Skocz do zawartości

Szyszko w Ińsku?


Gostek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lepiej gdyś zaczął wyliczać bezproduktywne wydatki gminy?Czas sobie uświadomić,że nikt wam więcej nie dołoży.I tak wydajecie więcej niż to jest dopuszczalne.Zadłużenie coraz większe-końca nie widać.

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Muł napisał:

Wyliczylem Bogdan, że twój atasze Antoni przez czas panowania, roztrwanial dziennie 20 000 zł. To nie dziwię czemu Gowinowi nie starcza do 1.  Teraz wiem czemu macie sądy pod sobą, bo nikt mu kurw... Zarzutów nie postawi.  I co Bogdan, Olo, te osmiorniczki to pikuś w porównaniu z Antonim. 

Żeby Antoni i PIS razem wydali to co mówisz to i tak nie pobiją Nowaków Walcowej Schetyny i reszty platfusów i koniczyny z pod znaku Burego i Serafina.....mule nie ośmieszaj się bo nawet jak się zesrasz to i tak ci nikt nie uwierzy że nasrałeś złotem Amber Gold.....mów do d*** to cię osra......

Odnośnik do odpowiedzi

Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Ińsko 2018-2028 - kliknij aby pobrać.

Cóż za styl....Zamiast kilku zdań wprowadzenia i ułatwienia,pajac wymyślił pobrać...Pobrać to oni mogą zasiłki a nie program rewitalizacji.Kto ma sprzęt do druku?Barany w tj gminie? Nadają szyfrem zamiast otwartym językiem do swoich wyborców.Potem okazuje się,że niema chętnych lub niewiedzą....Gminny specjalista podał a reszta mu wisi.Taka jest obecna władza bez polotu i jaj do działania.

Odnośnik do odpowiedzi
28 minut temu, Muł napisał:

Bogdan ale nie zmieniaj prawdy te 15 baniek przeje... Sam Antek. A ty wrzucasz wpierw, że poszło na cały MON teraz na cały pis człowieku ty masz świadomość że oni tak samo kradną jak platforma!! 

Muł a ty kogo popierasz bo ty jesteś chyba spod znaku tęczy......zwracaj się do mnie po nicku bo obrażasz Bogu ducha winnego człowieka.....czego się obawiasz że Bogdan cię wymiecie.....ja napisałem że jestem za PIS a ty kłamco za kim jesteś....bo inaczej szkoda tej dyskusji.....rusz się mule....

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Muł napisał:

Ja jestem za prawda, nie popieram nikogo. A prawda jest taka że Pis tak samo rozkrada Polskę jak opozycja. Tyle że pis reformuje system pod siebie. 

Acha .....to śmieszna ta twoja prawda.....ja bym powiedział dosadniej to jest twoja obłuda.....bo to znaczy że nikogo nie wybieramy a w Polsce zaistnieje samowolka.....ciekawy pogląd......to jeszcze zapytam gdzie ty żyjesz? Chyba ciągle na haju ......koniec dyskusji z kosmitą......

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Muł napisał:

Ja jestem za prawda, nie popieram nikogo. A prawda jest taka że Pis tak samo rozkrada Polskę jak opozycja. Tyle że pis reformuje system pod siebie. 

Aleś Ty mądry, prawie jak oni....

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Muł napisał:

Ja jestem za prawda, nie popieram nikogo. A prawda jest taka że Pis tak samo rozkrada Polskę jak opozycja. Tyle że pis reformuje system pod siebie. 

To Ty mule idziesz za krową.Popieraj zielonych.....

Odnośnik do odpowiedzi

Wzorem Morawieckiego,podpowiadam.Pozbycie się 2-3 urzędników to oszczędność na wkład własny dofinansowania projektów UE.Inaczej gmina nigdy nic nie zrealizuje z proponowanych dla gmin projektów infrastrukturalnych.Czas włączyć myślenie ponad panujące układy.

Odnośnik do odpowiedzi

A drzewo z pola biwakowego dzierżawca wywozi pełnymi składami. Przecież drzewo jest gminne. Jakim prawem wycięto te buki i ogołocono pole z pięknych drzew. Jaki to kierunek rozwoju? Dlaczego milczy radna działoszewska! Dlaczego pozwala się na to by dzierżawca korzystał a gmina nam podwyższała podatki. Plaża i parkingi też za friko. Dlaczego żaden radny nie interweniuje.  Żadnego z nich nie powinniśmy wybrać ponownie. Ani jednego.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, dlaczego napisał:

A drzewo z pola biwakowego dzierżawca wywozi pełnymi składami. Przecież drzewo jest gminne. Jakim prawem wycięto te buki i ogołocono pole z pięknych drzew. Jaki to kierunek rozwoju? Dlaczego milczy radna działoszewska! Dlaczego pozwala się na to by dzierżawca korzystał a gmina nam podwyższała podatki. Plaża i parkingi też za friko. Dlaczego żaden radny nie interweniuje.  Żadnego z nich nie powinniśmy wybrać ponownie. Ani jednego.

