Skocz do zawartości

Żwirownia nadal rżnie głupa


antyżwir

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze z********* walczyce z problemem zwirowni w Storkowie pisac tylko tu na forum ja walcze oficjalnie miedzy innymi artykulami w gazecie nikt z mieszkancow sie ze mna nie kontaktowal zeby polaczyc sily kazdy  jest mocny tylko w gebie a mnie juz zaczynaja straszyc miedzy innymi i poniakat tez to robie dla calej naszej wioski i widze ze jestem nadal sam !!

Odnośnik do odpowiedzi
O 9.11.2017 o 14:47, rajca napisał:

Olo niestety mijasz się z prawdą. Pan Włodek właśnie wraca ze Szczecina po rozprawie i.....decyzja środowiskowa została wywalona do kosza !!! SKSM poniósł sromotną klęskę! Towarzystwo Przyrodnicze P.Szafrana odniosło spektakularny sukces, jako jedyny "walczący" ze żwirownią podmiot. Niebawem więcej szczegółów. 

Szkoda ze pan Włodek nie walczyl o dobro Storkowa tak zawziecie ! Nikt nas jako mieszkancow o zdanie nie pytal czy jestesmy za czy przeciw zwirowni !!

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Marek napisał:

Widze ze z********* walczyce z problemem zwirowni w Storkowie pisac tylko tu na forum ja walcze oficjalnie miedzy innymi artykulami w gazecie nikt z mieszkancow sie ze mna nie kontaktowal zeby polaczyc sily kazdy  jest mocny tylko w gebie a mnie juz zaczynaja straszyc miedzy innymi i poniakat tez to robie dla calej naszej wioski i widze ze jestem nadal sam !!

Nie znam nikogo ze Storkowa żeby w gazecie walczył ze żwirownią. A żwirownie w Storkowie popiera sołtys, ksiądz i radny. Nową żwirownię zafundował wam właśnie Szafran Liwak i Kupczyński. Jest zatem winny i należy po nich jechać jak po burej suce. 

Odnośnik do odpowiedzi

Drążąc temat można uznać,że przynajmniej na kolejne 10 lat żwirki maja urobek.A jednocześnie dalsze drążenie tematu żwirowni w Ińsku.SKSM nie odpuści takiej forsy na przestrzeni kilku dekad następnego stulecia.Pieniądze mają na kupienie każdego.Jak wiadomo pieniądz drąży nawet kamień.

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, do Marka napisał:

Nie znam nikogo ze Storkowa żeby w gazecie walczył ze żwirownią. A żwirownie w Storkowie popiera sołtys, ksiądz i radny. Nową żwirownię zafundował wam właśnie Szafran Liwak i Kupczyński. Jest zatem winny i należy po nich jechać jak po burej suce. 

Jak nie znasz to popytaj a poznasz ja sie nie ukrywam jak szczur mowie oficjalnie co mnie boli !

O 9.11.2017 o 14:47, rajca napisał:

Olo niestety mijasz się z prawdą. Pan Włodek właśnie wraca ze Szczecina po rozprawie i.....decyzja środowiskowa została wywalona do kosza !!! SKSM poniósł sromotną klęskę! Towarzystwo Przyrodnicze P.Szafrana odniosło spektakularny sukces, jako jedyny "walczący" ze żwirownią podmiot. Niebawem więcej szczegółów. 

Szkoda ze pan Włodek nie walczyl o dobro Storkowa tak zawziecie ! Nikt nas jako mieszkancow o zdanie nie pytal czy jestesmy za czy przeciw zwirowni !!

Odnośnik do odpowiedzi

Pełna zgoda Panie Marku....tak było szybko się zgodzili na oddanie żwirkom Storkowa....spotkania w sprawie drogi też prozaiczne....spotkania się odbyły a że skutku nie było to pryszcz...oddali Storkowo na pożarcie licząc na spokój w Ińsku..  ale z Inskiem chcieli zrobić to samo....niestety nie wyszło mimo że robili wszystko w białych rękawiczkach....teraz będą się spowiadać w odpowiednich instytucjach...

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zmieniaj tematu....wydałeś zgodę na żeirownię w Storkowie żeby przetrwali fo Inskiej....robiłeś co mogłeś żeby umyć rączki i będziesz to dalej robił....bo sprawa się nie kończy a wręcz zaczyna....tylko co chłopek roztropek rozumie hmmmm może tylko że mu słoma z gumofilcow wystaje.....

Odnośnik do odpowiedzi
23 minut temu, Olo napisał:

O co ci  chodzi z tymi rogami i kto to jest J. Albo piszesz albo seplenisz pisz po polsku i pełnymi zdaniami.  Ja się prawdy nie boję.....

Pilnuj swojego kaszalota i spoglądaj w lustro czy ci poroże nie rośnie, bo włodek  z jackiem i zbyszkiem dostali odstrzał !!

