Skocz do zawartości

Żwirownia kontratakuje.


Anty żwir

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gość napisał:

Tomcio,jak Tomcio.Jest w stowarzyszeniu i ma takie zadanie.Dziwi mnie jednak bardzo duża aktywność w werbowaniu na koncert Weekendu i  do wypełniania ankiet "za" zespołu sekstet.Czyżby stały się zakładniczkami żwirowni?A może to ich główny sponsor?

Sextet już przestarzały i zardzewiały a komuszek Tomcio zawsze był obibokiem i lewusem.Taka jego komusza natura.Jak Zinki,Wieży i reszty tych SLD-wskich  darmozjadów. Lokalny mieszkaniec w większości albo uwikłany ,albo głupi jak obecna władza.

Odnośnik do odpowiedzi

Oto prawdziwy powód pośpiech żwirków i jednocześnie głupoty lokalnej władzy:

KE zarzuciła Polsce m.in. niepełne i nieprawidłowe przeniesienie do zapisów prawa polskiego definicji zawartych w dyrektywie oraz niewywiązanie się z obowiązku monitorowania obszarów chronionych. Dyrektywa nakłada na państwa członkowskie obowiązek monitorowania stanu wód powierzchniowych, podziemnych oraz obszarów chronionych poprzez utworzenie i stosowanie programów monitorowania. Komisja przyznała, że Polska co prawda nadzoruje wody wykorzystywane jako kąpieliska czy punkty poboru wody pitnej, ale nie monitoruje już jakości wody w chronionych siedliskach przyrodniczych oraz dzikiej fauny i flory, czyli na obszarach Natura 2000.

Czytaj więcej na http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/polska-winna-niewprowadzenia-dyrektywy-wodnej,2354608,4199?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

Odnośnik do odpowiedzi

No proszę bardzo jakie piękne zakątki naszej turystycznej Gminy. Można bez żwirowni coś dla nas i przyjezdnych robić ? Tak trzymać p.Zbyszku i z Włodkiem nie dopuścić do rozdrapania i rozkopania okolic naszego miasteczka ! Polegam na was !

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko cacy tylko dlaczego Mazurek przez ostatnie 10 lat inwestował w prywatne jako radny a nie w gminne ????? Dlaczego nad ińskim jeziorem nie ma tego luksusu a turyści nie mają się w deszcz gdzie schronić zostaje im tylko własny samochód????

Odnośnik do odpowiedzi

Na plaży jest nowa wiata,a ponadto są ośrodki wypoczynkowe,restauracje. W Ińsku też jest całkiem niezatloczona restauracja.Na terenie ośrodka Wisola są goście,którzy opłacają swój pobyt.W Ińsku wszystko miałoby być za darmo?Mój znakomity znawca tematu twierdzi,że "za darmo umarło".

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, Gość napisał:

Na plaży jest nowa wiata,a ponadto są ośrodki wypoczynkowe,restauracje. W Ińsku też jest całkiem niezatloczona restauracja.Na terenie ośrodka Wisola są goście,którzy opłacają swój pobyt.W Ińsku wszystko miałoby być za darmo?Mój znakomity znawca tematu twierdzi,że "za darmo umarło".

Wszystko to pozostałości po Andrzeju....nie ma się czym chwalić......a co obecna władza zrobiła prócz demontażu wszystkiego i naprawianiu fuszerek które sami przyjęli...Niestety brak pomysłów na Ińsko to najgorsza bolączka obecnych leni u władzy.....Owszem cieszę się że Wisola kwitnie ale to tylko oznacza że radny po układach swój interes rozwija kosztem rozwoju całej gminy..............

Odnośnik do odpowiedzi

Olo za mocno pojechałeś ! Aby rozwijać biznes turystyczny u nas w Ińsku, niepotrzebne są żadne układy a tyko i aż......pieniądze. Proza życia a nie układy ,vide dawny oś. poczty. Czy aby go reanimować potrzebny jest układ ? Oj Olo, Olo a już myślałem, że można Ciebie spokojnie i z uwagą poczytać ? Czy kosztem Wisoli czegoś nie zbudowano u nas w Ińsku ?  Wręcz przeciwnie, hojnie sponsorujemy wielu inicjatyw i projektów organizowanych przez Gminę i stowarzyszenia tu działające. Olo baczniej obserwuj życie naszej społeczności.

Odnośnik do odpowiedzi
antyżwirowa

w tym momencie Mazurek powinien podać tego gnojka Ola do sądu o oskarżenie o korupcję ! To poważne oskarżenie i nie powinien Pan tego puścić płazem ! Na szczęście caffe nie jest już nietykalne i Polskie służby są w stanie namierzyć właściciela strony i użytkowników tu piszących 

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Olo napisał:

Wszystko to pozostałości po Andrzeju....nie ma się czym chwalić......a co obecna władza zrobiła prócz demontażu wszystkiego i naprawianiu fuszerek które sami przyjęli...Niestety brak pomysłów na Ińsko to najgorsza bolączka obecnych leni u władzy.....Owszem cieszę się że Wisola kwitnie ale to tylko oznacza że radny po układach swój interes rozwija kosztem rozwoju całej gminy..............