Czy na wycinkę dała zgodę gmina czy sam się rządzi dzierżawca. Czy na Krokusie to własność ich czy lasów i kto wydał zgodę na ogołocenie dla celów komercyjnych. I to na granicy z Kamienną Buczyną. Trzeba o tym powiadomić prasę bo Liwak pozwala sobie na łamanie prawa.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Olo napisał:

Pieniądze z kasy gminy też wywozi Klimek a będzie tego dużo dużo ponad 800 tys.....a nie jak pisał chyba "wiem" że 800 tys......tak oto Liwak zdobywa szczyt głupoty.....

Nie Liwak winny, gminny głupku, tylko jest to głupota twojego najnowszego idola Racina. Nie zapłacił Klimkowi twierdząc, że nie musi a pieniądze zamiast zdeponować na rachunku do czasu rozstrzygnięcia sadowego, sporu o wykonawstwo robót w Ciemniku, przeznaczył na bieżące potrzeby Gminy. Teraz gorący kartofel jest w Gminie a pan Racinowski biega po mieście i "zbiera" drużynę do wyborów aby znów narazić Gminę na straty i ciąganie po sądach. Bezczelność niektórych nie zna granic !

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, jojo napisał:

Nie Liwak winny, gminny głupku, tylko jest to głupota twojego najnowszego idola Racina. Nie zapłacił Klimkowi twierdząc, że nie musi a pieniądze zamiast zdeponować na rachunku do czasu rozstrzygnięcia sadowego, sporu o wykonawstwo robót w Ciemniku, przeznaczył na bieżące potrzeby Gminy. Teraz gorący kartofel jest w Gminie a pan Racinowski biega po mieście i "zbiera" drużynę do wyborów aby znów narazić Gminę na straty i ciąganie po sądach. Bezczelność niektórych nie zna granic !

Przejąłeś władzę? Przejąłeś długi? Przejąłeś "złe " inwestycje.....nie rozliczyłeś tylko z ochotą przejąłeś władzę....więc odpowiadaj za wszystko....przecież sprawa Klimka zaczęła się od Szafrana i spółki.....wszystko było nie tak a jak to zobaczył Sąd? Odpowiedź dostałeś 28 lutego.....im dłużej czekasz tym więcej zapłacisz.....ale może już nie ty i oby.....

Odnośnik do odpowiedzi

a kto może ty olo? Racin nie płacąc Klimkowi tylko szastając pieniędzmi na prawo i lewo utopił gminę. Ta kasa powinna leżeć na koncie gminy i czekać na obrót sprawy. Tak się Racinowski chwalił, że gmina zarobi na tej sprawie i proszę jak zarobiła. A gdyby Liwak apelacji nie złożył to grzmiał byś tutaj, że się poddał. Zrobiono wszystko co można było ale sąd jest sądem. Myślę, że kolejnym krokiem Liwaka powinno być podanie Racinowskiego za naruszenie dyscypliny finansów publicznych

jak się tak czepiacie tych drzew to proszę bardzo decyzję na wycinkę wydał starosta i tylko tych które zagrażają bezpieczeństwu

gdyby na tym polu w sezonie zawaliło się drzewo na namioty to tępy olo pierwszy by szukał winnych

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, gość napisał:

a kto może ty olo? Racin nie płacąc Klimkowi tylko szastając pieniędzmi na prawo i lewo utopił gminę. Ta kasa powinna leżeć na koncie gminy i czekać na obrót sprawy. Tak się Racinowski chwalił, że gmina zarobi na tej sprawie i proszę jak zarobiła. A gdyby Liwak apelacji nie złożył to grzmiał byś tutaj, że się poddał. Zrobiono wszystko co można było ale sąd jest sądem. Myślę, że kolejnym krokiem Liwaka powinno być podanie Racinowskiego za naruszenie dyscypliny finansów publicznych

jak się tak czepiacie tych drzew to proszę bardzo decyzję na wycinkę wydał starosta i tylko tych które zagrażają bezpieczeństwu

gdyby na tym polu w sezonie zawaliło się drzewo na namioty to tępy olo pierwszy by szukał winnych

Totalna bzdura.Racin dostał spadek po słynnej więźby.Ona zawsze miała talent do zostawiania pustej kasy.Jak się chce brać kasę to i cały dobytek budżetowy.Racin miał odwagę o tym mówić publicznie.

