkarzu ! 

 

18 minut temu, gość napisał:

Dlatego mogą skoczyć Panu Mariuszowi. A niech wejdą to pieski się nimi zajmą......

Piszcie, piszcie te wpisy również załączę do wglądu w urzędzie żeby uzmysłowić powagę sytuacji. Aż dziwne, że gmina oddała taki kawał pięknej ziemi w ręce takiego kogoś. Wstyd i szkoda dla wszystkich, którzy cenią sobie te okolice. 

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, gość napisał:

Będziesz miał dostęp ale po przeciwnej stronie jeziora, czyli od Sołtysek, baranie a nie wędkarzu ! 

Proszę państwa.....szanowni wyborcy to jest mowa obecnej władzy......dawno takich łobuzów nie było....gdzie radni gdzie pani działoszewska która zawsze wszystko wie.....rady nie interesuje co sie w gminie dzieje..... co to za przedstawiciele mieszkańców......idą wybory a ci radni pokazują że w żaden sposób im zaufać nie można.....to kwintesencja tej sprawy..... jeszcze psami szczują .......to jest bufonada......zobaczysz ty sołtyski oj zobaczysz......

Odnośnik do odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...
17 godzin temu, koniec świata napisał:

A ten ku#rwa nasz szyszko z pola biwakowego nie dość że drzewa powycinał to jeszcze flaszkę znalazł i celebrytą został jak nie umiejaca śpiewać Margaret. Koniec świata z tymi parchami.

Nic tak nie wkurza jak sukces sąsiada! 

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Sąsiadka napisał:

Nic tak nie wkurza jak sukces sąsiada! 

Nic tak nie wkurza jak układ gdzie jednemu można wszystko a drugiemu nic...... Liwak to najgłupszy burmistrz w Ińsku a przy boku ludzie bez doświadczenia ......a tym wszystkim zarządza Działoszewska.....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...