Skocz do zawartości

Żwirownia nadal rżnie głupa


antyżwir

Rekomendowane odpowiedzi

śmieszni ukryci

Ku@wa czy każdy kto tu napisze to zawsze będzie Olo? Czy wy już mózgi macie wyjarane do cna! To co ty palancie też jesteś Olo pod nikiem zmienionym. Ty rogów mieć nie będziesz bo to wielka chwała dla jelenia masz tylko racice i podkulony ogon? Olo dawaj jebać tych cweli. Pisze sku@rwiel jeden z drugim i wiem kto tu z władzy pisze ale nie tylko bo pisze też opcja niemiecka. Ale nie głupawe "Olo pod różnymi" nickami jest trendy. Tyraj to k******* ile sie da. Choćby dla zasady.Na wyraz Olo dostajecie sraczki! Za każdym razem kiedy ktoś coś wpisze będę cytował jako Olo. A co tam.  Pomogę bo widać normalność i merytoryczność to tylko u Olo.

Odnośnik do odpowiedzi

No i co z tego że wiesz. To odpowiadaj na zarzuty a nie czepiasz się prywatnegi życia. Bo jak zacznę wam wrzucać jakie bogate życie prowadzicie to wam rogi opadną. Forum jes dyskusyjne więc prowadź dyskusje o problemach gminy. A ty nie umiesz na zarzuty odpowiedzieć dlatego przyprawiasz komuś rogi. Nie umiesz prowadzić dyskusji nie wpisuj się .

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Muł napisał:

Kolejny mądry to profesor Śpiewu Dec, właściciel ziemski Mazurek, Rolik Górnik Przyrodnik Szafran. Reszta to elita Ze szkoły i mnhatanu. Jeśli szukasz pomocy odnośnie żwirowni to napewno nie tu, tu są tylko kpiny drwiny i filozofie. 

Brawo👏👏👏 lepiej tego ujać nie można.....brawooooo 👊

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, Muł napisał:

 Chodzi o to że wszyscy najmadrzejsi, tylko, czego słowa nie zamienia na czyny olo. Ciebie też się to tyczy.

Za rok, wszyscy razem z tobą i olo, będziemy mieli szansę, wprawić słowa w czyny. Znając życie, ci co teraz drą jadaczki, schowają swoje kupry w mysią dziurę, a już po kilku tygodniach, znów się z tych nor wynurzą i będą ujadać. Tak już mają indywidua  pokroju ola, gostka, pissingów i innych mułów !

Odnośnik do odpowiedzi

Z wami mi nie po drodze znaczy z koteriami... mazurek ugrywa swoje na wisoli, skonieczko swoje odśnieżając z żoną pielegnirką swoje, szafran próbuje  ograć liwaka i posłać ho na szczaw, michał miota się między tymi wszystkimi i czeka że go ktoś przytuli.....dec jeszcze udaje że coś robi ale pod swoim blokiem, kościelny nabija km i ciągle idzie dalej, dezor się zdezelowała, michnik nie wie jak rada gminy wygląda.....trzy ciątki szczęśliwe że im rondo liwak robi....reszta to ochłapy przy stole o których nawet nie warto wspominać.....

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, kapus olo cenzuruje caffe napisał:

Olo jestes kapuś i poblokowałeś tu piszących, wprowadziłes cenzure na caffe a miało być tak pieknie. Ja tu pisze ostatni raz, z kapusiami mi nie po drodze. bay!

Przecież piszesz tu to o co kaman?

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...