Co do wycinki to przekręt w wyniku którego spada wartość zajmowanego przez ośrodki majątku a w konsekwencji przekształcenia lasu w teren stricte turystyczny.Dąb czy był to B.drogie w wycinkę drzewa.A tak dwie sroki za ogon.Swoja drogą RDOŚ też ma coś do powiedzenia w IPK i rezerwacie.Na odległość cuchnie przekrętem.Przy okazji -  dęby i było nie znajdują się w granicy pola namiotowego lecz w tzw.terenie przyległym do jeziora.Ktoś pominął gdzie są słupki graniczne pola namiotowego a to już ewidentne przestępstwo i to na znaczną sumę.Tutaj winna zadziałać dyrekcja DZIŚ w porozumieniu z prokuraurą.

Odnośnik do odpowiedzi

to, że słynna więźba na czele z Adamusem zostawiła syf w Ińsku to drugie natomiast Racin doprawił to Klimkiem z którym zaczął wojować.

Pieniądze powinny leżeć na koncie gminy i czekać na decyzję sądu i on dobrze o tym wiedział

Odnośnik do odpowiedzi
manhatan ocenia

Prawda jest taka,że rzetelny burmistrz na początku kadencji pokazuje radnym bilans zamknięcia i otwarcia swojej kadencji.Robi to po to, aby w konsekwencji po 4 latach pokazać czy zostawił jeszcze większe długi ,czy też wyciągnął w jakimś stopniu gminę z bagna.W gminie Ińsko wszystko odbywa się na zasadzie obiecanek a potem zwalania na poprzedników.Łatwo jest brać z gminnej kasy na pensję ale pokazać ,że jest się dobrym gospodarzem to już inna beczka.

Odnośnik do odpowiedzi
ostrzeżenie
51 minut temu, manhatan ocenia napisał:

Prawda jest taka,że rzetelny burmistrz na początku kadencji pokazuje radnym bilans zamknięcia i otwarcia swojej kadencji.Robi to po to, aby w konsekwencji po 4 latach pokazać czy zostawił jeszcze większe długi ,czy też wyciągnął w jakimś stopniu gminę z bagna.W gminie Ińsko wszystko odbywa się na zasadzie obiecanek a potem zwalania na poprzedników.Łatwo jest brać z gminnej kasy na pensję ale pokazać ,że jest się dobrym gospodarzem to już inna beczka.

A gdzie w tym czasie byli geniusze,zresztą ci sami radni? Trzeba mieć tupet żeby teraz rżnąć przygłupów...A może to są sami przygłupi.Ińszczanie obudźcie się póki jeszcze was nie zlicytowano.

Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, manhatan ocenia napisał:

Prawda jest taka,że rzetelny burmistrz na początku kadencji pokazuje radnym bilans zamknięcia i otwarcia swojej kadencji.Robi to po to, aby w konsekwencji po 4 latach pokazać czy zostawił jeszcze większe długi ,czy też wyciągnął w jakimś stopniu gminę z bagna.W gminie Ińsko wszystko odbywa się na zasadzie obiecanek a potem zwalania na poprzedników.Łatwo jest brać z gminnej kasy na pensję ale pokazać ,że jest się dobrym gospodarzem to już inna beczka.

Przypomnij sobie początek kadencji czy tak nie było jak sobie winszujesz ? Właśnie było bagno i setki tysięcy zł. za faktury wymagalne, oczywiście nie wspominając nic o ratach kredytu. Jak jest teraz w końcówce kadencji ? Zapytaj albo idź na sesję lub komisje i zadaj pytanie. A nie tutaj krzyczeć bez jakiegokolwiek rezultatu !!??

Odnośnik do odpowiedzi
22 minut temu, gosc napisał:

Przypomnij sobie początek kadencji czy tak nie było jak sobie winszujesz ? Właśnie było bagno i setki tysięcy zł. za faktury wymagalne, oczywiście nie wspominając nic o ratach kredytu. Jak jest teraz w końcówce kadencji ? Zapytaj albo idź na sesję lub komisje i zadaj pytanie. A nie tutaj krzyczeć bez jakiegokolwiek rezultatu !!??

Przestań pleść.....z czego wynika że długi Racina....on też spłacał po wieży....to żadne wytłumaczenie.....niech Racin startuje tylko bez idioty Terebeckiego....niech torba znów dostanie kopa bo to lis a nie PIS.....

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...