Co w tym wpisie jest obraźliwego.....jest tylko wątpliwość czy w tym czasie też nie mogło rozwinąć też Ińsko. ....  

Godzinę temu, rajca napisał:

Olo za mocno pojechałeś ! Aby rozwijać biznes turystyczny u nas w Ińsku, niepotrzebne są żadne układy a tyko i aż......pieniądze. Proza życia a nie układy ,vide dawny oś. poczty. Czy aby go reanimować potrzebny jest układ ? Oj Olo, Olo a już myślałem, że można Ciebie spokojnie i z uwagą poczytać ? Czy kosztem Wisoli czegoś nie zbudowano u nas w Ińsku ?  Wręcz przeciwnie, hojnie sponsorujemy wielu inicjatyw i projektów organizowanych przez Gminę i stowarzyszenia tu działające. Olo baczniej obserwuj życie naszej społeczności.

Rajco wiem ile kasy dajesz jako sponsor...oby takich więcej.....Ale przyznaj że Ińsko to dziadostwo w porównaniu do Wisoli. ...A to zasługa gospodarza...zatem na swoim potrafisz gospodarzyć a dla nas..... 

37 minut temu, antyżwirowa napisał:

w tym momencie Mazurek powinien podać tego gnojka Ola do sądu o oskarżenie o korupcję ! To poważne oskarżenie i nie powinien Pan tego puścić płazem ! Na szczęście caffe nie jest już nietykalne i Polskie służby są w stanie namierzyć właściciela strony i użytkowników tu piszących 

Nie fikaj i nie strasz bo się zesrasz....?

Odnośnik do odpowiedzi

Ten dupek ma taki styl, że najpierw chlapie jęzorem a później myśli.Ja też namawiam rajcę aby go upier..lił. Niech w sądzie powie co kosztem Gminy (w rozumieniu co ukradł GMINIE), powstało na WISOLI? Niech pokaże, może coś wie o czym inni nie wiedzą ? A jak piepszy kocopoły to nich przykładnie zapłaci np. na Ińskie TPD !?

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Japa napisał:

Ten dupek ma taki styl, że najpierw chlapie jęzorem a później myśli.Ja też namawiam rajcę aby go upier..lił. Niech w sądzie powie co kosztem Gminy (w rozumieniu co ukradł GMINIE), powstało na WISOLI? Niech pokaże, może coś wie o czym inni nie wiedzą ? A jak piepszy kocopoły to nich przykładnie zapłaci np. na Ińskie TPD !?

Włodek tak jak ty pieprzysz kocopoły to nikt ciebie nie pobije............sąd jest przed Tobą.....szykuj kasę....Pan Mazurek jest jednak bardziej błyskotliwy i inteligentny niż kilku tu piszących bo zrozumiał sarkazm mojej wypowiedzi..........od chlapania ty Szafran jesteś najlepszy w gminie.........

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, Olo napisał:

Włodek tak jak ty pieprzysz kocopoły to nikt ciebie nie pobije............sąd jest przed Tobą.....szykuj kasę....Pan Mazurek jest jednak bardziej błyskotliwy i inteligentny niż kilku tu piszących bo zrozumiał sarkazm mojej wypowiedzi..........od chlapania ty Szafran jesteś najlepszy w gminie.........

 

szafran jak to jest jak piszesz o samym sobie , tobie już nikt nie pomoże tylko psychiatra

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gość napisał:

 

szafran jak to jest jak piszesz o samym sobie , tobie już nikt nie pomoże tylko psychiatra

Ooooo witaj biała myszko.....ulubiony pampersiku.....ty i szafran powinniście iść razem do tego samego.....obaj macie nierówno pod deklem...

Odnośnik do odpowiedzi
Obrońca Szafrana
28 minut temu, Olo napisał:

Włodek tak jak ty pieprzysz kocopoły to nikt ciebie nie pobije............sąd jest przed Tobą.....szykuj kasę....Pan Mazurek jest jednak bardziej błyskotliwy i inteligentny niż kilku tu piszących bo zrozumiał sarkazm mojej wypowiedzi..........od chlapania ty Szafran jesteś najlepszy w gminie.........

Olo od Szafrana się odstosunkuj, on ma większe sprawy na głowie i tobą się nie zamierza zajmować.

8 minut temu, gość napisał:

 

szafran jak to jest jak piszesz o samym sobie , tobie już nikt nie pomoże tylko psychiatra

Ile razy mam wam powtarzać, że Szafran tu nie pisze?

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Obrońca Szafrana napisał:

Olo od Szafrana się odstosunkuj, on ma większe sprawy na głowie i tobą się nie zamierza zajmować.

Ile razy mam wam powtarzać, że Szafran tu nie pisze?

Jasne.....ja o tym wiem ale powiedz to pampersowi czy białej myszce jak wolisz bo to on ciebie nie lubi.....Ja tam do ciebie nic nie mam ....tylko tyle że chlapiesz jęzorem o żwirowni ale nic nie robisz....no i nie przywołuj się za każdym razem do Mazurka bo to wyższa figura....dzisiaj miałem tego dowód- to co On zrozumiał ty miałeś problem..Jakie ty masz większe sprawy? Przecież jesteś nikim....