Odnośnik do odpowiedzi

dlatego przeskakujesz z tematu na temat żeby nikt nie widział? Już dawno się z grzesiakiem dogadałeś i jeszcze tu oskarżasz Kusza i Banasiewicza, że są za żwirownią! Nie sądź po sobie gnojku żwirowy bo oni nie tacy sprzedajni jak ty. Za taczkę piachu na budowę się sprzedałeś. Won do grzesiaka i kieliszka a jak chcecie kopać to kopcie u siebie na podwórku a nie w Ińsku zdrajcy !

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Olo napisał:

No i kto tu obraża 😲 trochę opamiętania.....ja tylko poparłem wpis ....niech chłopaki spróbują a wy tu zaraz larum....wybory i tak będą a grzesiak i tak opłaci wszystkich kandydatów łącznie z tym obecnym rządzacym...

I dalej mówisz głupoty a wpis wyżej apelujesz o merytoryczną dyskusję, Olo. Przykro mi ale z Tobą nie można poważnie się spierać.

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Olo napisał:

No i kto tu obraża 😲 trochę opamiętania.....ja tylko poparłem wpis ....niech chłopaki spróbują a wy tu zaraz larum....wybory i tak będą a grzesiak i tak opłaci wszystkich kandydatów łącznie z tym obecnym rządzacym...

Grzesiak nie będzie sponsorował kandydatów na lewo i prawo bo jest chytry. Jeśli zasponsoruje to tylko starych wypróbowanych "przyjaciół" takich jak wieża, stachu, paciej.

Odnośnik do odpowiedzi

Co do tych dwóch Panów wymienionych do startu to oni już startowali z tą ekipą głosując na nich .Chyba im czegoś nie załatwili do końca jeśli jest rozłam.Chociaż Pani sekretarka ze szkoły dziewczyna jednego znicz dostałą niusa czyli pracę drugi kandydat chyba też coś dostał choć chyba nie jest spełniony .Z tego co wiem to mieli propozycję od Ińsko Razem startować w przyszłorocznych wyborach.Co do tych kandydatur to oczywiście  że są mieszkańcami Ińska - to nie znaczy że wszyscy ich lubią bo piwo piją i humorem tryskają .Nic po za tym sobą nie reprezentują jak tylko gadką pod siebie pasującą.

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, gość napisał:

Co do tych dwóch Panów wymienionych do startu to oni już startowali z tą ekipą głosując na nich .Chyba im czegoś nie załatwili do końca jeśli jest rozłam.Chociaż Pani sekretarka ze szkoły dziewczyna jednego znicz dostałą niusa czyli pracę drugi kandydat chyba też coś dostał choć chyba nie jest spełniony .Z tego co wiem to mieli propozycję od Ińsko Razem startować w przyszłorocznych wyborach.Co do tych kandydatur to oczywiście  że są mieszkańcami Ińska - to nie znaczy że wszyscy ich lubią bo piwo piją i humorem tryskają .Nic po za tym sobą nie reprezentują jak tylko gadką pod siebie pasującą.

Ci panowie niczym się nie róznią od becnej ekipy.Lubią wódę i rajskie życie.Babcie,które zasiadają w loży lokalnych  mędrców mogą co tylko ciasteczko z kawą.Czas też na wymianę pokooleniową.Ich aktywność też ogranicza się do interesów swoich rodzin i najbliższego otoczenia.Jakoś nie widzą gminy w całości oraz jej upadku.

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Basia napisał:

Ci panowie niczym się nie róznią od becnej ekipy.Lubią wódę i rajskie życie.Babcie,które zasiadają w loży lokalnych  mędrców mogą co tylko ciasteczko z kawą.Czas też na wymianę pokooleniową.Ich aktywność też ogranicza się do interesów swoich rodzin i najbliższego otoczenia.Jakoś nie widzą gminy w całości oraz jej upadku.

Gminni gęgacze i malkontenci. Kogo by nie zaproponować to na każdego "coś" znajdziecie. Starsi ....za starzy, młodsi przy korycie kradną, ewentualnie młodzież...ależ skąd bo lubią...resztę "wyjaśnia" Basia Mądralińska. Czyli nie ma na horyzoncie, kogokolwiek kto by zadowolił tak wymagający elektorat ! Pozdrowionka mądrale..........

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, gamoń napisał:

Gminni gęgacze i malkontenci. Kogo by nie zaproponować to na każdego "coś" znajdziecie. Starsi ....za starzy, młodsi przy korycie kradną, ewentualnie młodzież...ależ skąd bo lubią...resztę "wyjaśnia" Basia Mądralińska. Czyli nie ma na horyzoncie, kogokolwiek kto by zadowolił tak wymagający elektorat ! Pozdrowionka mądrale..........

Nie ma, nie ma, każdemu jest źle,  nic nie pasuje, wszędzie bida, syf kiła i mogiła.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...