Skocz do zawartości

Żwirownia nadal rżnie głupa


antyżwir

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, widać napisał:

To nie my mamy tylko wy macie. Od kiedy smieci pali sie w miejscu publicznym. Byłeś ptzy tym domku. Gościu rozbiera cały domek zamiast zamówic wywóz pali nie po to biegnę tam oddychać żeby zaciagać się jakimś syfem

Patrzyłaś przez okno i biegłaś.....do kuchni bo ci zupa z gara wyłaziła i wszystko ci przeszkadza co sąsiedzi robią

Odnośnik do odpowiedzi

Durniu czytaj ze zrozumieniem ! Biegałam bo robię to codziennie smród już czuć w parku. Na szczęście to nie mój sąsiad inaczej już by się spowiadał na pałach. To już teraz gmina za nic ma ekologię bo jak żwirownia ma być. Zrozumiałam zadzwonię do nadzoru budowlanego i zapytam bo ulica i numer posesji podany na płocie.

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, widać napisał:

Po co mi szczypczyk? Zadzwonię i powiem że gmina mimo wiedzy w tym temacie milczy. A focię strzeliłam i mam dowód. Nie wymiksujesz się tak łatwo śmieciu.

Masz rację nie dyskutuj nie ma z kim....w tamtym tygodniu uchwalił ceny za wywóz materiałów budowlanych....nie jest to jakaś suma wielka i nie do zapłacenia....50 dych nawet gdyby to było powyżej metrów sześciennych to nie majątek....ta władza nie wie co czyni....na kaźdym kroku...cla kogo zatem te uchwałý?

Odnośnik do odpowiedzi

podwyżka nic nie przyniesie i tak dalej będą wywozić po lasach.przykład można zobaczyć nie robiąc zdjęć gdzie firma co poprawki gwarancyjne na promenadzie robiła wywiozła nawierzchnię.Odpowiedz teren działki gminnej po lewej stronie jadąc w kierunku Rybionka.Powinni oczywiście oddać to na Punkt  Zbiórki Odpadów i zapłacić ale kto to dopilnuje wystarczy podwyżkę dać i myślą że to problem rozwiąże.Niech zobaczą także gdzie wywożone są odpady na terenie gminy  przez firmę co zajmuję się zbiórką odpadów.Przyzwyczajenia trwają to co nie dobre to mieszkańcy i trzeba im zafundować podwyżki.

Odnośnik do odpowiedzi

A ty się z tego będziesz cieszył łachudro...akurat oni mają to w d****! Za to inne podmioty które ledwo ciągną i one padną nawet bez żwirowni. Przy takiej władzy nie można wykluczyć pomysłu żwirowni na plaży. Oni wykonają każde polecenie sksm. Może ten budynek co to go cudzymi rękoma chce liwak wybudować to willa dyrektora. Mola nie będzie choć gmina poniosła koszty projektu jednym słowem HDiKK.

Odnośnik do odpowiedzi

Oj ty głupi tyfusie ! Narcyzie jeden ! czy ty myślisz, że wszystkie rozumy pozjadałeś ? Jak ty możesz się niecierpliwić w oczekiwaniu na domniemaną pozytywną decyzję dot. przyszłej żwirowni ? Dla ciebie nawet katastrofalna decyzja kopalniana, jest ok. bo dokopuje obecnym władzom ! To jest coś niesamowitego jak taka wesz gminna może spojrzeć ludziom w oczy. W każdym momencie powinieneś wspierać wszystkich w staraniach uwalenia tego projektu. Podpowiadać jak są nieudolni w swoich poczynaniach, podtrzymywać na duchu... A ty bałwanie czekasz z utęsknieniem na moment (miejmy nadzieję że nie nastąpi ??!!) aby z radością dowalać Gminie. Ale jak tu da się zauważyć, ta twoja arogancja, obraca się przeciwko tobie ! I dobrze ci tak ...żwirowy zwolenniku !!

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, Olo napisał:

Przecież całe zamieszanie to przez was....gmina jest odpowiedzialna za cały syf z kopalnią...

Zmiękła ci rura ? Nareszcie ktoś mądry wygarnął ci prawdę o twoim rzekomym zatroskaniu i lokalnym "patriotyźmie" 

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...