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, Obrońca Szafrana napisał:

Olo od Szafrana się odstosunkuj, on ma większe sprawy na głowie i tobą się nie zamierza zajmować.

Ile razy mam wam powtarzać, że Szafran tu nie pisze?

Znów się napiłeś.... jak jutro tu spojrzysz .... to sam będziesz zdziwiony

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, gość napisał:

Znów się napiłeś.... jak jutro tu spojrzysz .... to sam będziesz zdziwiony

Posprzątałeś podwórko? Jutro sprawdzę i ci powiem pampersie...ręce umyłeś jak siadłeś do klawiatury? feeeee

Odnośnik do odpowiedzi
Obrońca Szafrana
2 minuty temu, Olo napisał:

Jasne.....ja o tym wiem ale powiedz to pampersowi czy białej myszce jak wolisz bo to on ciebie nie lubi.....Ja tam do ciebie nic nie mam ....tylko tyle że chlapiesz jęzorem o żwirowni ale nic nie robisz....no i nie przywołuj się za każdym razem do Mazurka bo to wyższa figura....dzisiaj miałem tego dowód- to co On zrozumiał ty miałeś problem..Jakie ty masz większe sprawy? Przecież jesteś nikim....

To się ciesz, że jesteś ważniejszy od niego

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy przeciwnicy żwirowni są ważni. Nie ma mniej,lub bardziej ważnych. Znowu celowo jesteście napuszczani na siebie,by zwolennicy żwirowni mieli łatwiej.Nie zachowujcie się jak dzieci.Spotkajmy się wspólnie na otwarciu "Dni Ińska" i  bądźmy sobie życzliwi . Miejmy pewność,że nikt z nas nie zmieni zdania.

Odnośnik do odpowiedzi
nie pójdę
43 minut temu, wiem napisał:

Wszyscy przeciwnicy żwirowni są ważni. Nie ma mniej,lub bardziej ważnych. Znowu celowo jesteście napuszczani na siebie,by zwolennicy żwirowni mieli łatwiej.Nie zachowujcie się jak dzieci.Spotkajmy się wspólnie na otwarciu "Dni Ińska" i  bądźmy sobie życzliwi . Miejmy pewność,że nikt z nas nie zmieni zdania.

Nie przyjdę na Dni Ińska bo już wiem jak mnie potraktował burmistrz na Swięto strażaków. Nie mam zamiaru oglądać pijackiej gęby liwaka  i michała. Poza tym termin wybrany przez władzę a nie przez mieszkańców nigdy o tej porze nie było dni Ińska. Nic z tym nie mają moje poglądy że nie chce żwirowni bo władza i tak to olała.Obiecali na początku kadencji że żwirowni nie będzie i że odwołają uchwałę a teraz głęboko pochowali głowy w piasek żwirowy. Tu na forum "rajca" i "wiem" obiecywali a nie spełnili więc nie pójdę świętować bo nie ma czego.

Odnośnik do odpowiedzi

Zasmuciłeś mnie.Nie obrażaj sie na nikogo i przyjdź.Jeśli  ktokolwiek popełnił nietakt wobec ciebie,to być może wcale nie było takiego zamierzenia.Terminu naszego ińskiego święta nie zmienimy.Ludzie powinni się spotykać.Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do odpowiedzi
  • 7 miesięcy później...
Można? Można!

Strona główna > Wiadomości > Mieszkańcy wygrywają z wiatrakami

Mieszkańcy wygrywają z wiatrakami

Data publikacji: 2017-02-14 09:01
Ostatnia aktualizacja: 2017-02-14 18:29

Mieszkańcy podkołobrzeskiego Kądzielna nie kryją zadowolenia. Wszystko wskazuje na to, że stoczona przez nich przy wsparciu gminnych urzędników batalia z inwestorem, który chciał na terenie miejscowości wybudować wiatraki, zakończy się ich sukcesem. 

Wojewódzki Sąd Administracyjny w Szczecinie wydał wyrok, z którego wynika, że wójt gminy Kołobrzeg miał prawo odmówić podmiotowi wydania pozytywnej decyzji dotyczącej oddziaływania na środowisko planowanego przedsięwzięcia. To zablokowało oczywiście dalsze procedury, które musiałaby wdrożyć koszalińska firma Ventur-Energia Sp. z o.o., o której mowa.

Przypomnijmy, że decyzja wójta została zaskarżona przez inwestora do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, które ją uchyliło. Gmina nie dała jednak za wygraną i odwołała się do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego. Ten ogłosił korzystne dla mieszkańców Kądzielna i sąsiadującego z nim Kołobrzegu orzeczenie.

Wyrok nie jest prawomocny, a inwestor zapewne odwoła się od niego do Naczelnego Sądu Administracyjnego. Mieszkańcy Kądzielna wierzą jednak, że w tej sprawie Ventur-Energia nic już nie wskóra. ©℗

Odnośnik do odpowiedzi
  • Neko zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...