Skocz do zawartości

Szyszko w Ińsku?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

O 7.03.2018 o 15:01, kto napisał:

Czyli jednak.ile drzew poszło pod topór a raczej piłę? Co zrobił z drzewem i kto na tym zyskał.

To ile tych drzew wyciął pytam bo byłeś tam Szafran co tam widziałeś że mordę w kubeł dałeś. Jesteś jak ten liwak zakłamany układowiec. Na niewygodne tematy nie odpowiadasz a niby wszystko wiesz.

Odnośnik do odpowiedzi
54 minut temu, niestety napisał:

To ile tych drzew wyciął pytam bo byłeś tam Szafran co tam widziałeś że mordę w kubeł dałeś. Jesteś jak ten liwak zakłamany układowiec. Na niewygodne tematy nie odpowiadasz a niby wszystko wiesz.

Jak odpowiesz to odpuszczę. A o dniu kobiet masz inny wątek. Wypier#alaj albo odpowiadaj. Ile drzew zostało wyciętych byłeś widziałeś wie Liwak który dał zgodę wie Kupczyński. Już widzę was jakby to Racin zrobił. No dalej dalej miało być otwarcie przejrzyście i bez nepotyzmu. A co mamy?

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, niestety napisał:

Jak odpowiesz to odpuszczę. A o dniu kobiet masz inny wątek. Wypier#alaj albo odpowiadaj. Ile drzew zostało wyciętych byłeś widziałeś wie Liwak który dał zgodę wie Kupczyński. Już widzę was jakby to Racin zrobił. No dalej dalej miało być otwarcie przejrzyście i bez nepotyzmu. A co mamy?

Zapytać się możesz, ale gów.o to cię  powinno obchodzić !!!

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, gamoń napisał:

Zapytać się możesz, ale gów.o to cię  powinno obchodzić !!!

Brak odpowiedzi to potwierdzenie mojej tezy. Zatem kradniecie, układacie się ze swoimi, czerpiecie pełnymi garściami byle się nachapać. Nic dla nas już nie zrobicie. Chcecie tylko stołków. Gowno obchodzić? Mnie wyborcę wszystko obchodzi bo oddaję głos na was.  Ale takie odpowiedzi to nauczka że na was już nigdy wiecej.

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, Muł napisał:

Cześć Bogdan, obiło mi się o uszy żeś kwiatki dziś rozdawał. No piękny gest. Tylko ta naklejka taka pizdowata

Szkoda ci że taki muł jak ty nie wpadł na taki pomysł. Ty wolisz "baby" na imprezie i to długo po niewczasie. Dobrze że ta kadencja się kończy.

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, iga napisał:

Te baby to porazka  dobre sa do wychlania i do imprez alko

A ty przyjmij do wiadomości że największą porażką jest Ińsko Razem z ich kłamstwami, nepotyzmem i ukrywaniem prawdziwego stanu gminy.......wiem o czym piszę.....

Odnośnik do odpowiedzi

No i o co ich oskarżysz że znasz się na górnictwie, politologii,  polonistyce, prowadzeniu ośrodka tylko nie potrafisz zarzadzać gminą.......sąd Cię wyśmieje tak jak to robi do  tej pory ha ha ha.....wszyscy winni tylko nie wy towarzysze......

Odnośnik do odpowiedzi
wiedziałem
8 minut temu, kol napisał:

Gmina była pusta i długo bedxie, a to za racin DZIAOSZEWSKA ZIMNICKIEGO I MASZNICZA ONI POWINNI STANĄC DO SADU

Jprd wina garbatego że ma dzieci proste! Jasny c*** by trafił wszyscy k**** tylko nie obecne cwele.

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, wiedziałem napisał:

Jprd wina garbatego że ma dzieci proste! Jasny c*** by trafił wszyscy k**** tylko nie obecne cwele.

Na co czekasz? Podawaj do sądu ty tępy bezmózgowiu. Zimą ci zaprosiła resztki w twojej tępe mózgownicy....

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, kol napisał:

Gmina była pusta i długo bedxie, a to za racin DZIAOSZEWSKA ZIMNICKIEGO I MASZNICZA ONI POWINNI STANĄC DO SADU

A gdzie wśród winnych obecni PiS-wcy Terebecki,Ratkowski i obecny kacyk Liwak z Kupczyńskim.

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, baran napisał:

Na co czekasz? Podawaj do sądu ty tępy bezmózgowiu. Zimą ci zaprosiła resztki w twojej tępe mózgownicy....

Do  sądu należy podać tą władzę.....poddać pełnej kontroli tego rozdawnictwa i lewych przetargów......ten kto będzie startował powinien mieć w programie rozliczenie obecnie rządzących....czyli audyt i pokazanie mieszkańcom ile złego zrobili tylko jedną kadencją ....mam nadzieję że taki postulat o startujacych się pojawi......

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, micha napisał:

A gdzie wśród winnych obecni PiS-wcy Terebecki,Ratkowski i obecny kacyk Liwak z Kupczyńskim.

A łajza Szafran i Mazurek?  To dopiero szare eminencje które nigdzie nie występują a najwięcej złego robią.

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Olo napisał:

Do  sądu należy podać tą władzę.....poddać pełnej kontroli tego rozdawnictwa i lewych przetargów......ten kto będzie startował powinien mieć w programie rozliczenie obecnie rządzących....czyli audyt i pokazanie mieszkańcom ile złego zrobili tylko jedną kadencją ....mam nadzieję że taki postulat o startujacych się pojawi......

To jest świetny pomysł👍

Odnośnik do odpowiedzi
tak być powinno
14 minut temu, Olo napisał:

Do  sądu należy podać tą władzę.....poddać pełnej kontroli tego rozdawnictwa i lewych przetargów......ten kto będzie startował powinien mieć w programie rozliczenie obecnie rządzących....czyli audyt i pokazanie mieszkańcom ile złego zrobili tylko jedną kadencją ....mam nadzieję że taki postulat o startujacych się pojawi......

Mądrego to i warto poczytać.

Odnośnik do odpowiedzi
przecież widać

Krokus czyli szafran - największa ku#rwa w gminie wespół z Mazurkiem.  Liwak i Kupczyński tylko robią wałki takie np. jak dzierżawa pola , pozwalanie na samowolkę i łamanie prawa. Tyle mam w temacie.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Do  sądu należy podać tą władzę.....poddać pełnej kontroli tego rozdawnictwa i lewych przetargów......ten kto będzie startował powinien mieć w programie rozliczenie obecnie rządzących....czyli audyt i pokazanie mieszkańcom ile złego zrobili tylko jedną kadencją ....mam nadzieję że taki postulat o startujacych się pojawi......

Zgadzam się! Zrobić to i rozliczyć Ińsko Razem!

Odnośnik do odpowiedzi
Posprzątać
2 minuty temu, przecież widać napisał:

Krokus czyli szafran - największa ku#rwa w gminie wespół z Mazurkiem.  Liwak i Kupczyński tylko robią wałki takie np. jak dzierżawa pola , pozwalanie na samowolkę i łamanie prawa. Tyle mam w temacie.

Idzie wiosna czas pozamiatać śmieci i wyrzucić do śmietnika.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...